כתב נושא: מזרחים - הפילוג .  (נקרא 8880 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מזרחים - הפילוג .
« ב- : מאי 16, 2012, 15:46:46 »
בס''ד

עריכה מחיים בן פסח:

כל הכבוד יוסף. הצלחת להפיץ שנאת חינם בין אחים. אתה מנסה להוציא הודעות גזעניות ממאור ולצערי הצלחת.

מאור כן פתח אשכול לא ראוי. אבל הוא התנצל כמו גבר (צריך אומץ כדי להתנצל בפני אנשים ומאור הוכיח שיש לו אומץ). אז כולנו היינו צריכים להתאחד.

אבל אתה לא קיבלת את ההתנצלות ולא רצית שנתאחד, יוסף. חבל. אתה פשוט לא מבין איזה נזק אתה עושה.

אגב יוסף אומר אמת כשהוא אומר שהוא לא גזעני כלפי מזרחים. יוסף באמת קיבל על עצמו מנהגי הספרדים ונוסח ספרד (זאת אומרת הנוסח שבו המזרחים מתפללים, מברכים ושומרים את המצוות). יוסף גם ערך סרטונים טובים על הקיפוח נגד המזרחים בארץ ישראל. אני ועוד מזרחים בפורום הזה שמכירים את יוסף במשך כמה שנים כבר, יודעים שהוא באמת אוהב את המזרחים.

אבל כל זה לא מצדיק את הניסיון של יוסף למחות דרך אשכול שרק מפלג ומפיץ שנאת חינם בין אחים ר''ל.

לפני שמעלים אשכול או עושים כל דבר אחר בחיים, חייבים לשאול: האם זה טוב לעם ישראל? האם זה מה שהקב''ה רוצה שאעשה? האם זה ישפר את העולם שלנו? האם זה יגרום לאהבת ישראל, לקידוש השם?

יוסף רצה "להוכיח" שמאור שונא אשכנזים. הוא רצה להוציא ממנו אמירות נגד אחינו האשכנזים. לצערי הרב באשכול הזה, יוסף הצליח. מאור כעס על יוסף וחזר על האמירות שלו מלפני ההתנצלות. שוב הוא כותב שהיה "קיפוח אשכנזי". לא נכון. זה היה קיפוח של הערב רב, לא של האשכנזים. שישה מיליון אשכנזים נרצחו בשואה כתוצאה מהקיפוח של הערב רב. מיליוני אשכנזים היו אסירי ציון בברית המועצות כתוצאה מהקיפוח של הערב רב. הערב רב הלשינו על גיבורי האצ''ל האשכנזים ומסרו אותם לבריטים הנאצים. הערב רב רצחו 16 גיבורי האצ''ל וניצולי שואה אשכנזים באלטלנה. אותו ערב רב שתמיד זילזלו בנו המזרחים, גם זילזלו בניצולי השואה כשהם עלו לארץ ישראל וקראו להם "סבון" (כי הגרמנים יש''ו הפכו את העור של אחינו שהם רצחו לסבון במחנות הרצח).

הערב רב הבוגדני הוא לא אשכנזי. יש גם המון בוגדים מזרחים בערב רב. רוב השוטרים המושחתים הם לא אשכנזים. רוב היהודיות שהולכות עם הערבים הנאצים הן לא אשכנזיות. יש לא מעט בוגדים בדור שלנו והם באים מכל העדות. ויש צדיקים בדור שלנו והם באים מכל העדות.

למה יש יהודים מכל האומות? למה יש יהודים כהים ויהודים בהירניים? זה חלק מהתוכנית האלוקית. כדי להיות "אור לעמים", אנו חייבים לבוא מכל האומות. בעולם של הגויים שונאים ורוצחים אחד את השני בגלל הבדלים אלה. אנו חייבים להראות לכולם שזה לא אמור להיות כך, שאנשים שונים לגמרי יכולים לחיות באחווה כעם אחד. זה אור לעמים. זה קידוש השם.

יוסף ומאור אתם יהודים טובים. אתם אחים. אם אתם לא רוצים לעבוד ביחד (חבל כי זה היה עדיף), לפחות לא לריב בינינו חס ושלום.

סוף העריכה של חיים בן פסח.

כידוע לכולנו, רוב המזרחים הם בבונים ערסים שדוקרים ילדים קטנים ופרחות שמזריקות ומעשנות והולכות עם ערבים. גם רוב השוטרים מזרחים, טלי פחימה ואחינועם ניני מזרחיות. סה"כ ערבים דוברי עברית. ועדיין, יש קומץ מזרחים צדיקים ואוהבי ישראל כמו עדן נתן זדה, יגאל עמיר, נתנאל עוזרי, אלירן גולן וכו'. איך אתם מסבירים את המציאות המדהימה הזאת?
« עריכה אחרונה: מאי 17, 2012, 00:51:53 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בעניין: מזרחים - הפילוג .
« להגיב #1 ב- : מאי 16, 2012, 15:48:43 »
וסליחה מראש מכל אחיי המזרחים - נכון שאני מדבר עליכם כמו היטלר אבל אני לא שונא אתכם, אתם אחים שלי ואני רק שונא תמזרחים המסריחים לא את המזרחים

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #2 ב- : מאי 16, 2012, 15:51:56 »
באותה צורה שבה המדע מסביר איך אתה נוצרת , על ידי התערבבות זרע של קוף לבקן מסוג שימפנז , שלו אתה קורא אבא , אל ביצית של כלבה לבקנית מסוג פודל ,שלה אתה קורא אימא .
אתה בושה לעם היהודי, ועכשיו שוב הוכחת למה אתה גזען מסריח אפס מהסוג הנחות ביותר , יא חתיכת ליידיבוי מצחין , עכשיו אני בטוח שהיית מקבל כאפות ביסודי, והיית ילד עם חנונה שמורידים לו תמכנסיים וזורקים אותו לפח זבל .
אם אתה ממש ממש רוצה שאני יפתח לך את הצורה לשבע , אתה מוזמן לשלוח לי את הכתובת שלך לדואר , ואני יגיע תוך מספר ימים לביתך , ימלוק לך את איבר הרבייה ויתן לך לאכול אותו .
אתה נאצי , גזען , ערברב , אתה מוכיח את זה שוב שוב , ואם אחד מהמנהלים לא יראה את זה עכשיו, זאת הוכחה שהם מכורים !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #3 ב- : מאי 16, 2012, 15:59:40 »
בנאדם כמוך אין לו מקום פה. אותך יאהבו מאוד בשמאל הם מורגלים לשנוא אותנו אתה תשתלב שם בקלות. מעניין מה יש לחיים להגיד על זה. אה חיים? תהיה אמיתי ותגיד לו מה את  חושב אחרי הכל אתה גם מזרחי לא?
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : מאי 16, 2012, 16:00:35 »
נראה מי לא מלך פחדנות ורגשי נחיתות. נראה מי יבין שההודעה הצינית למעלה היא בדיוק מה שהקאפו למעלה כתב על אשכנזים. הוא ימשיך לכתוב פה בעברית קלוקלת ואני אחסם, וטוב שכך.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 16, 2012, 16:07:09 »
בחיים לא אמרתי שרוב האשכנזים הם כאלה , ואם תמצא הודעה כזו אני מוכן להודות שאני אידיוט ואתה צדיק .
אבל אתה יודע מה ? אתה לא תמצא , כי לא אמרתי דבר כזה , וגם כי אתה אפס מאופס גזען מסריח שונא יהודים , מקומך עם שאר שונאי ישראל ולא איתנו .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #6 ב- : מאי 16, 2012, 16:08:02 »
איזו נקודה אידיוטית אתה מנסה להבהיר כאן? זה ממש לא דומה ולא מתקרב למה שמאור רשם כאן. אתה סתם מנסה להתסיס כאן וליצור שנאת חינם שאף אחד חוץ ממך לא מעוניין בה. אתה מפיץ את שנאת החינם שלך במקום לנסות לקרב לבבות וליצור אהבת חינם בין יהודים בגלל אנשים אמוך נחרב בית המקדש ובגללך אין היום בית מקדש.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 16, 2012, 16:17:57 »
הבנתי את הציניות אך זו לא הדרך להביע את המחאה שלך.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : מאי 16, 2012, 16:26:05 »
בגלל זה קיבלתי על עצמי את מנהגי ספרד, כי אני שונא יהודים מזרחים. israelipatriot, לוחם יהודה, מאור יהודה, rafoe וכו' כולם מזרחים, כולם מכירים אותי אישית וכולם יודעים שאני אוהב את העם היהודי כולו )לא הבוגדים שבו(. אתה חייזר אנטישמי נחות, שבור לב. וזו הסיבה שההתקפה היחידה שהמסטיק בתוך הראש שלך מסוגל למצוא היא ילד כאפות, כי זה הפחד הכי גדול שלך, הידיעה שאתה כזה, הפחד מהעבר שבו אשכנזים ומזרחים כאחד אנסו אותך והרעידו את ההורים החיידקים שלך מדאגה ואימה.

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : מאי 16, 2012, 16:30:12 »
איכס, מה זה, ואל תגיד לי ציניות, תתעורר, אתה מפיץ פה שנאת חינם, אני שולח יהודים לפה, תתחיל להתבטא כמו שצריך, אתה מחלל שם שמיים.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #10 ב- : מאי 16, 2012, 16:31:09 »
יש לך דרך מאוד מוזרה להראות את האהבה הרבה שלך לספרדים.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : מאי 16, 2012, 16:31:15 »
נו מה זה הקללות של חטיבת ביניים. ובבקשה מכם בלי לערב הורים !

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #12 ב- : מאי 16, 2012, 16:32:37 »
איכס, מה זה, ואל תגיד לי ציניות, תתעורר, אתה מפיץ פה שנאת חינם, אני שולח יהודים לפה, תתחיל להתבטא כמו שצריך, אתה מחלל שם שמיים.
אולי יש פה אנשים שמכירים אותך הרבה זמן ולא יוצאים נגדך אבל משום מה כל החדשים פה בפורום מבינים כמו לא שפוי אתה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : מאי 16, 2012, 16:32:58 »
אמר מי שמפרנס את הערבים שעשו בהם שואות במשך מילניום וחצי

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 16, 2012, 16:33:30 »
הסיבה שאני משתמש במילה ילד כאפות , היא כי אני מאמין באמונה שלמה , שאכן אתה ילד כאפות ממורמר ואכול שנאה .
ועובדה שקמים פה עוד יהודים ואומרים שאתה יוצא נגדם , אז מה הבעיה שלך בעצם ? למה דווקא אותך זה שרף כל כך ? מה הפצע הפתוח הזה ?
אולי זה בגלל שאתה חתיכת חיידק בגופו של העם היהודי שמנסה להחדיר ארס ושנאה ?
הקיפוח האשכנזי היה , וזו עובדה .
רוב השמאל הקיצוני הוא אשכנזי , כנראה כי הוא נחשף בשלב מוקדם יותר לתנועת החילוניות ו"ההשכלה" וזו עובדה .
עכשיו אתה,חתיכת כלב חולה כלבת בדמות אדם , מוכן להסביר למה זה לא נכון , במקום להראות עד כמה אתה גזען מסריח לא פחות מהנאצים ימ"ש?
או שאתה מעדיף שוב ושוב להראות לנו שחוסר הפיגמנטים שלך בגוף , הם כנראה תוצאה של חוסר מוח מאסיבי,שהפכו אותך למעין תערבות של חמור נכה וכלב חולה?
חתיכת שונא יהודים מסריח שכמוך !

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : מאי 16, 2012, 16:35:41 »
ושוב אתה אומר שהאשכנזים נחותים. ואחר כך אתה ממשיך לברוח כמו העכברוש שאתה ולומר שאתה לא שונא אותם.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : מאי 16, 2012, 16:37:42 »
איך מפה אתה מסיק שהאשכנזים נחותים האא יא חתיכת נטול השכלה ???
זה שאתה מתכחש לעובדות , זה אומר שאתה מפגר , ולא שאתה נחות .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 16, 2012, 16:40:21 »
אתה אומר שוב ושוב שלבנים נחותים. ממה אתה מפחד שאתה מסתיר את דעותיך? שיאנסו אותך שוב?

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #18 ב- : מאי 16, 2012, 16:41:51 »
ושוב אתה אומר שהאשכנזים נחותים. ואחר כך אתה ממשיך לברוח כמו העכברוש שאתה ולומר שאתה לא שונא אותם.
איפה הבנת את זה? יש לך בדיוק את תיסמונת האיש המקופח. אתה מחפש בכל דבר איך מקפחים אותך ומנסה להוציא דברים שלא אמרו עליך.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #19 ב- : מאי 16, 2012, 16:44:22 »
אתה אומר שוב ושוב שלבנים נחותים. ממה אתה מפחד שאתה מסתיר את דעותיך? שיאנסו אותך שוב?
ושוב פעם אני אומר , מה יש לך בעיות בהבנת הנקרא מרוב הכאפות שאתה מקבל כל יום יא עכבר ?
מה הקשר בין הצבע עור , לבין העובדות ?
אתה סתם מחפש סיבות להצדיק את הגזענות שלך , אתה קוקסינל , במלוא מובן המילה , ואחריי ניתוח , לא לפניי .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : מאי 16, 2012, 16:47:32 »
לזה אני לא צריך לתת דוגמאות. וקורע אותי מצחוק איך אתה מעתיק ממני ועוד באותו אשכול

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 16, 2012, 16:49:55 »
אתה ממש תרכיז חרא , כזה שמוסיפים לו מים כדי לדלל אותו ואז הוא הופך לחרא רגיל , בשילוב עם מיץ זבל,עם נגיעות שתן .
אתה לא עונה לעניין , אתה סתם מקלל , רוב השמאל הקיצוני הוא אשכנזי , ותאכל ת'לב .

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : מאי 16, 2012, 16:52:12 »
יוסף, אתה לא ראוי להיות פה, כל השאר, אל תתרגשו יותר מידי, מי שידבר ככה שהתנועה תצא החוצה, ונהיה פרצופים ואחים ולא רק פיקסלים על המסך, יקבל יחס של ערבי טמא, ולא איכפת לי איזה אורך הפאות שלו, כמה הודעות הוא כתב פה, או לפי איזה מנהגים נדמה לו שהוא הולך.. 

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 16, 2012, 16:56:30 »
צודק !!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #24 ב- : מאי 16, 2012, 17:05:24 »
יוסף, אתה לא ראוי להיות פה, כל השאר, אל תתרגשו יותר מידי, מי שידבר ככה שהתנועה תצא החוצה, ונהיה פרצופים ואחים ולא רק פיקסלים על המסך, יקבל יחס של ערבי טמא, ולא איכפת לי איזה אורך הפאות שלו, כמה הודעות הוא כתב פה, או לפי איזה מנהגים נדמה לו שהוא הולך..
חבל שלא כולם פה מסכימים איתך...לצערי יש אנשים פה שמוכנים למכור את הערך העליון שהרב כהנא דגל בו-אהבת ישראל.