כתב נושא: פריקה  (נקרא 8540 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פריקה
« ב- : מאי 13, 2012, 12:08:38 »
האם היהדות מחייבת אותי להיות גזען אז אני מתבייש להיות יהודי .
ואם היהדות מחייבת אותי לפגוע באחר רק בגלל חוסר  נוחות  אז אני מתבייש להיות יהודי .
אפילו שרשום בתעודת הזהות שלי שהלאום שלי הוא יהודי , , אני מתבייש להיות יהודי .
אני מרגיש שאני חי במדינה הזאת בחסד ולא בזכות , לספוג גזענות ,קללות , ואיומי פגיעה , זה יותר חסד מאשר להרגיש שחיים פה בזכות .
וכל מי שיגיד לי "תשמע,כל הערבים הם רעים" מבחינת הוא גזען ושקרן .
כי קשה לי מאוד להאמין שכל הערבים מאמינים ברוע , יש ויש .

קללות ואיומים יתקבלו בברכה , אני כמובן אתעלם מהם .
« עריכה אחרונה: מאי 13, 2012, 19:19:24 על ידי . »

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: פריקה
« להגיב #1 ב- : מאי 13, 2012, 12:13:02 »
היהדות מחייבת אותך להכיר באמת ובמציאות!!!
אף אחד לא אמר לך שכל הערבים רעים , אבל 99.9 % הם דיי והותר כדי לא לסמוך על אף מחבל .
אם אתה באמת באמת מתעקש להתכחש לאמת רק כדי להגן על מערכת הערכים העקומה ועלובה שלך , שאין לה שום בסיס והאיחזות במציאות הקיימת בימינו בעולם כולו ולא רק בישראל , לא היה לה אף פעם ביסוס בכל ההיסטוריה האנושית ,וגם לא יהיה לה , אז אתה יותר ממוזמן לקפוץ ברגע זה מהחלון הקרוב אלייך ולחסוך מעם ישראל עוד אידיוט שחושב שהשמש זורחת מהתחת שלו , של יריב אופנהיימר , של סטאלין , של לנין , ושאר שונאי ישראל .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #2 ב- : מאי 13, 2012, 14:16:38 »
גש לכנסיה \ מסגד \ מוסד לאישפוז בכפיה הקרוב, בקש את האחראי וספר לו את זה.
בהצלחה.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : מאי 13, 2012, 14:21:40 »
זה כמו שתגיד שאתה מסרב להודות שכל הגרמנים בזמן מלחמת העולם השנייה היו נאצים.
אז אולי היו כמה "צדיקים", אבל רובם רצו ושחטו אותנו.
ההבדל בין הערבים לבין הנאצים אז, זה שהדת שלהם אומרת להם שעד שהם לא ישמידו אותנו לא תבוא הגאולה.

אגב, עוד מעט תגיד לי שאתה מרחם על עמלק ושלא צריך להשמיד אותו על מה שהוא עשה לנו, לפעמים הגנה עצמית כוללת השמדה של עם שרוצה בהשמדתך.
זה לא אכזריות ולא גזענות, טול קורה מבין עינייך, זה לשרוד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #4 ב- : מאי 13, 2012, 15:08:53 »
לכו ספרו ליורם דקניוק שיש לו פה חבר קטן שגם הוא מתבייש להיות יהודי...

ולעניין.
היהדות מחייבת אותך לפגוע ולגרש את כל הגויים ועובדי עבודה זרה שבארץ ישראל.
היהדות מחייבת אותך להשמיד את כל זרע עמלק. כולל תינוקות בני יומם/ברחם אמם.
היהדות אוסרת עליך להתחתן עם כל אדם. יש בני עמים מסויימים שגם כשהם מתגיירים הם לא יכולים להתחתן ואין להם זכויות מסויימות.

אדם כמוך חי במדינה האנטישמית הזו בזכות. שהרי מוסדות המדינה מתנהגים בדיוק כמוך. הם מתביישים ביהדותם ומתכחשים לחובתם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : מאי 13, 2012, 19:21:13 »
אתם לא הצלחתם לשכנע אותי שאתם צודקים .

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : מאי 13, 2012, 19:22:13 »
היית ציוני דתי בעברך?

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : מאי 13, 2012, 19:49:22 »

אנחנו לא צריכים לשכנע אותך שאנחנו צודקים, אנחנו צודקים וההיסטוריה מדברת בעד עצמה.
אם אתה מעדיף להיות כמו השמאל ה"נאור" ולחשוב שהכל בסדר ולתקוע את הראש בחול, בבקשה, אבל אל תבוא אחר כך בטענות שאיזה ישמעאלי יוריד לך אותו.

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
« להגיב #8 ב- : מאי 13, 2012, 21:10:21 »
[

יש כאן שני אנשים נורמליים ליברליים במקום הזה. אני ו .
לכו ספרו ליורם דקניוק שיש לו פה חבר קטן שגם הוא מתבייש להיות יהודי...

ולעניין.
היהדות מחייבת אותך לפגוע ולגרש את כל הגויים ועובדי עבודה זרה שבארץ ישראל.
היהדות מחייבת אותך להשמיד את כל זרע עמלק. כולל תינוקות בני יומם/ברחם אמם.
היהדות אוסרת עליך להתחתן עם כל אדם. יש בני עמים מסויימים שגם כשהם מתגיירים הם לא יכולים להתחתן ואין להם זכויות מסויימות.

אדם כמוך חי במדינה האנטישמית הזו בזכות. שהרי מוסדות המדינה מתנהגים בדיוק כמוך. הם מתביישים ביהדותם ומתכחשים לחובתם.

ומי האנשים שאפילו אחרי גיור לא יכולים להתחתן עם יהודים?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #9 ב- : מאי 13, 2012, 22:20:31 »
עמוני, מואבי, מצרי, אדומי...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : מאי 13, 2012, 23:35:14 »
בס''ד

מעניין. יש עם (הערבים) שמנסים לבצע שואה נגדנו מעל מאה שנה כבר ושרצחו עשרות אלפי יהודים, ואתה מרגיש לא נוח שיש יהודים שפויים ששונאים את הנאצים האכזריים הברברים האלה.

אתה לא לבד. לדאבוני יש לא מעט חולי נפש כמוך בעם המסכן שלנו.

ומה זה עם הכינוי שלך? הכינוי שלך נראה כמו מדינת ישראל במפה אחרי הנסיגות שהערב רב השולט רוצה לבצע חס ושלום. אפילו כשישראל רק נקודה כזאת במפה, אתה עדיין מרגיש אשם ומתבייש שהנקודה לא נבלעת כבר לגמרי על ידי העולם הערבי הענקי.

רפואה שלמה.

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
« להגיב #11 ב- : מאי 14, 2012, 00:08:22 »
הגענו למצב שזה בושה להיות הובני ושפוי, כמוני וכמו . אין מצב שהגענו לזה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : מאי 14, 2012, 00:23:04 »
בס''ד

אגב גם אני מתבייש בתור יהודי לפעמים.

כשגויים בארה''ב רואים יהודונים מהערב רב, הם שואלים אותי "חיים, מה זה עם היהודים? אתם אמורים להיות עם נבחר, גוי קדוש ואור לעמים. למה יש כל כך הרבה שנאה עצמית, התבוללות וגלותיות? למה כל כך הרבה יהודים משוגעים?"

כשזה קורה, זה חילול השם נורא ואני מתבייש.

המנהיג היהודי היחיד שקיבל הערצה אפילו מאוייבינו היה מו''ר הרב מאיר כהנא זצוק''ל הי''ד.

הנה סרטון שמסביר איך הגויים מתייחסים אל יהודים חזקים מול יהודונים מתרפסים:

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #13 ב- : מאי 14, 2012, 00:23:42 »
תגיד את זה מספיק פעמים אולי אתה בעצמך תתחיל להאמין בזה.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק פנחס נח

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : מאי 14, 2012, 00:25:11 »
שורש העניין הוא שאתה משווה את מערכת הערכים שלך (והלוואי שהייתה שלך, כי הרי אתה שטוף מוח חומרני)  לזו של הבורא, אם הבורא מצווה עלייך להשמיד עם אחר, אתה משמיד, אם הוא מצווה לשמור שבת אתה שומר, אם הוא מצווה עלייך להקריב את הבן שלך - אתה מקריב!

אתה לא מתחיל לשאול שאלות, לחשב חישובים... לסגור פינות.. אתה עושה מה שהבורא האדיר והעליון ציווה עלייך..וסומך ידיך עליו יתברך, שיוביל את האומה, וכל יהודי ויהודי בדרך הנכונה.. הבעיה היחידה שלך ושל כל מי שמחזיק בדעותייך, היא שאין לכם אמונה בבורא עולם, ואמונה זה לא או יש או אין, שתגיד לי "יש לי".  זו אומנות, שעובדים עליה, משכללים אותה, והיא מניבה פירות,מצילה נפשות ממש, ממליץ לך בחום לנסות..זה גם טוב לבריאות...

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #15 ב- : מאי 14, 2012, 00:29:00 »
יהללך זר ולא פיך. אם אתה היחיד שקורא לעצמך שפוי וקושר לעצמך כתרים, כנראה אתה לא...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
« להגיב #16 ב- : מאי 14, 2012, 01:44:10 »
פנחס, אני לא לוקח שיקול של אף אחד, אלא רק קורא לכם לקצת שפיות והומניות, ולא לבוא בגישה - מי שלא יהודי הוא סוליית הנעל. קצת גישה חיובית וזהו. אני לא אומר שצריך לשתוק כשהורגים את העם, אלא צריך להתנהג בצורה אנושית בתקופת השגרה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : מאי 14, 2012, 01:58:22 »
בס''ד

ציטוט
אני לא אומר שצריך לשתוק כשהורגים את העם, אלא צריך להתנהג בצורה אנושית בתקופת השגרה.

רצח עם הוא הוא השגרה אצל הערבים והמוסלמים. תראו איך מוסלמים שוחטים מיליוני מוסלמים אחרים - רק במלחמה אחת בין איראן ועיראק למשל, 2 מיליון מוסלמים נשחטו על ידי מוסלמים אחרים. אם זה מה שהם עושים למוסלמים אחרים, לאחים שלהם, תארו מה הם היו עושים לנו ברגע שהייתה להם את ההזדמנות ח''ו.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : מאי 14, 2012, 10:05:28 »
תדע לך שבמדינת ישראל , רמת האלימות בין יהודים ליהודים היא מאוד גבוהה , והסיבה שרק לכאורה נראה שאין הרבה אלימות בין יהודים ליהודים , זה כי רוב היהודים האלימים מאיימים על מי שהם פוגעים בהם שאם הנפגעים ידווחו על זה לאחרים אז משפחתם תפגע , וכתוצאה מזה רק המיעוט מסתכן בלדווח על זה למשטרה ולתקשורת , אז נוצר רושם מטעה שאין במדינת ישראל הרבה אלימות בין יהודים , אבל מבחינה עובדתית זה שקר .
התקשורת מציגה רק מה שנוח לה להציג , היא לא משקפת את כל האמת את כל מה שמרגיש כל תושב בכל מדינה .
ורוב הערבים בדיוק כמו רוב היהודים החרדים הם אנשים טובים,בהתנהגות ורק בגלל מיעוט רשע מביניהם עם כוח מאוד חזק , ורצון של התקשורת לפרסם רק מה שנוח לה , נוצר רושם מטעה שזה כאילו נכון אבל זה לא נכון .
אז האם בגלל שמבחינה עובדתית בשטח , במדינת ישראל רמת האלימות בין יהודים ליהודים היא גבוהה , צריך לחסל את כל  היהודים ? לא , צריך לעשות הפרדה בין יהודי מסוכן , לבין יהודי לא מסוכן , אותו הדבר לגבי הערבים . אם לפגוע בערבים אז רק בערבים שתומכים בטרור , לא בכולם .

ואני מאמין , בהקדוש ברוך הוא , אבל אני לא אדם דתי , אני אדם עם בעיות פנימיות .
ולכן , לא כל מה , שהקדוש ברוך הוא , פוקד עליי לעשות , אני יכול לעשות , מה שאני מרגיש בצורה הרעה שאני לא סובל עד כדי רצון להתאבד אני לבריאותי לא עושה .
כי אני יודע שלפי ההלכה, הכי גרוע זה להתאבד , שאז,  גם אם רוצים לקיים מצווה כל שהיא , כבר אי אפשר .
« עריכה אחרונה: מאי 14, 2012, 12:14:52 על ידי . »

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #19 ב- : מאי 14, 2012, 10:11:48 »
נדפק לך השכל לגמרי אה אחי?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #20 ב- : מאי 14, 2012, 10:45:29 »
למענך , אני ממליץ לך לא למות לפניי שאתה משנה את הדעות המתרפסות שלך , חוזר בתשובה שלמה , ויושב יום ולילה בישיבה כדי שיסבירו לך קצת מה מעלתו של עם ישראל שאתה כל כך מקטרג עליו ,ואת מידת הרצחניות של ישמעאל שאתה כל כך מגן עליו .
וד"א לפחות אל תשקר .
מקרי הרצח במדינת ישראל על רקע פלילי ולא לאומני שבהם מעורבים ערבים במדינת ישראל עומד על כ-50 אחוז.
בזמן האחרון חלה עלייה של 9% בפשיעה בקרב ערבים שהיא גם ככה ברמה של 67% מכלל הפשיעה במדינה,וירידה ברמת הפשיעה של היהודים בכ-3%.
בישראל נרצחים בשנה כ-375 אנשים .
אם אתה מעיף מפה את הערבים , לא משנה איך , אתה מציל בערך 187 אנשים בשנה , שנרצחים רק מסיבות "פליליות" כביכול (כידוע זה שקר שמאלני , כל רציחות של הערבים במדינת ישראל מעורבות בדתם המשוקצת ובאומה הערבית המסריחה שלהם).
חיים של 187 אנשים בשנה לא חשובים לך ?
עד כמה אתה יכול להיות לא הומני , כמו שאתה ממש רוצה להיות , כדי להשיג את ה"שלום" שאתה כל כך חפץ בו ?
שלום שכזה , יביא אותנו רק ל-"שלום,ולא להתראות" .
וד"א הנתונים הבאים נאספו מנתוני כנסת ישראל , ועיתון הארץ , מספיק שמאלני אהה סליחה אובייקטיבי בשבילך ?
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : מאי 14, 2012, 11:30:48 »
נדפק לך השכל לגמרי אה אחי?
אני מאמין שאם אתה תעבור את מה שאני עברתי , אתה תהיה בדיוק כמוני .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #22 ב- : מאי 14, 2012, 11:38:17 »
לא יודע מה עשו לך אם התעללו בך, אנסו אותך, הכו אותך או משהו בסגנון אבל אני לא רואה איך זה רלוונטי לכך שאתה טוען טענות כאלו ואחרות בעד הערבים ונגד היהדות.

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #23 ב- : מאי 14, 2012, 11:40:49 »
למענך , אני ממליץ לך לא למות לפניי שאתה משנה את הדעות המתרפסות שלך , חוזר בתשובה שלמה , ויושב יום ולילה בישיבה כדי שיסבירו לך קצת מה מעלתו של עם ישראל שאתה כל כך מקטרג עליו ,ואת מידת הרצחניות של ישמעאל שאתה כל כך מגן עליו .
וד"א לפחות אל תשקר .
מקרי הרצח במדינת ישראל על רקע פלילי ולא לאומני שבהם מעורבים ערבים במדינת ישראל עומד על כ-50 אחוז.
בזמן האחרון חלה עלייה של 9% בפשיעה בקרב ערבים שהיא גם ככה ברמה של 67% מכלל הפשיעה במדינה,וירידה ברמת הפשיעה של היהודים בכ-3%.
בישראל נרצחים בשנה כ-375 אנשים .
אם אתה מעיף מפה את הערבים , לא משנה איך , אתה מציל בערך 187 אנשים בשנה , שנרצחים רק מסיבות "פליליות" כביכול (כידוע זה שקר שמאלני , כל רציחות של הערבים במדינת ישראל מעורבות בדתם המשוקצת ובאומה הערבית המסריחה שלהם).
חיים של 187 אנשים בשנה לא חשובים לך ?
עד כמה אתה יכול להיות לא הומני , כמו שאתה ממש רוצה להיות , כדי להשיג את ה"שלום" שאתה כל כך חפץ בו ?
שלום שכזה , יביא אותנו רק ל-"שלום,ולא להתראות" .
וד"א הנתונים הבאים נאספו מנתוני כנסת ישראל , ועיתון הארץ , מספיק שמאלני אהה סליחה אובייקטיבי בשבילך ?
אני מאמין לתקשורת רק ב 10 אחוז . ולסקר אני מאמין רק ב 1 אחוז , למה ?
מבחינת התקשורת היא מסקרת רק מה שנוח לה לסקר ולא על כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל .
סקר , זה דבר שמבחינה עובדתית לא כל תושבי המדינה מששתפים בו ולכן הסקר לא תמיד אומר על כל מה שקורה לכל תושב במדינת ישראל .
ולכן אני מאמין שרוב הערבים הם טובים ורק המיעוט המסוכן ביותר מסוקר בתקשורת כי הוא שונה ויותר אנשים מתעניינים במה ששונה , ורק המיעוט הזה הוא מאמין ברוע , וכתוצאה מזה נוצר רושם מוטעה מהתקשורת ומהסקרים לגבי מה שבאמת קורה במדינת ישראל ובעולם .

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : מאי 14, 2012, 11:42:19 »
לא יודע מה עשו לך אם התעללו בך, אנסו אותך, הכו אותך או משהו בסגנון אבל אני לא רואה איך זה רלוונטי לכך שאתה טוען טענות כאלו ואחרות בעד הערבים ונגד היהדות.
זה לא נגד היהדות , בשבילי היהדות שונה ממה שאתם חושבים .