כתב נושא: מסע אימים בכבישי השומרון  (נקרא 2069 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
מסע אימים בכבישי השומרון
« ב- : פברואר 15, 2012, 19:28:43 »
אסנת ושדי נסעה מביתה בקרני שומרון לכיוון כפר סבא כשבדרך התנפלו על רכבה מספר ערבים הוציאו אותה באלימות וגנבו את הרכב.

תופעת גניבת כלי רכב ביהודה ושומרון על ידי פלסטינאים, תופסת תאוצה. אסנת ושדי, תושבת קרני שומרון, עשתה אתמול (שלישי) את דרכה לכפר סבא כאשר באמצע הדרך נקלעה למארב מתוכנן של פלסטינאים.

בראיון לערוץ 7 סיפרה הערב ושדי על שאירע, "נסעתי מביתי בקרני שומרון לכיוון כפר סבא. כעבור מספר דקות, הרגשתי שחגורת הבטיחות לא נוחה אז המתנתי למקום בו אוכל לעצור ולסדר אותה. לאחר שעברתי את נבי אליאס - עצרתי את הרכב וסידרתי את החגורה".

"בתוך שניה התנפלו עלי מספר פלסטינים", סיפרה ושדי, "ובצרחות איימים צעקו לעברי: 'תרדי', 'תצאי' והחלו לדחוף אותי. החזקתי בכח בהגה ולחצתי על הצופר, אך זה לא עזר והם הצליחו לדחוף אותי החוצה".

עוד סיפרה ושדי כי הפלסטינים החלו לנסוע באוטו בשעה שהיא עדיין סבוכה בחגורת הבטיחות, "נגררתי על ידי האוטו מספר מטרים עד שהבנתי שאני בסכנת חיים, התחלתי לשחרר עצמי מהחגורה".

היא ציינה כי כוח משטרה הגיע למקום אך לצבא לקח 25 דקות להגיע, "כולם הבינו שהם נכנסו לקלקיליה אך כעבור 25 דקות לא נותר לעשות דבר. קצין צה"ל אמר כי החולייה מוכרת אך עדיין לא הצליחו כוחות הביטחון ללכוד אותם".

על הדקות שאחרי האירוע היא מספרת "בעלי לקח אותי לבית החולים שם עשו לי צילומים וראו שאין לי שברים אך הגב שלי נראה כמו אשה מוכה עם שפשופים בכתפיים וכל הגוף כואב לי. היום אני באפיסת כוחות והייתי מאוד מעורפלת".

ושדי ביקשה להעביר את המסר כי כוחות המשטרה מתייחסים לזה כגניבת רכב, "זה אירוע חבלני לכל דבר. אם הצבא יתייחס לזה כאירוע חבלני אולי הוא יפעל יותר".

בעקבות האירוע, פרסמה המועצה המקומית קרני שומרון הוראות בטיחות, "ניהלנו סבב שיחות עם גורמי צבא ומשטרה על מנת להביע את דאגתנו הגדולה מהתפתחות הזו. הבוקר שוחח ראש המועצה עם מפקד מחוז ש"י, וכן התקיימה שיחה עם אלוף פיקוד המרכז".

"צמרת המשטרה והערכות של אלוף הפיקוד נתונים לאירועים אלו והם מתייחסים אליהם כאל אירוע פח"ע לכל דבר ועניין", ציינה המועצה במכתב, "הוקצו כוחות מיוחדים במגמה לחסל את התופעה. בינתיים הציבור מתבקש להגביר את הערנות האישית בעת הנסיעה לאורך הצירים ולפעול ע"פ ההוראות לקמן:

1. חובה לנעול את דלתות הרכב בכל נסיעה. נעילת הדלתות מקשה ביותר על ביצוע החטיפות – ואף סיכלה ניסיונות שקרו.

2. אין לעצור בשולי הדרכים באזור השומרון (מלבד כמובן מקרי חירום).

3. אין לעצור ולהסתובב בכפרים הפלסטינאים שעל הדרך (נבי אליאס, פונדוק וכד') ואין להיפגש עם פלסטינאים בצמתים, כניסות לכפרים וכד'.

4. מלבד מקרי חירום – אין לעצור מחוץ לישובים לאנשים שמסמנים סימונים, אזהרות וכד' או שמנסים למשוך את תשומת ליבכם בצורה אחרת כל שהיא.

5. אם נאלצתם לעצור מסיבה כל שהיא – יש לעשות זאת לאחר שווידאתם שדלתות הרכב נעולות והחלונות סגורים, ולא לפתוח ולצאת עד שברור לכם כי אין סכנה. במידה ואתם יוצאים מהרכב אין להשאיר מפתחות ברכב".

מקור: ערוץ 7

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מסע אימים בכבישי השומרון
« להגיב #1 ב- : פברואר 15, 2012, 23:01:12 »
כשהערבושים מרגישים בבית, כשהם יודעים שהם חסינים מפני דין ומשפט, זה מה שקורה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
מסע אימים בכבישי השומרון
« להגיב #2 ב- : פברואר 15, 2012, 23:16:40 »
כשהערבושים מרגישים בבית, כשהם יודעים שהם חסינים מפני דין ומשפט, זה מה שקורה.
זה מה שקורה מאז שהם ראו מה קרה (או לא קרה) להם לאחר מלחמת ששת הימים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מסע אימים בכבישי השומרון
« להגיב #3 ב- : פברואר 15, 2012, 23:25:59 »
מה קורה בכל יום ויום שהם מבצעים מעשי טרור, הרס, גניבה, אונס, השחתה, גניבת קטינות וכו'. ומה אומרים כוחות הבטחון? אנחנו מכירים את החוליה ולא הצלחנו לתפוס אותם... תאונה (פאלמר). שריפה מקצר חשמלי (יערות הכרמל) לא ראינו (מתפללים הותקפו ליד נקודת משטרה בהר הזיתים) וכו'...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק מציאותי

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מסע אימים בכבישי השומרון
« להגיב #4 ב- : פברואר 16, 2012, 02:10:47 »
זה מה שקורה מאז שהם ראו מה קרה (או לא קרה) להם לאחר מלחמת ששת הימים.

ת'אמת...זה עוד מלפני זה.
מדיניות ההבלגה נתנה להם מרץ ולגיטימציה להמשיך.
לא קם מנהיג אחד שהיה בשלטון והפסיק אותם כמו שצריך, היה אחד שניסה, אבל כולנו יודעים מה קרה בסוף לצערנו =)

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מסע אימים בכבישי השומרון
« להגיב #5 ב- : פברואר 23, 2012, 17:53:42 »
בס"ד
מזכיר את תקופת השופטים שגם אז לא הורישו את יושבי הארץ והם עשו בעיות
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!