כתב נושא: מזרחים - הפילוג .  (נקרא 8864 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: מזרחים - הפילוג .
« להגיב #25 ב- : מאי 16, 2012, 17:08:03 »
מפרנסי ערבים ודוגלים בנחיתות גזעית של יהודים מדברים איתי על הרב כהנא

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #26 ב- : מאי 16, 2012, 17:09:31 »
מפרנסי ערבים ודוגלים בנחיתות גזעית של יהודים מדברים איתי על הרב כהנא
אז כמובן ששונא ישראל, גזען ומפיץ שנאת חינם ידבר איתנו על הרב הי״ד.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #27 ב- : מאי 16, 2012, 17:13:58 »
אז כמובן ששונא ישראל, גזען ומפיץ שנאת חינם ידבר איתנו על הרב הי״ד.
אל תשכח אידיוט .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : מאי 16, 2012, 17:16:03 »
שהטבק הערבי הנאצי שלך יביא לך סרטן בכל חור בגוף

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #29 ב- : מאי 16, 2012, 17:17:05 »
תודה יהודי יקר הרבה בריאות גם לך שתזכה לשנים ארוכות וטובות.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : מאי 16, 2012, 17:19:19 »
בהחלט אהבת ישראל עמוקה לבן אדם שכל חטאו היה שהוא רוצה לעשן , זכותו המלאה .
אתה בהחלט איש יקר מאוד לימין האמיתי , ואנחנו צריכים עוד כמוך ! המשך כך ! [NOT ??? ]
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #31 ב- : מאי 16, 2012, 17:19:27 »
תגובה שכתבתי ל-maoro בפרטי והוא ביקש שאני אפרסם לכם:
ידוע אחי ידוע. תמיד שמסתכלים על השמאלנים רואים אשכנזים מתיוונים. תסתכל על מרצ ותראה רק אשכנזים. תסתכל במחאה שהייתה בקיץ הרוב המוחלט אשכנזים. הם גם שולטים במדינה, הרוב המוחלט בשלטון אשכנזים אם זה בכנסת, בממשלה, בבתי המשפח ברשויות במקומיות ובהכל!
זאת עובדה שיש יותר פשע אצל המזרחים ואני לשניה לא מפקפק בזה. למה לעזאזל למה? אתה חושב שהם באו מהנכר היה כל כך הרבה פשע? לא!
מה הם מצפים שהם הביאו אותנו לפה וכלאו אותנו בגטאות סגורים בפרברי הערים במעברות ובצריפים (אגב, שאבא שלי בא לארץ הם היו משפחה של 5 נפשות ובהמשך 6 נפשות, איפה שמו אותם? בצריף מסריח בעוד האשכנזים ה״מתורבתים״ ישנו בדירה שלהם בשיכון). עד היום הפער לא הצטמצם ויש יותר פשע ועוני אצלנו מאשר אצלם בעוד שתלך לכפר שמריהו/הרצליה פיתוח/רמת אביב או כל מעוז אשכנזי אחר ותראה שכל העשירים שם אשכנזים.

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : מאי 16, 2012, 17:20:55 »
אלוקי אהובי - למען שמך הגדול שנקרא עלינו, בניך ועבדיך, יהי רצון מלפניך שיוסף בנימין יזכה להתגייר..

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : מאי 16, 2012, 17:21:13 »
ואת זה , לא אני כותב , אלא עוד יהודי אובייקטיבי.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #34 ב- : מאי 16, 2012, 17:22:00 »
אגב רון אני מקווה שעשית היום הרבה מצוות. אתה יודע מה אומרים, אם מישהו מבזה אותך ואתה לא מחזיר לו כל המצוות שלו עוברות אליך והחטאים שלך עוברים אליו אז...טוב לעשות איתך עסקים ;D :P.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #35 ב- : מאי 16, 2012, 17:25:06 »
אלוקי אהובי - למען שמך הגדול שנקרא עלינו, בניך ועבדיך, יהי רצון מלפניך שיוסף בנימין יזכה להתגייר..
אכי״ר. באמת רון אני מאחל לך עכשיו מכל הלב בלי ציניות שתתחזק ביראת ה׳ ותלמד אהבת ישראל מה גדולתה ותלמד ביזוי והלבנת פני יהודי מה חומרתם.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : מאי 16, 2012, 17:33:34 »
הסיבה שאשכנזים שלטו במדינה הייתה מאוד פשוטה. היה להם כסף. הסיבה שרוב האשכנזים היו עם נטיות לשמאל זה שהם או הוריהם עברו שואה, הם פיתחו פחד מאלימות והעדיפו לעשות הכל להמנע ממנה. היה קיפוח? כן. האם יש היום? לא. היום אין קשר בין מוצא לבין דעה פוליטית.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : מאי 16, 2012, 17:36:40 »
תגובה שכתבתי ל-maoro בפרטי והוא ביקש שאני אפרסם לכם:
ידוע אחי ידוע. תמיד שמסתכלים על השמאלנים רואים אשכנזים מתיוונים. תסתכל על מרצ ותראה רק אשכנזים. תסתכל במחאה שהייתה בקיץ הרוב המוחלט אשכנזים. הם גם שולטים במדינה, הרוב המוחלט בשלטון אשכנזים אם זה בכנסת, בממשלה, בבתי המשפח ברשויות במקומיות ובהכל!
זאת עובדה שיש יותר פשע אצל המזרחים ואני לשניה לא מפקפק בזה. למה לעזאזל למה? אתה חושב שהם באו מהנכר היה כל כך הרבה פשע? לא!
מה הם מצפים שהם הביאו אותנו לפה וכלאו אותנו בגטאות סגורים בפרברי הערים במעברות ובצריפים (אגב, שאבא שלי בא לארץ הם היו משפחה של 5 נפשות ובהמשך 6 נפשות, איפה שמו אותם? בצריף מסריח בעוד האשכנזים ה״מתורבתים״ ישנו בדירה שלהם בשיכון). עד היום הפער לא הצטמצם ויש יותר פשע ועוני אצלנו מאשר אצלם בעוד שתלך לכפר שמריהו/הרצליה פיתוח/רמת אביב או כל מעוז אשכנזי אחר ותראה שכל העשירים שם אשכנזים.
זה מראה שאתה כן שונא אשכנזים וזה מסמא את עיניך. השמאל הקיצוני מלא מזרחיים. אפילו במרץ יש מזרחיים למקרה ששכחת את רן כהן לדוגמא. שמאלה ממרץ יש את כל המטורללים כמו הפנתרים השחורים ועד טלי פחימה וואנונו. אבל זה עוד כלום לעומת כל השמאלנים שיושבים בליכוד, בש"ס, בכל מפלגות הימין המזוייף. אתה מסנן את מה שאתה רואה דרך עדשת עדתיות שמעוותת את המציאות.

באשר לקיפוח של המשפחה שלך נשמע לי סתם בכיינות. זה כלום לעומת מה שסבא שלי עבר, והוא גר בארץ באוהל וזה החלק הכי טוב בסיפור.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #38 ב- : מאי 16, 2012, 17:39:24 »
זה מראה שאתה כן שונא אשכנזים וזה מסמא את עיניך. השמאל הקיצוני מלא מזרחיים. אפילו במרץ יש מזרחיים למקרה ששכחת את רן כהן לדוגמא. שמאלה ממרץ יש את כל המטורללים כמו הפנתרים השחורים ועד טלי פחימה וואנונו. אבל זה עוד כלום לעומת כל השמאלנים שיושבים בליכוד, בש"ס, בכל מפלגות הימין המזוייף. אתה מסנן את מה שאתה רואה דרך עדשת עדתיות שמעוותת את המציאות.

באשר לקיפוח של המשפחה שלך נשמע לי סתם בכיינות. זה כלום לעומת מה שסבא שלי עבר, והוא גר בארץ באוהל וזה החלק הכי טוב בסיפור.
אם אתה מעוניין אני הביא לפה את התגובה הבאה שאתבתי לו בפרטי ותראה שאני לא שונא אפילו לשניה כל יהודי נאמן!
אני לא ביקשתי חמלה כלפי המשפחה שלי סך הכל ציינתי פרט עובדתי בנוגע אליה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : מאי 16, 2012, 17:44:11 »
אני רוצה שתסביר למה אתה אומר "תמיד שמסתכלים על השמאלנים רואים אשכנזים מתיוונים". האם מני מזוז אשכנזי מתייון ? האם טלי פחימה אשכנזיה מתיוונת ?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : מאי 16, 2012, 17:49:41 »
אדוני , אתם מגנים בכל מחרים על השקר שאתם מאכילים את עצמכם !
השמאל האשכנזי , נחשף מוקדם יותר לתנועת ההשכלה , וכך הפך לשמאלן !
רבותיי , תכחישו כמה שאתם רוצים , כך נוצר השמאל הישראלי ..
ולא , אבל ניצן הורוביץ מתיוון,אילן גילאון מתיוון, זהבה גלאון מתייוונת , ואם תסתכל בעין אמיתית ,ולא תקח בודדים , תראה שמרבית השמאל בוקע ממקומות עשירים בצפון תל אביב , שהוא כידוע אשכנזי חילוני מובהק .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #41 ב- : מאי 16, 2012, 17:55:13 »
אני רוצה שתסביר למה אתה אומר "תמיד שמסתכלים על השמאלנים רואים אשכנזים מתיוונים". האם מני מזוז אשכנזי מתייון ? האם טלי פחימה אשכנזיה מתיוונת ?
אוי באמת אחי זאת ממש קטנוניות. בדרך כלל שתסתכל בטלויזיה על איזה הפגנה של איזו קבוצה מסוימת של חארות הרוב יהיו אשכנזים ואני חס וחלילה לא אומר את זה כדי לפגוע בשום יהודי באשר הוא ואני חס וחלילה לא גזען אני סך הכל מציין עובדה אחי ואי אפשר לחלוק שזו עובדה שרוב השמאלנים אשכנזים.
היה נחמד לשוחח, אני נכנס עכשיו לבית הכנסת, נדבר בערב שלום לכל האחים פה בפורום הספרדים וההאשכנזים בסוף כולנו באנו מיעקב אבינו עליו השלום.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : מאי 16, 2012, 18:07:59 »
בס״ד

איך כולם פה יוצאים על יוסף, אבסורד בהתחשב בעובדה שזאת פשוט העתקה של אשכול שמאור כתב על האשכנזים...

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #43 ב- : מאי 16, 2012, 18:09:42 »
אתה טועה אחי .
אתה מוזמן להיכנס לדקויות של האשכול שאני כתבתי , ולראות את ההבדל ביניהם .
ואם לא מצאת , אני אשמח מאוד להראות לך.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : מאי 17, 2012, 00:48:15 »
בס''ד

כל הכבוד יוסף. הצלחת להפיץ שנאת חינם בין אחים. אתה מנסה להוציא הודעות גזעניות ממאור ולצערי הצלחת.

מאור כן פתח אשכול לא ראוי. אבל הוא התנצל כמו גבר (צריך אומץ כדי להתנצל בפני אנשים ומאור הוכיח שיש לו אומץ). אז כולנו היינו צריכים להתאחד.

אבל אתה לא קיבלת את ההתנצלות ולא רצית שנתאחד, יוסף. חבל. אתה פשוט לא מבין איזה נזק אתה עושה.

אגב יוסף אומר אמת כשהוא אומר שהוא לא גזעני כלפי מזרחים. יוסף באמת קיבל על עצמו מנהגי הספרדים ונוסח ספרד (זאת אומרת הנוסח שבו המזרחים מתפללים, מברכים ושומרים את המצוות). יוסף גם ערך סרטונים טובים על הקיפוח נגד המזרחים בארץ ישראל. אני ועוד מזרחים בפורום הזה שמכירים את יוסף במשך כמה שנים כבר, יודעים שהוא באמת אוהב את המזרחים.

אבל כל זה לא מצדיק את הניסיון של יוסף למחות דרך אשכול שרק מפלג ומפיץ שנאת חינם בין אחים ר''ל.

לפני שמעלים אשכול או עושים כל דבר אחר בחיים, חייבים לשאול: האם זה טוב לעם ישראל? האם זה מה שהקב''ה רוצה שאעשה? האם זה ישפר את העולם שלנו? האם זה יגרום לאהבת ישראל, לקידוש השם?

יוסף רצה "להוכיח" שמאור שונא אשכנזים. הוא רצה להוציא ממנו אמירות נגד אחינו האשכנזים. לצערי הרב באשכול הזה, יוסף הצליח. מאור כעס על יוסף וחזר על האמירות שלו מלפני ההתנצלות. שוב הוא כותב שהיה "קיפוח אשכנזי". לא נכון. זה היה קיפוח של הערב רב, לא של האשכנזים. שישה מיליון אשכנזים נרצחו בשואה כתוצאה מהקיפוח של הערב רב. מיליוני אשכנזים היו אסירי ציון בברית המועצות כתוצאה מהקיפוח של הערב רב. הערב רב הלשינו על גיבורי האצ''ל האשכנזים ומסרו אותם לבריטים הנאצים. הערב רב רצחו 16 גיבורי האצ''ל וניצולי שואה אשכנזים באלטלנה. אותו ערב רב שתמיד זילזלו בנו המזרחים, גם זילזלו בניצולי השואה כשהם עלו לארץ ישראל וקראו להם "סבון" (כי הגרמנים יש''ו הפכו את העור של אחינו שהם רצחו לסבון במחנות הרצח).

הערב רב הבוגדני הוא לא אשכנזי. יש גם המון בוגדים מזרחים בערב רב. רוב השוטרים המושחתים הם לא אשכנזים. רוב היהודיות שהולכות עם הערבים הנאצים הן לא אשכנזיות. יש לא מעט בוגדים בדור שלנו והם באים מכל העדות. ויש צדיקים בדור שלנו והם באים מכל העדות.

למה יש יהודים מכל האומות? למה יש יהודים כהים ויהודים בהירניים? זה חלק מהתוכנית האלוקית. כדי להיות "אור לעמים", אנו חייבים לבוא מכל האומות. בעולם של הגויים שונאים ורוצחים אחד את השני בגלל הבדלים אלה. אנו חייבים להראות לכולם שזה לא אמור להיות כך, שאנשים שונים לגמרי יכולים לחיות באחווה כעם אחד. זה אור לעמים. זה קידוש השם.

יוסף ומאור אתם יהודים טובים. אתם אחים. אם אתם לא רוצים לעבוד ביחד (חבל כי זה היה עדיף), לפחות לא לריב בינינו חס ושלום.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #45 ב- : מאי 17, 2012, 01:15:57 »
עכשיו אפשר סופית לסגור את הנושא ולהחליט שלא נדבר עליו יותר!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : מאי 17, 2012, 01:26:21 »
מאור קרא לי אשכנאצי, אשכנזי מסריח, לבן נחות, לבקן, לבן ליידיבוי, ילד כאפות לבנבן ועוד כל מיני נסיונות הזויים לאחות את הלב המרוסק שלו, אבל לא אמרתי שום דבר נגד מזרחים כ"תגובה" אלא רק נגדו. אם הוא לא היה שונא אשכנזים הוא לא היה מעז לומר דברים נאציים כאלו נגדם. ואתה יודע את זה אבל אתה בכל זאת מגן עליו ואומר שאני!!!! מפיץ שנאת חנם. זה חילול השם אסטרונומי שאתה נותן לו לכתוב את המיין קמפף בפורום ותוקף כל מי שמגיב לו
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2012, 02:07:41 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #47 ב- : מאי 17, 2012, 01:34:41 »
היודנראט מאור ימ"ש קרא לי אשכנאצי, אשכנזי מסריח, לבן נחות, לבקן, לבן ליידיבוי, ילד כאפות לבנבן ועוד כל מיני נסיונות הזויים לאחות את הלב המרוסק שלו, אבל לא אמרתי שום דבר נגד מזרחים כ"תגובה" אלא רק נגדו. אם הוא לא היה שונא אשכנזים הוא לא היה מעז לומר דברים נאציים כאלו נגדם. ואתה יודע את זה אבל אתה בכל זאת מגן עליו ואומר שאני!!!! מפיץ שנאת חנם. זה חילול השם אסטרונומי שאתה נותן לו לכתוב את המיין קמפף בפורום ותוקף כל מי שמגיב לו
מי שמדבר על חילול השם. אתה מפיץ שנאת חינם ואתה יודע מה, אין לי עניין לדון איתך או להגיב יותר בנושא. לילה טוב רון ותהיה בריא.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : מאי 17, 2012, 02:06:32 »
מאור קרא לי אשכנאצי, אשכנזי מסריח, לבן נחות, לבקן, לבן ליידיבוי, ילד כאפות לבנבן ועוד כל מיני נסיונות הזויים לאחות את הלב המרוסק שלו, אבל לא אמרתי שום דבר נגד מזרחים כ"תגובה" אלא רק נגדו. אם הוא לא היה שונא אשכנזים הוא לא היה מעז לומר דברים נאציים כאלו נגדם. ואתה יודע את זה אבל אתה בכל זאת מגן עליו ואומר שאני!!!! מפיץ שנאת חנם. זה חילול השם אסטרונומי שאתה נותן לו לכתוב את המיין קמפף בפורום ותוקף כל מי שמגיב לו

בס''ד

מאור אמר את כל זה כי הוא כעס. חבל שהוא אמר את זה וזה כן נורא. אבל אני לא מאמין שמאור שונא את מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד (אשכנזי), או דוקטור ברוך גולדשטיין זצוק''ל הי''ד (אשכנזי), או המתנחלים הגיבורים (רובם אשכנזים), או לוחמי האצ''ל והלח''י (רובם אשכנזים) וכו'. ואני גם מקווה שמאור יודע שרוב אחינו האשכנזים מרוסיה הם ימניים.

אני לא מכחיש שיש מזרחים ששונאים את אחינו האשכנזים. למשל יש (אפילו במשפחה שלי אני מתבייש לומר) מזרחים ששונאים את היהודים מרוסיה. למה? מה היהודים מרוסיה עשו להם? כל הקיפוח ואי הצדק שקרה נגד המזרחים בקום המדינה התרחש לפני שהיהודים מרוסיה היו בארץ ישראל. כשחטפו את ילדי תימן, כששטפו להם את המוח של הילדים המזרחים, כשאיימו על המזרחים שהם לא יקבלו עבודה אם הם לא יצביעו למפא''י ואם הם לא יעזבו את מצוות התורה - כל זה קרה לפני עלייתם של אחינו מרוסיה. אז המזרחים ששונאים את היהודים מרוסיה באמת עושים אי צדק נורא ומרושע. היהודים מרוסיה הם דוקא גם קורבנות של הפשעים של הערב רב. הערב רב ניסו למנוע את שיחרורם של יהדות ברה''מ ובגלל הבגידה הזאת, היהודים היו אסירי ציון ברוסיה במשך 70 שנה.

יוסף, בעבר גם אתה כתבת הרבה דברים נוראיים וחזרת בך אחר כך. אתה חייב לשפוט את כל יהודי לכף זכות. האם לא ראית את האשכולות וההודעות של מאור בפורום? אלה אשכולות והודעות של יהודי טוב. אתה טועה בגדול יוסף. מאור התנצל ומוכן להפסיק את כל זה. גם עליך לעשות אותו הדבר.
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2012, 02:33:16 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #49 ב- : מאי 17, 2012, 02:25:47 »
מאור בעצמו אמר לי בהודעה פרטית שהוא לא שונא אשכנזים אפילו קצת וההוכחה זה הרב כהנא זצ״ל הי״ד.