כתב נושא: הקטסטרופה הרוסית/סובייטית  (נקרא 4695 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
הקטסטרופה הרוסית/סובייטית
« ב- : נובמבר 30, 2006, 17:14:11 »
הייתי רוצה לשתף את חברי הפורום בעניין חשוב ביותר,
כידוע לכל, בריה"מ התפרקה סופית לפני כ-15 שנה, הבעיה הגדולה היא שהמדינה המטורפת הזו ("אמפרית הרשע" כפי שכינה אותה בשעתו נשיא ארה"ב ג'ימי קרטר ובצדק)  ייצרה כל כך הרבה נשק והפיצה אותו לכל מיני גורמים בעייתיים הן בכל הנוגע לנשק קונבנציונלי והן לא קונבנציונלי, דבר זה מצטייר בכך שכל ארגון גרילה/טרור או מדינות ערביות או עולם שלישי, ברחבי העולם מתהדרים בכלי נשק כמו:  קלצ'ניקוב (ak-47 שהוא גם מופיע בסמלים של רוב אירגוני הטרור בעולם גם כאלה שהם לא מוסלמים),  דרגונוב= רובה צלפים, מאקארוב=מקלע בינוני מקביל למא"ג, ד.ש.ק.=מקלע 05, טנקים מסדרת T, מטוסי מיג, סוחוי, אנטונוב,איליושין , מסוקי מי, RPG,מאטיס, קורנט, סטרלה (נ"מ) משגרי SAM (נ"מ) , נגמשי BMP וטילי קרקע קרקע ועוד היד נטויה, כמות הנשק הקונבנציונלי הנ"ל עולה בכמותו ובתפוצתו על כל מה שייצרו  וייצאו כל שאר יצרניות הנשק הגדולות כולל ארה"ב וסין.
לגבי הנשק הבלתי קונבנציונלי ואמצעי שיגורו, הרוסים מעורבים בתמיכה, העברת מידע, שליחת מדענים או זליגת מדענים באופן עצמאי בעד בצע כסף, בכל הנוגע לייצור טילי קרקע קרקע לטווחים בינוניים וארוכים, דבר זה קורה באיראן,צפון קוריאה, סעודיה, מצרים, סוריה, לוב וכו', לגבי הנשק הבלתי קונבנציונלי- הקמת כורים גרעיניים במקומות כמו איראן ולוב, סיוע ותמיכה בפרוייקטים גרעיניים אלה, בכל הנוגע לנשק ביולוגי וכימי, היה גם המון עזרה ותמיכה למשטרים בנוסף ללוב ואיראן, כמו: עיראק של סדאם, סוריה, סעודיה, מצרים , פקיסטן וכו'.
חוץ מזה ישנו היום מידע מוצק של זליגת חומרים ומדענים ללא ידיעת רוסיה, בעיקר בשנות האנרכיה ברוסיה של 1991-1994,   לגורמים בעיתיים וזה בלשון המעטה.
ידוע גם כן על כ-250 ראשי נפץ גרעיניים שנעלמו מהמלאי של הרוסים והם עצמם ושאר העולם המערבי אינו יודע איפה ולאן הם נעלמו, יכול מאוד להיות שהם הגיעו בעזרת הפטרו-דולריים של המוסלמים לידי גורמים כמו אירן או סעודיה ולחלופין לידיים של אל-קעידה ודומיו.
העיתונאי חנן עזרן (שאני רחוק מלהיות מבין אוהדיו) חשף חלק מהבעיה המזוויעה, לדוגמא בארץ כמו גרוזיה ישנם בסיסים נטושים וערמות אדירות של נשק קונבנציונלי וגם רכיבים של נשק בלתי קונבנציונלי ברחבי המדינה הנמצאים כאבן שאין לה הופכין ביערות ושאר מקומות נטושים ועזובים, או לא מיושבים אחרים, מקומות כאלה הם חגיגה רבתי לגורמי טרור איסלמו-נאציים והשוק השחור, העיתונאי מספר שהוא נסע במונית בגרוזיה שבעליו החזיק בתא המטען רכיבים בנצרכים לייצור פצצת מימן, בקיצור מצמרר, ועוד יותר כשהמדינה הזו תומכת בכל ליבה במדינה/מפלצת כמו אירן.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: הקטסטרופה הרוסית/סובייטית
« להגיב #1 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:19:02 »
לא הבנתי מה המסר/הצעה/טענה/מטרה בהודעה זאת.
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #2 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:21:33 »
הודעה זו באה כדי להוסיף ידע או ליידע אנשים שאינם יודעים על כך דבר, בפורום זה נוהגים לדבר בעיקר על ארה"ב או אירופה המערבית ומשום מה מקומה של רוסיה נפקד, לכן רציתי להזכיר זאת בפורום
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:23:14 »
רוסיה עומדת כיום בפני משבר דמוגראפי.  הילודה של רוסים נמוכה מאוד, ואילו הילודה של בני מיעוטים לא-רוסים גבוהה.  פוטין מדבר על זה לעתים קרובות, והממשלה חוקקה באחרונה חוקים שנועדו להוות תמריצים להגדלת הילודה, אבל נראה שזה לא עוזר.  בסופו של דבר הרוסים יאכלו אותה חזק, ומגיע להם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:26:51 »
עם כל השנאה לרוסים ותאמינו לי יש במשפחה שלי המון שנאה כיוון שהם לא שיחררו את משפחתי (תודה לרב כהנא, חיים בן פסח וכל הליגה) עד שנת 90, אסור לנו לשכוח שהם ניצחו ראשונים את הנאצים, הם הצביעו בעד בהצבעה באו"ם
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:27:44 »
דוקא_כך צודק בהחלט, הרשה לי רק להוסיף שכבר היום כל רוסי חמישי הוא מוסלמי, וכן המאזן הכלל רוסי הוא שלילי, קרי: האכולוסיה הרוסית קטנה כל דור ב-25% לפחות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:30:39 »
צריך לזכור שהרוסים עדיין נשלטים על ידי קומוניסטים! ויש הרבה מאוד השלכות עד היום מהקומוניזם... עד שהמדינה הזאת תתייצב יקח עוד הרבה הרבה שנים.
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #7 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:33:12 »
liorso, תמהה אני עליך, א.) היסטורית לא נכון, הראשונים שנצחו בקרב את הנאצים היו הבריטים בקרב אל-עלמיין כבר ב42' (סטאלינגראד היה ב43') ב.) הם חתמו על הסכם ריבנטרופ-מולוטוב הידוע לשמצה, בכך אפשרו להיטלר לחגוג רצף נצחונות בצפון ובמערב.
ג.) בשנתיים של ההסכם (עד ההפרה הגרמנית במבצע "ברברוסה" 22.6.41) הנ"ל רוסיה העבירה לגרמנים מליוני טונות של חומרי גלם לצורך בניית הכוח הצבאי שלהם (חומרים שלנאצים היה חסר ובכמויות מסחריות, כגון: נפט, בדיל, גומי, טונגסטן, ברזל וכו'), כך שגם על מה שקרה במלחמת העולם השניה אין כמעט מקום לסנגר על רוסיה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:35:58 »
הבריטים נצחו בקרב אחד, אי מתכוון לניצחון מוחץ כולל... הרוסים הגיעו לברלין...
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #9 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:37:48 »
רוסיה כבר לא נשלטת ע"י קומוניסטים, הן המפלגה הקומוניסטית, והן הגרסא המוזרה משהו: נאצאבולים=נציונל בולשביקים, שילוב במפלגה אחת של שני רעיונות בלתי אפשריים לדור בכפיפה אחת (קומוניזם ופשיזם), הם שניהם מיעוט קטן, מה שכן אפשר להגיד על רוסיה של ולדימיר פוטין הוא שהם עדיין מושפעים מימי האמפריה שלהם, משהו שיותר קרוב לרוסיה הצאריסטית מאשר זו האדומה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:46:24 »
רוסיה כבר לא נשלטת ע"י קומוניסטים, הן המפלגה הקומוניסטית, והן הגרסא המוזרה משהו: נאצאבולים=נציונל בולשביקים, שילוב במפלגה אחת של שני רעיונות בלתי אפשריים לדור בכפיפה אחת (קומוניזם ופשיזם), הם שניהם מיעוט קטן, מה שכן אפשר להגיד על רוסיה של ולדימיר פוטין הוא שהם עדיין מושפעים מימי האמפריה שלהם, משהו שיותר קרוב לרוסיה הצאריסטית מאשר זו האדומה.

רוסיה כן נשלטת על ידי קומוניסטים (שאומרים שהם "לשעבר") פוטין וכולם בממשל הם קומוניסטים הדוקים!
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #11 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:47:10 »
liorso, כמה תיקונים והבהרות היסטוריים הסטוריים:
א.) לגבי ההצבעה של רוסיה באו"ם, להווי ידוע שהכל היה משחק בין מעצמתי בין ארה"ב ורוסיה של תחילת המלחמה הקרה, הכל נבע משיקולים ואינטרסים צרים, מה גם שהרוסים השתשעו ברעיון שהמדינה היהודית העתידית תחבור אל הסובייטים בקומינטרן.

ב.) לעניין הנצחון הסובייטי במלחמת העולם וכיבוש ברלין, כולם יודעים היום שלולא מדיניות של החכר והשאל של נשיא ארה"ב FDR, הרוסים היו חולמים לנצח את הוורמאכט לולא מבול הציוד הבריטי-אמריקני שהגיע אליהם לעיתים בדרכים לא דרכים.

ג.) הם הצליחו לבלום את הנאצים בשערי מוסקבה הודות למידע חיוני ששלח רב המרגלים הרוסי ביפן-ריכרד זורגה, שהבטיח להם שהחוזה לאי-התקפה בין רוסיה ליפן לא יישבר על ידי היפנים, כשם שנעשה עם הגרמנים, אישור זה נתן לסטאלין את האופציה לשלוח 40 דיוויזיות עם ציוד ואימון חורף מלא מחזית המזרח-סיביר מול יפן, אל עבר החזית עם הגרמנים.
כל זה תמוה כי סטאלין עצמו לא רצה לשמוע לאזהרות מרגליו שלו  על אודות הפלישה הגרמנית במבצע ברברוסה
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:48:51 »
liorso רק שאלה אחת, אם אתה טוען שהם קומוניסטים, למה השיטה הכלכלית שם היא קפיטליסטית???
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:55:53 »
כי העם שם פשוט לא נותן את זה. יש שם עדיין דיקטטורה, שנראית כמו דמוקרטיה (יותר גרוע מבישראל).
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:59:02 »
הלוואי שהיה לנו מנהיג פטריוטי כמו פוטין ולא נבלות בלושביקיות כמו פרץ ושמאלמרט
אלוף מיל. בני פלד ז"ל