כתב נושא: פשיזם? לא מילה גסה!  (נקרא 4053 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק benini

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« ב- : פברואר 28, 2012, 21:37:33 »
במאמר שאני אכתוב כאן אני רוצה להראות לכם שהפשיזם אינו משטר רע ואפל! להפך בסיום המאמר תבינו שהפשיזם הוא הדרך שבא צריכה להיות מדינת ישראל

בואו נתחיל ממתוס שדבק בפשיזם

״הפשיזם הוא אנטישמי״
טעות! הפשיזם תמך ביהודים ואף כמה מהרבנים קראו לעצמם פשיסטים. עד שמוסוליני יש״ו שר״י עיוות את עקרונותיו

ועכשיו בואו נעבור על האידאולוגיה הפשיסטית ונבין למה היא מושלמת לישראל
1.הרמוניה חברתית : מי לא רוצה שכל היהודים יהיו מאוחדים ובהרמוניה?!
2.תיאום: תפקיד הממשלה הוא לתאם בין הרשויות! גף זה נכון! מי לא ירצה ממשלה מתואמת וללא כסאח
3.המפלגה הפשיסטית היא היחידה המותרת: מסכים! מי צריך עוד מפלגות של שמאלנים מחבלים שיש את המפלגה המושלמת?!
4.המדינה כערך עליון: ״אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת!״ צריך להיות נאמנים למדינת היהודים המדינה שלנו!
5.המנהיג עליון והוא תורם למדינה ולאחדות העם לדעתי צריך לבחור מנהיג חכם כזה שימשיך את דרכן של כהנא זצ״ל ויוביל אותנו אל האור
6.אי שוויון בין בני האדם: מי יותר שווה העם הנבחר או ערבים סודאנים ?!
7.מלחמה היא נעלה והצבא חשוב: נכון! מי לא מסכים ולא רוצה לאחד את הארץ המובטחת?

ומשהו אחרון מוסליני שר״י לא המציא את הפשיזם הוא רק נתן את השם הפשיזם היה קיים תמיד!

מקווה שהארצי את לבבותיכם ושלמדתם ממה שכתבתם

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #1 ב- : פברואר 28, 2012, 21:57:20 »
בס"ד

במאמר שאני אכתוב כאן אני רוצה להראות לכם שהפשיזם אינו משטר רע ואפל! להפך בסיום המאמר תבינו שהפשיזם הוא הדרך שבא צריכה להיות מדינת ישראל

בואו נתחיל ממתוס שדבק בפשיזם

״הפשיזם הוא אנטישמי״
טעות! הפשיזם תמך ביהודים ואף כמה מהרבנים קראו לעצמם פשיסטים. עד שמוסוליני יש״ו שר״י עיוות את עקרונותיו

ועכשיו בואו נעבור על האידאולוגיה הפשיסטית ונבין למה היא מושלמת לישראל
1.הרמוניה חברתית : מי לא רוצה שכל היהודים יהיו מאוחדים ובהרמוניה?!
2.תיאום: תפקיד הממשלה הוא לתאם בין הרשויות! גף זה נכון! מי לא ירצה ממשלה מתואמת וללא כסאח
3.המפלגה הפשיסטית היא היחידה המותרת: מסכים! מי צריך עוד מפלגות של שמאלנים מחבלים שיש את המפלגה המושלמת?!
4.המדינה כערך עליון: ״אין לי ארץ אחרת גם אם אדמתי בוערת!״ צריך להיות נאמנים למדינת היהודים המדינה שלנו!
5.המנהיג עליון והוא תורם למדינה ולאחדות העם לדעתי צריך לבחור מנהיג חכם כזה שימשיך את דרכן של כהנא זצ״ל ויוביל אותנו אל האור
6.אי שוויון בין בני האדם: מי יותר שווה העם הנבחר או ערבים סודאנים ?!
7.מלחמה היא נעלה והצבא חשוב: נכון! מי לא מסכים ולא רוצה לאחד את הארץ המובטחת?

ומשהו אחרון מוסליני שר״י לא המציא את הפשיזם הוא רק נתן את השם הפשיזם היה קיים תמיד!

מקווה שהארצי את לבבותיכם ושלמדתם ממה שכתבתם

לגבי הסעיף הרביעי: למה הכוונה שלך ב"מדינת היהודים"? למדינת "ישראל" הציונית שמגרשת יהודים ומשמידה התנחלויות או למדינה יהודית אמיתית כמו מדינת יהודה שתוקם בבאכי"ר?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #2 ב- : פברואר 28, 2012, 22:06:42 »
חס וחלילה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #3 ב- : פברואר 28, 2012, 23:02:30 »
אם כך כל מדינה שפויה בעולם היא מדינה פאשיסטית.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #4 ב- : פברואר 28, 2012, 23:08:00 »
היהדות פוסלת את הסגידה הפסאודו-דתית למדינה ולמוסדותיה כערך עצמי. היהדות בהחלט
דוגלת בריכוזיות, אבל בזה נגמר הדמיון.

הערך הנעלה שלנו זו התורה, המנהיג העליון שלנו הוא הקב"ה, החוק היחיד שלנו זו ההלכה, הארץ היחידה שלנו זו ארץ ישראל.

מדינה שמתכחשת לערכים הללו היא מדינה שנילחם בה, מדינה שתאמץ את הערכים הללו תזכה
לתמיכתינו, ומדינה שתילחם בערכים הללו היא מדינה שתימחק מעל מפת ההיסטוריה - בין אם
זו אירן ובין אם זו ישראל.

חוץ מזה, ישראל היא מדינה פאשיסטית כבר עכשיו. מיליטריזם, קורפורטיזם, טוטליטריות, פסילת מפלגות שאינן הולכות בתלם.
בניטו מוסוליני לא היה גאה בסוג הזה של פאשיזם שמאלני שיצרה הציונות המדינית, אבל גם הוא היה מסכים שהוא עונה לכל הקריטריונים הנדרשים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #5 ב- : פברואר 28, 2012, 23:24:32 »

הערך הנעלה שלנו זו התורה, המנהיג העליון שלנו הוא הקב"ה, החוק היחיד שלנו זו ההלכה, הארץ היחידה שלנו זו ארץ ישראל.

לתמיכתינו, ומדינה שתילחם בערכים הללו היא מדינה שתימחק מעל מפת ההיסטוריה - בין אם

V
צריך לזכור מה צריך להיות במרכז.

יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #6 ב- : פברואר 29, 2012, 07:06:22 »
בס''ד

שוב אתה מצטרף לפורום שלנו, בן מזרחי מבת ים.

איזה חולה נפש נאצי אתה. הגנת על היטלר יש''ו בפורום האנגלי שלנו, הצטרפת לסטורמפרונט (הפורום הנאצי הגדול ביותר בעולם) עד שהעיפו אותך, ערכת מאות סרטונים ביוטיוב יחד עם ג'ושוע רוסנברג נגד תנועתנו בכלל ונגדי בפרט, כתבת שאתה שונא את התורה וקיללת את הקב''ה - אפילו קיללת את שם המפורש.

בקיצור אי אפשר להיות יותר מרושע ממך. אתה כל כך רוצה להיות ארי גרמני נאצי - כתבת בסטורמפרונט שאתה באמת ארי אבל המשפחה שלך התגיירה ליהדות ועלתה לארץ ישראל. בטח. אתה ממש ארי. חבל שאתה נראה כמו כושי. (סליחה, שכחתי שאתה שונא את אחינו היהודים מאתיופיה וקיללת אותם גם כן.)

בפעם המיליון אתה נחסם. ימח שמך וזכרך.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #7 ב- : פברואר 29, 2012, 13:03:53 »

חוץ מזה, ישראל היא מדינה פאשיסטית כבר עכשיו. מיליטריזם, קורפורטיזם, טוטליטריות, פסילת מפלגות שאינן הולכות בתלם.
בניטו מוסוליני לא היה גאה בסוג הזה של פאשיזם שמאלני שיצרה הציונות המדינית, אבל גם הוא היה מסכים שהוא עונה לכל הקריטריונים הנדרשים.
אתה טועה. המוסדות הם חלק חשוב ביותר מן היהדות. שום תשים עליך מלך, שופטים ושוטרים תתן לך בכל שעריך. הסנהדרין, המלך שכל מי שמורד בו או לא מכבד אותו, דינו מוות, מלחמת רשות ומצווה, וכמובן, המדינה-שלטון יהודי הלכתי בארץ ישראל, תחת שלטונו של מלך צדיק מבית דוד, ובדיעבד כל מלך צדיק (כדוגמת הראשונים מבית חשמונאי).
המצב כיום שהמדינה איננה פאשיסטית. המדינה כיום היא קפיטאליסטית ליברלית ואנטי לוחמנית בורה שמסכנת את שלום תושביה.

אני חוזר ומביע את דעתי בעד הפאשיזם. העובדה שאנשים כמו מוסוליני השתמשו באשיזם כעלה תאנה למימוש התאוות והרווחים האישים שלהם, לא הופכת את הפאשיזם לפסול. הרי הם לא יישמו פאשיזם אמיתי. הם קראו לשחיתות החוה שלהם פאשיזם.

אני בעד פאשיזם אמיתי.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #8 ב- : פברואר 29, 2012, 13:23:24 »
חחח אשכרה העיפו את הבנאדם הזה מפורום נאצי, הוא יותר מדי נאצי בשביל הנאצים..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #9 ב- : פברואר 29, 2012, 15:20:56 »
אתה טועה. המוסדות הם חלק חשוב ביותר מן היהדות. שום תשים עליך מלך, שופטים ושוטרים תתן לך בכל שעריך. הסנהדרין, המלך שכל מי שמורד בו או לא מכבד אותו, דינו מוות, מלחמת רשות ומצווה, וכמובן, המדינה-שלטון יהודי הלכתי בארץ ישראל, תחת שלטונו של מלך צדיק מבית דוד, ובדיעבד כל מלך צדיק (כדוגמת הראשונים מבית חשמונאי).
המצב כיום שהמדינה איננה פאשיסטית. המדינה כיום היא קפיטאליסטית ליברלית ואנטי לוחמנית בורה שמסכנת את שלום תושביה.

אני חוזר ומביע את דעתי בעד הפאשיזם. העובדה שאנשים כמו מוסוליני השתמשו באשיזם כעלה תאנה למימוש התאוות והרווחים האישים שלהם, לא הופכת את הפאשיזם לפסול. הרי הם לא יישמו פאשיזם אמיתי. הם קראו לשחיתות החוה שלהם פאשיזם.

אני בעד פאשיזם אמיתי.

אתה לא מבין את הפילוסופיה הבסיסית מאחורי הפאשיזם.

בפאשיזם, השלטון הריכוזי הוא ערך עצמי. למוסדות יש ערך עצמי.
לצבא יש ערך עצמי ולמשטרה יש ערך עצמי.
הבנת את זה? אני חייב להעריץ את הקצין רק בגלל שהוא לובש מדים. אני חייב להשתחוות לדגל רק בגלל שהוא דגל.
פאשיזם = מערכת דתית ותרבותית, לא מערכת שלטונית.

ביהדות, המוסדות הם כלים בעזרתם עם ישראל מתחבר לאלוקיו. אם המוסדות עושים את
ההיפך מהמצופה מהם, לא רק שאין להם ערך - אלא קיומם מהווה נזק מתמשך.

למשל: יש מצווה חיובית להעמיד מלך. אבל אם העמדת מלך תפגע בחיבור עם הקב"ה, או בקיום המצוות: העמדת מלך היא חטא. (ר"ע: שמואל א' פרק ח)
למשל: יש מצווה חיובית להעמיד בית דין. אבל אם הדיינים לא דנים לפי דין תורה, הבאת הדין בפני בית משפט זה היא חטא.

אי אפשר להשתייך לדת הפאשיזם ולדת היהודית בו זמנית. אתה צריך לבחור.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #10 ב- : פברואר 29, 2012, 17:53:02 »
חחח אשכרה העיפו את הבנאדם הזה מפורום נאצי, הוא יותר מדי נאצי בשביל הנאצים..

אפילו הנאצים לא ראו מישהו כל כך חולה נפש.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #11 ב- : פברואר 29, 2012, 17:54:08 »
פאשיזם, נאציזם, קומוניזם, דמוקרטיה, דיקטטורה. אולי די עם המושגים האלה?
אנחנו פשוט צריכים מדינה יהודית. נקודה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #12 ב- : פברואר 29, 2012, 18:27:14 »
בס''ד

כנראה טעיתי כשחשבתי שאתה בן מזרחי הנאצי מבת ים. סליחה. הסרתי את החסימה.

בכל זאת אתה לא צודק לגבי הפשיזם. אנו זקוקים לממשלת תורה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #13 ב- : פברואר 29, 2012, 22:32:46 »
מעניין שיש כאן אנשים שטוענים שמוסוליני עיוות את הפשיזם. מוסוליני המציא את התנועה הזאת. הוא היה חבר במפלגה הקומוניסטית לפני שייסד את המפלגה הפשיסטית.

האלקושי לדעתי הסביר בצורה מלאה למה העקרונות של הפאשיזם הם שליליים. אני רוצה להצביע על השיטות הפשיסטיות- כמו משטרה חשאית שעוקבת אחרי כל האזרחים, הלשנות, תעמולה ושטיפת מוח של הציבור (ילדים במיוחד), משטרת מחשבות. אין חופש הפרט בשיטה הפשיסטית, הכל נכפה על הפרט מלמעלה והתנגדות נענית באלימות.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #14 ב- : מרץ 01, 2012, 13:39:24 »
כפי שהבנתי את הפאשיזם, ואולי אני טועה, הלאום הוא הערך העליון.אתה לא מעריץ את הקצין כי הוא קצין. אתה מעריץ את הקצין כי הוא משרת את הלאום בדרגה בכירה.
כל מה שהולך מסביב, נועד להצדיק את העניין בשם הלאום.
אני לא מסכים להקבלות האחרות.
לגבי תפישת הפאשיזם המקורי כרעיון, אני תומך בלאום ולהלן המדינה, כערך עליון. וכשאני אומר ערך עליון, אני לא מתכוון ערך עליון על תורת ישראל, אלא ערך שעליון על חוקים כמו חופש הביטוי וזכויות האזרח. שהם חוקים חשובים ובסיסיים על מנת לנהל חיים תקינים, אבל לא יתכן שקבוצות מיעוט תפגומנה בבטחון הלאום ובאינטרס הלאומי בשם חופש הביטוי וזכויות הפרט.
וכמובן שביהדות זה לא טוטאליטארי.

כתשובה לדבריו של זלהאר, גם אלה שהמציאו את הקומוניזם לא חשבו שזה מה שיקרה בסוף. הרעיון של פאשיזם יש בו אמת ויופי משל עצמו, הבעיה התחילה כאשר בפועל החשיבות של הלאום נזרקה הצידה לטובת מאווייו האישיים של הרודן. במצב כזה יש משטרה חשאית שמבצעת מעשי זוועה (אמרנו שב"כ?), במצב הזה חופש הפרט נשלל לגמרי, במצב הזה אין להביע שום התנגדות פוליטית למנהיג הנבחר הקדוש שהפך להיות קדוש ונערץ יותר מהלאום... ואז.. אופס.. איפה הלאום שהוא הרעיון המרכזי בפאשיזם ?
אם תבחן את זה היטב, לפי עקרון הפאשיזם עצמו, על פי חשיבותו העליונה של הלאום, במידה ומנהיג לא מקיים את הערך הזה, הלאום מחליף אותו במנהיג אחר.

ובחזרה ליהדות הקדושה, הטובה והנושנה שלנו.
עיר שצרו עליהם נכרים ואמרו להם תנו לנו אחד משלכם ואם לאו נהרוג את כולכם, זו סוגיה קשה בגמרא. הרמב"ם פוסק שאם אותו אחד באמת חייב מיתה,  ובזה אני מתכוון, נתחייב מיתה על פי דיני תורה, מוסרים אותו לנכרים. אם לא, יהרגו כולם ואל ימסרו אחד משלהם.

אז זה סותר את העקרונות הטהורים של הפאשיזם. זה יותר "אחד בעד כולם וכולם בעד אחד". ואני לא אומר שאנחנו צריכים להיצמד לפאשיזם מא. עד ת. אני גם לא חושב שאני צריך להביא סיועים ותימוכין לתורה ממקומות וביטויים זרים.

הנקודה היא שפאשיזם כרעיון טהור ונקי, בלי הזכרונות הרעים שמביא יוצרו, הוא רעיון יפה שלא יזיק אם המדינה שלנו תתקרב אליו במדיניות שלה.
במקום להרשות לכל ארחי פרחי שהיום הוא בירושלים ומחר הוא בפגישה עם אחמדיניג'אד או עם ראש החמאס, להסתובב חופשי במדינה, במקרים מסויימים על חשבון המדינה, לתמוך בטרור במילים, במעשים ובכספים, במקום להרשת תופעות של הסתות לרצח של ציבורים שלמים במדינה שהם אזרחים טובים והגונים, פשוט למחוק את הזכות המעותת הזו שלהם להשחיר את פניהם של אחרים כשולי קדרה בהינף קולמוס שקרי ומלא שנאה.
חשיבותו של עם ישראל, גדולה מחשיבותם של מחבלים ותומכיהם. אם יש להם חשיבות כלשהי...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק benini

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
פשיזם? לא מילה גסה!
« להגיב #15 ב- : מרץ 01, 2012, 17:15:43 »
קוראים לי רפאל לא בן כהן ואני שונא את הנאצים שר''י

אני חושב שמוסוליני נתן רק את השם ועיוות את זה כי לאידיאולוגיות בסגנון הזה הייתה קיימת עוד מראשית ההיסטוריה

ואני בעד פשיזם חדש יהודי שבו האל הוא המנהיג העליון ויש רב שתפקידו ליישר קו בהלכות שסותרות אחת את השנייה ואיש אינו יודע מהי דרך השם
והכינוי זה כי בניני זה שם משפחתי ולזה שמעליי מסכים איתך לא צריך פשיזם טהור מ א עד ת