כתב נושא: מיקיאגי נגד עופר לוי  (נקרא 11237 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #25 ב- : ינואר 06, 2012, 14:10:47 »
יוון, רומא ופרס הפכו את מצרים לשפחת מין. כמה מאות אירופאים הביסו צבאות של מאות אלפים ואפילו מליוני כושים באפריקה וכבשו את כל היבשת.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #26 ב- : ינואר 07, 2012, 19:26:23 »
אביר - "גם לבני יפת. " לפי חלק מהפרשנים.
"אנחנו גם רואים בפועל שהמשעבדים הגדולים של בני חם היו אנשי האימפריה הרומאית והמתיישבים באמריקה"
זה לא מוכיח את מה שאתה רוצה שזה יוכיח, העבדות מוסבת רק על כנען...

יוסף - המצריים כבר הובסו על ידי הבבלים ואשור ובבל עירבבו את העמים שכבשו עם עמים אחרים, זה לא היה ניצחון על "מצרים" באמת,גג על השאריות של מה שנשאר מהם שהתערבבו.
היוונים כבשו את מצריים של פרס שלקחו אותה מהבבלים,והרומאים כבשו את מצריים של יוון שלקחו אותה מהפרסים .

בעת המודרנית זה סיפור אחר ,הם לא ניצחו את כל הכושים האלה מכיוון שהם נעלים עליהם,אלא מכיוון שהיה להם נשק מסוג אחר. הם ניצחו כך גם את כל אסיה הרחוקה ,כולל ההודים,כולל הסינים וכו', גם כל הערבים נכבשו באותה תקופה על ידי האירופאים (ואם האירופאים יותר חזקים מהערבים,אז איך כמה מאות שנים לפני זה הערבים זה אלה שכבשו את האירופאים?) אם הסינים חלשים מהאירופאים,אז איך עכשיו הם יכולים למחוק את כל אירופה?

ההשוואות האלה מוכיחות שזה לא משהו שמיוחד באירופאים מול הכושים.... זה פשוט היה נשק חדש שהעמים האלה לא יכלו להתמודד איתו באותה תקופה.
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #27 ב- : ינואר 07, 2012, 23:59:14 »
מסתבר שהעבדות מוסבת על כל בני חם.
בימי הביניים כשהעבדות אצל הגזע הלבן פחתה לאפס, המילה הנרדפת לעבד הייתה כושי. כי מהם עדיין החזיקו עבדים.
הצליחו לכבוש חלקים בכל העולם. את האינדיאנים כיסחו לגמרי. אבל לא עשו מהם עבדים. את הסינים העבידו במשכורות רעב והתייחסו אליהם זוועה. אבל עדיין לא עבדים.

והערבושים לא כבשו את אירופה באיזו מלחמה.. הם פשוט השתלטו דמוגרפית. כי האירופאים בעצמם נתנו להם. אם האירופאים רוצים, שיחזרו להיות גזענים ו"חשוכים" והם יתנקו בקלות מכל הערבושים והכושים שהם הכניסו לביניהם.
כמובן שזה מצב הפוטתי, שכן בדור שלנו חשוב לכולם להראות כמה שהם יפי נפש ו"תרבותיים". איש לא יעלה על דעתו לסלק ככה את כל מליוני הכושים והערבושים שהיגרו לאירופה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #28 ב- : ינואר 08, 2012, 19:06:18 »
ציטוט
זה שהנאצים ידעו שעומואים זה אנשים חולים, לא סותר. זה שהם ידעו שהצוענים גזע נחות. לא סותר. זה שהם אכלו ארוחת בוקר, לא סותר שארוחת בוקר זה טוב.

האם יש עניין נוסף שבו אתה חלוק על הנאצים מלבד העניין היהודי? נראה שחוץ מעניין קטן אחד אתם מעריצים את הנאצים בכל השאר...

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #29 ב- : ינואר 08, 2012, 21:56:46 »
מסתבר לפי מי ? או לפי איזה מקור ? למיטב הבנתי, מדובר על כנען וכנען בלבד. אני לא מכיר פרשנות שייחסה את זה לכל בני חם. ויש מחלוקת אם בכלל יפת משחק בעניין.
בוא נעשה סדר:
אני מדבר כרגע על המקורות בפני עצמם, אני לא מדבר על להלביש את זה ברטרופרספקטיבה ,אך גם אז,אם ננסה להלביש,הרי  אין שום הכרח שכנען בכלל היו כושים ,כדי שנוכל להקיש אותם לשאר הכושים, הטענה הזאת מתבססת על אוויר.
כמו כן, לא כל חם היו כושים, אם כל חם צריכים להיות עבדים,למה מצרים והפלישתים(שהיו סוג של תרבות איגאית,לדעתי אולי צאצאים של התרבות המינואית שחרבה,אך השורש שלהם מחם,עיין רמב"ן על בראשית י:יג וכוונתו שם היא שהם נקראו פלישתים לאחר שכבשו את הפלישתים מתקופת אברהם אבינו עליו השלום ,ששם ארצם נקראה פלשת, (וייתכן שגם הם מקורם היה מאיזור כרתים, על פי הממצא הארכיאולוגי) אך המוצא שלהם הוא מאי כפתור (כרתים) - והם צאצאי חם !) ז"א כדי שהרעיון שלך יהיה נכון, חייב שגם חלק מהתרבויות האיגאיות (זאת אומרת "יוונים",ובאמת לא כל היוונים היו מיפת ,הספרטנים היו צאצאי קטורה!! כך מופיע בספרי מכבים ויוספוס פלביוס על שבתקופת חוניו הם באו ליהודה לכרות ברית כי גם הם צאצאיו של אברהם אבינו עליו השלום,וכך כתוב בספרי דברי הימים שלהם .אם כן, ברור שלא כל היוונים היו מיפת )  החמיות - היו צריכות להיות משועבדות גם כן . אבל המצריים לא נסחרו כמו כושים לכל דורש, וגם יוונים לא ... אז... יש בעייה עם זה .

"והערבושים לא כבשו את אירופה באיזו מלחמה."
אל תגזים ,התורכים כבשו כמעט את כל מזרח אירופה,המורים כבשו את הויזגותים( חלקים מצרפת וכל ספרד),טימור כבש את גאורגיה למשל.

ואם אנחנו מסתכלים על הBIGGER PICTURE של הלוחמה הנוצרית-מוסלמית, זה ברור שידם של המוסלמים גברה על הנוצרים הרבה פעמים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #30 ב- : ינואר 09, 2012, 20:22:20 »
האם יש עניין נוסף שבו אתה חלוק על הנאצים מלבד העניין היהודי? נראה שחוץ מעניין קטן אחד אתם מעריצים את הנאצים בכל השאר...
ברוב העמים וברוב האנשים קיימת גזענות בסיסית. היום אנשים לומדים להצניע אותה כדי להחשב יפים ותרבותיים.
אני לא בעד להשמיד עם אחר כי הוא נחות, למעט השמדת עמלק שזו מצווה מן התורה.
אני בעד להתבדל מגזעים נחותים, למדר ולהציב היררכיה.
אפילו לא אטיף להרג כושים או ערבושים שה נחותים בעיני, מאחר וכל עוד לא פשעו, כל עוד הם לא מסכנים את הקיום שלי ושל בני עמי, אין שום עניין למחות אותם מעל פני האדמה. האלוהים הציב אום פה בעולם למטרה מסויימת.

כל מה שעשו הנאצים, היה כדי לשלוט בעולם, על דעת עצמך, על סמך עצמם, בכוח החרב.
כל מה שאנחנו רוצים לעשות, זה לשמור את תורתנו, על פי דעת האלוהים, בסמכותושל בורא כל וקונה הכל, ולהגיע למצב שזה יהיה רצון הכל. היהדות אינה כופה את אמונתה על שאר העמים. אם גוי רוצה לעבוד עבודה זרה בארצו, שיערב לו ויחונק לו. רק שלא יסכן יהודים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #31 ב- : ינואר 09, 2012, 20:26:35 »
מסתבר לפי מי ? או לפי איזה מקור ? למיטב הבנתי, מדובר על כנען וכנען בלבד. אני לא מכיר פרשנות שייחסה את זה לכל בני חם. ויש מחלוקת אם בכלל יפת משחק בעניין.
בוא נעשה סדר:
אני מדבר כרגע על המקורות בפני עצמם, אני לא מדבר על להלביש את זה ברטרופרספקטיבה ,אך גם אז,אם ננסה להלביש,הרי  אין שום הכרח שכנען בכלל היו כושים ,כדי שנוכל להקיש אותם לשאר הכושים, הטענה הזאת מתבססת על אוויר.
כמו כן, לא כל חם היו כושים, אם כל חם צריכים להיות עבדים,למה מצרים והפלישתים(שהיו סוג של תרבות איגאית,לדעתי אולי צאצאים של התרבות המינואית שחרבה,אך השורש שלהם מחם,עיין רמב"ן על בראשית י:יג וכוונתו שם היא שהם נקראו פלישתים לאחר שכבשו את הפלישתים מתקופת אברהם אבינו עליו השלום ,ששם ארצם נקראה פלשת, (וייתכן שגם הם מקורם היה מאיזור כרתים, על פי הממצא הארכיאולוגי) אך המוצא שלהם הוא מאי כפתור (כרתים) - והם צאצאי חם !) ז"א כדי שהרעיון שלך יהיה נכון, חייב שגם חלק מהתרבויות האיגאיות (זאת אומרת "יוונים",ובאמת לא כל היוונים היו מיפת ,הספרטנים היו צאצאי קטורה!! כך מופיע בספרי מכבים ויוספוס פלביוס על שבתקופת חוניו הם באו ליהודה לכרות ברית כי גם הם צאצאיו של אברהם אבינו עליו השלום,וכך כתוב בספרי דברי הימים שלהם .אם כן, ברור שלא כל היוונים היו מיפת )  החמיות - היו צריכות להיות משועבדות גם כן . אבל המצריים לא נסחרו כמו כושים לכל דורש, וגם יוונים לא ... אז... יש בעייה עם זה .

"והערבושים לא כבשו את אירופה באיזו מלחמה."
אל תגזים ,התורכים כבשו כמעט את כל מזרח אירופה,המורים כבשו את הויזגותים( חלקים מצרפת וכל ספרד),טימור כבש את גאורגיה למשל.

ואם אנחנו מסתכלים על הBIGGER PICTURE של הלוחמה הנוצרית-מוסלמית, זה ברור שידם של המוסלמים גברה על הנוצרים הרבה פעמים.

אני לא מתמצא בכל הסיפורים ההיסטוריים שהזכרת. זכור לי מיוסיפון שהרומים רצו לכרות ברית עם ממלכת יהודה בזמן שנלחמו ביוונים. זכור לי שהתורכים כבשו חלקים בבלקן ונלחמו ברוסיה על שטחים בצפון הים השחור.. לא לכבוש את כל מזרח אירופה.. לא להגזים.
האימפריה העותומאנית צמחה על חורבותיה של אימפריה אחרת. האימפריה העותומאנית לא צמחה בכוחה שלה, אלא נבעה מהשתלטות מהירה על חתיכה גדולה מהאימפריה המונגולית.
כל פעם שהמוסלמים ניסו לפלוש לאירופה בדרכי מלחמה, הם נכנסו קצת, נבלמו, ועפו חזרה. כשהאירופאים נכנסו במוסלמים, הם נכנסו עמוק והשתלטו היטב.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #32 ב- : ינואר 11, 2012, 19:17:33 »
לפי מכבים א' זה דווקא המכבים שרצו ברית עם רומא
צודק,אכן הגזמתי :old_Cheesy: כנראה כשכתבתי את השורות האלה חשבתי על ישויות מדיניות שנכבשו יותר מאיזורים גיאוגרפים,כך או כך,זה הגזמה,צודק.בכל אופן הם כבשו את כל הבלקן וחלקים נוספים ממזרח אירופה.
הכיבושים הנרחבים של העותומאנים  לא היו בוואקום ,היו ישויות מדיניות שנלחמו איתם,כגון האימפריה הביזנטית, הסרבים וכו',לא כתוצאה מהשתלטות על ואקום של חוסר ישות מדינית חזקה באיזור שהשליטה את מרותה.

אני מסכים על זה שהאירופאים(וראוי לציין שמדובר אך ורק על צרפת ובריטניה) הצליחו לכבוש פחות או יותר את העולם הערבי,לאחר נפילת העותומנים על ידם. אבל לא תמיד . מעולם לא היה מלחמה טוטאלית אירופאית מוצלחת נגד הערבים לפני כן,היה מלחמות מקומיות שבהם יד הנוצרים לפעמים גברה,ולפעמים ידם של המוסלמים גברה.לפעמים הנוצרים פלשו לאסיה ולפעמים המוסלמים פלשו לאירופה.אני בספק אם תצליח למצוא מקבילה להצלחה התורכית באירופה מהצד האירופאי .

בכל אופן, אני מניח שהגענו להסכמה בעניין העבדות,שמדובר בכנען ולא בכל חם?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #33 ב- : ינואר 12, 2012, 00:59:55 »
הביזנטים נעלמו איפשהו בתקופת האימפריה המונגולית. עד כמה שאני יודע, העותומאנים לא כבשו מידי הביזנטים. העותומאנים אספו חתיכה מן האימפריה המונגולית הקורסת.
אני עדיין חושב שכל בני חם וכל הכושים עבדים. בפועל.
אז נכון שהקללה נאמרה מפורשות על כנען. אבל הרגני נא הרוג! זכור לי מכל לימודי בימים עברו שהקללה היא על בני חם כולם.

ואם אתה מבקש הקבלה להצלחה התורכית, אז כשצרפת ובריטניה ניצחו, הן כבשו יותר.
האימפריות המוסלמיות תמיד היו מקומיות. לא רחבות מדי. האימפריות האירופאיות הקיפו את העולם. אין מה לומר, בני יפת שיחקו אותה..

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #34 ב- : ינואר 12, 2012, 15:39:58 »
ציטוט

כלומר, אתה מסכים עם עניין דירוג הגזעים כמו שהנאצים עשו. תוכל לרשום לי את פירמידת הגזעים? אני משער שהיית מציב את הגזע היהודי בראש הפירמידה, את הגזע הלבן מיד אחריו, אחר כך אולי אסייתים, אמריקאים ילידים ואפריקנים בסוף? האם אני בכיוון? לפי אילו קריטריונים עובד הדירוג?

אתה מסכים עם הדירוג, וחושב שנחיתותם של האפריקנים היא גנטית אבל אתה נחמד יותר מהנאצים, כלומר, לא אכפת לך שהגזעים הנחותים יוסיפו לחיות כל עוד הם לא מפריעים לך, וזה ההבדל בינך לבין הנאצים, שאתה רק מאמין בתאוריה הנאצית והם פעלו ליישם אותה. האם אני צודק?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #35 ב- : ינואר 12, 2012, 17:42:42 »

אני רואה שהנאצים יודעים לענג אותך טוב אם אין משפט שבו אתה לא מזכיר אותם...

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #36 ב- : ינואר 12, 2012, 19:44:41 »
כלומר, אתה מסכים עם עניין דירוג הגזעים כמו שהנאצים עשו. תוכל לרשום לי את פירמידת הגזעים? אני משער שהיית מציב את הגזע היהודי בראש הפירמידה, את הגזע הלבן מיד אחריו, אחר כך אולי אסייתים, אמריקאים ילידים ואפריקנים בסוף? האם אני בכיוון? לפי אילו קריטריונים עובד הדירוג?

אתה מסכים עם הדירוג, וחושב שנחיתותם של האפריקנים היא גנטית אבל אתה נחמד יותר מהנאצים, כלומר, לא אכפת לך שהגזעים הנחותים יוסיפו לחיות כל עוד הם לא מפריעים לך, וזה ההבדל בינך לבין הנאצים, שאתה רק מאמין בתאוריה הנאצית והם פעלו ליישם אותה. האם אני צודק?
בבקשה... כמובן שהיהודים בראש הפירמידה.
מתחת ליהודים, שאר העמים. מתחת לכולם, הערבושים והכושים.

וההבדל ביני לבין הנאצים, כמו שטרחתי להסביר לך. אני שואב את הדירוג שלי מן התורה. על דעת האלוהים. משם אנחנו יודעים שאנחנו נבחרנו, שיש בנו מעלות שאין לאחרים, שיש עמים שצריכים להישמד, עמים שצריכים להשתעבד.. ושאסור לנו להתערבב עם אף עם אחר...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #37 ב- : ינואר 12, 2012, 22:31:34 »
אביר, לא מסתדר לי דירוג הגזעים שלך מכיוון שכל אחד, ערבים או שחורים, יכולים להתגייר, ואז מה?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #38 ב- : ינואר 13, 2012, 13:03:17 »
לא כל אחד יכול להתגייר. מקובלני מרבותי שמי שמתגייר זה נשמות עם ניצוצות קדושים. נשמות יותר גבוהות שיש להן את האופציה "להשתדרג".
לא כל גוי יכול לעשות את זה באופן מעשי. למרות שבאופן תיאורטי, זה נשמע כפי שאתה מציג את זה.
ובכל זאת, כל עוד לא התגיירו, הם נחותים. גם לחר שנתגיירו, הם פסולים לנישואין בכהונה עד עירוב מסויים של דור או שניים, או אפילו שלושה.. תלוי אם זה זכרים או נקבות, עד שיוכלו להנשא לכהונה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #39 ב- : ינואר 15, 2012, 03:47:30 »
בבקשה... כמובן שהיהודים בראש הפירמידה.
מתחת ליהודים, שאר העמים. מתחת לכולם, הערבושים והכושים.

וההבדל ביני לבין הנאצים, כמו שטרחתי להסביר לך. אני שואב את הדירוג שלי מן התורה. על דעת האלוהים. משם אנחנו יודעים שאנחנו נבחרנו, שיש בנו מעלות שאין לאחרים, שיש עמים שצריכים להישמד, עמים שצריכים להשתעבד.. ושאסור לנו להתערבב עם אף עם אחר...

תודה. האם אתה תומך בעבדות מודרנית? אם השחורים אמורים להיות משועבדים, אם זה ציווי מאלוהים, למה שלא תיקח לעצמך עבד?

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #40 ב- : ינואר 15, 2012, 03:51:55 »
תודה. האם אתה תומך בעבדות מודרנית? אם השחורים אמורים להיות משועבדים, אם זה ציווי מאלוהים, למה שלא תיקח לעצמך עבד?
זה לא פרקטי היום, החוקים במדינה לא יאפשרו את זה... :old_afro:
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #41 ב- : ינואר 15, 2012, 13:18:31 »
נו אז הגיע הזמן לשנות את החוק לא? זה ציווי אלוקי!!! ממתי אתם בימין האמיתי כל כך תבוסתנים?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #42 ב- : ינואר 15, 2012, 13:22:33 »
יש צרכים קיומיים שצריך להלחם עליהם. לאחר שהמצב יהיה טוב, יהיה אפשר לקדם חוקים אחרים.
בינתיים חוקי התורה לא מיושמים. ככה שזה לא רלוונטי. אבל אכן, על פי השקפת העולם שלנו, כושים זה גזע נחות של עבדים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #43 ב- : ינואר 18, 2012, 00:40:37 »
אביר הקרנפים - ועוד איך כבשו מידי הביזנטים מקרב מנזיקרט ,עד המצור (המוצלח) על קונסטנטינופול שחרץ את הגורל על האמפריה הביזנטית.
ח"ו.

הממם בקשר לזה שצרפת ובריטניה כבשו יותר,כן ,נכון. לאחר הניצחון על הטורקים, המזרח היה פתוח לפניהם.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #44 ב- : ינואר 18, 2012, 00:44:31 »
נו אז הגיע הזמן לשנות את החוק לא? זה ציווי אלוקי!!! ממתי אתם בימין האמיתי כל כך תבוסתנים?

הימין האמיתי אמנם נלחם באנטישמיות (וחלק יאמרו גם גזענות-נגד כל דבר לבן) כושית בארה"ב ,אך הוא לא מעודד הפיכת הכושים לעבדים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #45 ב- : ינואר 18, 2012, 04:09:39 »
ברוב העמים וברוב האנשים קיימת גזענות בסיסית. היום אנשים לומדים להצניע אותה כדי להחשב יפים ותרבותיים.
אפילו לא אטיף להרג כושים או ערבושים שה נחותים בעיני, מאחר וכל עוד לא פשעו, כל עוד הם לא מסכנים את הקיום שלי ושל בני עמי, אין שום עניין למחות אותם מעל פני האדמה. האלוהים הציב אום פה בעולם למטרה מסויימת.

כל מה שעשו הנאצים, היה כדי לשלוט בעולם, על דעת עצמך, על סמך עצמם, בכוח החרב.
כל מה שאנחנו רוצים לעשות, זה לשמור את תורתנו, על פי דעת האלוהים, בסמכותושל בורא כל וקונה הכל, ולהגיע למצב שזה יהיה רצון הכל. היהדות אינה כופה את אמונתה על שאר העמים. אם גוי רוצה לעבוד עבודה זרה בארצו, שיערב לו ויחונק לו. רק שלא יסכן יהודים.

כושים וערבים הם העמאלק של דורנו ולכן יש להשמיד אותו בלי קשר לאם הם פושעים או מסכנים אותנו.
גם אם המוסלמים הנאצים לא היו האוייב שלנו היינו מחוייבים לבער אותם באש.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #46 ב- : ינואר 18, 2012, 12:19:19 »
אביר הקרנפים - ועוד איך כבשו מידי הביזנטים מקרב מנזיקרט ,עד המצור (המוצלח) על קונסטנטינופול שחרץ את הגורל על האמפריה הביזנטית.
ח"ו.

הממם בקשר לזה שצרפת ובריטניה כבשו יותר,כן ,נכון. לאחר הניצחון על הטורקים, המזרח היה פתוח לפניהם.
שכחת את המערב ואיי הים. לא קשור בכלל לטורקיה. אבל גם טורקיה וגם המזרח...

כושים וערבים הם העמאלק של דורנו ולכן יש להשמיד אותו בלי קשר לאם הם פושעים או מסכנים אותנו.
גם אם המוסלמים הנאצים לא היו האוייב שלנו היינו מחוייבים לבער אותם באש.
כל הגויים שונאי ישראל, למעט מספר זעום של חסידי אומות העולם. אנחנו לא יכולים כיום לקבוע מי עמלק אנחנו צריכים להגן על עצמנו, ולדאוג שישאר לנו הדור הבא, ושידע הדור הבא את יהדותו.
כשיבוא המשיח, הוא כבר יסדר את הכושים והערבושים והעמלקים. עד אז, אנחנו צריכים להיות קצת יותר רגועים...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #47 ב- : ינואר 19, 2012, 03:12:21 »
"שכחת את המערב ואיי הים."
לא הבנתי ...?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #48 ב- : ינואר 19, 2012, 13:52:14 »
האירופאים כבשו את כל יבשת אמריקה בלי קשר לטורקיה. גם את אפריקה. הם התפנו לטפל בטורקיה לאחר שסיימו עם המערב והדרום ופנו לכבוש את המזרח.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בעניין: מיקיאגי נגד עופר לוי
« להגיב #49 ב- : אוקטובר 28, 2012, 15:11:36 »
זוכרים?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!