כתב נושא: עזרה  (נקרא 9392 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
עזרה
« ב- : נובמבר 29, 2006, 01:17:04 »
אני יהודי מישראל. אני חילוני מוחלט, שרואה את עצמו בתור מערבי, ואת האיסלאם בתור אוייב מס' 1 של האנושות בכלל והמערב בפרט.
היה לי וויכוח דרך פורום עם שמאלני טיפוסי, ובזמן הוויכוח אמרתי לו שהמוסלמים הורסים את אירופה, והתגובות שלו היו ככה:
ציטוט
אתה משכנע את עצמך שכמות מוסלמים גדולה משמעותה פחות תרבות
ציטוט
תכלס
אין לי הרבה מה להגיד לך
אתה חי במציאות מדומה של עצמך
אין לי מושג וחצי על מה אתה מדבר
90% מהדברים שאתם אומר הם בולשיט מתאוריה הטיפשית שלך
וכו' וכו'
כמובן שהראתי לו את הציטוט הזה:
ציטוט
I'm fron Norway, and I'm actually insulted by your comment. In the 70's, most norwegian women were blondes, today they're a minority in our nation. Oslo, our main capital, consists of 33% non-european immigrants. There are houndreds of rapes done by immigrants in the main capital each year. 95% of the rapes are of blond girls, and done by negro/muslim immigrant gangs.

It's a constant pain to me that americans think scandinavia is a place full of nordic people. If you want to find nordic people, you have to go to eastern europe. Scandinavia is occupied by muslims and negroes, and will have many majority-muslim cities in 20-40 years. Our race is being ethnically cleansed by the speed of light. Everyone is working their hardest to exterminate whites from Europe, and only dictatorships and poor eastern european nations have solid white populations.

Oh, and Belarus is the nation with most whites.
וזה לא עזר לו לקלוט.
מה אתם חושבים על זה?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: עזרה
« להגיב #1 ב- : נובמבר 29, 2006, 03:53:13 »
תן לשמאלני הזה שיקרא את המאמרים הבאים:

http://www.muslimsout.org/Swedenpage.htm
http://www.muslimsout.org/netherlandspage.htm
http://www.muslimsout.org/australiapage.htm
http://www.aftenposten.no/english/local/article190268.ece

אני לא מאמין שזה יגרום לו לשנות את דעתו, מאחר והשמאלנים הם בדרך כלל אטומי לב ורפי שכל שלא לומדים מטעויותיהם, אבל שווה לנסות.

אני גם ממליץ שתקרא משהו שכתבתי בפורום באותו עניין:

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=322.0

אני סטודנט בפקולטה למדעי המחשב באוניברסיטה הפוליטכנית של בוקרסט, בירת רומניה, ואיתי לומדת סטודנטית זרה נוספת משבדיה. היא סיפרה לי שזה ממש פחד אימים להסתובב שם בלילות, במיוחד לנשים, ואחותה הגדולה נאנסה על ידי כנופיה של ערבים. היא אומרת שהיא מתכננת להשאר כאן אחרי שתסיים את לימודיה והיא רוצה להביא לכאן גם את אחותה. אינני צריך לפרט מדוע.
המוסלמים כאן מהווים פחות מ-0.2%, אך גם זה יכול להשתנות. רומניה נכנסת לאיחוד האירופאי בינואר 2007 וקיים סיכוי סביר שמדינות אירופה ה"נאורות" ילחצו עליה לפתוח גבולותיה למהגרים ו"פליטים" מוסלמים. לא מספיקה כמות הצוענים כאן, שגם הם פראי אדם, צריך גם מוסלמים? זה יהיה הסוף של המדינה הזאת.

אתה יליד נורווגיה, או שהציטוט הזה נכתב על ידי מישהו אחר?

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : נובמבר 29, 2006, 12:21:22 »
תן לשמאלני הזה שיקרא את המאמרים הבאים:

http://www.muslimsout.org/Swedenpage.htm
http://www.muslimsout.org/netherlandspage.htm
http://www.muslimsout.org/australiapage.htm
http://www.aftenposten.no/english/local/article190268.ece

אני לא מאמין שזה יגרום לו לשנות את דעתו, מאחר והשמאלנים הם בדרך כלל אטומי לב ורפי שכל שלא לומדים מטעויותיהם, אבל שווה לנסות.

אני גם ממליץ שתקרא משהו שכתבתי בפורום באותו עניין:

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=322.0

אני סטודנט בפקולטה למדעי המחשב באוניברסיטה הפוליטכנית של בוקרסט, בירת רומניה, ואיתי לומדת סטודנטית זרה נוספת משבדיה. היא סיפרה לי שזה ממש פחד אימים להסתובב שם בלילות, במיוחד לנשים, ואחותה הגדולה נאנסה על ידי כנופיה של ערבים. היא אומרת שהיא מתכננת להשאר כאן אחרי שתסיים את לימודיה והיא רוצה להביא לכאן גם את אחותה. אינני צריך לפרט מדוע.
המוסלמים כאן מהווים פחות מ-0.2%, אך גם זה יכול להשתנות. רומניה נכנסת לאיחוד האירופאי בינואר 2007 וקיים סיכוי סביר שמדינות אירופה ה"נאורות" ילחצו עליה לפתוח גבולותיה למהגרים ו"פליטים" מוסלמים. לא מספיקה כמות הצוענים כאן, שגם הם פראי אדם, צריך גם מוסלמים? זה יהיה הסוף של המדינה הזאת.

אתה יליד נורווגיה, או שהציטוט הזה נכתב על ידי מישהו אחר?
אדם אחר

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 29, 2006, 12:27:09 »
http://amsgm.net/forums/index.php?s=106209cdc3263aac62b8cffa71c58aba&showtopic=3505&st=0&#entry99944
אל תתייחס לכינוי שלי ברצינות, אני גם קורא לעצמי ארנב XD

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 29, 2006, 14:50:14 »
בס"ד
נכון אמר לומינוס ששמאלנים אינם מקשיבים לצד השני בויכוח ואינם מוכנים לשנות את דעתם גם אם הם מפסידים בויכוח.
כדי להתווכח עם אנשים כאלו אתה צריך להבין מה גורם להם להיות שמאלנים ומדוע הם מתעקשים על הדיעות האלה. בהרבה מקרים הסיבות שונות לחלוטין ולעיתים אינן רציונליות בכלל ואי אפשר להתמודד איתן. אם אפשר, אז צריך לתקוף את הסיבות האמיתיות לדיעות שלהם.  הויכוח צריך להיות ברמה שונה
GY

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 29, 2006, 14:53:45 »
בס"ד
נכון אמר לומינוס ששמאלנים אינם מקשיבים לצד השני בויכוח ואינם מוכנים לשנות את דעתם גם אם הם מפסידים בויכוח.
כדי להתווכח עם אנשים כאלו אתה צריך להבין מה גורם להם להיות שמאלנים ומדוע הם מתעקשים על הדיעות האלה. בהרבה מקרים הסיבות שונות לחלוטין ולעיתים אינן רציונליות בכלל ואי אפשר להתמודד איתן. אם אפשר, אז צריך לתקוף את הסיבות האמיתיות לדיעות שלהם.  הויכוח צריך להיות ברמה שונה
GY
אתה יכול להציץ בנושא שם ולהביע את דעתך על זה?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : נובמבר 29, 2006, 16:46:36 »
בס"ד
GY
אמת!!!  ויכוח עם שמאלני חייב להתבצע ברמה שונה, מכיוון שהצגת עובדות מערערת את כל תפיסת העולם של שמאלני, עולמו כביכול ממש חרב לנגד עיניו, ועל כן הוא (או היא) מרגישים מחויבים לתקוף, לחרף ולגדף, ובכלל לא לדבר לעניין.  אסור לתת לשמאלני הרגשה שהויכוח הוא ויכוח בין שווים, ושיש בכלל איזה קמצוץ אמת בהשקפותיו.  המטרה היא ממש להרוס אותו, לגרום לו להרגיש בור מוחלט ואפס מאופס, להחדיר בו ענווה, ועם ענווה כזו וראש פתוח, יכול להיות שהוא יחליט לחקור לעומק את העובדות ולהגיע למסקנות המתבקשות.  זה אפשרי, ואנשים כמו הרב כהנא היו מומחים בזה.  הרב כהנא תמיד היה אגרסיבי נגד שמאלנים, והם תמיד היו במגננה.  וכמובן, הם תמיד הפסידו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 29, 2006, 16:50:07 »
בס"ד
GY
אמת!!!  ויכוח עם שמאלני חייב להתבצע ברמה שונה, מכיוון שהצגת עובדות מערערת את כל תפיסת העולם של שמאלני, עולמו כביכול ממש חרב לנגד עיניו, ועל כן הוא (או היא) מרגישים מחויבים לתקוף, לחרף ולגדף, ובכלל לא לדבר לעניין.  אסור לתת לשמאלני הרגשה שהויכוח הוא ויכוח בין שווים, ושיש בכלל איזה קמצוץ אמת בהשקפותיו.  המטרה היא ממש להרוס אותו, לגרום לו להרגיש בור מוחלט ואפס מאופס, להחדיר בו ענווה, ועם ענווה כזו וראש פתוח, יכול להיות שהוא יחליט לחקור לעומק את העובדות ולהגיע למסקנות המתבקשות.  זה אפשרי, ואנשים כמו הרב כהנא היו מומחים בזה.  הרב כהנא תמיד היה אגרסיבי נגד שמאלנים, והם תמיד היו במגננה.  וכמובן, הם תמיד הפסידו.
אז מה אפשר לעשות בנדון?
http://amsgm.net/forums/index.php?s=106209cdc3263aac62b8cffa71c58aba&showtopic=3505&st=0&#entry99944
ומה יש לך להגיד על הריב פה (אל תיקח ברצינות את הניק שלי)?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 29, 2006, 16:53:44 »
ציטוט

אני המום.  לא ידעתי שהמצב עד כדי כך גרוע.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 29, 2006, 17:00:37 »
בס"ד
GY
אז מה אפשר לעשות בנדון?
ומה יש לך להגיד על הריב פה (אל תיקח ברצינות את הניק שלי)?
להיות אגרסיבי.  לא להתחיל ויכוח מנקודת התחלה משותפת של "אני מעריך את נקודת השקפתך, ואני מקווה שאתה מעריך את נקודת השקפתי".  בכלל לא!  מהרגע הראשון אתה צריך לגרום לו להבין איזה בור וטפש הוא, איזה אפס מאופס חסר בושה הוא.  אל תציג בפניו עובדות בענווה, הבנה וסלחנות.  תציג את העובדות תוך כדי כך שאתה מעביר בצורה ישירה או עקיפה את הרגשת הגועל שאתה חש כלפיו על כך שהוא לא ידע את העובדות, שלא טרח לברר.  תגרום לו להבין שהוא צריך להתבייש בבורותו.  זה הכרחי להרוס את האגו שלו, לגרום לו להרגיש שהוא עפר ואפר מבוזה ונקלה.  ואז מוחו מוכן לקלוט עובדות חדשות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 29, 2006, 18:52:52 »
בס"ד
GY
אתה יכול להציץ בנושא שם ולהביע את דעתך על זה?

בס"ד
ידיד "עמי אירופה" לבקשתך, הצצתי. הנושא הזה כבר סגור. בכל זאת:
1. קודם כל כשאתה מעלה טענה שמתנגדים לה תשתדל להיות ממוקד וקצר ולא להתפזר. אל תזוז מהטענה שלך מילימטר. כל הזמן תחזור עליה. שיגיבו עניינית. טענה אחת מבוססת שאין לה תשובה שווה 1000 טענות אחרות מפוזרות ועוד  2000 השמצות אישיות.
2. החבר'ה באתר ההוא מתעייפים אחרי שקוראים 3 שורות. אל תעבור 2.5 שורות בכל תגובה.
3. חשוב מאד להסביר להם בשפה פשוטה ומשפטים קצרים וללא סיסמאות. הם אנשים די שטחיים ופשוטים. ברגע שהם שומעים סיסמה הם באופן אוטומטי מפסיקים לחשוב.
4. המעט בדוגמאות. הם לא מסתכלים בהן בין כה וכה.
5. אל תעלה יותר מטענה אחת בשבוע. הם לא מסוגלים לחשוב יותר מזה.

כללית, החברה שם חלשים מאד ורפי שכל ובקלות אפשר לנצח אותם בויכוח ולהשפיל אותם. אם לא תשפיל אותם אלא תחת זאת תנסה לקרב אותם ולחזק את אמונתם ואת דיעותיהם ותדבר על ליבם שישנו את דרכם, יכול להיות שתצמח מזה ברכה.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 29, 2006, 22:15:11 »
ציטוט
אם לא תשפיל אותם אלא תחת זאת תנסה לקרב אותם ולחזק את אמונתם ואת דיעותיהם ותדבר על ליבם שישנו את דרכם, יכול להיות שתצמח מזה ברכה.

מסכים עם נקודות 1-5, אבל עם זה אני לא מסכים אתך בכלל.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #12 ב- : נובמבר 30, 2006, 00:46:40 »
שמאלנים לוקים בתסמונת: "דסוננס קוגניטיבי"- הם אינם מסוגלים להודות בטעותם וככל שהם מתבוססים בטעותם כך הם הולכים ומשתכנעים שהם דברים נכונים וצודקים, וגם כאשר המציאות טופחת על פניהם, הם מוסיפים להתנהג בצורה בלתי רציונלית זו, גם אם יפול להם פצצה גרעינית על הראש הם ירוצו לנהל משא ומתן עם המוסלמי המצוי, אין גבול למחלת נפש זו, תודה רבה לך קרל מרכס, על שחננת את עולמינו ביהודים אלה שבמקום מוח בקודקוד, יש להם קש.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק NationsOfEurope

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 30, 2006, 01:29:47 »
שמאלנים לוקים בתסמונת: "דסוננס קוגניטיבי"- הם אינם מסוגלים להודות בטעותם וככל שהם מתבוססים בטעותם כך הם הולכים ומשתכנעים שהם דברים נכונים וצודקים, וגם כאשר המציאות טופחת על פניהם, הם מוסיפים להתנהג בצורה בלתי רציונלית זו, גם אם יפול להם פצצה גרעינית על הראש הם ירוצו לנהל משא ומתן עם המוסלמי המצוי, אין גבול למחלת נפש זו, תודה רבה לך קרל מרכס, על שחננת את עולמינו ביהודים אלה שבמקום מוח בקודקוד, יש להם קש.
מה שמטריד אותי, זה שהוא אמר לי שאני חיי במציאות מדומה. אני לא יודע מה לענות לו...

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 30, 2006, 10:36:15 »
בס"ד
ידידי עמי אירופה, אין אמת מוחלטת שכולם מסכימים עליה. כולנו חיים באמונות שונות. בע"ה יבואו ימי המשיח ואז כל העולם יהיה באותן הדיעות. בינתיים זה לא כך.
היה פילוסוף יהודי מומר, מצאצאי אנוסי ספרד, שחי בהולנד במאה ה 17 בשם ברוך ספינוזה (או שפינוזה). יש בכתביו כפירה ביהדות, וצריך להיזהר מאד כשקוראים אותם. בכל אופן הוא כתב ספר בשם האתיקה, ושם הוא התייחס לנושא ששאלת וגם נתן פתרון לוגי לשאלה שלך. גם לנושאים נוספים כמו קיום אלוהים. הוא גם חזה את שובו של העם היהודי לישראל והקמת בית המקדש בדור שלנו.
GY

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 30, 2006, 15:39:13 »
בס"ד
ידידי עמי אירופה, אין אמת מוחלטת שכולם מסכימים עליה. כולנו חיים באמונות שונות. בע"ה יבואו ימי המשיח ואז כל העולם יהיה באותן הדיעות. בינתיים זה לא כך.
היה פילוסוף יהודי מומר, מצאצאי אנוסי ספרד, שחי בהולנד במאה ה 17 בשם ברוך ספינוזה (או שפינוזה). יש בכתביו כפירה ביהדות, וצריך להיזהר מאד כשקוראים אותם. בכל אופן הוא כתב ספר בשם האתיקה, ושם הוא התייחס לנושא ששאלת וגם נתן פתרון לוגי לשאלה שלך. גם לנושאים נוספים כמו קיום אלוהים. הוא גם חזה את שובו של העם היהודי לישראל והקמת בית המקדש בדור שלנו.
GY

מה הוא מומר? והוא היה אנטישמי?
אני לא מאמין שיש רחובות על שמו במדינת ישראל אם זה נכון.
הרב כהנא צדק!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 30, 2006, 17:30:42 »
בס"ד
GY

מה הוא מומר? והוא היה אנטישמי?
אני לא מאמין שיש רחובות על שמו במדינת ישראל אם זה נכון.
יש גם רחובות על שמם של וייצמן ובן-גוריון ימ"ש, אז למה לא על שמו של שפינוזה?   :-\
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : דצמבר 01, 2006, 07:23:03 »
בס"ד
חברה, שפינוזה זה לא רחוב, הוא היה אדם: ספרים רבותי ספרים! לקרא את הספר!!!
אם לא היה רחוב בטח לא הייתם מכירים אפילו את השם. חחחחח מנטליות של נהגי מוניות...
GY

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #18 ב- : דצמבר 01, 2006, 20:18:45 »
שפינוזה היה מומר לשעבר. משפחתו ברחה להולנד ושם חזרה לחיק הקהילה היהודית. שפינוזה היה פילוסוף אפיקורסי אבל הוא בכל זאת נמנה על הקהילה היהודית, והראייה היא שהקהילה הכריזה חרם עליו.

עז77

• אורח
« להגיב #19 ב- : דצמבר 01, 2006, 21:06:21 »
שפינוזה היה מומר לשעבר. משפחתו ברחה להולנד ושם חזרה לחיק הקהילה היהודית. שפינוזה היה פילוסוף אפיקורסי אבל הוא בכל זאת נמנה על הקהילה היהודית, והראייה היא שהקהילה הכריזה חרם עליו.

ראיתם פעם דיוקן שלו? יש לו פרצוף שמאלני להחריד  :)

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : דצמבר 02, 2006, 06:34:07 »
בס"ד
חברה, שפינוזה זה לא רחוב, הוא היה אדם: ספרים רבותי ספרים! לקרא את הספר!!!
אם לא היה רחוב בטח לא הייתם מכירים אפילו את השם. חחחחח מנטליות של נהגי מוניות...
GY
אתה רוצה שאני אקרא ספר של מומר אפיקורס?!  העיקר שאתה תמיד מתחיל כל הודעה עם 'בס"ד'.  ממש "מצוות אנשים מלומדה"...   :-\
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : דצמבר 02, 2006, 21:54:04 »
בס"ד
ידידי, מה אתם יודעים על שפינוזה?  כתוב בויקיפדיה שאיזו קהילה החרימה אותו לפני 180 שנים. מזה אתם כבר מומחים גדולים ומסיקים מסקנות ויודעים הכל?  אחר כך אתם טוענים שהשמאלנים ריקניים וחלשים בויכוח... חחחחחחח

שתדעו שאחד לאלף שמאלנים הוא חזק מאד ומכיר את העובדות וגם עשיר ומנוסה מאד ומסוגל להתמודד עם ימניים בקלי קלות. אתם תיפגשו איתו במקום גדול עם קהל גדול ומכובד שמקשיב ושופט אתכם. הוא יגרום לכם לבושה וביזיון שעוד לא היו לכם בחיים. לא תדעו איפה לקבור את עצמכם ממה שהוא יגיד. האזניים שלכם יהיו שחורות. לא תהיה לכם תשובה לשום טענה שלו. אתם תיראו כדחלילים רפי שכל עם ראשי עץ. כל הקהל יבוז לכם ויזלזל בכם. והסיבה היא שאתם לא בקיאים בפרטים ולא למדתם מספיק.

מה שחיים אומר לא יעזור לכם בויכוח כזה. חיים מקליט את דבריו ללא ביקורת. רק הוא והמצלמה. הוא יכול להגיד כל דבר שיחפוץ.

תלמדו מהרב כהנא מהי הדרך להתמודד עם השמאלנים.
תשכילו ותקראו ותאספו עובדות - ותדעו מה לענות לאפיקורסים. הלימוד הוא כלי נשק וכוח להתמודד מול השמאל.

GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : דצמבר 03, 2006, 09:32:14 »
בס"ד
ידידי, מה אתם יודעים על שפינוזה?  כתוב בויקיפדיה שאיזו קהילה החרימה אותו לפני 180 שנים. מזה אתם כבר מומחים גדולים ומסיקים מסקנות ויודעים הכל?  אחר כך אתם טוענים שהשמאלנים ריקניים וחלשים בויכוח... חחחחחחח

שתדעו שאחד לאלף שמאלנים הוא חזק מאד ומכיר את העובדות וגם עשיר ומנוסה מאד ומסוגל להתמודד עם ימניים בקלי קלות. אתם תיפגשו איתו במקום גדול עם קהל גדול ומכובד שמקשיב ושופט אתכם. הוא יגרום לכם לבושה וביזיון שעוד לא היו לכם בחיים. לא תדעו איפה לקבור את עצמכם ממה שהוא יגיד. האזניים שלכם יהיו שחורות. לא תהיה לכם תשובה לשום טענה שלו. אתם תיראו כדחלילים רפי שכל עם ראשי עץ. כל הקהל יבוז לכם ויזלזל בכם. והסיבה היא שאתם לא בקיאים בפרטים ולא למדתם מספיק.

מה שחיים אומר לא יעזור לכם בויכוח כזה. חיים מקליט את דבריו ללא ביקורת. רק הוא והמצלמה. הוא יכול להגיד כל דבר שיחפוץ.

תלמדו מהרב כהנא מהי הדרך להתמודד עם השמאלנים.
תשכילו ותקראו ותאספו עובדות - ותדעו מה לענות לאפיקורסים. הלימוד הוא כלי נשק וכוח להתמודד מול השמאל.

GY

מסכים מאה אחוז.  היית צריך להבהיר זאת מלכתחילה:  לימודי חול לשם הצלחה בויכוח עם מתיוונים ומתוך כך להביא לקידוש השם---כמובן שזו יוזמה מבורכת.  (להבדיל מסתם "הרחבת אופקים" "חנונית" ללא תכלית.)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן