כתב נושא: גילויי עריות חמור ביותר-שאלה למבינים בהלכה  (נקרא 9443 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
כל הרעיון שממזרים יעלמו מן העולם. אמר לי רב שהקב״ה מסובב הכל ככה שהם יכחדו, הוא נתן דוגמא שלפעמים אתה רואה הייתה תאונת דרכים-משפחה שלמה נמחקה...
מה שהממזר צריך לעשות זה לקיים את המצוות שהוא חייב בהן כמו כל אדם אחר ובסוף הוא יקבל את שכרו בעולם הבא הרי הוא לא ממזר גאשמת עצמו. צריך לקחת בחשבון שכנראה הממזר נענש בגלגול הזה כדי לתקן גלגולים קודמים. 
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
כל הרעיון שממזרים יעלמו מן העולם. אמר לי רב שהקב״ה מסובב הכל ככה שהם יכחדו, הוא נתן דוגמא שלפעמים אתה רואה הייתה תאונת דרכים-משפחה שלמה נמחקה...
מה שהממזר צריך לעשות זה לקיים את המצוות שהוא חייב בהן כמו כל אדם אחר ובסוף הוא יקבל את שכרו בעולם הבא הרי הוא לא ממזר גאשמת עצמו. צריך לקחת בחשבון שכנראה הממזר נענש בגלגול הזה כדי לתקן גלגולים קודמים.
אז אם ככה הכל לטובה,גם אם נראה לנו שהממזר סובל.

אולי באמת כמו שאתה אומר הוא בעצמו עבר גילוי עריות בגילגולים קודמים והתיקון שלו לסבול בגילגול הזה.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
אז אם ככה הכל לטובה,גם אם נראה לנו שהממזר סובל.

אולי באמת כמו שאתה אומר הוא בעצמו עבר גילוי עריות בגילגולים קודמים והתיקון שלו לסבול בגילגול הזה.
קודם כל מן הסתם שהכל לטובה, יסורים מזככים את הנשמה של האדם. יכול להיות שאדם מקבל יסורים בעולם הזה במקום לקבל בעולם הבא. אם הוא יתעצבן, יכעס על הקב״ה ויקלל אז הוא לא עשה פה כלום אבל אם יקבל את היסורים באהבה ויגיד ״גם זו לטובה״ ויגיד תודה לה׳ על הכל-יעמדו לו היסורים המזעריים פה במקום יסורים בגיהנם.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
אנחנו לא יודעים חשבונות שמיים. אבל תמיד מגלגלים חובה על חייב. אם תינוק נולד ממזר, כנראה שזה התיקון שלו בעולם. אבל עדיין כל האיסורים וההחמרות בחייו של אותו ממזר אמורים להזהיר את ההורים. מי שלא מקשיב שישא בתוצאות.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
בסופו של דבר התינוק לא בחר לבוא לעולם בדרך הזאת
טעות.
הנשמה בוחרת את הגלגול הבא שלה. את המשפחה שלה ואת התנאים שלה.
למשל.
נשמה מגיעה לבית דין של מעלה ומתברר שניצלה את העושר לרעה. לניאופים והוללות ומאכלות אסורות וכו'. הנשמה מבקשת שבגלגול הבא ישלחו אותה ויעשו ממנה אדם עני ואביון. אולי גם מכוער כדי שיהיה לו פחות יצר לנאוף...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!