כתב נושא: מי שמתנגד נחרצות למיכאל בן ארי , אפשר לדעת למה ?  (נקרא 10228 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
לגבי החמור הזה שתומך בשואה ובנאצים , הם היה אחראי על הפורום שלהם , ובאיזשהו שלב הוטס על טיל .
ואני ממש לא חושב שראוי להתייחס ככה לחבר בימין האמיתי , אנחנו תקועים פה בארץ ללא כל מוצא נראה לעין , הכל חשוך פה , אין נקודת תקווה אחת של אור , וכעת אתה פוסל לנו את מה שנראה כחלקיק האור אחרון פה בארץ הזאת .
חיים , כולנו מכבדים אותך מאוד , ואוהבים אותך מאוד , אבל לצערנו הרב אתה לא פה כרגע .
הרב כהנא הי"ד נרצח , עם כמה שזה כואב לנו , צריכים להמשיך להתקדם .
הוא בגן עדן עכשיו , כיאה לצדיק , ואנחנו בגהנם עלי אדמות , ואנחנו חייבים למצוא את התשובה הכי קרובה למה שאנחנו מחפשים .
נהוג לומר גם ש"עדיף כלב חי מאריה מת ".
בהתאם לשיטת ההצבעה בישראל , אדם שאינו מצביע , זה לא שקולו אינו נשמע , אלא עובר לאדם אחר !!!!
זה לא ייתכן שאנחנו ניתן לקולנו להיעלם לטובת אחמד טיבי ושלל שונאי ישראל בכנסת !
והאמת ? לא מצאתי שום דבר שהוא עקרונית לא בסדר בראיון שהצגת כדי שלא אצביע למיכאל בן ארי .
ולגביי העובדה שמיכאל העליב אותך ?
טוב , זה כבר סיפור אחר .
כולנו מסכימים על כך שאתה אדם יקר , שהקריב רבות מחייו למען העם היהודי,ישב בכלא עם כל מיני כושים אכזריים וניאו נאצים , מערכת שאימללה אותך (אפשר להסיק גם שבכוונה תחילה) וכו.
אבל לפי דעתי , כאן יש מקום להתנצלות אישית של בן ארי , ולא לפסילה שלו .
חילוקי דעות זה דבר נורמלי , ואדם שמעביר על מידותיו הוא נקרא צדיק .
אבל מכאן , ולקרוא לבן ארי מזויף ? זה כבר נראה לי מוגזם קצת .
עדיף לנו , לפי דעתי , להצביע לאדם שדעותיו דומות לשלנו , מאשר לתת לקולנו להשתלשל לכיסו של אחמד טיבי יש"ו .
ולגבי זה שאמר שהכנסת היא מושב לצים ? טוב נו על זה קשה להתווכח , אבל להזכירך גם הרב כהנא זצ"ל הי"ד ישב במושב הלצים הזה , בלית ברירה , וגם איתו ישבו "כל מיני תופיקים" כלשונו.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מאורו אני מסכים איתך...אבל כהנא עשה את זה כדי לקבל הכרה ובמה, הוא לא היה פוליטיקאי וזה לא עניין אותו, הוא רצה להגיע לכל עם ישראל והמטרה מקדשת את האמצעים.

מנותק kahane

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
לגבי החמור הזה שתומך בשואה ובנאצים , הם היה אחראי על הפורום שלהם , ובאיזשהו שלב הוטס על טיל .
ואני ממש לא חושב שראוי להתייחס ככה לחבר בימין האמיתי , אנחנו תקועים פה בארץ ללא כל מוצא נראה לעין , הכל חשוך פה , אין נקודת תקווה אחת של אור , וכעת אתה פוסל לנו את מה שנראה כחלקיק האור אחרון פה בארץ הזאת .
חיים , כולנו מכבדים אותך מאוד , ואוהבים אותך מאוד , אבל לצערנו הרב אתה לא פה כרגע .
הרב כהנא הי"ד נרצח , עם כמה שזה כואב לנו , צריכים להמשיך להתקדם .
הוא בגן עדן עכשיו , כיאה לצדיק , ואנחנו בגהנם עלי אדמות , ואנחנו חייבים למצוא את התשובה הכי קרובה למה שאנחנו מחפשים .
נהוג לומר גם ש"עדיף כלב חי מאריה מת ".
בהתאם לשיטת ההצבעה בישראל , אדם שאינו מצביע , זה לא שקולו אינו נשמע , אלא עובר לאדם אחר !!!!
זה לא ייתכן שאנחנו ניתן לקולנו להיעלם לטובת אחמד טיבי ושלל שונאי ישראל בכנסת !
והאמת ? לא מצאתי שום דבר שהוא עקרונית לא בסדר בראיון שהצגת כדי שלא אצביע למיכאל בן ארי .
ולגביי העובדה שמיכאל העליב אותך ?
טוב , זה כבר סיפור אחר .
כולנו מסכימים על כך שאתה אדם יקר , שהקריב רבות מחייו למען העם היהודי,ישב בכלא עם כל מיני כושים אכזריים וניאו נאצים , מערכת שאימללה אותך (אפשר להסיק גם שבכוונה תחילה) וכו.
אבל לפי דעתי , כאן יש מקום להתנצלות אישית של בן ארי , ולא לפסילה שלו .
חילוקי דעות זה דבר נורמלי , ואדם שמעביר על מידותיו הוא נקרא צדיק .
אבל מכאן , ולקרוא לבן ארי מזויף ? זה כבר נראה לי מוגזם קצת .
עדיף לנו , לפי דעתי , להצביע לאדם שדעותיו דומות לשלנו , מאשר לתת לקולנו להשתלשל לכיסו של אחמד טיבי יש"ו .
ולגבי זה שאמר שהכנסת היא מושב לצים ? טוב נו על זה קשה להתווכח , אבל להזכירך גם הרב כהנא זצ"ל הי"ד ישב במושב הלצים הזה , בלית ברירה , וגם איתו ישבו "כל מיני תופיקים" כלשונו.
O0

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ראינו שרוב הנסיגות מארץ ישראל נעשו לא על ידי השמאל המוצהר אלא על ידי הימין המזוייף. הימין המזייף גרוע מהשמאל.

בן ארי לא יכול לעמוד תחת לחץ. הוא מתקפל מיד. הוא מתקפל בעימותים עם ערבים נאצים, הוא מתקפל כשהוא מלקק לבוגדים שמאלנים בכנסת, הוא מתקפל כשהוא במגע עם התשקורת הבוגדנית. זה חילול השם.

ההיסטוריה מוכיחה שרק יהודים שלא מתפשרים בעקרונות היסודיים הם שמצילים יהודים בסוף. והיהודים שתומכים בימין המזוייף בעיוורון מובילים אותנו מדחי אל דחי.

אם לא נוציא את הערב רב מהשלטון, אין לנו תקווה. אם מיליוני הערבים הנאצים לא יעזבו את ארץ ישראל, אנו באסון נורא. אם לא נשמיד את הגרעין באיראן, יש איום קיומי. במקום להשיג משהו בתחומים האלה, בן ארי משתף פעולה עם בוגדי הערב רב שגורמים לנו את כל הצרות הללו.

מנותק kahane

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חיים אבל זה מה שיש היום ואין מה לעשות . אני ממש מתחבר למיכאל בן ארי וגם ב"ה בלי נדר אצביע לו .
היום צריך להיזהר בכל דבר שאתה אומר במיוחד אם אתה חבר כנסת שמשתייך לימין הקיצוני שעושה הפגנות ופעיל רק מחפשים סיבות לפסול כאלה אנשים אז הוא חייב לשמור על הפה שלו ואני דווקא כן שמעתי אותו פעם אחת מדבר על הגירה ערבית לא זוכר איפה זה היה ..

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אם אנחנו לא מתכוונים לארגן פה איזו מחתרת בזמן הקרוב אז אין טעם לדבר על התקפלויות כי זו בנתיים הדרך היחידה, דרך הממשל של הערב רב. ציון במשפט תפדה, אז או שבאמת נעשה את זה במשפט, נעורר את עם ישראל דרך הפוליטיקה או שנעשה זאת עם חרבותינו.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אז מה נעשה חיים ? מה אנחנו כבר יכולים לעשות ? נצא ונירה על משכן הכנסת ? נילחם בצה"ל ?
מה אנחנו אמורים לעשות ?
אני בטוח שאתה מגנה פעילויות שכאלה .
בן ארי הוא לא ימין מזויף .
הליכוד הוא ימין מזויף והוא לא מתבייש לומר זאת .
ליברמן הוא ימין מזויף ולא מתבייש לומר זאת .
בן ארי , שפועל ביחד עם איתמר בן גביר , ברוך מרזל ובנצי גופשטיין הם לא מזויפים , ואתה לא יכול לומר עליהם שהם מזויפים .
אם הם יתהפכו, אין למדינה הזאת זכות קיום .
אבל אני לא מאמין שהם יתהפכו ,הם המתיישבים , הם המתקבלים בברכה בישיבת הרעיון היהודי, הם האנשים שלנו .
ואסור לנו לפסול אותם .
ואני עוד לא ראיתי אותו "מתקפל" כלשונך , אל מול שמאלנים באופן שנוגד את עקרונותינו .
מצטער חיים , בפעם הראשונה מאז שיצא לי להכיר אותך , אני לא מסכים איתך .
תחשוב שברוך מרזל לדוגמא היה שר ביטחון , אתה באמת בליבך מאמין שיפנו ישובים ?
תחשוב לדוגמא שבנצי גופשטיין היה שר הפנים נאמר , אתה באמת חושב שהיו פה התפרעויות של מסתננים?
אבל רק את האמת חיים .
ואני עוד לא ראיתי אותו "מתקפל" כדברך .
עוד לא ראיתי אותו אומר , גם כבר אחריי שנבחר להיות חבר כנסת ,דברים ששמאלנים אוהבים לשמוע ברמה שנוגדת את עקרונותינו.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מה שאני מקווה שיקרה הוא שנחיל ליזום פעילות שטח בעולם האמיתי.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האמת שאני מחכה לזה עוד מהיום שהגעתי לכאן בשנת 2007 , אבל לפי מה שאני יודע אין תנועה בשטח .
אז מה נעשה ?
נשב ונכתוב דברים יפים מאחוריי המסך ?
או שנקום ונזיז את הישבן כדי שמשהו ישתנה פה ?
אני לא יודע אם בן ארי הוא בדיוק אני , אבל מבחינתי "האויב של האויב שלי הוא חברי" .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

עוד תראו. אתם לא רוצים לראות כי אתם חושבים שהכנסת היא התקווה האחרונה שלנו ח''ו. זאת אומרת הממסד כבר ניצח כי אתם לא חושבים שהתקווה שלנו היא התנגדות המונית אלא הכנסת. אם יהיה מאבק על הקמת מדינה "פלסטינית" וגירוש המוני של יהודים ח''ו, הממסד רוצה שנתרכז על הכנסת במקום להתנגד כמו בעמונה. בגוש קטיף התרכזו על הכנסת והפגינו מול הכנסת במקום לחסום את הגירוש בגוש קטיף עצמו. זה מה שמועצת רשע שכנעה את האנשים לעשות וזה הביס אותנו. עכשיו בן ארי עובד עם אנשי מועצת רשע (כמו אורי אריאל).

היה לי אותו ויכוח כל כך הרבה פעמים בעבר (על בגין, על שרון, על נתניהו וכו').

ואתם לא יודעים מה זה "כהנסיט" מזוייף. בארה''ב חווינו את זה שוב ושוב, אז אנחנו יודעים מה "כהנסיט" מזוייף יכול להמיט עלינו ר''ל.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
הדבר הברור שהתברר לכולם כבר שאין דבר כזה ימין חילוני. הימין החילוני יהיה מוכן למכור את ערכיו בנקודה כלשהי בעוד שאני בטוח שאיש ימין מאמין וירא שמים כבן ארי/בן גביר/ מרזל לא יתהפך.

מנותק kahane

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
הרב כהנא זצ"ל הי"ד היה בן אדם נדיר שפעם בדור יוצא אחד כזה . לא יהיה לנו עוד אחד כזה בכנסת .
היום התומך היחידי של הרב בכנסת הוא מיכאל בן ארי וצריך לתת לו כוח .
קודם כול צריך להשפיע על הכנסת שיהיו כמה שיותר חכ"ים ימניים ואחרי זה יבוא כל השאר, פעילי הימין יכלו לפעול בלי לפחד שהשב"כ יגמרו להם את החיים .
חג שמח חברים!!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הדבר הברור שהתברר לכולם כבר שאין דבר כזה ימין חילוני. הימין החילוני יהיה מוכן למכור את ערכיו בנקודה כלשהי בעוד שאני בטוח שאיש ימין מאמין וירא שמים כבן ארי/בן גביר/ מרזל לא יתהפך.

בס''ד

אתה צודק לגבי ה"ימין" החילוני. אבל גם "ימניים" עם כיפות על הראש התהפכו כמו המפד''ל, ש''ס, מועצת רשע, האיחוד הלאומי. יש בחירה חופשית גם לשומרי מצוות וכשיש הרבה לחץ זה לא קל לעמוד מול כולם. אם אין מנהיג חזק, הוא לא יעמוד מול הלחץ. בן ארי הוא לא מנהיג חזק.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
תראה חיים כשנגיע לגשר נחצה אותו. בנתיים בן ארי לא הוכיח מה שאתה טוען והוא בנתיים לא מכר את הערכים שלו. במידה ודבר כזה יקרה הוא ישא בתוצאות.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
א. אינני אתמוך בכל פעילות בלתי חוקית כלשהי בפומבי , בוודאי שלא אשתתף בה , וגם אם כן , אינני מתכוון להתוודות על כך מעל מסך האינטרנט , אנו מודעים לעובדה שהמקום שורץ שבכניקים.
ולגביי ימנים עם כיפות על הראש , האם הם הצביעו בעד ההתנתקות בכנסת ?
ואיך הם מעידים בדיוק על בן ארי ?
לביינתים האיש מוכיח את עצמו , הוא פעיל בנושאים שונים גם כאשר אין אווירת בחירות באוויר , בניגוד לכל מיני אידיוטים שכן שייכים לימין המזויף כמו אופיר אקוניס , דני אילון או איך שלא קוראים לו , מירי רגב , וכו' .
אני אישית עוקב אחריו כבר תקופה ארוכה , והאיש עושה חיל .
ולא (!!!) רק לאחרונה .
הוא הצליח להעלות את נושא המסתננים לסדר היום הציבורי , השרים הבכירים מתייחסים לנושא , וזה הישג עצום בפניי עצמו .
האיש ראוי להערכה , מאמין שהוא , מרזל , בן גביר , וגופשטיין הם אנשים ישרים , שאני מקווה שבעזרת ה' יתברך ורק בעזרתו ,לא יבגדו בעם ישראל .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
גם אני לא תומך חס וחלילה חס ושלום בפעילות בלתי חוקית ובטח שלא בהקמת מחתרת. כל מה שדיברתי עליו בנושא מחתרת היה כמובן היפוטתי בלבד ולא נועד על מנת לגרום לאנשים לבצע חס וחלילה חס ושלום פעולות שעוברות על החוק במדינת ישראל הדמוקרטית , כמובן שכל חוקי המדינה הם כנר לרגלנו דבר בהחלט קדוש ונשגב ולא נעלה בדעתנו לעבור על חוקים אלה.
ממש קג״ב אני מרגיש כאן (או אפילו נקו״ד).

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ברוך הבא למדינת ישראל הדמוקרטית = ברוך הבא למדינת ישראל הדיקטטורית,הדוגלת בעריצות המיעוט , מדינה פטרנליסטית לכל הדעות .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
שששש איך אתה מדבר?
מדינה נהדרת שמעניקה דמוקרטיה ושויון (כמעט) לכל אזרחיה.ללא הבדל דת (חוץ מיהודים כמובן), גזע (שוב חוץ מיהודים כמובן), מין (מזל שיהדות זה לא מין) ודעה פוליטית (חוץ מימנים).
בקיצור צריך להיות חילוני-שמאלני-מתבולל-צייתן כדי לזכות לזכויות. דמוקרטיה. יש!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
 >:(
אל תשכח שרצוי גם בנוסף לכל אלו , להיות גם לא אתיופי או תימני או מרוקאי או בקיצור כל מי שאין לו עיינים כחולות .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
שששש איך אתה מדבר?
מדינה נהדרת שמעניקה דמוקרטיה ושויון (כמעט) לכל אזרחיה.ללא הבדל דת (חוץ מיהודים כמובן), גזע (שוב חוץ מיהודים כמובן), מין (מזל שיהדות זה לא מין) ודעה פוליטית (חוץ מימנים).
בקיצור צריך להיות חילוני-שמאלני-מתבולל-צייתן כדי לזכות לזכויות. דמוקרטיה. יש!
מין... גברים מופלים לרעה כמובן. עיין בערכים כמו פמיניזם ושוביניזם בוויקיפדיה...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מה שאני מקווה שיקרה הוא שנחיל ליזום פעילות שטח בעולם האמיתי.
וזה יקרה בעזרת ה'.

התחלנו להריץ את דף הפייסבוק שלנו לפני חודשים אחדים.
המטרה כרגע היא להיות תנועה המונית בעלת עשרות אלפי חברים (משהו בסגנון "ישראל שלי" ו"לוחמי ציון") - כך נוכל לקיים עצרות והפגנות המוניות (הפגנה של כמה עשרות תדוכא בקלות, אך לא הפגנה של אלפים).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
א. אינני אתמוך בכל פעילות בלתי חוקית כלשהי בפומבי , בוודאי שלא אשתתף בה , וגם אם כן , אינני מתכוון להתוודות על כך מעל מסך האינטרנט , אנו מודעים לעובדה שהמקום שורץ שבכניקים.
ולגביי ימנים עם כיפות על הראש , האם הם הצביעו בעד ההתנתקות בכנסת ?
ואיך הם מעידים בדיוק על בן ארי ?
לביינתים האיש מוכיח את עצמו , הוא פעיל בנושאים שונים גם כאשר אין אווירת בחירות באוויר , בניגוד לכל מיני אידיוטים שכן שייכים לימין המזויף כמו אופיר אקוניס , דני אילון או איך שלא קוראים לו , מירי רגב , וכו' .
אני אישית עוקב אחריו כבר תקופה ארוכה , והאיש עושה חיל .
ולא (!!!) רק לאחרונה .
הוא הצליח להעלות את נושא המסתננים לסדר היום הציבורי , השרים הבכירים מתייחסים לנושא , וזה הישג עצום בפניי עצמו .
האיש ראוי להערכה , מאמין שהוא , מרזל , בן גביר , וגופשטיין הם אנשים ישרים , שאני מקווה שבעזרת ה' יתברך ורק בעזרתו ,לא יבגדו בעם ישראל .

בס''ד

בן ארי לא העלה את נושא המסתננים לסדר היום. היה ויכוח בוער על הנושא עוד לפני שבן ארי הגיע לכנסת. היו קרבות בין אלי ישי לבין הבג''צ לפני שאף אחד שמע על בן ארי. לאחרונה הנושא בוער עוד יותר כי הבעיה מחריפה ויש הרבה יותר מסתננים.
אילו בן ארי לא היה בכנסת, הבעיה עוד הייתה בראש סדר היום כי 15% מתושבי תל אביב הם מסתננים. אי אפשר להתעלם מזה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

ציטוט

רק "חמור"? עוזי זלקה יש''ו (שנולד כיהודי) מציע רציחת כל העם היהודי.

"הוטס על טיל"? חחחחחח. מרזל ובן גביר סירבו להעיף אותו במשך חודשים עד שערכתי סרטונים נגדם בנושא. יהודים שמוכנים להחזיק בנאצי כמנהל הפורום שלהם?! מה יכול להיות יותר גרוע מזה?

ציטוט
ואני ממש לא חושב שראוי להתייחס ככה לחבר בימין האמיתי

אני נותן לכולם פה המון חופש ביטוי - הרבה יותר חופש ממה שתמצא בכל הפורומים האחרים ברשת האינטרנט. למשל אתה בכלל לא מסכים איתי בעניין זה ואף אחד לא אומר לך לא להביע את דעתך. אבל האיש הזה כתב שאני "מסית", שאני נגד כולם, שאני נגד בן ארי כי הוא פגע בי (ז''א הרגש האישי שלי יותר חשוב לי מטובת עם ישראל ח''ו), ושאני עוזר לשאמל. אם מישהו יתקוף אותי וינסה להשתיק אותי, אני כן אגיב. גם יש לי חופש ביטוי בפורום הזה.

אילו מו''ר הרב כהנא היה בחיים, הוא היה מעיף מיד אנשים שמחזיקים בנאצי כמנהל הפורום שלהם, ואנשים שלוקחים כסף מתורמים כהניסטים ומפקידים את זה בבנק ערבי, ואנשים שמזלזלים ביהודים שישבו בכלא והקריבו את חייהם למען עם ישראל, ואנשים שהאף שלהם תמיד בישבן של ערבים ושמאלנים. כל זה לא היה מקובל על מו''ר בלשון המעטה. ואני יודע את זה כי עבדתי עם מו''ר במשך 20 שנה - הרבה יותר זמן ממרזל, בן ארי ובן גביר ביחד.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

בן ארי לא העלה את נושא המסתננים לסדר היום. היה ויכוח בוער על הנושא עוד לפני שבן ארי הגיע לכנסת. היו קרבות בין אלי ישי לבין הבג''צ לפני שאף אחד שמע על בן ארי. לאחרונה הנושא בוער עוד יותר כי הבעיה מחריפה ויש הרבה יותר מסתננים.
אילו בן ארי לא היה בכנסת, הבעיה עוד הייתה בראש סדר היום כי 15% מתושבי תל אביב הם מסתננים. אי אפשר להתעלם מזה.

זה ממש לא נכון .
לא שמענו על כל מחאה בנושא המסתננים במשך כמעט שנתיים , ובן ארי פעל רבות ביחד עם ברוך מרזל למיגור התופעה .
הם הקימו את "משמר השכונות" , הפגינו בתוך אולמות "שמחה" של כושים , ועוד כל מיני פעילויות ,כבר לפניי שנתיים וחצי .
יש הרבה בעיות הרבה יותר חריפות במדינה מכמה כושים משתוללים , והם עדיין לא עולות לסדר היום הציבורי ..
יש במדינה הזאת מיליון וחצי ערבים נאצים מחבלים , ואני לא רואה שהנושא עולה ל"ראש סדר היום" ...
שום נושא במדינה הזאת , לא משנה עד כמה הוא בוער , לא יעלה לראש סדר היום , אם מישהו לא יעלה אותו לשם.
אז אם מדובר במשהו שטוב לשמאלנים,התקשורת כבר דואגת לזה .
אבל אם לא , הנושא מושתק , עד שאנחנו רואים המונים יוצאים לרחוב ופועלים כפי שראינו בהפגנות שיזם בן ארי .
ולגבי אלי ישי,הוא סתם עוד אחד שמפחד על הכיסא שלו , הוא הציע לגרש עובדים זרים , קצת צחקו עליו ב"ארץ נהדרת" (שזו המקבילה הישראלית לסטרדיי נייט לייב נאמר או משהו בסגנון , רק הרבה הרבה יותר שונאת ישראל),הוא הרגיש את הכיסא מתנדנד ,ולא שמענו אותו בנושא במשך 3 שנים כמדומני.
בן ארי לעומת זאת , עובר כבר במשך זמן רב התקפות מארגוני שמאל,מכיוון שהם מרגישים שיש משהו ביהודי הזה , בדיוק כמונו .
לאחר ההפגנה שהתרחשה לפני יומיים או שלושה , אחד מהם אפילו הגדיל לעשות , והלך להגיש עליו תלונה באשמת "הסטה " ו-"עידוד אלימות",רק בגלל שכל חטאו היה שאמר את האמת ומה שכולנו רוצים לשמוע , סודנים לסודן !
ועדיין לא מצאתי בכל דברייך שום דבר שנוגד מבחינתי עקרונית את בן ארי .
אם תאמר לי שבן ארי אי פעם הסכים לפינוי ישובים - אני אסכים איתך .
אם תאמר לי שבן ארי הוציא מפי את המילים המשוקצות - שתי מדינות לשתי עמים,אני אסכים איתך .
עד כה , לא מצאתי דבר כזה .
ואמרתי לך כבר חיים , הרב כהנא הי"ד נרצח . צריך להשלים עם העובדות . אני לא חושב שיקום עוד אדם כל כך צדיק וכל כך אמיתי כמו הרב כהנא בישראל .
לפחות לא עד משיח בן דוד . ואמרתי כבר מקודם ואגיד זאת שוב :"עדיף כלב חי , מאריה מת ."
בלי חלילה לזלזל ברב זצ"ל כן ? זו פשוט המציאות .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
חיים בן פסח אומר לך שהם החזיקו ביודעין את עוזי זליכה למרות שסיפרו להם מי האיש.
הייתי רוצה לדעת את תגובתם...

אגב, אתמול חסמו אותי בצ'אט תפוז על שפרסמתי סרטון של חיים... :o
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!