כתב נושא: מי שמתנגד נחרצות למיכאל בן ארי , אפשר לדעת למה ?  (נקרא 10169 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
אם אני לא טועה , רוני , סטיבן , עוזי , כל אלה אותו אחד .
הנה כתבה שנוגעת גם וזה וגם לחיים (שים לב איך התשקורת כמובן מקשרת בין נאצי לכל דבר לבין חיים) ,שבה בן גביר מגיב לנושא .
http://www.haaretz.co.il/captain/net/1.1450967
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

מאור, תאמין לי אני מבין את רצונך ליצור מנהיג אמיתי אבל מה שאתה כותב פשוט לא נכון עובדתית.

עניין המסתננים היה נושא בוער לפני שבן ארי הגיע לכנסת - עד שאפילו הממשלה השמאלנית הקודמת החליטה לבנות גדר מאסיבית בגבול מצרים כדי לעצור את ההסתננות. הבנייה התחילה ב2008 למניינם - שנה לפני שבן ארי היה בכנסת, וכשאף אחד לא ידע מי זה בן ארי. דוקא יאהוד ברח (אהוד ברק) השמאלני דרש הקמת גדר מאז 2005. הנה מאמר על התחלת הבנייה ב2008:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3503490,00.html

מאור, אני יודע שאתה יהודי טוב. גם היהודים האחרים פה שמסכימים איתך הם יהודים טובים. אבל אני בן 55 ואני פעיל מאוד בעניינים אלה מאז גיל 14.

מה שעשו עם עוזי זלקה יש''ו שר''י כן פוסל את האנשים האלה מלהיות מנהיגים. ומה שעשו עם הבנק הערבי גם מראה שהם לא אנשים עם עקרונות. ומה שהם עשו נגדי גם מוכיח את זה - בן ארי זילזל בי כדי להראות לחבריו בתשקורת שהוא לא "קיצוני" ו"משוגע" כמוני. ומה שבן גביר עושה כשהוא עובד עם סוכני השב''כ "לשעבר" גם פסול ונורא. וכשבן ארי מתקפל מול ערבים ושמאלנים, זה משהו שמו''ר הרב כהנא מעולם לא עשה. אגב זה גם דבר שאני מעולם לא עשיתי.

בכל אופן אנחנו לא מסכימים בנושא זה. לא נורא, אנחנו עדיין חייבים לפעול ביחד כדי להציל את ישראל מהקמת מדינה "פלסטינית" והתאבדות לאומית. צריך לעשות כמה שאפשר כדי לעורר את העם. זו המטרה שלנו.

שבת שלום וחג שמח.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
כשתהיה כאן בארץ , ותרוץ לכנסת , תאמין לי שנצביע לך .
אבל בינתיים , עדיף לי את החרא המסריח פחות .
אם אתה בעצמך רואה עצמו קשור בצורה כלשהי לבחירות בין ארצות הברית , מנסה לגרום לחרא פחות מסריח להיבחר , הרי זה גוי וזה גוי אז מה זה משנה ?
אז אם אתה תומך בלהצביע לגוי (!!!) , שאני בטוח שכמה שבן ארי גרוע , הוא גרוע ממנו , ואתה עדיין תומך בו , אז למה שאני כאן , שחי בארץ , יתן לקולי ללכת לאיבוד , ולא יעשה כמוך ויצביע לחרא הפחות מסריח ?
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.