כתב נושא: מה עושים עם הורים שלא מבינים?  (נקרא 8009 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Cripe

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
  • ליכוד"ניק
מה עושים עם הורים שלא מבינים?
« ב- : נובמבר 29, 2006, 20:42:33 »
שלום לכם אחיי.

היום הוריי חזרו מיום הורים, [2 נכשלים. מתמטיקה כי לא השקעתי בגרוש אבל אני מבין את החומר, וערבית.]

עכשיו, בהבטחה שהמורה והיועצת לא יספרו להוריי וכול' הודתי שאני תומך ימין האמיתי.
המחנכת השמאלנית הכלבה, סיפרה להורים שלי. עכשיו קיבלתי צרחות מאבא שלי שאני בחיים לא אחזור על דברים כאלו יותר.
מצטער, אבל בזה אני מאמין. זו התורה שלי. זו הדרך שלי, מי אתה שתמנע ממני לחשוב ככה?

אפילו בערבית, המקצוע בבית ספר, אני לא מסוגל ללמוד את זה, כי אני פשוט לא רוצה. האני הפנימי שלי אומר לי "אסף אל תלמד את המקצוע הזה", שאתה לא רוצה באמת - אתה בחיים לא תצליח.

מה אני יכול לעשות עם הורים מעצבנים שלא מסוגלים לקבל את הדעה שלי? אני בן אדם במדינה דמוקרטית, זכותי המלאה להתבטא.

בתודה רבה,

א.ב.

עריכה של מנהל:
א' מחקתי את שמך המלא למען ביטחונך האישי,
אנא המנע מלפרסם אותו לטובתך יהודי יקר.

כל טוב,
עז77
« עריכה אחרונה: נובמבר 29, 2006, 22:32:03 על ידי עז77 »
עם ישראל חי !!!

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בעניין: מה עושים עם הורים שלא מבינים?
« להגיב #1 ב- : נובמבר 29, 2006, 20:56:29 »
תאמין לי תמשיך עם זה עד שהמורה שלך תתפוצץ...
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 29, 2006, 21:14:38 »
גם אני הייתי במצב די דומה, רק שבמקרה שלי זו היתה אמי שעשתה לי בעיות.
אינני פסיכולוג כך שאוכל רק לייעץ לך שתמשיך בדרכך ולא תסטה ממנה. אני מאמין שכשההורים שלך יראו שאתה מתעקש הם בסוף יעזבו אותך לנפשך. אני מניח שהם שמאלנים, לכן אינני חושב שאם תנסה לדבר אל ליבם זה יעזור, אך שווה לנסות.

בנוגע לערבית, לדעתי אתה צריך ללמוד את השפה, אפילו אם זו שפתם של אויבינו. לך תדע מתי זה יעזור לך. לי זה כבר עזר כמה פעמים.
חוץ מזה, ערבית דומה לעברית, כך שיהיה לך קל ללמוד אותה. לי לפחות זה היה קל מאוד.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #3 ב- : נובמבר 29, 2006, 21:41:43 »
שלום לכם אחיי.

היום הוריי חזרו מיום הורים, [2 נכשלים. מתמטיקה כי לא השקעתי בגרוש אבל אני מבין את החומר, וערבית.]

המחנכת השמאלנית הכלבה, סיפרה להורים שלי. עכשיו קיבלתי צרחות מאבא שלי שאני בחיים לא אחזור על דברים כאלו יותר.
מצטער, אבל בזה אני מאמין. זו התורה שלי. זו הדרך שלי, מי אתה שתמנע ממני לחשוב ככה?

אפילו בערבית, המקצוע בבית ספר, אני לא מסוגל ללמוד את זה, כי אני פשוט לא רוצה. האני הפנימי שלי אומר לי "אסף אל תלמד את המקצוע הזה", שאתה לא רוצה באמת - אתה בחיים לא תצליח.

מה אני יכול לעשות עם הורים מעצבנים שלא מסוגלים לקבל את הדעה שלי? אני בן אדם במדינה דמוקרטית, זכותי המלאה להתבטא.

בתודה רבה,

א.ב

בתור "איש ימין", חובה עליך לקדש שם שמיים ולהיות הכי טוב בכיתה.  זה חילול השם אם אנשים יגידו עליך, "הוא לא בדיוק מבריק...  איש ימין טיפוסי."  הרב כהנא לא היה סתם ימני.  הוא היה איש אשכולות, והצליח בכל אשר פנה.  אין כזה דבר "לא בא לי".  מתמטיקה זה מקצוע חשוב, וערבית עוד יותר חשוב.  אתה לא לומד ערבית בשביל למצוא חן בעיני הכלבה השמאלנית שמלמדת אותך---אתה לומד ערבית כדי להלחם יותר טוב באויב, לדעת את שפתם.  מי יודע?  יבוא יום ואולי תעבוד עבור המוסד בהצלת יהודים והריגת ישמעאלים.  המוח האנושי מחולק לאיזורים שאחראים על יכולות מסוימות, אבל מדענים גילו שפיתוח יכולת אחת תורם לכל שאר היכולות.  למשל, לימודי מתמטיקה תורמים לשיפור כשרון מוזיקלי, ולהיפך.  כלומר, כשאתה לומד מתמטיקה, אתה בעצם מפתח את המוח שלך באופן כללי, מעבר לידע מתמטי.

בקיצור, מספיק עם השטויות, תלמד ברצינות.  בנוגע להורים---"כבד את אביך ואת אמך".  לא צריך לספר להם מה שהם לא צריכים לדעת.  את חבריך לכתה כן צריך לחנך.  אבל כשאתה ניצב מול המורה שלך או מול הוריך, עדיף לשתוק ולא לספר דבר.  הם יתחילו להאמין שהעניין שלך ביהדות ובאמונה פוגע בלימודיך וישתמשו בתירוץ זה כדי למרר את חייך.

תחשוב כל הזמן אך ורק על קידוש שם שמיים.  שחבריך ומוריך ידעו שאנשי ימין הם לא טמבלים אלא התלמידים הכי טובים, הכי בקיאים בחומר, הכי מבריקים.
« עריכה אחרונה: נובמבר 29, 2006, 22:30:11 על ידי עז77 »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : נובמבר 29, 2006, 21:49:33 »
איזה כיתה אתה? ולמי הודת שאתה תומך הימין האמיתי להורים של או למורה/יועצת?
גם לי יש מחנכת שמאלנית כל הזמן מדברת רק על יצחק רבין ימח שמו. הפיתרון שלי הוא - אני יושן בשיעור שלה.
גם אני למדתי ערבית מכיתה ז' עד ט' כמובן שהייתי בקבוצה הכי נמוכה בערבית כי אני שונא את השפה הזאת ולא רוצה יהיה לי שום קשר לשפה ולתרבות הנאצית הזאת. בשיעור ערבית לימד אותנו גם על החגים של המוסלמים הנאצים וכל התרבות המסריחה שלהם.
לשמחתי לא חובה ללמוד ערבית מכיתה י' עד יב' אז אני לא מבין למה אתה עושה עניין כזה גדול מערבית. אתה לא רוצה ללמוד ערבית על תלמד זה סתם זבל אבל מתמטיקה זה חשוב.
הכי חשוב זה שלא תשנה את דיעותיך בגלל ההורים שלך או המורות/היועצות השמאלניות המגעילות האלו. אני לא מבין את זה, ההורים שלך הם הראשונים שצריכים לקבל אותך איך שאתה ובמה שאתה תומך/מאמין.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:22:27 »
טוב אז הגיעה הזמן שלי לצאת מהארון (חס וחלילה לא מה שאתם חושבים!!!!!) ההורים שלי שמאלנים בטירוף (לא מר"צ ולא עבודה אבל לא הרבה יותר טוב).... אבל מגיל 5 משום מה תמיד נמשכתי לימין אומנם אז הימין שלי היה ליכוד (חחחחחח), הייתי הולך תמיד עם חולצות של ביבי וכו'... כיום אני מתווכח עם כל המשפחה שלי על זה ואני לא מתפשר והם מקבלים אותי כפי שאני.

אל תעבור עמדה בגלל הוריך, מדינה דמוקרטית! אל דבר איתם על זה בנתיים...

לגבי מורות וזה... כמעט כל המורות שלי שמאלניים זה לא מפריע לי בכלל להפך זה רק מאתגר אותי ואני מאוד נהנה להשתיק אותם!!! בהתחלה הכיתה צעקה עליי שאני סתם פוליטיקאי אבל לא נתתי לזה להשפיע עליי והיום כל הכיתה מכבדת אותי על זה! אני אתן דוגמה. יום ראשון שני הייתי בטיול שנתי וכשעברנו בכביש 6 ליד גדר ההפרדה המדריך אמר שמימין לנו פלשתין, הוא רק אמר את המילה הזאת הוא הבין שהוא עשה טעות חמורה! כל הכיתה התחילה לצעוק עליו, לזה אני קורא חינוך יהודי... המורות היו בשוק והייתי מאוד גאה בעצמי ובכיתה!
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:23:44 »
שלום לכם אחיי.

בתודה רבה,

א.ב

העצה הכי טובה שאני יכול להציע לך היא לדרוש מהוריך ללמוד בבי"ס תורני,
שם לא מלמדים בשום אופן את שפת השטן - אני לא יודע אם אתה חילוני או דתי,
אבל בשום אופן אסור לך להמשיך ללמוד בבי"ס ממלכתי רגיל שמאכיל שקרים את ילדי ישראל ושוטף להם את המוח.

אני הייתי מציע לך בחום להפנות את השאלה הזו לאשכול של השאלות לחיים ולהאזין לתשובתו ביום שלישי,
כי המצב שתיארת הוא אמיתי וחמור - ואולי ישנם מוסדות חינוך של אהבת ישראל ששם אתה יכול ללכת לקבל שם את ההשכלה שלך.

אשריך שאתה לא נותן להוריך לכופף את נשמתך היהודית, כנראה שבשבילם זה מאוחר מדי
הם "חונכו" ע"י הממסד הבולשביקי להתנהג כמו שמכריחים אותם, אחרת הם לא ישיגו עבודה טובה,
לא יהיו להם את ה"חברים הנכונים" וכו' וכו', ככה זה שהממסד הוא כל כך בולשביקי והרסני.

אם אתה נער שנמצא בגילאי 18 או משהו כזה,
הייתי ממליץ לך בחום לחפש לעבור לאיזה התנחלות או ישוב ימני אמיתי,
שם יעריכו את עקרונותיך הנכונים וירימו אותך מעלה מעלה,
פשוט להתקשר לארגון נוער הגבעות ולהתייעץ עם חיים באשכול הזה:
http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=344.0

בהצלחה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 29, 2006, 22:28:02 על ידי עז77 »

עז77

• אורח
« להגיב #7 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:27:01 »
יום ראשון שני הייתי בטיול שנתי וכשעברנו בכביש 6 ליד גדר ההפרדה המדריך אמר שמימין לנו פלשתין, הוא רק אמר את המילה הזאת הוא הבין שהוא עשה טעות חמורה! כל הכיתה התחילה לצעוק עליו, לזה אני קורא חינוך יהודי... המורות היו בשוק והייתי מאוד גאה בעצמי ובכיתה!

על זה חיים מדבר!!
הנוער צמא לשינוי, הנוער צמא למסר הכהני,
ובגלל זה חשוב שבני נוער ימניים ידעו על הפורום,
כמו שפה אפשר להתייעץ ולהיעזר אחד בשני ולהבין עד כמה יש הרבה ישראלים צעירים "בארון" השמאלני.

עכשיו אתם רואים כמה חשוב להפיץ את האתר של הימין האמיתי,
כי כשאין לנו כסף כל מה שנותר זה המסר מפה לאוזן והעקרונות האמוניים שלנו כיהודים.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:29:18 »
שלום לכם אחיי.

בתודה רבה,

א.ב

אבל בשום אופן אסור לך להמשיך ללמוד בבי"ס ממלכתי רגיל שמאכיל שקרים את ילדי ישראל ושוטף להם את המוח.

אני הייתי מציע לך בחום להפנות את השאלה הזו לאשכול של השאלות לחיים ולהאזין לתשובתו ביום שלישי,
כי המצב שתיארת הוא אמיתי וחמור - ואולי ישנם מוסדות חינוך של אהבת ישראל ששם אתה יכול ללכת לקבל שם את ההשכלה שלך.

הם "חונכו" ע"י הממסד הבולשביקי להתנהג כמו שמכריחים אותם, אחרת הם לא ישיגו עבודה טובה,
לא יהיו להם את ה"חברים הנכונים" וכו' וכו', ככה זה שהממסד הוא כל כך בולשביקי והרסני.

בהצלחה.

ההורים שלו צורחים עליו שהוא ימני אתה רוצה שהם ירשמו אותו לבית ספר תורני?
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #9 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:35:32 »
שלום לכם אחיי.

בתודה רבה,

א.ב

בהצלחה.

ההורים שלו צורחים עליו שהוא ימני אתה רוצה שהם ירשמו אותו לבית ספר תורני?

זה באמת תלוי בן כמה הוא,
אם הוא מספיק בוגר לעמוד על כך, יכול להיות שהוא לא צריך מהם רשות.

לכן המלצתי לו לשאול את חיים בנושא,
חיים שהיה במחיצת הרב כל כך הרבה שנים,
ספג ממנו לא מעט חוכמה ונסיון וידע אולי לתת הצעה טובה יותר ואינפורמטיבית ממני.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #10 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:35:45 »
טוב אז הגיעה הזמן שלי לצאת מהארון (חס וחלילה לא מה שאתם חושבים!!!!!) ההורים שלי שמאלנים בטירוף (לא מר"צ ולא עבודה אבל לא הרבה יותר טוב).... אבל מגיל 5 משום מה תמיד נמשכתי לימין אומנם אז הימין שלי היה ליכוד (חחחחחח), הייתי הולך תמיד עם חולצות של ביבי וכו'... כיום אני מתווכח עם כל המשפחה שלי על זה ואני לא מתפשר והם מקבלים אותי כפי שאני.

לגבי מורות וזה... כמעט כל המורות שלי שמאלניים זה לא מפריע לי בכלל להפך זה רק מאתגר אותי ואני מאוד נהנה להשתיק אותם!!! בהתחלה הכיתה צעקה עליי שאני סתם פוליטיקאי אבל לא נתתי לזה להשפיע עליי והיום כל הכיתה מכבדת אותי על זה! אני אתן דוגמה. יום ראשון שני הייתי בטיול שנתי וכשעברנו בכביש 6 ליד גדר ההפרדה המדריך אמר שמימין לנו פלשתין, הוא רק אמר את המילה הזאת הוא הבין שהוא עשה טעות חמורה! כל הכיתה התחילה לצעוק עליו, לזה אני קורא חינוך יהודי... המורות היו בשוק והייתי מאוד גאה בעצמי ובכיתה!
ישר כח!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:38:08 »

ישר כח!

תודה רבה. אני שואב המון כוח מחיים בן פסח שההקרבה האישית שלו פי 100000000 מההקרבה הקטנטנה שלי, ואני שואב כוח גם מהפורום המבורך הזה.
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
« להגיב #12 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:47:24 »

ישר כח!

תודה רבה. אני שואב המון כוח מחיים בן פסח שההקרבה האישית שלו פי 100000000 מההקרבה הקטנטנה שלי, ואני שואב כוח גם מהפורום המבורך הזה.

אשריך,
אנחנו שואבים כח מגולשים כמוך ידידי.

Aaron

• אורח
« להגיב #13 ב- : נובמבר 30, 2006, 15:51:38 »
לשמחתי כל המשפחה שלי ימנית כולל סבתא וסבא שלי ז"ל.
זה נדיר שיש ילד ימני להורים שמאלניים. כי בדרך כלל הילד הולך בדרכם של ההורים.
« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2006, 17:26:30 על ידי Aaron »

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:28:49 »
לשמחתי כל המשפחה שלי ימנית כולל סבתא וסבא שלי ז"ל.
זה נדיר שיש ילד ימני להורים שמאלניים. כי בדרך כלל הילד הולך בדרכם של ההורים.

את האמת קשה להסתיר....
הרב כהנא צדק!

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:57:58 »
אני חושב שאני יכול להסביר לך הכי טוב.
בכתות ח' ט' מחנכת שמאלנית מערכניקית
בכתות י' יא' (ואם לא יקרה משהו דרסטי גם ביב') מחנכת שמאלנית קיצונית
בכל הזדמנות כמעט פתחנו ויכוחים פוליטים
והיא כבר ידעה את ההורים שלי
בהתחהל אבא שלי הגיב בביטול: זה עוד יעבור.
עכישו הוא מנסה לשכנע אותי שזו לא הדרך הנכונה.
ואני ממשיך וממשיך, ובסוף הצלחתי גם לשחרר ממנו משפט בדמות:
אני רוצה שכל הערבים ימותו, אין אחד שלא רוצה את זה.אני יודע שזה לא אפשרי.
ואמא שלי אחרי אינספור התבטאויות כמו: שואה לערבים, ערבים למשרפות, אריק שרון בוגד מניאק שימות, התנתקות=התאבדות וכל פעם שרק נפתח הרדיו עם ידיעה על משהו כנגד יהודים או על מוות של ערבים אז הגבתי בדרך שלי
וגם היא שהייתה פעם מזעזעת עצם המילה מוות, אמרה שהיא רוצה שכל הערבים ימותו
שצריך לשים להם חומה שם ובתוך שבוע למחוק אותם.

פשוט תמשיך בשלך, היא הדרך הנכונה והיא תנצח.
בהצלחה:>
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #16 ב- : דצמבר 02, 2006, 20:58:05 »
שלום לכם אחיי.

בתודה רבה,

א.ב.

עריכה של מנהל:
א' מחקתי את שמך המלא למען ביטחונך האישי,
אנא המנע מלפרסם אותו לטובתך יהודי יקר.

כל טוב,
עז77

לק"י [!!!]

ערב טוב - יהודי יקר.

תראה, אצלי זה לא כ"כ בעי'ה במובן הזה, כי הוריי ברמת העיקרון איתי בדועתיי. ואף תומכים ומעודדים - מעשית. מאחל לך שגם אצלך ואצל כל הנוער היקר שלנו. בעז"ה בקרוב אמן!

אבל יש לי חברים שלהם בעיות בסגנון. מי חמור יותר, ומי חמור עוד יותר.... יש כאלו ממש, גיהנום אצליהם. ואני לא מגזים.

אחת הדרכים היא, להביא להם מאמרים של הרב כהנא - לא הלכתיים. בלי השם שלו. משהו כמו מ"לשיכים בעיניכם" - ממש טוב ליהודים החילוניים שבניניו. ויש עוד. אם תרצה, אביא לך קישורים לספרים ההם. - תדפיס, וככה שיש להם זמן, תביא להם. - הם יראו - מזה? - זה אמת! וכו'.. - לא בפעם הראשונה. יש כאלו שזה משפיע. יש כאלו שלא. - לא מייד מצליחים.

השניה, תסביר להם - בראש שלהם. - אתם ליברלים... לא? תנו לבנאדם לחיות את שלו! אתם רוצים שאצא משהו כזה? - אז תביאו לי את החומר שלכם.... אתה לא מוכרח לקרוא אותו. - אגב, תלוי בן כמה אתה. - אתה בירושלם? א"כ, אתה מוזמן לישיבת הרעיון היהודי  מיסודו של מו"ר עט"כ כהנא זצוק"ל הי"ד. אם לא נוח לך, תבוא במסיבת חנוכה יהיו צעירים בעלי מר"ץ [לעשות שינוי- בעבודה- ביחד-.....] קבל עידוד. ויעזרו לך איך להתמודד. בכל מיני מצבים.

בכ"א, אני רק אכתוב לך.

רק שתדע!
אם אתה נחשב "קיצוני/פנאט/חומייני/גזען" - רק בגלל שאתה אמיתי! רק בגלל שאתה בדרך האמת! רק בגלל שעזרת ליהודי במצוקה [גם אם זה לשמאלן - וכתבתי על כך - אם תרצה, ארחיב] - אז תהיה גאה בזה! כי לכשיסתיים תהליך הגאולה, כל אותם היהודים הטובים שהיו נרדפים, כמו"כ בזמנם של לוחמי המחתרות בשנות טרום-קום מדינת-הסמאל, וגם יהודים שהיתה להם גאווה לאומית במשך הדורות, - אז תמונתך תתנוסס בגאון! לא תמונתך - אתה תהווה לנוער העתיד, את דרך החשיבה, בה צריכים לילך!  אשריך!!!

מנותק אריה י

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 02, 2006, 20:58:45 »
לק"י [!!!]

אה.... ושכחתי - הפסקה האחרונה מבוססת על פסקה במאמר של הרב כהנא.