כתב נושא: ממשלת הימין המזוייף הזדונית תכיר ב"רבנים" רפורמים וקונסרבטיבים ותממן שכרם  (נקרא 7034 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

מדוע המפלגות ה"דתיות" לא פורשות מממשלת הרשעות הזאת? ש''ס, הבית היהודוני ואגודה ממשיכות לתמוך בממשלת הכפירה כדי לקבל שוחד למוסדות שלהם.

שתדעו שהרפורמים והקונסרבטיבים שר''י אחראים לשואה רוחנית בגלות הארורה. 90% מהיהודים בארה''ב כבר כמו גויים ובהרבה מקרים עוד יותר גרועים מהגויים בגלל השנאה העצמית שבוערת במתבוללים האלה. האם נביא את המוות הרוחני הזה לארץ ישראל חס ושלום?

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/372/527.html?hp=1&cat=402&loc=1

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ממשלות "ימין-דתיים" הן לעולם הממשלות שעסקו בהשמדה שיטתית של שאריות היהדות בארץ ישראל.

אגודה וש"ס אינם דתיים, אין להם כל קשר ליהדות. הדת היחידה שלהם היא מרשרשין ומצלצלין.
הצריף היהודי - מפלגה רפורמית לחלוטין. ברשימתם לכנסת היו רפורמים מוצהרים ופמיניסטיות קיצוניות.
ועל הליכוד וליברמן אין להכביר מילים.

אין ימין בכנסת, אין ימין בממשלה. אין יהודים בכנסת, אין יהודים בממשלה.
זו מדינה עוכרת יהדות שפועלת יום יום, שעה שעה להשמדת היהודים מארצם, ולסילוק היהדות מלבבות היהודים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
http://news.walla.co.il/?w=//2537334
קראתי את זה והתקוממתי.

בכך ממשלת המתייוונים נתנה פתח לכל אידיוט להחליט מה היא יהדות ולשכתב את התורה כרצונו. והרי אם אתה כותב מה שבא לך, זו לא התורה, ואם אתה מחליט לשנות את היהדות, זו לא יהדות.

מה יאמר היועץ המשפטי לממשלה, אם תקום קבוצת שוטים שתחליט לקיים גרסה משלה לספר החוקים של מדינת ישראל ותדרוש הכרה משפטית ורשמית בפרשנות העצמאית שלהם לחוקי המדינה?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
למה הם קוראים לעצמם יהודים אבל ?
אני לא מבין , הם לא שמעו על לא תוסיף ולא תגרע ?
מה זה הקישקוש הזה ?
אפילו אני הקטן יכול לסתור באלף מקומות את האוטיסטים האלה , שביום כיפור האחרון , שחל בשבת , ראינו אותם נוסעים באותו לכנסייה שלהם אההה סליחה טמפל ראן שלהם או איך שלא קוראים לזה ...
בסופו של דבר , כל זה נובע מכמה נקבות ש"עלאק" רוצות שיוויון ( אני משתמש במילה נקבות , כי מה לעשות , לא מגיע להם להיקרא אישה , יש בזה יותר מידי משם השם בשבילם) , מניחות תפילין , עולות לתורה , שמות כיפה , ואולי גם מגדלות זקן , מי יודע ...
בקיצור , הפמיניזם הזה הרס את המדינה , הם בכוח מנסים לגרום לנו לחשוב שאישה וגבר זה אותו הדבר , למרות שזה ברור לכל מי שמסתכל, נוגע , מריח , ומבצע כל סוג של השוואה אחרת , שזה פשוט לא שווה .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
תנו רבנן, רב נקבה שמעסיקה המדינה, יוצא לחופשת לידה או לא ? :P
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
יוצאת לחופשת המלטה אולי .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
מותר לאישה להניח תפילין אבל רק בצנעה.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אגב אני גם חושב שטלית גם מותרת וגם קריאה בספר תורה אבל הדגש הגדול הוא ב-צ-נ-ע-ה!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
נשים ששרות בכותל זה וודאי אסור .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
זה גם מותר ?
חולות נפש .

עלק דתיות, סכ"ה פינימיסטיות הזויות וחולניות שלא מתאים להם שהדת "שובניסטית" וכנראה מחוסר צומת לב בילדות הם מתנהגות ככה. אחרי הכל אם לא היו מתייחסים אליהם ו\או תומכים בהם, הם לא היו עושות את זה.
דברים מהסוג הזה פותרים רק באמצעות כיתת יורים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תמיד שאני נתקל בפמיניסטית , והיא אומרת שהיא רוצה שיווין , אני אומר לה , תני להביא לך בעיטה לביצים ואני מוכן , אם לא ? זה לא פייר , זה לא "שיווין בנטל" חחחחחחחח אף פעם לא הבנתי את הטמטום הזה , הם רואות שגברים ונשים זה לא אותו דבר , למה הם מתעקשות ? חחחחחח חבורה של לסביות .

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
אבל הקטע שהם יותר פתוחים לכלל החברה, הם מנסים לשבור את תדמית היהדות כחברה סגורה, כי ללא אנשים רפורמיים, יהדות היתה נמצאת היום במצב של דרוזים - כלומר, דת סגורה שאינה מקבלת אף אחד, וכמו שכל הדרוזים מתגוררים ביערות, כך גם יהודים היו מתגוררים מבקומות מרוחקים וממש מסתגרים בתוך עמצם. אז טוב שנותנים כוח לאלטרנטיבה לקשיחות זאת, למרות שבהם כמובן גם יש חסרונות, אני חייב לציין.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הם לא יכולים לשבור את התדמית של היהודים כחברה סגורה. כי זה מה שאומר יהודים. ואם הם לא חברה סגורה, הם לא יהודים. הרי כתוב מפורשות בתנ"ך: עם לבדד ישכון.
והרי התנך קובע מהו ומיהו יהודי. וממילא הרפורמים שלא הולכים לפי התנך, אינם יהודים ואין להם חלק ונחלה ביהדות.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אבל הקטע שהם יותר פתוחים לכלל החברה, הם מנסים לשבור את תדמית היהדות כחברה סגורה, כי ללא אנשים רפורמיים, יהדות היתה נמצאת היום במצב של דרוזים - כלומר, דת סגורה שאינה מקבלת אף אחד, וכמו שכל הדרוזים מתגוררים ביערות, כך גם יהודים היו מתגוררים מבקומות מרוחקים וממש מסתגרים בתוך עמצם. אז טוב שנותנים כוח לאלטרנטיבה לקשיחות זאת, למרות שבהם כמובן גם יש חסרונות, אני חייב לציין.
אני אחזק את דבריו של אביר, שכבר הסביר שישראל הוא עם לבדד ישכון, ואסביר מהו פירוש המילה "רפורמה".
רפורמה פירושה שינוי, ורק עצם בחירת השם מעיד על תכניותם - לשנות. לסלף.
אפשר לכפור בתורה ולחיות כפורק עול (כך חיים רוב הישראלים), אבל לפחות אל תהפוך אותנו לנוצרים.

תתבולל, תחלל שבת, תאכל שרצים, תרצח, תנאף, ובעצם תעשה כל מה שהתורה אוסרת עליו, אבל דבר אחד אל תעשה - אל תגיד שזוהי דרך התורה.

הרפורמים הם פורשים. הם שינו (מלשון רפורמה) את דתם ואת הלאום שלהם. לא אני בחרתי להם את השם, אלא הם בחרו זאת.
אז נא לא להתייחס אליהם כאל יהודים (חלקם עדיין כן מבחינת הגזע, אך רובם כבר נחשבים לגויים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!