כתב נושא: איך לעזור לבחורה מטומטמת שהחליטה להתאסלם?  (נקרא 14459 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
נו... אבל אמרנו שאם הם יחזרו בתשובה הם יהודים לכל דבר... רק אל תצפה ממני ללקק להם כשהם הולכים אחר האבא המחבל שלהם.

והכל בשם ההלכה כביכול, כאשר הרבנות שותפה מלאה למה שקורה כאן.
להחרים את כל מי שמחלק את תעודות הגיור המגוחכות האלה ואת כל מי שסומך את ידיו על הגיורים המזוייפים האלה!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
אל תבלבלו ת'מוח ,אימא שלהם יהודיה , והם יהודים לכל דבר ועניין .
יכול להיות שיום אחד הם יחזרו בתשובה ויהיו חכמים גדולים.
אל תעשו את עצמכם הקדוש ברוך הוא , הוא היחיד ששופט !
אמא יהודייה אך האב גוי (אפשר להסתכל על זה מ-2 הכיוונים).

לא מעט סייעני טרור היו בכלל יהודים לפי ההלכה.

לכשירצו להיות יהודים צריך לבחון כל מקרה לגופו.

אנו לא צריכים עוד מחבלים כאן בנוסף לאלו שיש לנו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
סייעני טרור יהודים הם עדיין יהודים .
מנוולים , שרצים , חלאות המין האנושי , אבל יהודים .
וכל יהודי יש לו הזדמנות לחזור בו מכל מעשה ,לפחות מבחינת דת .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
סייעני טרור יהודים הם עדיין יהודים .
מנוולים , שרצים , חלאות המין האנושי , אבל יהודים .
וכל יהודי יש לו הזדמנות לחזור בו מכל מעשה ,לפחות מבחינת דת .
מה ז"א לחזור בו?
המחבל אפילו לא יודע שהוא יהודי משום שהוא חונך במסגד מרגע לידתו.

היה ואותו מחבל גילה שהוא יהודי ורוצה באמת ובתמים לחיות כיהודי אז שיקבל עליו עול מלכות שמיים (עם כל המשמעויות), יתנתק מהטומאה הישמעאלית, ויחיה כיהודי.
כל דבר פחות מזה והוא אוייב לכל דבר (ודמו מותר).

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מה ז"א לחזור בו?
המחבל אפילו לא יודע שהוא יהודי משום שהוא חונך במסגד מרגע לידתו.

היה ואותו מחבל גילה שהוא יהודי ורוצה באמת ובתמים לחיות כיהודי אז שיקבל עליו עול מלכות שמיים (עם כל המשמעויות), יתנתק מהטומאה הישמעאלית, ויחיה כיהודי.
כל דבר פחות מזה והוא אוייב לכל דבר (ודמו מותר).
זה בדיוק מה שהתכוונתי .
לאותו ממזר יש את הזכות שאין לישמעאלים,שהיא חזרה בתשובה גמורה והתנתקות מהטומאה , ועל כך יש לנו לקבל אותו באופן מלא !
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
קודם שיחזור. בינתיים רובם לא חוזרים. שיחנקו מבייגלה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
זה בדיוק מה שהתכוונתי .
לאותו ממזר יש את הזכות שאין לישמעאלים,שהיא חזרה בתשובה גמורה והתנתקות מהטומאה , ועל כך יש לנו לקבל אותו באופן מלא !
ואתה באמת מאמין שדבר כזה יקרה?
נכון. יש יוצאים מהכלל, אבל הם בודדים.

איזה בן גוי יתנתק מהסבים שלו, מאביו, ומשאר קרובי משפחתו כדי להיות יהודי?

במצב כזה אין שום סיכוי שהוא יכול להחשב כיהודי (הוא אוייב וכך יש להתייחס אליו).

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
תשמעו, בואו נגיד כך: א היא רוצה להתאסלם, ולא ייתנו לה, היא לא ממש תאהב את יהדות, נכון? קצת פסיכולוגיה, וזהו. אבל, אם ייתנו לה את חופש הבחירה, אז היא אולי בהמשך חייה, תראה את חסרונות, שלדעתה קיימים באסלאם, ואז היא תחזור בתשובה. גם יכול לקרות. הגיוני?
ומה שכתבתי בנושא אחר, כל הזמן במהלך ההיסטוריה היו בעלי מחשבה ליברלית, שחשבו כמוני, והעם היהודי עדיין נשמר, חי וקיים. אולי זה בגדר הנורמה שיש אחוז מסוים של לא ממש דבקים בערכי יהודות באמה אחוז? מה דעתכם?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תפסיק לנסות להציג את הדעות שלך כשפויות .
הדעות שלך הרסניות .
אם באמת אכפת לך מעצמך , תקדיש שעה אחת לפניי שאתה מחרב את חייך , רק שעה אחת , ותצפה בסרט הבא :

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
שווה יותר להיות שמאלני, כמו שאני מבין. ביאסתם לי את הצורה עכשיו עם כל התוקפנות הימנית שלכם. אסור כבר לאהוב. מה זה? מעכשיו אני שמאלני, נמאס לי מהימניות הקיצונית הזאת. עדיף כבר כוחות שמאל, ועכשיו אני ממש חושש שדעות כאלה כמו שלכם יסחפו יותר מדי אנשים. אף אחד כאן בכלל לא מתייחס לרגש אישי, אלא רואה בכל אדם יהודי "מכונת המשך הדורות". ומי שלא יהודי הוא כאילו פוץ? לא, אני לא אהיה ימני ביותר, אפילו לא בכלל ימני. מעכשיו אני הכי שמאלני באתר הזה. ותודה לכם באמת ששכנעתם אותי לעזוב את הצד הימין. ממש תודה. וכאילו אתם חושבים שהלחץ שלכם שאתם מנסים להפעיל כאן, באמת ישפיע על בן אדם שפוי כל שהוא? טועים ובגדול!
השמאל שולט!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
 ;D
יצא המרצע מן השק...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
טוב, תחשוב ככה עם בא לך.. אבל באמת, אי אפשר שלא להתאכזב מכל הדיבורים האלה שהולכים כאן. נכנסתי לפורום, כאילו באתי למאה 14 לכל המאוחר. אי אפשר להיות תלושים מהמציאות ולנסות ללעצור את הזמן. הרי התקופה היא אחרת עכשיו, של מחשבה פתוחה ודמוקרטיה!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מדהים איך איבר שהוא בגודל של אצבע קטנה שולט לך על המוח .
מאחל לך שתסבול כל חייך עם הערבושה , אתה תראה שיום אחד תהיה יותר ימני מכולנו .

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
טוב, תחשוב ככה עם בא לך.. אבל באמת, אי אפשר שלא להתאכזב מכל הדיבורים האלה שהולכים כאן. נכנסתי לפורום, כאילו באתי למאה 14 לכל המאוחר. אי אפשר להיות תלושים מהמציאות ולנסות ללעצור את הזמן. הרי התקופה היא אחרת עכשיו, של מחשבה פתוחה ודמוקרטיה!
:laugh: :::D :P ;D

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
חחחחחחחחחחח אם היית עוזב הכל ומתחיל לחיות כמו במאה ה21 אז ספק גדול אם היית פה בכלל. אם היהודים לא היו שומרים בקנאות על הגזעיות שלהם לא היו מוסרים נפשות כדי לא להתבולל, אז היית מקבל את מבוקשך, היינו היום ח״ו עם ככל העמים. בעצם היינו כבר כל העמים כי עם כבר לא היינו.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
הבעיה שלכם שאתם שואפים לשלול זכות בחירה חופשית מאנשים - הרי זאת היא זכותת בסיסית ביותר, גם ממני, גם מבחורה שרותה להתאסלם. ומאורו, אהבהתי תגובתך, אבל כמה שאני פוץ בעיניך, אני מבין, שחיים זה לא רק יחסי מין, לכן אני מאוד מעריך באותה הבחורה את הפנימיות, נשמה, ואת תכונות נשפיות שלה. אז זה לא היה באמת במקום. וכדאי שתעיינו בערך דמוקרטיה בוויקיפדיה, הרי זה מונח בסיסי של עולמנו. אלא אם כן אתם רוצים להגיע לרמה של מדינות נחשלות, שזה מה שיקרה עם אידאולוגיה ועקרונות שאתם מנסים להטיף כאן.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כמה הבערות מעוותת את המושג היהודי "זכות הבחירה". נכון. יש לך זכות לבחור אם לשאת יהודיה טובה וכשרה, או נקבת אורקים נתעבת. אף אחד לא גרר אותך לחופה בכוח.

יש לך את זכות הבחירה. אבל אתה לא יכול לכפות עלינו לקבל את הבחירה שלך. ואתה לא יכול גם לבחור לדבוק בערבושה וגם להשאר יהודי. זה לא הולך ביחד.

נסה לאכול עוגה ולהשאיר אותה שלמה. כשהעוגה לא תתן לך, תצעק עליה: זכות בחירה! זכות בחירה!!!

יש לך את זכות הבחירה. השאר יהודי, והתנהג כמו יהודי, או שתתפלש באשפת האורקים ככלב השב אל קיאו. ואנחנו ניגעל ממך כשם שניגעל מכלב שהתגלגל בקיא.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
כן הדמוקרטיה היא בהחלט צורת ממשל שהוכיחה את עצמה וביחוד בישראל. הכל טוב ויפה הבעיה שצריך להיות שמאלני כדי להנות מדמוקרטיה וכמו שאומרים אצלנו; ״ברוך שלא עשני שמאלני״.

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
אבל כאן חשפת את מהות הדעות שלך - או יהודי, או כלב מתועב. איך זה נשמע? למה הדיבור הזה? לא חשבת, שאם כולם יחשבו כמוך, זה לא יגרום ליחסים טובים בין יהודים לעמים אחרים, ולא רק השכנים?ואגב, אני כן אשאר יהודי, אבל ילדים שלי כבר לא, אבל שוב אני אומר - בבקשה, אם ירצו, שיילכו לנתיב גיור או ני יודע מה. זה לא תהיה בעיה, אם ירצו. אבל למה ללכלך בדיבור?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
כבר אמרתי לך שמי שמתגייר כדי להתחתן עם יהודי/יה לא מגיירים אותו/ה.
ובמקרה של הערבושים זה יותר גרוע מכלב נתעב. זה אורקים מצחינים שאם לא נשמיד אותם, הם ישמידו אותנו.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק שמאלני ביותר

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • שמאל = שלום!
אבל אני מדבר על גיור של ילדים, ולא שלה. הילדים, אם הם ירגישו את עצמם קרובים ליהדות, שום דבר לא ימנע מהם להתגייר. מה לא נכון?

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
ישמעאל הוא פרא אדם .
כל הישמעאלים , לפניי שהם בני אדם , הם חיות פרא .
איזה עוד אומה תתלה אדם הפוך מהרגליים ותדליק פרימוס מתחת לראשו כדי להרוג אותו ?
איזה עוד אומה תאנוס נערה מול אביה , לאחר מכן תנקר את עיניו ותרצח את שניהם ?
איזה עוד אומה מסוגלת לשלוח זקנה לדפוק על דלת בית חולים כדי לבקש עזרה , ואז להתנפל על הרופאים ויושבי בית החולים ולרצוח אותם ?
איזה עוד אומה מסוגלת להרוג רוקח שטיפל בה בחינם במשך 40 שנה , לקצוץ את אצבעותיו , לנקר את עיניו , להרוג אותו בדקירות פגיונות , ואף לאנוס את ביתו ולרצוח גם אותה בעינויים אכזרים ?
עדיין מתלבט ?
ידידי היקר , הכר את הערבים .
ואלו , לא ה"כבושים " או המלפפונים ה"כבושים" בימינו , אלא ערבים חופשיים מכל "כיבוש" יהודי בשנת תרפ"ט.
אם כן,מדוע עשו זאת ?
מכיוון שהדת שלהם גרועה מנאציזם , ומטבעם להיות אכזריים !
אז יודע מה , אם כל זה לא משכנע אותך , אני מכין אותך מעכשיו ,פאטמה שלך תרצה לקבל מכות .
אתה יודע איך אני יודע ? כי בדת שלה זה מצווה לפוצץ את אישתך במכות ,ולא סתם מכות , אלא עם מקל! מצווה לתת מכות לבחורה תבין מול מה אתה עומד !
לא מאמין ? בבקשה , אני יותר ממזמין אותך לצפות בחזיר הזה :

ואם עדיין לא השתכנעת , אז אתה אבוד חביבי , תהנה בכף הקלע .
במידה וכן יש לך ספקות,אני מזמין אותך ליצור קשר עם ארגון להב"ה , ולראות אולי יצליחו החבר'ה לשכנע אותך , בכל זאת אתה עומד לעשות החלטה חורצת גורלות .
טלפון:03-6178305 או :08-8584353.
אישית אני ממליץ לך , תחזור בתשובה , תתפלל חזק על עצמך , ובעזרת ה' , הקב"ה יזמן לך אשת חיל , יהודיה , כשרה , יפה , צדיקה , ולא חזירה בדמות פאטמה .
זו ההודעה האחרונה שלי בנושא , נכון שהתאמצתי מאוד כדי לשכנע אותך , אבל אם לא הצלחתי , אז אני לא מתכוון לנסות יותר .

מנותק רחמים

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ימני ביותר אתה בטוח לא. אני בספק גדול מאוד אם אתה ימני בכלל או יהודי...
אני מאמין שאני יהודי , אבל עם דעה אחרת , אני מאמין שלא כל בעיה אפשר לפתור באלימות כולל בעיה כזאת , כי זה רק גורם לצד הפגוע להאמין עוד יותר שהצד הפגוע צודק , ומנסים להפריע לצד הפגוע .

ומבחינה פוליטית לא הלכתית , אינני מאמין במשנתו של כהנא , ואינני מאמין בארגון להב"ה .

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
אני מאמין שאני יהודי , אבל עם דעה אחרת , אני מאמין שלא כל בעיה אפשר לפתור באלימות כולל בעיה כזאת , כי זה רק גורם לצד הפגוע להאמין עוד יותר שהצד הפגוע צודק , ומנסים להפריע לצד הפגוע .

ומבחינה פוליטית לא הלכתית , אינני מאמין במשנתו של כהנא , ואינני מאמין בארגון להב"ה .
טוב עכשיו אתה כבר משקר .
איך בדיוק פעלנו באלימות במאורעות תרפ"א-תרפ"ט ?
תאמין לשקרים כמה שאתה רוצה , אבל אני מבטיח לך שאתה תהיה הראשון שאותם מוסלמים שצועקים:"זכרו את חייב'ר יהודים" יתלו על עץ גבוה .
אתה יודע למה ? כי אנחנו נילחם אם צריך עד טיפת הדם האחרונה שלנו , ואתה תנסה לפייס אותם בזה שאתה מציע להם את גופך תמורת שלום .
הרי הישבן שלכם הוא הדבר היחיד שלא הצעתם לערבים , תנסו את זה , שמעתי שהם אוהבים טוסיק רך של שמאלני , שכל חייו ישב על פוטון ברמת אביב.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
 :)
טוב עכשיו אתה כבר משקר .
איך בדיוק פעלנו באלימות במאורעות תרפ"א-תרפ"ט ?
תאמין לשקרים כמה שאתה רוצה , אבל אני מבטיח לך שאתה תהיה הראשון שאותם מוסלמים שצועקים:"זכרו את חייב'ר יהודים" יתלו על עץ גבוה .
אתה יודע למה ? כי אנחנו נילחם אם צריך עד טיפת הדם האחרונה שלנו , ואתה תנסה לפייס אותם בזה שאתה מציע להם את גופך תמורת שלום .
הרי הישבן שלכם הוא הדבר היחיד שלא הצעתם לערבים , תנסו את זה , שמעתי שהם אוהבים טוסיק רך של שמאלני , שכל חייו ישב על פוטון ברמת אביב.
חחח אם שה יביא שלום אני בהחלט מוכן להקריב כמה ישבנים שמאלנים למשימה.