כתב נושא: תלמידי חכמים - הרב פינטו שליט"א  (נקרא 19603 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בעניין: תלמידי חכמים - הרב פינטו שליט"א
« להגיב #50 ב- : מאי 13, 2012, 22:24:02 »
עוד פעם , אתה מתעקש לחשוב בכל כוחך שאני שונא את כל מי שמוצאו אשכנזי , וזה לא נכון .
העובדה הקיימת היא שרוב השמאל הקיצוני הוא אשכנזי .
ומה הקשר לטלי פחימה ? היא הייתה חברת כנסת ולא ידעתי ?
אדוני , אתה מתכחש למציאות .
השמאל התל אביבי הקיצוני , ששונא את דת ישראל , ואת עם ישראל ,המתייוון , הוא ברובו אשכנזי .
וחבל מאוד שאף אחד פה לא מעיז להודות .
כולם מודים...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #51 ב- : מאי 13, 2012, 22:27:26 »
אין צורך להתווכח על עובדות כי בהחלט ידוע שרוב השמאל אשכנזי אבל אין בינהם לבין אחינו האשכנזים שומרי התורה והמצוות ואוהבי הארץ דבר וחצי דבר.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : מאי 13, 2012, 22:41:19 »
בס"ד

נגיד ורוב השמאל אשכנזי , מה המטרה בלהזכיר את זה?
איפה הפואנטה? רוב השמאל אשכנזי so what זה אומר שגם רוב האשכנזים הם שמאל?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #53 ב- : מאי 14, 2012, 02:09:07 »
ברגע שאנחנו יכולים לאפיין את אויבינו מבית , אנחנו גם יכולים לדעת מה לעשות כדי לטפל בבעיה .
הם שונאים מזרחים , הם שונאים דתיים (מכל סוג , ספרדים או אשכנזים) , הם שונאים ימנים.
בקיצור , תבינו שהאנשים האלה לא שונאים רק מזרחים ,הם שונאים את כל מי שנמצא בפורום הזה , כי הוא ימני , או דתי .
מה עושים עם זה ?
מפסיקים את האפליה נגד מזרחים .
מפסיקים את השנאה של הממשלה הזו לכל דבר שקשור לדת .
ובקיצור מרחיקים את האליטות האלה מהמדינה היקרה שלנו, רוצים להיות פה ? בבקשה,אבל לא מגיע להם להיות אלו שיחליטו מה ילמדו אותנו בבית הספר , יחליטו מאיפה לגרש אותנו ומאיפה לא , ואיזה חלק של היהדות מותר להתפאר בו ואיזה לא .
אנחנו גאים בדת שלנו , גאים במדינה שלנו , וגאים גם במוצא שנכפה עלינו .
ומי שלא מסכים איתי ,שיבדוק קצת את עצמו .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : מאי 14, 2012, 08:33:51 »
השמאל התל אביבי הקיצוני , ששונא את דת ישראל , ואת עם ישראל ,המתייוון , הוא ברובו אשכנזי .
וחבל מאוד שאף אחד פה לא מעיז להודות .

ברגע שאנחנו יכולים לאפיין את אויבינו מבית , אנחנו גם יכולים לדעת מה לעשות כדי לטפל בבעיה .
הם שונאים מזרחים , הם שונאים דתיים (מכל סוג , ספרדים או אשכנזים) , הם שונאים ימנים.
בקיצור , תבינו שהאנשים האלה לא שונאים רק מזרחים ,הם שונאים את כל מי שנמצא בפורום הזה , כי הוא ימני , או דתי .

חלאס עם הרמזים, תפסיק להסתובב סחור סחור.

אז מה אתה טוען, בדיוק? שבגוף האשכנזים טבוע גן דומיננטי של בגידה?
איך בדיוק האיפיון "שמאלני = אשכנזי" יעזור לך לייבש את הביצה?

יש יותר אשכנזים שמאלנים משום ששמאלנות זו מורשת תרבותית אירופאית. מזרחי שנחשף לתרבות אירופאית
משחר ילדותו, לא מושפע פחות מאשכנזי. לשמאל יש בעיה עם יהודי מזרחי משתי סיבות בלבד: תרבותו
היהודית או תרבותו המזרחית. בנטילת שתי סיבות אלו, מה נותר לך? כן, לא נותר מהפרדיגם שלך ולא כלום.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #55 ב- : מאי 14, 2012, 08:52:40 »
איך הגעת למסקנה הזאת בדיוק ?
בוא נלך צעד צעד .
הסכמנו כולנו ש-אליטות=שמאלנים=כופרים מוחלטים=ברובם אשכנזים .
נכון ?
וידוע שהאליטות האלה שולטות בתקשורת , בממשלה , ובעצם בחיים שלנו כולם .
אם הם שולטות , זה סימן שיש קיפוח !
זה לא הגיוני שיש אחוז כל כך קטן ישלוט על מדינה .. זה קורה בד"כ בדיקטטורה .
והקיפוח הזה הוא לאו דווקא עדתי , הוא גם יכול להיות על טעמי דתיות , או דעות פוליטיות .
משמע מכאן שהתוצאה של אדם המקופח ביותר , כלומר האיש שהכי נוגד את אותם אליטות הוא:
מזרחי שהוא גם דתי וגם ימני , בקיצור , אני , ועוד רבים כמוני .
את הדיכוי הזה , שהוא הדיכוי האמיתי ולא הדיכוי של הערבים המסריחים , זה דיכוי שצריך למגר .
רבותי תתעוררו לא רק אני מופלה פה במדינה הזו , גם אתם !
אסור לנו להשמיע את הדעות שלנו בכנסת !
תראו איזה "טררם" גדול התקשורת עושה מכל אדם דתי שלא עומד בצפירה ! (ד"א,רוב רובם של הדתיים החרדים כן עומדים בצפירה , ואומרים משניות ותהילים לעילוי נשמות הנפטרים , ואילו שלא עומדים במכוון , הם בדרך כלל נטורי חרטא-ברטא ,אבל מה זה מעניין את התקשורת ? בואו נסית נגד דתיים אולי בסוף יקום איזה משוגע וילך לבני ברק ויתחיל לירות ! )
אז תפסיקו לחשוב שאני נגדכם , אני מאוד מאוד איתכם ,יד ביד ביחד , אני פשוט מאוד מציג לכם עוד זווית של הקיפוח הזה .
אז אתכם הם שונאים כי אתם דתיים וימנים , אותי הם שונאים גם כי אני דתי , גם כי אני ימני , וגם כי אני מזרחי .
ואם גם עם זה אתם לא מסכימים , אז רבותיי, אתם עיוורים .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : מאי 14, 2012, 09:09:38 »
למרות מאמציך, לא הצלחת למצוא בפורום הזה ולו אדם אחד שלא מאמין בדבר קיומה של אליטה כפרנית
ובעלת תרבות אירופית שמתעבת את יהודי עדות המזרח.

מה שאתה רוצה זה שיכירו בעובדה שהגזע האשכנזי פגום, שצריך להסיק מסקנות לגביו, ושצריך לטפל במצב
על בסיס גזעי ולא על בסיס תרבותי ודתי.
למרבה הצער, תיאורית קונספירציה זו ממצבת אותך כשוטה הכפר למרות שעל פניו נראה שאתה כלל לא טיפש.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #57 ב- : מאי 14, 2012, 09:22:21 »
אני מזמין כל אחד שלא מאמין לי , ללכת ולראות את שמות המשפחה על הדלתות בצפון תל אביב ,מעוז הפלצנות , ואז לבוא ולקרוא לי "שוטה הכפר" .
וד"א , אני ממש ממש לא אומר שהגזע האשכנזי פגום או כל דבר בסגנון , והראייה הניצחת לכך הוא המודל לחיקוי שלי , האיש שאני מתפלל שהייתי מגיע לדרגתו , הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד , שהיה כידוע, אשכנזי .
אבל מה לעשות , משהו בשילוב של אשכנזי עשיר חילוני ושמאלני לא עושה לי טוב , כי משום מה זה בדיוק ההפך ממני , ולא זאת בלבד , אלא שהוא מנסה גם לשטוף לי תדירות את המוח בעזרת התשקורת שכידוע בבעלותו .
רוצה לא להאמין לי ? בבקשה , אתה מוזמן , אנחנו חיים במדינה שמתיימרת להיות חופשית , אבל זה לא סיבה להעליב אותי ולהשמיץ אותי , לי אין אף בעיה איתך או עם אף אחד בפורום באופן אישי , להפך אני מאוד מעריך אתכם ואוהב אתכם , אלא אם מישהו פה פוגע בי ומקניט אותי אישית .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #58 ב- : מאי 14, 2012, 09:54:59 »
למרות מאמציך, לא הצלחת למצוא בפורום הזה ולו אדם אחד שלא מאמין בדבר קיומה של אליטה כפרנית
ובעלת תרבות אירופית שמתעבת את יהודי עדות המזרח.

מה שאתה רוצה זה שיכירו בעובדה שהגזע האשכנזי פגום, שצריך להסיק מסקנות לגביו, ושצריך לטפל במצב
על בסיס גזעי ולא על בסיס תרבותי ודתי.
למרבה הצער, תיאורית קונספירציה זו ממצבת אותך כשוטה הכפר למרות שעל פניו נראה שאתה כלל לא טיפש.
האלקשי זה ממש לא מה שהוא אמר ואל תנסו לעוות את דבריו. אני די מסכים איתו אחרי הכל מה שהוא אומר זו אמת הרוב באליטה השמאלנית הוא חילוני אשכנזי אבל זה חס וחלילה לא משליך על אחינו האשכנזים הנאמנים לתורת ישראל, לעם ישראל ולארץ ישראל שמו שאמרתי אין בינם לבין הבוגדים דבר וחצי דבר.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : מאי 14, 2012, 09:55:20 »
משהו בשילוב של אשכנזי עשיר חילוני ושמאלני לא עושה לי טוב

מזרחי עשיר חילוני ושמאלני כן היה עושה לך טוב? או לפחות יותר טוב ברמה כלשהי מאשכנזי?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #60 ב- : מאי 14, 2012, 10:01:34 »
אם הוא היה כופה עליי את דעותיו באותה צורה ,הייתי שונא אותו באותה מידה בדיוק .
ובדיוק כמו שאני שונא את ואנונו ,מזרחי למהדרין , אבל שונא ישראל , ימח שמו ושם זכרו , בעזרת ה' יאכלו אותו כבר התולעים !

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : מאי 14, 2012, 10:11:33 »
אם הוא היה כופה עליי את דעותיו באותה צורה ,הייתי שונא אותו באותה מידה בדיוק .

לא ירדתי לסוף דעתך. אתה טוען ש"כפיית דעתו" נובעת מהיותו אשכנזי?
ואם לא, למה מנית את האשכנזיות בתור תכונה ש"עושה לך לא טוב"?

ובדיוק כמו שאני שונא את ואנונו ,מזרחי למהדרין , אבל שונא ישראל , ימח שמו ושם זכרו , בעזרת ה' יאכלו אותו כבר התולעים !

את ואנונו אתה שונא למרות שהוא מזרחי.
את מו"ר הרב כהנא אתה אוהב למרות שהוא אשכנזי.

דפוס די ברור, לענ"ד.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #62 ב- : מאי 14, 2012, 10:17:46 »
האלקשי מיותר להציג את האשכנזים כמקופחים

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #63 ב- : מאי 14, 2012, 10:24:23 »
ואוו וואוו עצור הכל .
אל תתפוס אותי במילה , השתמשתי במילה למרות , רק בגלל שהבאתם אותי למצב הזה , זה בהחלט לא טיעון הגיוני .
אני טוען שכפיית דעתו לא נובעת מהיותו אשכנזי , למען האמת אין לי מושג ממה היא נובעת , אבל זו המציאות , וזה "כור ההיתוך" הישראלי ,שמטרתו להפוך את כולנו לחילונים , שמאלנים ,ובעלי התנהגות אירופאית (מישהו אמר הרצל?).
ומנית את האשכנזיות שלו בתור תכונה שלא עושה לי טוב מפניי שהיא מופנית כלפיי.
רוצה דוגמות ? בבקשה .
קח את הדוגמה הכי רדודה ושטוחה , אבל הכי נפוצה .
באופן קבוע בתקשורת שרוצים להציג אדם עילג , אנאלפבית וכדומה -יוצרים דמות שנראית כמזרחי,מדברת בח' וע' , ואוהדת בית"ר.
כלומר על פי טענתם ,התרבות שלי , שמתאימה בדיוק לתיאור שמניתי , היא תרבות של טיפשים וכולנו אנלפביתים , בעוד שהם , אירופאים וגויים לכל דבר על פי דעתם,תמיד מוצגים כמשכילים,כגאונים,כמדענים וכ'ו..
אין מה לעשות , יש פה נטייה מובהקת לתרבות האשכנזית המתיוונת,כלומר , לא יהודים אשכנזים כדוגמת הרב כהנא זצ"ל הי"ד,יהודים שגאים ביהדותם , אלא כאלו שעוד בגולה ניסו להידמות לגויים,הצליחו , הגיעו לכאן , וכעת הם מנסים לגרום לנו להיות דומים להם .
הבהרתי את טענתי ?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #64 ב- : מאי 14, 2012, 12:31:59 »
עובדות הן שהאשכנזים באו מתרבות אירופית והמזרחים באו מתרבות ערבית.
לכן כמו שהשמאלנות נפוצה אצל האשכנזים, תרבות ה"ערס נפוצה אצל ה"פרענקים".
ואי אפשר להתכחש לעניין התרבות.
אז תגיד שאתה אוהב את התרבות. לא זוכר אם זה היית אתה או מישהו אחר שהילל ושיבח את המוזיקה של האורקים. שיערב לך ויבושם לך. זה עניין של טעם וכנראה שזה גם תלוי איפה ואיך אדם גדל.
אבל אתה לא יכול להתכחש למאפיינים של התרבות ולמקור שלהם.
מבחינתי, שמאלני עושה לי רע. גם אם הוא אביון...
אין פסול בעושר. יש פסול בכוונות, במטרה ובמעשים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #65 ב- : מאי 14, 2012, 12:54:28 »
עובדות הן שהאשכנזים באו מתרבות אירופית והמזרחים באו מתרבות ערבית.
לכן כמו שהשמאלנות נפוצה אצל האשכנזים, תרבות ה"ערס נפוצה אצל ה"פרענקים".
ואי אפשר להתכחש לעניין התרבות.
אז תגיד שאתה אוהב את התרבות. לא זוכר אם זה היית אתה או מישהו אחר שהילל ושיבח את המוזיקה של האורקים. שיערב לך ויבושם לך. זה עניין של טעם וכנראה שזה גם תלוי איפה ואיך אדם גדל.
אבל אתה לא יכול להתכחש למאפיינים של התרבות ולמקור שלהם.
מבחינתי, שמאלני עושה לי רע. גם אם הוא אביון...
אין פסול בעושר. יש פסול בכוונות, במטרה ובמעשים.
תרבות ה-"ערס" כפי שאתה קורא לה , היא משהו שנוצר במדינת ישראל , מתוך עוני ופשע ,בעיקר של מרוקאים מתוסכלים , שברחו ממרוקו לאחר ששם כידוע היו רובם עשירים ,והגיעו לארץ חסרי כל ,שיכנו את כולם ביחד , לא נתנו להם הזדמנות לקבל עבודה שאינה פיזית,ומאחר שרובם לא היו רגילים לעבודה פיזית,חלק גדול מהאבות של הדור שעלה לארץ ,שקעו בדיכאון .
הדור השני , דור הילדים , היה צריך לפרנס את המשפחה הגדולה בד"כ , ומה לעשות שפשע זה צורה קלה מאוד של פרנסה ?
ובוא נלך עכשיו לדור השלישי ,כאמור הגענו לימינו אנו , אב המשפחה,הדור השני,הוא פושע,והדור השלישי ,שרוצה להיות נורמטיבי,נתקל בקשיים עמוקים ביותר.
ולפי דעתי , העובדה שמה שאתה מכיר מהתרבות הספרדית כולה בגולה , היא שירים של ערבים , היא עדות חיה לקיפוח .
אם אתה רוצה לדבר על מוזיקה , אז כידוע לך רוב היהודים הספרדים היו דתיים , ואני מניח שאתה מכיר את המונח "שירי עגבים",אז לכן המוזיקה הערבה ביותר לכל יהודי,שהתפתחה מאוד אצל הספרדים , היא החזנות והפיוטים , וידוע לכולם שתפילה היא צד חזק מאוד של יהודי ספרד,בניגוד לאשכנזים שאמנם היו חלשים בתפילה ,היו חזקים מאוד מאוד בלימוד התורה הקדושה .
שמעתי אפילו חלק מהרבנים שאומרים שההידור של הספרדים בתפילה הוא מה שהציל אותם מהשואה , אבל אני לא מתערב בחשבונות שמיים ,זה לא עסק שלי .
ואם הולכים מעבר למוזיקה , יש המון שירים שכתבו יהודי ספרד שאתה אפילו לא מכיר .
ולא רק שירים , גם סיפורים וכו', וזה שאותנו לא לימדו אותם בבית הספר אלא העדיפו ללמד אותנו על ביאליק ,פרנץ קפקא ועוד כמותם , לא אומר שהתרבות הספרדית היהודית לא קיימת .
ולגביי שני המשפטים האחרונים , אני מסכים בהחלט , אבל אתה צריך להבין , כסף=כוח , וכשמשלבים שמאלן ,עם כסף , יוצא בד"כ איכשהו שטיפת מוח שמאלנית.
ורק למקרה שאתה לא מאמין לי ,הנה שיר של רבי משה איבן עזרא,רב ספרדי,אחד השירים הכי מוכרים אם לא הכי,על התחדשות האביב:"
כותנות פסים לבש הגן,
וכסות רקמה מידי דשאו,
ומעיל תשבץ עטה כל עץ
ולכל עין הראה פלאו,
כל ציץ לזמן חדש,
יצא שוחק לקראת בואו,
אך לפניהם שושן עבר מלך,
כי על-הורם כסאו,
יצא מבין משמר עליו
וישנה את בגדי כלאו,
מי לא-ישתה יינו עליו
האיש ההוא ישא חטאו."
מקווה שאהבת את השיר,אם תרצה אוכל לפרש לך אותו ידידי היקר [:

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #66 ב- : מאי 14, 2012, 13:45:46 »
אני לא חושב שכל ערס הוא פושע. ואני לא חושב שזה צמח מתוך עוני ופשיעה. הרבה תופעות מתורצות בעוני ובפשיעה שנובעת מעוני.
אני מאשים כל אחד ואחת שחושבים שפשיעה וזנות זו אחלה דרך קלה וטובה להתפרנס.
אני לא קונה את זה שרוב המזרחיים שבאו לארץ ישראל לא ידעו/יכלו/הורגלו לעבוד עבודה פיזית. מה גם שיהודי אירופה שלא הורגלו לכך באו לארץ ועסקו בעבודות אלה מתוך אידיאל.
אז הדור הראשון היה אדם שעלה ממרוקו או עיראק ועבד קשה למחייתו והתמרמר וקילל בניבים שונים של ערבית את האשכנזים הפושעים שעשקו אותו/קיפחו אותו וכו'..
הילדים שלו גדלו ולמדו לומר "האשכנזים האלה" כמו שאשכנזים אחרים גדלו ולמדו לומר "הפרענקים האלה". וגם הם גידפו בניבים שונים של ערבית, והם היו פחות דתיים, אז חמימות המוח שלהם הפכה אותם לאלימים יותר. ותרבות הכבוד שבה גדלו גרמה להם לנסות בכל מקום ובכל מצב לצאת "הגבר"...
"כולם היו יודעים אז טוב מאוד,
למי למי, יש יותר כבוד"...
חזנות ופיוטים שמעתי לא מעט. סלח לי, זה נשמע די ערבי.
ביאליק וקפקא זו לא תרבות "אשכנזית". זה תרבות של תנועת ההשכלה.

ואין ספק שהשמאל שולט הרבה במדינה בעזרת הכסף. וכל הפראיירים הדבילים שנותנים לשמאלנים לקנות אותם בנזיד עדשים במקום לקחת את השלטון בידיים של הרוב וללמוד לעשות כסף בעצמם..

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #67 ב- : מאי 14, 2012, 13:53:53 »
המוזיקה הערבית שאבה את מקורותייה מהיהדות ,סתם למקרה שאתה לא יודע ..
ולא אמרתי שכל המזרחים הם כאלה , וסבא שלי עלה לארץ ,עבד בתור פועל בסולל בונה , צמח לאט לאט , הקים חברת חפירות , והגיע למצב כלכלי יפה ומבוסס מתוך עבודה קשה , לכן אמרתי בד"כ .
ואם אתה מדבר על מרוקאים , תדע שרובם לא עבדו כשהם הגיעו לארץ ,מה לעשות , כשאדם רגיל לסגנון חיים של אצולה , שיש לו משרתים בבית , שהוא מוצף בכסף וזהב,ופתאום יום אחד עוזב את הארץ שהוא נמצא בה ומגיע למקום חדש,לא יודע את השפה , לא יודע את המנהגים,והוא עני וחסר כל, טבעי שהוא יקבל הלם ,לכן רבים מהם חיו במשך שנים רבות על לשכת הסעד .
ואני רוצה לשמוע ממך עוד צורה חוץ מפשע שבה ילד או ילדה בן או בת 16 יכול/ה לפרנס משפחה מרובת ילדים . \
ואדוני , פעם לגבר היה כבוד , בכל מקום ,אפילו בבתים אשכנזים .
זה שעם הזמן הם ויתרו על כבודם זו בעיה שלהם ,אני עד היום טוען שכבוד (בגבולות הנורמלי כמובן) הוא דבר בריא לחלוטין,ומי שלא מכבד את עצמו ודאי שלא ראוי לכבוד מאחרים .
ותרבות "ההשכלה" היא התרבות האשכנזית שאני מדבר עליה ! שים לב למאפיינים שאני מציין כאן : אשכנזי,חילוני,שמאלן .
לא נכנס לקרטריונים הבאים ? לא נושא השיחה שלי !

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : מאי 14, 2012, 14:10:09 »
השתמשתי במילה למרות , רק בגלל שהבאתם אותי למצב הזה , זה בהחלט לא טיעון הגיוני .

הבהרתי את טענתי ?

הבהרת כן הבהרת. אנחנו זדים כה נכלוליים, עד שגם כשאתה כותב טיעונים לא הגיוניים בעליל -
אנחנו האחראים ואתה בסה"כ מסכן שהובא למצב הזה בעל כרחו ע"י ערמומיותינו.

מסתבר שההרגשה מסירת האחריות של המקופח התמידי, אינה רק עדתית אלא גם אישית.
יש לך בעיות עם דימוי עצמי. אתה לא שונא אשכנזים - אתה מזלזל בעצמך ובעדתך על מנת להסיר מעצמך
את עול האחריות בפני אלוקים ואדם.

האלקשי מיותר להציג את האשכנזים כמקופחים

אכן, ידידי.
לחיות בהרגשה תמידית של קיפוח ומסכנות ללא כל אחריות על מעשיך זה דבר מגונה ומיותר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #69 ב- : מאי 14, 2012, 14:23:04 »
המוזיקה הערבית שואבת את המקורות שלה מחצי האי ערב. מקור האומה הערבית.
היו כמה מרוקאים שהיו מוצפים בכסף וזהב. שאאמין שכל יהודי המזרח היו כאלה? אפילו רק יהודי מרוקו? נו באמת...

אני רוצה שתספר לי למה כל המזרחיים היו ילדים בני 16 שהיו צריכים לפרנס לבד משפחה שלמה ורק על ידי פשע וזנות...
כבוד לא משיגים באמצעות התנהגות של ערס. כבוד לא משיגים באמצעות תגרות ידיים וניבולי פה.
כבוד בתוך המשפחה או מחוצה לה, כבוד אצל אשכנזים או מזרחיים, הכבוד מגיע כשהאדם מכבד את עצמו. זה יוצר הערכה וכבוד אצל הסובבים אותו. אף אחד לא ויתר על כבוד. אבל את הכבוד לא מביאים בכוח באמצעות מכות וקללות.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #70 ב- : מאי 14, 2012, 14:33:07 »
מדהים אותי כמות הפירושים שאתה מוציא על מילה אחת שבחרתי בצורה לא נכונה .
ועוד פעם ,אתם מתעקשים לחשוב שאני מדבר עליכם ,רק בגלל שאתם אשכנזים .
אני מדבר על תרבות ההשכלה האשכנזית היהודית .
ופה לא תצליחו לשכנע אותי , ותקראו לי גזען , אידיוט או אפילו כמו אותו אחד שהשווה אותי פה להיטלר,אבל לא תצליחו לשכנע אותי שהאליטה החילונית אתאיסטית אשכנזית-אירופאית שמאלנית היא לא זו ששולטת במדינה הזו,ושואפת להפוך את כולם לדומים לה .
זו מהות הקומוניזם-אנשים בלי שוני, בלי המאפיינים שמייחדת את האנשים השונים,בלי דת,בלי תרבות שלא מתאימה,בקיצור עם של עבדים חסרי פנים .
ומי בראש ? כמובן שהם .
מצטער , עליי זה לא מקובל .
רוצים לחשוב שאני נגדכם ? בבקשה , אתם מוזמנים ,תשקרו לעצמכם.
וד"א , המוזיקה הערבית הגיעה מחצי האי ערב?
א. זה לא סותר את מה שאמרתי .
ב. אין טעם לסתות מהנושא , תרבות התפילה הספרדית הרבה יותר מפותחת מהתפילה האשכנזית וזו עובדה ,והערבים גנבו את יסודותייה, וגם זו עובדה .
אני מזמין אותך ללמוד חזנות ספרדית כדי ללמוד את האמנות המורכבת הזו ,ולהיווכח בעצמך .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #71 ב- : מאי 14, 2012, 14:44:10 »
טוב, עכשיו תורי להיות גזען. אין לי שום חשק ללמד את הניגונים והמקצבים האלה שנשמעים ערבושים לגמרי לאוזני. אני מעדיף ניגונים של אשכנזים..

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #72 ב- : מאי 14, 2012, 14:49:47 »
מה שאמרת זה ממש לא גזעני .
טבעי שזה ישמע לך ערבי , וכפי שאתה יודעים הערבים הם שודדים מטבעם וגם את המוזיקה הם שדדו .
זה בדיוק כמו שהניגונים של האשכנזים נשמעים לי בדיוק כמו איזה אופרת רנסנס. 
אם אתה מעדיף ניגונים אשכנזים ,תתפלל בנוסח אשכנזי ,הרי כל מטרת הניגון בתפילה היא לפתוח את הלב , ואין שום טעם להאזין לניגון ששנוא עלייך .

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #73 ב- : מאי 14, 2012, 15:15:39 »
אני בהחלט העדיף לשמוע שירים ערביים מאשר איזה אופרה אידיוטית עם אנשים שצורחים.

ואגב מאור זה לא מדויק שכל המרוקאים היו עשירים. זה די מיתוס אפילו. סבא שלי במרוקו עבד במכרה למחייתו (עד שכמובן המוסלמים קיבלו את הג׳ננה ורצחו את אמא שלו, את אח שלו שהיה רב הכפר ואת בניו של הרב ובסך הכל 40 יהודים באותו יום. אגב אם מעניין אותך, תגגל ״פרעות ג׳ראדה״), ובארץ הוא נהיה סנדלר. היו מס׳ משפחות יהודיות עשירות אבל אני לא חושב שהן היו הרוב.

מנותק Torah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #74 ב- : מאי 14, 2012, 20:50:29 »
אבקש למחוק את ההודעה,פשוט הגזמתם,המחלוקות והשנאות חינם כאן עברו כל גבול,הפורום שלכם זקוק לשינוי גדול,צריך אחדות ומנהל רציני שיסדר את הפורום ע"פ התורה(האמיתית)עם כל ההלכות וצריך לסנן את הקללות והמילים הגסות פה!
מה אדם דתי ירא שמיים יגיד כשהוא יראה ביזוי תלמידי חכמים בצורה כזאת שגם המנהלים שותקים? ??? ??? ??? ??? ???
ברור שהוא יברח מפה בטיל ולא יחזור עוד! בבקשה תתנו דוגמא טובה שיהיה פה סרטונים ושיעורים במקום המחלוקת והשנאת חינם הזאת!