כתב נושא: מזרחים - הפילוג .  (נקרא 8866 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: מזרחים - הפילוג .
« להגיב #50 ב- : מאי 17, 2012, 04:53:04 »
סתם הבהרה. העובדה שהשמאל האשכנזי שולט במדינה היא בגלל שהם בנו את המדינה. וזה פשוט.
השמאל המזרחי הגיע הרבה שנים אחריהם...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #51 ב- : מאי 17, 2012, 05:26:56 »
אתה צודק במיליון אחוז , וגם אמרתי את זה !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #52 ב- : מאי 17, 2012, 08:48:20 »
הבעיה שיש אנשים שאוהבים לשמוע ולקלוט מתוך דברים רבים משפט מסוים ולהעלות אותו על נס כאילו הוא היה נושא הדיון. אנשים פה גם לוקחים את הדברים אישית, הם בטוחים שאם אמרו אשכנזים (למרות שסייגו בשמאלנים) אז מתכוונים אליהם.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #53 ב- : מאי 17, 2012, 08:59:35 »
בתור מזרחי ואחד שמכיר את הפורום לא מאתמול, עדיין לא פגשתי יהודי שאוהב מזרחים כמו יוסף.
בגלל זה שראיתי את האשכול לא מהרתי להגיב, ידעתי שיש סיבה להתפרצות הזאת. בנתיים מי שעשה סרטונים על הקיפוח והשואה הרוחנית שעברו בני עדות המזרח היה יוסף.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #54 ב- : מאי 17, 2012, 09:14:21 »
בתור מזרחי ואחד שמכיר את הפורום לא מאתמול, עדיין לא פגשתי יהודי שאוהב מזרחים כמו יוסף.
בגלל זה שראיתי את האשכול לא מהרתי להגיב, ידעתי שיש סיבה להתפרצות הזאת. בנתיים מי שעשה סרטונים על הקיפוח והשואה הרוחנית שעברו בני עדות המזרח היה יוסף.
לא אמרנו שלא, אני אישית לא מכיר אותו וכל ההיכרות שלי איתו זה הדיונים של הימים האחרונים פה בפורום והאמת שמתוך זה קשה לי להגיע למסקנות שאתה אומר. אבל...אני תמיד שמח לטעות בעיקר בנושאים כאלה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #55 ב- : מאי 17, 2012, 13:55:11 »
אין לי מושג מה הסיבה. אני יודע שהוא אוהב להתפרץ...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #56 ב- : מאי 17, 2012, 14:37:10 »
וסליחה מראש מכל אחיי המזרחים - נכון שאני מדבר עליכם כמו היטלר אבל אני לא שונא אתכם, אתם אחים שלי ואני רק שונא תמזרחים המסריחים לא את המזרחים
יוסף בנימין שהיה מנהל הפורום??? אין מצב!!!
בטוח משהו פרץ לו לכרטיס וכותב בשמו,אני מאוד מקווה שאני צודק!!!  :old_cry:

ולענייננו,הטעות שלך היא טעות מאוד נפוצה בקרב הישראלים,אבל ממך הייתי מצפה לרמה גבוהה יותר, ולהבין מאיפה ההתנהגות מגיע.

הטעות הנפוצה היא שכולם מפרידים בין מזרחים לאשכנזים מתיי תתחילו להבין שאין דבר כזה כולנו יהודים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל ההתנהגות הזאת של היהודים שעלו ממדינות המזרח (ולא חסר גם יהודים שעלו מאירופה ערסים בימנו),היא מתוך זה שהערב רב החליט לגזול מהיהודים שעלו ממדינות המזרח את הדבר הקדוש ביותר להם
תורה ומצוות  .

המצב שנוצר הוא שהם הרגישו מקופחים,וכשאדם מקופח הוא מתנהג בצורה ברברית,חוץ מזה אחד הסיבות העיקריות להתנהגות הזאת היא,שהערב רב דאג ברוב המקרים ליישב יהודים ממדינות המזרח ליד ערבים כי לדעתם היינו מסתדרים מצויין (כמובן שזה לא נכון),ולצערי הם ספגו את התרבות המגעילה שלהם,שכוללת אמונה בקמיעות שזה עבודת אלילים לכל דבר.

לא מעט מזרחים משתמשים בקמיעה ובמילה חמסה מבלי להבין שזה בכלל קמיעה מהאיסלם (חמסה היא היד של פטימה בת מוחמד-נגד עין הרע),וזאת עבודת אלילים לכל דבר.

אבל הם לא אשמים כי מסתירים מהם את האמת!

אני מאוד מקווה שהכותב הוא לא באמת בנימין יוסף היקר.
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2012, 15:05:59 על ידי הבוס הגדול »
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #57 ב- : מאי 17, 2012, 14:48:58 »
תתפלא...

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : מאי 17, 2012, 15:34:20 »
בס"ד

הבוס הגדול, יוסף היה ציני, נראה לך שהוא שונא מזרחים?!
הוא פשוט השיב באותו המטבע למאור, זה הכל

אני רוצה לראות את כולם מגנים בכזאת חריפות את מה שמאור אמר, ובניגוד ליוסף באמת התכוון לזה מילה במילה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #59 ב- : מאי 17, 2012, 15:58:28 »
בס"ד

אני רוצה לראות את כולם מגנים בכזאת חריפות את מה שמאור אמר, ובניגוד ליוסף באמת התכוון לזה מילה במילה.
נו באמת מאור את רציני במה שאתה אומר?? באותו מטבע זה בטוח לא אם מאור עשה בשקל רון עשה בליש״ט ( ;D). יש סיבה שכולם לא מגנים מה שמאור אמר, ראית עובדה שרוב האנשים פה שלא מכירים את רון טוב הבינו מדבריו דברים נוראים  ואילו מאור למרות התכחשותכם אמר דברים נכונים. במה הוא טעה? רוב השמאל לא אשכנזים? לא?  זה בסך הכל מה שהוא אמר.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #60 ב- : מאי 17, 2012, 16:26:45 »
בס"ד

.

על מה הם בכלל רבים?
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #61 ב- : מאי 17, 2012, 16:46:13 »
בס"ד

הבעיה שלך היא שאתה מתעקש להסית פה נגדי , ולטובתו .
אני מציע לך להגיד לי איפה בדיוק יש דימיון בין מה שאני אמרתי (שאלף פעמים אמרתי שלא מדובר ברוב האשכנזים ,ושרובם צדיקים שמיישבים את המקומות החשובים בארץ ,כמו בהתיישבויות ביו"ש שידוע שחלק גדול מהם אשכנזים) לבין מה שהוא אמר (רוב המזרחים קופים בבונים מסריחים אבל יש כמה שלא ).
לפניי שאתה מאשים אח שלי , פתח עיינים .
אני עדיין עומד על זה שרציתי בסך הכל לציין עובדות , וזה שכמה אנשים לקחו את זה אישית , למרות שאני בבירור לא מדבר על מישהו שקרוב אפילו להיות פה בפורום , מכיוון שגם אתכם הם שונאים רק מסיבה שונה , אבל הם התעקשו .
אתה יודע מה , שיבושם להם , אני יודע שלא הייתה לי כוונה רעה , אפילו ביקשתי סליחה אם מישהו נפגע והסברתי גם שלא הייתה לי כוונה לפגוע פה במישהו ,וזה שמישהו מתעקש שוב ושוב ושוב לריב איתי על זה , אני לא אשם .
ועכשיו אם אתה מוכן להראות לי את הנימוקים למה שאתה אומר , שמה שאני אמרתי זה בדיוק כמו מה שהוא אמר ,אני יודה לך .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק הימני

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #62 ב- : מאי 17, 2012, 17:31:58 »
יוסף, תקרא את ההודעה שחיים כתב לך.

לפני שאתה כותב הודעות כאלו, כדאי שתחשוב באמת האם זה מה שהקב"ה רוצה שתעשה עכשיו, והאם זה לא יגרום לחילול ה' ולזילות התנועה.

אני מכיר את הכתיבה של בפורום פה שנים, ואני יודע שאתה יהודי יקר שרוצה לעשות רק טוב לעם ישראל, אבל יש דרך לעשות את הדברים.

הודעה פרובוקטיבית כזו היא מעשה מיותר, אפילו אם המסר שרצית להעביר הוא נכון. אולי אם היית מנסה להעביר את המסר בדרכי נועם, אז היה הרבה יותר טוב. האם לא חשבת שההודעה הזו תביא להתססה מיותרת שתגרום לגזל תורה?

לא עדיף ללמוד תורה או לגמול חסדים במקום כל המריבות האלו?