כתב נושא: סוף סוף התעוררו שיכורי תל-אביב וסביבותיה מתרדמתם !  (נקרא 3163 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

האמ'ת נחשפת ! רק בדרך זו אפשר לכופף את שלטון העוולה והמינות שר''י שלא בוחל בהפקרת הדם היהודי הי''ד וארץ-הקודש תובב''א לידי רוצחים מוסלמים נאצים מסודן יש''ו שר''י ואוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י - וכל זאת תמורת עבודה זולה שמשאירה את אחינו היהודים היקרים חסרי ה''תארים'' והפרוטקצי'ה ללא מקומות עבודה וללא פרנסה בכבוד !! ולא זו בלבד אלא שבנות ישרא'ל הפכו למטרה לאונס ושידול לזנות ר''ל, הסחר בסמים מסוכנים ''פורח'' כסרטן-ממאיר ר''ל ושלטון העוולה והמינות שר''י כדרכו טומן ראשו בחול כבת-יענה !!  :old_cry: :old_Angry2: -- אנו קוראים מכאן לתת תמיכה מלאה ליהודי היקר ר' ברוך מרזל הי''ו ששום בצע שוחד ושלמונים לא יקנה אותו ! לא נוותר על שום פיסה מארץ-הקודש  תובב''א ששוחררה בדם אחינו הי''ד  :old_cry: :old_Angry2: !! אנו קוראים לתמוך באיחוד-הלאומי כל עוד ר' ברוך מרזל הי''ו נמנה על מפלגה זו - ומחזקים את ידי אחינו הי''ו במלחמה הקרה מול שלטון המינות המוכר דם אחינו הי''ד וארץ-הקודש תובב''א תמורת כוח-עבודה זול ,בצע כסף ו'' מעמד חברתי גבוה'' מול אומות-העול'ם ! שלטון זה איננו אלא אותו הערב-רב שנטמע בישרא'ל ! והוא הסיבה העיקרית לגלות המר והנמהר הזה כדברי בורא-עולם יתברך ויתעלה שמו בפי נביאו '' על שלושה פשעי ישרא'ל ועל ארבעה לא אשיבנו על מכרם בכסף צדיק ואביון בעבור נעלים'' !!  :old_cry: :old_Angry2: -- הילכך אנו קוראים להשתתף במחאה הקדושה הזו שהיא קיום מצוות '' לא תעמוד על דם רעך '' !!

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/371/249.html?hp=1&cat=402&loc=50

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

הגולה בארץ  :)
« עריכה אחרונה: מאי 25, 2012, 13:32:56 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
יש פה כמה (כולל חיים) שרואים בו בוגד, למרות שלדעתי צריך לתמוך בו כי זה מה שיש.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
יש פה כמה (כולל חיים) שרואים בו בוגד, למרות שלדעתי צריך לתמוך בו כי זה מה שיש.
:old_afro:
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
"שיכורי תל אביב"

לא הייתי מכוון את המשפט הזה לדרום ת"א..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
שיכורי ת״א הגרים ברמת אביב ג עדיין לא התפכחו אבל תושבי דרום ת״א מזמן רוצים להעיף את הכושונים.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כי תושבי רמת אביב ג' לא יתנו לעולם לאורקים לפלוש אליהם. הם רק יודעים לתת להם את הבית של מישהו אחר. כאותו אחד שגונב כסף של מישהו אחר כדי לתת לצדקה, ובועט את אחיו מהבית כדי לתת את מיטתו לנזקק, ואותו אחד שחותך למישהו את הבטן כדי לתרום למישהו כליה ולהציל לו את החיים...
ועדיין לא הזכרתי את הנתון הכי מכריע במשוואה.
זה לא שהם דופקים אדם אחד בשביל אדם אחר, שזה לבד פשע גדול וצדקות מזוייפת. הם דופקים את בני עמם בשביל כנופיות אורקים!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
"שיכורי תל אביב"

לא הייתי מכוון את המשפט הזה לדרום ת"א..
בס''ד

הכוונה היא , מדוע הם התעוררו רק עכשיו ??  ההפגנות הללו היו אמורות להיות מייד עם הפקרת הגבול הדרומי בידי האליטות השמאלניות שמנהלים את שלטון המינות והעוולה השמאלונאצי הציוני-ממלכתי בולשביקי  שר''י !!

בס''ד

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בס''ד

הכוונה היא , מדוע הם התעוררו רק עכשיו ??  ההפגנות הללו היו אמורות להיות מייד עם הפקרת הגבול הדרומי בידי האליטות השמאלניות שמנהלים את שלטון המינות והעוולה השמאלונאצי הציוני-ממלכתי בולשביקי  שר''י !!

תראה בסך הכל הם אנשים מסכנים.
הסיבה העיקרית שלקח להם זמן להתעורר,היא בגלל שהם כל הזמן עסוקים בהישרדות.
אני מכיר משפחה אחת משם,יש להם כל כך הרבה בעיות בבית שבעית המסתתנים הייתה בתחתית הסדר עדיפיות שלהם.
כיום שהם התרבו אז הם כבר מרגישים את הסכנה.
שוב,אני לא אומר שזה בסדר וכך צריך להיות,אבל לפחות עניתי לך על השאלה למה רק עכשיו הם התעוררו.
הגולה אני לא מכיר אותך אישית,אבל מכיר אותך מהפורום,ואני יודע שאתה יהודי יקר שמוכן לתת את חייך למען ישראל,כיום אנחנו צריכים להיות מאוחדים על מנת שנוכל ליצור לחץ על הממסד הרשע הזה,ולהביא אותו למצב שהוא יאלץ לגרש אותם.
שיהיה לך שבת שלום חבר יקר!
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תראה בסך הכל הם אנשים מסכנים.
הסיבה העיקרית שלקח להם זמן להתעורר,היא בגלל שהם כל הזמן עסוקים בהישרדות.
אני מכיר משפחה אחת משם,יש להם כל כך הרבה בעיות בבית שבעית המסתתנים הייתה בתחתית הסדר עדיפיות שלהם.
כיום שהם התרבו אז הם כבר מרגישים את הסכנה.
שוב,אני לא אומר שזה בסדר וכך צריך להיות,אבל לפחות עניתי לך על השאלה למה רק עכשיו הם התעוררו.
הגולה אני לא מכיר אותך אישית,אבל מכיר אותך מהפורום,ואני יודע שאתה יהודי יקר שמוכן לתת את חייך למען ישראל,כיום אנחנו צריכים להיות מאוחדים על מנת שנוכל ליצור לחץ על הממסד הרשע הזה,ולהביא אותו למצב שהוא יאלץ לגרש אותם.
שיהיה לך שבת שלום חבר יקר!
בס''ד

יישר-כוח ידידנו היהודי היקר הי''ו !
וכאן גם נחשף ה''תרגיל'' הידוע של האליטות השמאלונאציות שר''י שמנהלות את שלטון העוולה והמינות השמולונאצי הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י !
המהלך הוא פשוט לגרום להחלשת  המגזרים שאינם דוגלים בהמרת דתו של העם היהודי האוטנטי ל''לאום ציוני'' שכדברי המתקרא בפיהם ''משורר'' חיים הזז שר''י '' חותר תחת היהדות האוטנטית ונלחם בה '' ר''ל ! וכך גם סברו כל ראשי הנחש הציונאצי שר''י כפי שפורט כאן :

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=1229604

זוהי הסיבה שכלל המגזרים היהודיים שאינם תומכים בנ''ל , מוחלשים כלכלית בשיטתיות ע''י הממסד הבולשביקי השמאלני הציונאצי שר''י ,ובו בזמן הם ''מורדמים'' בשיטת ''הפרד ומשול'' כאשר כל מגזר יהודי אותנטי מוטרד שוב ושוב ב''דאגות'' קיומיות שלו כאשר הגורם ל''דאגות'' אלו איננו אחר מאשר שלטון ממסד האליטות השמולונאצי הציוני-ממלכתי בולשביקי שר''י השולטות בהון הגזול של העם היהודי מכל קצוות תבל בעזרת שקרים ותחבולות שהם שר''י מפיצים במשך שנים רבות וכך יצרו כבר המון שליטה בערוצי ממון ושליטה !!
הפתרון לכך איננו אחר מאשר לחשוף את האמ'ת אודות אותם שונאי-ישרא'ל מקרבו ,מפקירי הדם היהודי הי''ד  ומוכרי אחיהם בבצע כסף ומעמד של כבוד בפני אומות-העול'ם  ומפקירי ארץ-הקודש תובב''א שנקנתה בדם אחינו הי''ד בבצע כסף ומעמד של ''כבוד'' מזוייף בפני אומות העול'ם !! אין זו אלא קבוצה של אליטות של ערב-רב רודפי בצע ומוכרי אחיהם שבעטים סובל עם-קודש בכל דור-ודור מגלות-מצרים ועד השואה הנאצית ,וכלה בימינו אלו !!
ונזכה במהרה להשבית אותו ''שאור שבעיסה'' מקירבנו ולגאולה שלמה ובביאת גואל-צדק בבכי''ר .

:fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:
                                              שב'ת שלו'ם וחג-שבועות שמח לכם ולכל בית-ישרא'ל

« עריכה אחרונה: מאי 25, 2012, 14:59:37 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד