כתב נושא: המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י  (נקרא 26879 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #100 ב- : ינואר 25, 2012, 17:47:07 »
כי כמעט כל האברכים עושים את זה מאידיאל וחיים יותר בדוחק בשביל זה. אתה לא יכול לומר על מישהו שמקבל מלגה קלושה וחי חיי דחק, בגלל שהוא רוצה לעשות בוכטות. כי בוכטות הוא לא עושה מזה.
ומי שמשלם לישיבה כדי לקבל פטור מצה"ל, לא מקבל כסף מהישיבה וכך בעצם מהמדינה. הוא משלם לישיבה. 

היום שמעתי עוד פרט מעניין, החינוך החרדי הוא חינם? כולל הסעות וארוחות?

בקשר לאברכים, הם עדיין האוכלוסיה שהכי קל לה להוציא כספים מהמדינה, וזה כספים שהולכים ישר לכיס. היום כשהמצב הכלכלי יחסית בקנטים, והמיסים פה גבוהים, אתה בטח יכול להבין למה זה מתסכל חילונים לראות קבוצה מסוימת שחיה בלי לעבוד, ואם לעבוד אז בשחור.

התשלום לישיבה בשביל פטור מצה"ל היה רק דוגמא לחוסר הביקורת שיש על הדברים האלה. קראתי עוד קצת בנושא, להבנתי הישיבות גם נותנות כספים ללומדים בהן. כספים שמגיעים מהממשלה כדי לתקצב אותן. שזה שוב דוגמא לכסף שמגיע ישירות מהממשלה לכיס של הציבור החרדי.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #101 ב- : ינואר 25, 2012, 19:44:51 »
אתה שומע הרבה שטויות.
ומשום מה הרבה דברים אני צריך לכתוב כמה וכמה פעמים.
החינוך החרדי אינו חינם. משלמים מאות שקלים לילד כל חודש שכר לימוד. יש תוספת להסעות, ובתלמודי תורה בהם נשארים עד שעות אחר הצהריים המאוחרות, מי שרוצה להרשם לשירותי ההסעדה, משלם עליהם. יכול להיות שיש סיבסוד מסויים. אבל זה רחוק ביותר מלהיות חינם.
החינוך הממלכתי הוא חינם. בחינוך הממלכתי יש תנאים הרבה יותר טובים מאשר בחינוך החרדי. אז אפילו אם החינוך החרדי היה חינם, על מה התלונות? מה זה הלכלוך הזה?

להגיד שמתסכל חילונים לראות קבוצה שחיה בלי לעבוד. זה מעוות. כמו שאמרתי גם אם האברך לא עובד, אשתו עובדת. ונמאס לי לכתוב מליון פעם כמה זה נורמלי שמתקצבים לימודי דת ורוח אצל קבוצה קטנה מאוד, שרובה משתלבת אחרי כמה שנים בשוק העבודה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #102 ב- : ינואר 26, 2012, 22:51:08 »
זה ממש לא מעוות. ואם אישתו עובדת, זה בד"כ בשחור. חלק קטן מהחרדים מתוקצבים, אבל הרבה יותר מהם לומדים.

אני מחזיר אותך לנתון של ה37% מהגברים החרדים עובדים. (ומדווחים על זה) משום מה אתה מתעלם ממנו כאילו היה דעה או סברה.

אני ישאל אותך אחרת, למה שחרדים לא יעבדו מ10 עד 5, וילמדו אח"כ? בדיוק כמו שעושים חלק מהסטודנטים. למה שהחרדים לא יקחו 3שנים ויתרמו לצבא? בדיוק כמו שהחילונים עושים.

הם לא מראים גם את הרצון לעשות את זה, וזו אחת הסיבות שהחילונים כל כך מתנגדים לתופעה הזו.

בצבא אצל הג'ובניקים כולם רוצים ללכת כמה שיותר מוקדם הביתה. אבל המפקדים תמיד דופקים את זה שמראה את זה, תראו נכונות להשתלב ולתרום במקום רק למצוא דרכים לצאת מידי חובה ולהשיג פטורים כאלה ואחרים, ותאמין לי שאף אחד לא יסתכל על זה

אגב אני למדתי במערכת החינוך הממלכתי, אין בה שום דבר חינם.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #103 ב- : ינואר 27, 2012, 17:20:56 »
מעוות לגמרי. כבר אמרתי שהעובדה שרק כארבעים אחוז מן הגברים עובדים בלבן, לא אומרת שהם מתוקצבים על ידי המדינה. מודע לעובדה שיש הרבה שעובדים בשחור. כשאשתו של העברך עובדת זה לא "בדרך כלל בשחור". כי לפי הנתונים שאתה הצגת,

60 אחוז מהחרדיות עובדות בלבן. עוד לפחות עשר אחוז לא עובדות בכלל כי יש להן המון ילדים והן עקרות בית במשרה מלאה. ככה שכמות הנשים העובדות בלבן כפולה לפחות מכמות הנשים שאינן עובדות בלבן.. ככה שכמעט תמיד אשתו של האברך עובדת בלבן.
אתה שואל אותי למה שלא יעבדו חצי יום? יש כאלה שעובדים חצי יום. אותם אנשים לא מתוקצבים על ידי המדינה כי יש להם מקור הכנסה נוסף.

למה שלא ילכו לצבא? כבר עניתי לך על זה... אתה כל הזמן חוזר על טענות שנענו. חרדים לא הולכים לצבא כי הצבא מנסה בכוח לכפות עליהם לעבור על הדת. אתה יכול לראות המוני דוגמאות כאלה רק בשרשורים בפורום פה.מכריחים אותם להיות עם נשים ולשמוע שירת נשים.. ועושים להם דברים בפרינציפ כדי ש"לא יהיו פה פנאטים" ו"אנחנו נלמד אותם שפה זה צבא ולא מאה שערים". אז הם נשארים בבית ושומרים על הדת במקום לחפש מי יבעט בהם, כמו שעושים המתנחלים הפראיירים.
הם הראו את הרצון לעשות את זה ונדפקו שוב ושוב... למה להם להידפק?

ספר לי מה לא בחינם בחינוך הממלכתי? יש חוק חינוך חובה חינם.. כמה ההורים שלך שילמו עליך שכר לימוד בבית הספר היסודי ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #104 ב- : ינואר 30, 2012, 20:28:26 »
אם 40% עובדים בלבן, זה אומר ש60% לא. וה60% האלו כן מקבלים כספים מהמדינה. סקר אחרון שפורסם בוואלה הראה שאצל הנשם זה 50%. אני יכול למצוא אותו אם תתעקש.

עצם זה שאדם מוליד ילדים או חי באיזור מסוים, זה לא נקרא "תרומה למדינה"זה שהוא משלם את אותם מיסים שכולם חייבים בהם, זה לא נקרא תרומה למדינה זה נקרא חוק. ברגע שהחוק חל על כולם באופן שווה, אין בעיות. מתחילות הבעיות כשחלק אחד מהעם נושא בנטל והחלק השני לא. וזה לא בתחום אחד, זה בהרבה מאוד תחומים. צבא, החרדים לא הולכים לצבא כי הרבה יותר קל לשבת בבית ולבנות את החיים. אני בעצמי ג'ובניק, אבל עדיין אני על מדים ועדיין 3 שנים מהחיים שלי כן הולכים למדינה.

הקטע עם השירת נשים זה רק לאחרונה צץ, ואם דתיים לאומיים יכולים לעמוד בזה, גם החרדים יכולים. למצוא סיבות למה לא להתגייס תמיד אפשר, אבל אם כדי להגן על המדינה (ובוא נשים את העניין של האם צה"ל מגן על היהודים או שהוא בעצם פועל נגדם בצד כרגע) צריך לפעמים להסתכל על בחורה, אז לא יקרה להם כלום אם הם יסתכלו על הבחורה.

אני מצטער כנראה פספסתי את זה, מתי אי פעם החרדים הראו רצון לעבוד או להתגייס?

אני לא מומחה לכלכלה אבל יש עכשיו את העניין של מי יקבל עדיפות בקניית דירות. וניסו להכניס לשם את העניין של החרדים בלי לקרוא לזה חרדים בקריטריונים של זוג צעיר עם מעל ל3 ילדים ועוד כל מיני דברים כאלה. שבתכלס זה רק חרדים חיים ככה, כי הם מקבלים את המימון הזה מהמדינה. יש פה מן מעגל כזה שחייבים לשבור אותו.

אני למדתי את כל ה12 שנות לימוד שלי במערכת החינוך החילונית. בכל ה12 שנות לימוד הוריי שילמו על הכל. החל מספרים ועד לטיולים, וועד ומה לא.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #105 ב- : פברואר 01, 2012, 16:05:37 »
טוב.. נמאס לי לחזור על עצמי.. אין שישים אחוז שמקבלים כספים מהמדינה.. כבר חזרנו על זה מליון פעם. יש שניים שלוש אחוז שמקבלים כסף.
לא אמרתי שהילודה זה תרומה למדינה. אמרתי שילודה זה אינטרס לאומי. בפעם המליון.
הקטע עם שירת נשים לא צץ לאחרונה, ועם כל הכבוד, דתיים לאומיים זה לא חרדים. החרדים מקפידים יותר. וזה לא רק מתחיל ונגמר בשירת נשים. זה כל אופי השירות. ובשבילך אולי לא קורה כלום כשאתה מסתכל על בחורה, אתה אפילו נהנה מזה. בשבילם זה שמד.
מתי החרדים הראו רצון לעבוד? בפעם המליון... הם עובדים. האחוזים שעובדים בלבן והשאר שעובדים בשחור... כבר עברנו על זה... גם מי שעובד בשחור תורם למשק. גם אם הוא ל תורם בקטע של מס הכנסה.
לא אמרתי שההורים שלך לא שילמו על ספרים וטיולים... שאלתי האם ההורים שלך שילמו שכר לימוד?
כי ההורים שלי שילמו גם ספרים, גם טיולים וגם שכר לימוד...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #106 ב- : פברואר 01, 2012, 18:45:34 »
דיברנו מקודם על העניין של הקומבינות, אז יצא שיש דוגמא חמה מהתנור. הקריטריונים שרצו לשים בשביל זכאות של זוגות צעירים. "ותק בנישואין, כמות ילדים" תסביר לי לאיזה זוג צעיר יש יותר מ3 ילדים, ואיזה זוג צעיר יש לו ותק בנישואין? רק חרדים.

ילודה זה אינטרס לאומי, כשהילדים יעשו עם עצמם משהו.

אני מבין שנמאס לך לחזור על עצמך, אבל זה שתחזור על עצמך לא יהפוך את הדברים שאתה אומר לנכונים. לא הראת לי נתון אחד שסותר את העובדה ש37% מהגברים החרדים עובדים, והשאר לא. אני מחכה לנתון הזה! והעובדה היא שאפשר לפרנס משפחה ב6000 שקל כמו שהראיתי בכתבה ההיא, לא קל אבל אפשר. העניין הוא שמי שמפרנס את המשפחה הזו זה לא אב המשפחה כמו שאמור להיות, אלא המדינה והמיסים! בצורות שונות כמו כסף מהמוסד בו הוא לומד, או מביטוח לאומי לדוגמא. ששניהם זה על חשבון משלם המיסים.
מי שעובד בשחור תורם לעצמו.

בקשר לשכר לימוד אני יבדוק את זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #107 ב- : פברואר 02, 2012, 13:26:46 »
העובדה היא כזו. יש אנשים שעובדים בלי להיות רשומים. אין אנשים שמקבלים כסף מהמדינה בלי להיות רשומים. כל תקציב נרשם.
ככה שאם אתה לא מצליח להוכיח שהאנשים האלה חיים על חשבון המדינה, מוכח שהם חיים על חשבון משהו אחר.
תרומות של אנשים שאכפת להם, עבודה בשחור וכו'. זה היגיון פשוט.

אתה לא יכול להגיד ש60 אחוז מקבלים כספים מהמדינה כשהנתונים מראים שרק 2 או 5 אחוז מקבלים... זה פשוט סילוף. אתה חוזר בדיוקעל מה שהתקשורת עושה. משקר ומעוות על מנת להוציא אותם סחטנים.

ילודה זה אינטרס, כשהילדים יעשו עם עצמם משהו. אבל הם עושים. לפחות 40 אחוז מהם יעבדו בלבן ויעמדו בכל דרישה אפשרית. האחרים אולי לא ישלמו מס הכנסה, אבל עדיין רובם יתרמו למשק. ירחיבו את מחזור העסקים בשוק...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #108 ב- : פברואר 02, 2012, 14:39:02 »
אדם שמקבל כסף מהמדינה צריך גם לתרום למדינה. צבא, עבודה, משהו. והחבר'ה שלא עובדים ובטח לא עשו צבא, לא תורמים דבר. לכן אין הצדקה שיראו שקל.

הם חיים על חשבון מישהו אחר, החילונים. כל שקל שמגיע אליהם ולא מתרומות שמגיעות מחו"ל מגיע מהמדינה בצורה כזו או אחרת. בין אם דרך המוסד הלימודי או ביטוח לאומי או סיבסוד כזה או אחר. כל זה מגיע ממשלמי מיסים.

ילודה זה אינטרס כשהילדים עושים עם עצמם משהו, אבל לא לפחות 40% יעשו, גג 40% יעשו עם עצמם משהו. ואין סיבה שהשיעור שלהם יהיה נמוך מאצל החילונים. (בסביבות ה90%)
ירחיבו את מחזור העסקים בשוק... אפשר גםלהגיד את זה על הסודנים.

2-5% מקבלים כספים כדי ללמוד וממקורות אחרים, השאר מקבלים כספים בלי הקטע של הלימודים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #109 ב- : פברואר 03, 2012, 16:02:12 »
טוב.. אתה חוזר על טענות שטענת זה מכבר, ונענית עליהם. אילו היית מפריך את התשובות שלי לגבי זה, מילא. אבל מאחר ואתה חוזר על הטענות בלי להפריך את התשובות שלי, סיימתי.

ההשוואה לסודנים אינה במקומה. הסודנים הם בני עם זר, הם מרבים פשיעה ואנטישמיות ומשחירים את הרחובות מכל בחינה שהיא. אם זה הפחד ללכת באזורים מסויימים בלילה, אם זה פשיעה, דמוגרפיה והתיישבות בלתי חוקית.
החרדים בסך הכל נרתעים מגיוס צבאי שמכריח אותם לעבור על דתם, וחלקם לא משלמים מס הכנסה.. כנטען, טענה שטרם הופרכה בידך, אף אחד מהם לא חי על חשבון המדינה, ואף אחד לא מקבל תקציב בלתי הגיוני. כנטען, התקציבים שהציבור זה מקבל, נמוכים יחסית לשאר האוכלוסיה.

אם אי בידך להפריך את הטיעונים, תם הדיון.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #110 ב- : פברואר 03, 2012, 16:12:06 »
להלן טענות שלא ענית עליהן.

-ברמה הכלכלית מה ההבדל בין החרדים שלא משלמים מס הכנסה לסודנים.

- אותם אנשים שלא עובדים חיים מכסף שמגיע עליהם מ3 מקורות. תרומות מאנשים פרטיים. כסף ישירות מהמקום שבו הם לומדים. ובתשלום כזה או אחר מהמדינה. בין אם על כמות הילדים או סבסוד של נושא כזה או אחר. תרומות, מי שרוצה שיתרום שיהיה לו בכיף. 2 הגורמים האחרים הם כספים שמגיעים ישירות מן המדינה. ההבדל או שאחד מהם נקרא תקצוב ישיבות והשני מגיע מביטוח לאומי (לא זוכר את השם) השאלה שלי היא כזו. למה לאלה שלא משלמים את אותו מס הכנסה צריכים לקבל משהו? אני לא רואה סיבה.

- הסחטנות היא דבר מובנה בהתנהלות של המפלגות החרדיות. הדוגמא הכי טרייה זה הקריטריונים הלא קשורים להנחה בדירות, ותק בנישואין וכמות ילדים.

אלה הדברים שנמאסו על החילונים. ובצדק.

לא הפרכת דבר מהדברים הללו. הדבר שטעיתי בו והודיתי בזה היה הכמות של האנשים שמקבלים כסף על זה שהם לומדים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #111 ב- : פברואר 04, 2012, 22:15:01 »
בהודעה הקודמת עניתי לך מה ההבדל בין החרדים שלא משלמים מס הכנסה לסודנים.

אתה שוב ושוב חוזר על טענה מעורפלת על "כספים שהם לוקחים מהמדינה" בלי שאתה יכול לומר בדיוק איזה כספים הם לוקחים. אתה מדבר על כספים משלוש מקורות, שעל הראשון, תרומות, אין לך מה להתלונן, כי זה לא יוצא מהכיס שלך. וזו חוצפה ורשעות מצידך להתמרמר על שמישהו מקבל כסף כתרומה ממישהו אחר שמעריך את לימוד התורה שלו, מה שנראה שאתה לא עושה. כסף ישירות מהמקום שלהם, או שבא מתרומות, או שבא מהמדינה. למה אתה יוצר כפל סעיפים סתם כי לנפח ? וכמו שאמרנו, והודית, וחזרת בך, והודית, וחזרת בך, המדינה משללקצת יותר מרבבת אברכים סכום נמוך שאי אפשר לחיות ממנו.

מי שעובד בשחור, ממילא לא מקבל כסף מישיבה או כולל, ככה שהוא לא מקבל כסף מהמדינה על זה. זה שאתה לא רוצה שמישהו שלא משלם מס הכנסה יקבל קיצבת ילדים או סבסוד ברכישת דירה, הגיוני. אבל זה עדיין לא אומר שהוא חי על חשבון המדינה ולא עושה כלום.
לדבר על סחטנות של מפלגות חרדיות זה גועל נפש של תעמולה שונאת חרדים ודת. מה הם סחטו? תקציבים מנופחים לקבוצות ספורט? תקציבים מנופחים לשדרני טלוויזיה מפוצצים בכסף ?
הם פועלים בצורה הגיונית. מה לא קשור בקריטריון להנחה בדירות כשיש כמות גדולה של ילדים? למה אתה לא מבין את ההיגיון בזה?

לחילונים נמאס דבר אחר. דבר שנמאס על הגויים כבר שלושת אלפים שנה. נמאס להם שיש אנשים הקרובים לאלוהים, אנשים שמצליחים להדוף מעליהם במידה כזו או אחרת את פיתויי העולם, אנשים שלא נופלים קרבן למרדף הבהמי של שאר העולם אחר ממון ונקבות.

בלי שהם עושים כלום, החילונים מרגישים שהם מתנשאים מעליהם. בלי שהם יאמרו כלום, החילונים מרגישים שהחרדים טובים יותר. זה מפריע להם. זה מעורר בהם שנאה ותירוצים. זה מה שעורר את כתיבת הפרוטוקולים של זקני ציון, הסיפורים על היהודי ארוך הזקן ומטונף הקפוטה שחומס את ממונו של הגוי העשוק והמסכן. כמובן שזה הפוך. שהרי היהודים האמיתיים, כמו החרדים של היום, חיים בממוצע יותר בצנעה ובדוחק מן הציבור הכללי.

כמובן שלחילוני לא נעים לומר שהוא שונא אותם רק כי הם טובים ממנו. אז הוא ממציא לעצמו שהחרדי שודד אותו. ולכן זה מפריע לו "ובצדק"...

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #112 ב- : פברואר 05, 2012, 07:17:35 »
http://www.btl.gov.il/benefits/children/pages/default.aspx#anchorSpan_77da6a4958ad41699b7986606d2c4121

אני לא רואה כאן סעיף שאומר שאדם חייב לעבוד כדי לקבל קיצבה.

אין לי בעיה עם התרומות. כל דבר אחר לדעתי הוא לא צודק.

אני לא "מנפח". רק הדגמתי איך נלקח כסף מהמדינה בכמה דרכים, ישירות לכיס של החרדים.

לדבר על סחטנות של מפלגות חרדיות זה גועל נפש? נו באמת. דבר ראשון ספורט זה דבר שצורכים רוב אזרחי ישראל (העובדים) כך גם טלוויזיה.
דבר שני, אתה לא יכול להצדיק פאק אחד בפאק אחר.

בכל הקשור 11 אלף שלומדים. זה עניין של עיקרון. לא זו הבעיה, הבעיה היא שכ60% מהחרדים לוקחים כסף בצורה כזו או אחרת.

כל העניין בהנחה של הדירות זה שהדבר יהיה רלוונטי לזוגות צעירים. איזה זוג צעיר יש לו יותר מ3 ילדים? רק חרדים.

לחילונים נמאס מאנשים הקרובים לאלוהים, טוב פה אתה כבר באמת מדבר שטויות. לחילונים כואב בכיס. זה הדבר היחיד שמפריע לנו. למה הם צריכים לקרוע את התחת בעבודה, לשרת בצבא, לשלם על הלימודים בעוד שהחבר'ה שקרובים לאלוהים פטורים מכל זה?

אמרת מקודם שחז"ל אמרו שעיר יכולה לפרנס 10 בטלנים, אז יש יותר מדי בטלנים ולנו נשבר מזה.
« עריכה אחרונה: פברואר 05, 2012, 13:14:52 על ידי m4a1 »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #113 ב- : פברואר 05, 2012, 15:08:11 »
לא אמרתי שאדם חייב לעבוד כדי לקבל קצבה. רק אמרתי שאדם צריך לעבוד כדי להתפרנס... כי אחרי כל הטענות שלך, בפעם המליון, מקצבאות אי אפשר להתפרנס.

אתה כן מנפח, כי אתה מתלונן שכסף מגיע לכיס של החרדים, כשכסף מגיע לכיסו של כל אזרח שעונה לקריטריונים. וזה על כסף ישיר. יש כספים שאינם ישירים, שבהם החילונים מתוקצבים שבעתיים.
לא אמרתי שאנשים לא צורכים ספורט וטלוויזיה, הראיתי לך איך יש תקציבים שאנשים מסויימים נהנם מהם ואחרים לא. ואותם אחרים שלא נהנים מהמון תקציבים, אתה מתקומם על כמה סעיפי תקציב שהם כן נהנים מהם.
אתהמתלונן על 60 אחוז שלוקחים כסף בצורה כזו או אחרת. איזו צורה? אתה רוצה שלא יקחו קצבת ילדים? זה אידיוטי לגמרי.

ואם אתה לא מבין שיש עדיפות לעזור לזוג צעיר עם שלושה ילדים, מאשר לזוג צעיר בלי ילדים שממילא שורף את הכסף שלו על חופשות בפריז, אתה בבעיה.

לחילונים כואב בכיס.. זה תירוץ. לגויים תמיד כאב בכיס משום מה. סתם אנטישמיות. הודעה אחרונה שלי לשרשור זה. מי שבכוח לא רוצה להשתכנע, ישאר בעמדתו.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
המדינה רוצה ש-י-נ-ו-י
« להגיב #114 ב- : פברואר 05, 2012, 16:04:25 »
לא אמרתי שאדם חייב לעבוד כדי לקבל קצבה. רק אמרתי שאדם צריך לעבוד כדי להתפרנס... כי אחרי כל הטענות שלך, בפעם המליון, מקצבאות אי אפשר להתפרנס.

אתה כן מנפח, כי אתה מתלונן שכסף מגיע לכיס של החרדים, כשכסף מגיע לכיסו של כל אזרח שעונה לקריטריונים. וזה על כסף ישיר. יש כספים שאינם ישירים, שבהם החילונים מתוקצבים שבעתיים.
לא אמרתי שאנשים לא צורכים ספורט וטלוויזיה, הראיתי לך איך יש תקציבים שאנשים מסויימים נהנם מהם ואחרים לא. ואותם אחרים שלא נהנים מהמון תקציבים, אתה מתקומם על כמה סעיפי תקציב שהם כן נהנים מהם.
אתהמתלונן על 60 אחוז שלוקחים כסף בצורה כזו או אחרת. איזו צורה? אתה רוצה שלא יקחו קצבת ילדים? זה אידיוטי לגמרי.

ואם אתה לא מבין שיש עדיפות לעזור לזוג צעיר עם שלושה ילדים, מאשר לזוג צעיר בלי ילדים שממילא שורף את הכסף שלו על חופשות בפריז, אתה בבעיה.

לחילונים כואב בכיס.. זה תירוץ. לגויים תמיד כאב בכיס משום מה. סתם אנטישמיות. הודעה אחרונה שלי לשרשור זה. מי שבכוח לא רוצה להשתכנע, ישאר בעמדתו.

מקיצבה+כסף מהמוסד הלימודי +עבודה בשחור של שני בני הזוג או אחד מהם, אפשר להתפרנס. וזה מה שעושים הרוב.

על איזה כספים שחילונים מתוקצבים בהם שבעתיים אתה מדבר?

אין אזרח שנהנה מכל התקציבים, אבל החילונים משלמים את התקצוב של כולם.

אני רוצה שלא יעשו 7 ילדים אם הם לא מתכוונים לפרנס אותם בעצמם.

זוג צעיר שעובד יכול להרשות לעצמו חופשה בחו"ל ובצדק. הוא אמור להיות מסוגל גם לקנות דירה. והיום בפועל זה לא המצב.

עכשיו החילונים אנטישמיים? זה נהיה מגוחך.הם בסך הכל רוצים שהחרדים יקחו על עצמם חלק מהנטל.