כתב נושא: יהודון שאוהב נאצים חוטף השפלה.  (נקרא 20410 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק oriental jew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חובה להפיץ ולשתף כמה שיותר! קידוש שם שמיים!
« להגיב #25 ב- : דצמבר 24, 2011, 16:46:05 »
יש לי חברים ערבים , הם לא נאצים. הם פשוט בני אדם שרוצים ליהנות מהחיים כמו כולנו.
תתעוררו חבריה.

כולם רוצים להנות מהחיים,גם הנאצים רצו להנות מהחיים,גם היטלר רצה להנות מהחיים וביקר במסעדות יוקרה
אני בטוח שכל הערבים רוצים להנות מהחיים ,אני רק לא מבין איך העובדה שהערבים רוצים להנות מהחיים סותרת את העובדה שהם רוצים לטבוח ביהודים
זה שבן אדם רוצה להנות מהחיים לא הופכת אותו לאדם טוב או לאדם לא מסוכן
תאר לך ששופט בבית המשפט היה מוותר על עונש לפדופיל שאנס ילדה בת 10 בגלל שהפדופיל הוא בסך הכל בן אדם שרוצה להנות מהחיים
יש גם המון ערבים שחלק מההנאה מהחיים שלהם זה לזיין בכח נשים יהודיות

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : דצמבר 24, 2011, 19:12:47 »
מה שאני מנסה להסביר, זה שהיום בכל העולם מתייחסים לזה כאל חג אזרחי.
המקורות שלו כבר לא משנים - פשוט כי אף אחד לא מתייחס אליהם.
בגלל זה גם במדינות אחרות לא נוהגים לקרוא לזה "סילבסטר", אלא פשוט אומרים שחוגגים את השנה החדשה. רק בארץ קוראים לזה ככה - וגם זה בלי להבין את המשמעות.

האם גוי יכול לחגוג את הפסח? ועוד מבלי להבין את המשמעות של החג? בלי לדעת שהחג מדבר על היציאה של בני ישראל ממצרים?
כמובן שהתשובה היא לא.
הוא יכול לחגוג באותו תאריך, הגויים אם הם ירצו יכולים לחגוג בתאריכים שאנחנו חוגגים את פסח כמה שהם רוצים ובאיזה דרך שהם רוצים והם אפילו יכולים לקרוא לזה פסח - אבל זה לא ישנה, כי הם לא יחגגו את פסח, אלא יחגגו חג אזרחי שהם יעשו לעצמם ולא יהיה לו קשר לחג המקורי.

זה בערך מה שקרה פה, רק שכאן גם הגויים עצמם(לפחות רובם הגדול) שכחו את החג המקורי שלהם. והם בעצמם כבר אפילו לא קוראים לזה "סילבסטר" - ואנחנו משום מה כן.

אני מנסה להסביר לך שזה תירוץ להתייחס לחג הזה כאל חג אזרחי, כי זה לא.
המקורות תמיד משנים, אי אפשר לחגוג את חג איד אל פיטר לדוגמא סתם ככה כי רוצים להרזות. תסכים איתי שזה מטוטמם נכון? אותו דבר לגבי "חג השנה החדשה" או "סילבסטר" באמת שזה לא משנה איך קוראים לזה, זה תמיד יישאר חג נוצרי גויי נאצי.
ושוב, אנשים שלא איכפת להם מההיסטוריה של החג הזה וחוגגים אותו בטענה שזה חג אזרחי, הם סתם נותנים תירוצים עלובים בשביל לחגוג. בקיצור מתיוונים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #27 ב- : דצמבר 24, 2011, 19:16:47 »
אמממ לא כל כך.

1.בקשר לפסוק , לא כל מוסלמי מאמין וממשיך דרכו של כל מה שכתוב בקוראן. וכמו הקוראן הוא כמו כל ספר קודש , מלא בסתירות.
2.הפלסטינים חיים שם כבר בערך 100 שנה , ולא הם לא הסתננו פתאום. לפני 1000 שנה הם היו פה גם(למרות שהשטח שלנו כן?).
3.ירושלים היא העיר השלישית הכי קדושה באיסלאם , הם פשוט רוצים לחיות שם. תאמין לי , אני מכיר הרבה ערבים טובים , והם טובים. והם לא רוצים להרוג אף אחד. גם קברי הצדיקים קדושים להם , מסיבה מסוימת...אתה חייב להבין שהסיבה מתחלכילה שיש קיצוניים שרוצים להשמיד את ישראל ואת היהודים היא מכיוון שאנחנו שולטים פה. ובירושלים , וזה עלבון מבחינת אותם קיצוניים.
לפני כל הסיפור של הציונות המוסלמים ואנחנו חיינו בשקט ובטוב , סבא שלי חי בטוניס. ולא זכור לי שום מקרה של אלימות בין יהודים למוסלמים עד המאתיים השנה האחרונות של הציונות.

1. אתה יהודי מהסוג הכי עלוב שיש. תראה, אם מוסלמי מאמין בקוראן, אז אותו מוסלמי מאמין במה שכתוב בו. מכאן אפשר להבין בפשטות שאותו מוסלמי רוצה לזרוק את כל היהודים לים. ואם יש מוסלמי שלא מאמין במה שכתוב, ולא מאמין שהוא צריך לרצוח את כל היהודים, הוא מתקרא כופר, ודינו מוות.

2. מצד אחד אתה אומר שהם היו כאן בערך 100 שנה, ואז כתבת שהם היו כאן לפני 1000 שנה. תחליט.
בכל מקרה, כבר לפני 200 שנה מוחמד ואבו באכר, השמידו לפחות 24 אלף יהודים בחצי האי ערב.
הם רצחו, שיעבדו, אנסו או איסלמו בכוח את כל יהדות תימן, מצרים, סוריה, ארץ ישראל, עירק, פרס, שאר צפון אפריקה וספרד.
והיה את טבח גרנדה ב- 1066 ב"תור הזהב"  בספרד, כשהמוסלמים רצחו 4,000 יהודים לפחות.

3. ואוו העיר השלישית הכי קדושה לאיסלם!! איזה הישג אדיר לירושלים!!!!
אם כך, הערבים רוצים לחיות גם בשאר המקומות הקדושים להם, לא כך? אז בוא נפנה להם את השטח, כדי שהם יוכלו לחיות להם בכיף ואנחנו נמות.
וכן, אני בטוחה שאתה מכיר ערבים טובים.
קברי הצדיקים קדושים להם? יש לך הוכחה לכך?
הקיצוניים האלה שאתה מדבר עליהם הם טיפשים, מכיוון שאם היו חכמים הם יכלו לעבוד על אנשים כמוך בעיניים.
אז לפי מה שאתה אומר, אנחנו הבעיה? וואלה, מאז השואה באירופה אף פעם לא היינו בעיה.
אה לא זכור לך שבטוניס הייתה שואה? באמת? המוסלמים והגרמנים שיתפו פעולה באותו זמן.
אז לדעתך היהודים הם בעיה? לדעתך אנחנו צריכים לתת למוסלמים לשלוט בארץ הקודש, שאגב הובטחה לנו ורק לנו?
אנחנו לפחות לא מתפללים עם הישבן לכיוון הכותל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #28 ב- : דצמבר 24, 2011, 19:32:01 »
לכל המתיוונים המודרנים שלא רואים כל רע בלחגוג את השנה הנוצרית - מה בדיוק קרה לפני 2012 שנה?

ולמתיוון שיש לו חברים ערבים - אל אקצא ואל קודס אינן מילים שמתייחסות בהכרח לירושלים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #29 ב- : דצמבר 24, 2011, 20:45:04 »
תשאל את ה"חברים" שלך הערבים(שמן הסתם לא יענו לך בכנות) אם הם היו רוצים שיהיו יהודים בארץ ישראל.
בחייאת, מה אתה חושב שהם יענו לך? אם הם יגידו שכם אז זה רק כדי לא להעליב אותך אבל מצדם אם לא יהיו יהודים בארץ הארץ תהיה שלהם, בדיוק כמו שאם לא יהיו ערבים (בע"ה) הארץ תהיה שלנו.
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : דצמבר 24, 2011, 21:30:25 »
תשאל את ה"חברים" שלך הערבים(שמן הסתם לא יענו לך בכנות) אם הם היו רוצים שיהיו יהודים בארץ ישראל.
בחייאת, מה אתה חושב שהם יענו לך? אם הם יגידו שכם אז זה רק כדי לא להעליב אותך אבל מצדם אם לא יהיו יהודים בארץ הארץ תהיה שלהם, בדיוק כמו שאם לא יהיו ערבים (בע"ה) הארץ תהיה שלנו.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : דצמבר 24, 2011, 21:31:21 »
אמממ לא כל כך.

1.בקשר לפסוק , לא כל מוסלמי מאמין וממשיך דרכו של כל מה שכתוב בקוראן. וכמו הקוראן הוא כמו כל ספר קודש , מלא בסתירות.
2.הפלסטינים חיים שם כבר בערך 100 שנה , ולא הם לא הסתננו פתאום. לפני 1000 שנה הם היו פה גם(למרות שהשטח שלנו כן?).
3.ירושלים היא העיר השלישית הכי קדושה באיסלאם , הם פשוט רוצים לחיות שם. תאמין לי , אני מכיר הרבה ערבים טובים , והם טובים. והם לא רוצים להרוג אף אחד. גם קברי הצדיקים קדושים להם , מסיבה מסוימת...אתה חייב להבין שהסיבה מתחלכילה שיש קיצוניים שרוצים להשמיד את ישראל ואת היהודים היא מכיוון שאנחנו שולטים פה. ובירושלים , וזה עלבון מבחינת אותם קיצוניים.
לפני כל הסיפור של הציונות המוסלמים ואנחנו חיינו בשקט ובטוב , סבא שלי חי בטוניס. ולא זכור לי שום מקרה של אלימות בין יהודים למוסלמים עד המאתיים השנה האחרונות של הציונות.
א) הציטוט שהוא הביא לקוח משני החד'יתים הכי אותנטים באסלאם הסני, בחא'רי ומסלם (שניהם ביחד מהווים את ה- "אלצחיחן"), אין יותר אמין מזה למעט מבחינתם של מי שמוגדרים "אהל אלק'ראן" ,הם לא מיחסים כל חשיבות לחדית'.
ב) חיו בשקט וטוב?
קרא את הספרים: http://www.amazon.com/Legacy-Islamic-Antisemitism-Sacred-History/dp/1591025540
http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=8827
http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=253996
לגבי סבא שלך, במילה אחת: "קולוניאליזם".
ג) אין היום אף זרם בתוך האסלאם שמסתייג מהג'האד, ואל תביא את הטיעון על הצופיזם, יש די והותר צופים שלקחו חלק בג'האד או שהטיפו לזה וכן שקיבלו את הפסיקות של זרמי ההלכה, כמו  האמאם שאמיל, מחמד עבדאללה חסן, עותמן אבן פאדיו שהוביל את הג'האד בצפון ניגריה, עבד אלקאדר אלג'אירי נגד הצרפתים, עמאר מכתר, יש היום את התנועה הסומלית אהל אלסנה ואלג'מעה, את המוג'האדין הקאדרי בעראק , יש את אחמד סרהנדי ואת אלע'זאלי (אלעזאלי אמר שהמסלמים חייבים ליישם ג'האד מינימום פעם בשנה) כולם צופים.
He who practices Sufism without learning Sacred Law corrupts his faith, while he who leans Sacred Law without practicing Sufism corrupts himself Only" "he who combines the two proves true
לקוח מכאן:

ד) לגבי ירושלים, אני יכול להזכיר את אבן תימיה ואבן קים אלגו'זיה שהתנגדו להחלת מעמד של קדושה על עיר שאינה מכה או מדינה ( יש שייחסו לאלטאא'ף), כל אחד שניסה לרומם את י-ם הוא כופר לדידם, אצל השיעים הערים הקדושות  הן בכלל כרבלא, קום ונג'יף, האמאם ג'עפר אלצאדק (רוב מוחץ מתוך השיעים שייכים למד'הב הג'עפרי) כבר עמד כל כך.
ה) לגבי הסתירות בקראן, הולכים אחרי הפסוקים המאוחרים יותר מבחינה כרונולוגית, פסוקים אלה קוראים להלחם בכופרים באשר הם שם.
לעקרון הזה קוראים "אלנסח' ואלמנסוח".
תקרא את הספר של אלסיוטי בנדון:
http://www.scribd.com/doc/62707540/The-Perfect-Guide-to-the-Sciences-of-the-Qur%E2%80%99an-Al-Itq%C4%81n-fi-%E2%80%98Ulum-Al-Qur%E2%80%99an-By-Jalaluddin-Al-Suyuti-Shafi-i
הנה ספר קצר יותר שמסביר את נסיבות הגילויים (אסבאב אלנזל) ואת עקרון הנסח': http://web.youngmuslims.ca/online_library/books/ulum_al_quran/
ו) לגבי מסלמים מתונים לכאורה, זה בסה"כ הטעייה לנוכח מאזן הכוחות, ברגע שהמסלמים יתחילו לצבור כוחות כל המתינות הזאת תעלם כאילו לא הייתה.
"אל יקחו המסלמים את הכופרים למגינים להם במקום המאמינים. כל העושה זאת, דבר אין לו עם אלוהים.( ואולם רשאים אתם לעשות כן) רק לשם זהירות מפניהם.
אלוהים מזהירכם מפני עצמו, וסוף כולם לשוב אל אלוהים" 3:28.
ציטוט מתוך התפסיר של מודודי בנדון:
This means that it is lawful for a believer, helpless in the grip of the enemies of Islam and in imminent danger of severe wrong and persecution, to keep his faith concealed and to behave in such a manner as to create the impression that he is on the same side as his enemies. A person whose Muslim identity is discovered is permitted to adopt a friendly attitude owards the unbelievers in order to save his life
http://www.tafheem.net/tafheem.html
תרגיש חופשי לבדוק מה שאר הפרשנים אומרים על הפסוק שהזכרתי.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #32 ב- : דצמבר 25, 2011, 00:52:15 »
זה פשוט נתעב כמהאנשים מטהרים את השרץ כדי לחגוג דווקא ביום אידם של הנוצרים.
כואב לכם ללכת לחגוג ביום אחר?
להוא שקשקש שהרגו כל יום בשואה אנשים... אתה צריך לדעת שעצם היום הזה, עצם החלפה של השנה הנוצרית, היווה עילה לפוגרומים רבים במהלך ההיסטוריה.
כשאתה רוקד בתאריך הזה, אתה רוקד על דמם של אבותיך. כשאתה מנשק בהתחלף התאריך, אתה משלים את אונס אחת מסבותיך.
כיהודים, אין לנו דבר וחצי דבר עם התאריך הזה. אנו נאלצים לנהל חלק מהעניינים האזרחיים על פי הלוח הזה, אבל אין לנו שום עילה לשמוח כשהשנה הלועזית מתחלפת. יש לנו מספיק חגים יהודיים בעלי סיבה אמיתית לשמוח.
למי שטען שהשנה האזרחית לוגית והשנה העברית לא לוגית. זה אותו קשקוש כמו החברים הערבושים שלך שהם ערבושים "טובים". אין שום דבר לוגי בלוח השנה שלהם. והוא מדוייק פחות מהלוח העברי. אמנם באופן מינורי, אבל ההפרש קיים. אבא שלי סיפר לי לפני 14 שנה בערך, שבימי הביניים היה מלך אחד שהחליט לבדוק ומצא שהלוח הנוצרי החמיץ במהלך השנים שחלפו מתחילת הספירה 11 יום. והיו צריכים להזניק את התאריך 11 יום. אין לנו שום עילה להתבייש במה שיש לנו. מה שיש לנו במסורת שלנו, אם זה חגים, לוח שנה או נימוסים, תמיד הוכיח את עצמו כטוב יותר ממה שיש לגויים.
טען מי שטען שזה חג אזרחי, שזה כבר לא קשור לנצרות.

אורח החיים הנוצרי השתלט על העולם עם כיבושיו של האדם הלבן ועם השלטת תרבותו של האדם הלבן על כל העולם. היום גם בסין וגם באפריקה אנשים מתחתנים עם שתי טבעות כמנהג הנוצרים בו האשה נושאת את הגבר כשם שהגבר נושא את האשה.
מי שמלאו לבו לחוג את הסילבסטר או לתת לאשתו "לשאת" אותו בשימה טבעת על אצבעו בחתונתם, מתיוון. אותו אחד צריך להתאבל בימי החנוכה שמסמלים את ניצחונה של היהדות המסורתית על מתייוונים חסרי חוט שדרה שרצו ללקק לגויים ורצו לבדוק מה יש בחוץ כמו אפרוחים שהרע בקעו מן הביצה.
קצת חוט שדרה. קצת גאווה יהודית רבותי!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק eshamir

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • יהודי אמיתי שמאמין שאין שום פשרות במאבק עם האויב
    • האתר לכל יהודי
« להגיב #33 ב- : דצמבר 25, 2011, 01:19:03 »
יש לי חברים ערבים , הם לא נאצים. הם פשוט בני אדם שרוצים ליהנות מהחיים כמו כולנו.
תתעוררו חבריה.

אתה יודע צחוק הגורל, אבל לפני כמה ימים קראתי בכתבה על ספרי הלימוד שמדפיסה
ממשלת סעודיה ונותנת לתלמידים בכיתות י עד י"ב ללמוד.. (וזה לימודי החובה בבתי הספר שם)
אני מצטט מהכתבה:

"מנהל המכון, עלי אל-אחמד, קיבל לידיו עותקים מהספרים והביע את דאגתו. "כאן הטרור מתחיל, במערכת החינוך", אמר ל"פוקס ניוז". אל-אחמד, יליד סעודיה, סיפר כי ספרי הלימוד, שנערכים וממומנים על ידי הממשלה הסעודית, הוברחו מחוץ לממלכה דרך מקורות חסויים.
אל-אחמד חשף תכני לימוד ברבריים ביותר עבור תלמידי כיתות י' הסעודים. הוא סיפר כי במהדורות הספרים שהתפרסמו בשנת הלימודים 2010-2011, "הם מראים לתלמידים כיצד לכרות את ידיהם וכפות רגליהם של גנבים". ספר נוסף, שנועד לתלמידי כיתות ט', מלמד כי השמדת העם היהודי היא דבר הכרחי. "השעה (שעת הדין) לא תבוא עד שהמוסלמים ילחמו ביהודים ויהרגו אותם. יש יהודי מאחורי, בוא והרוג אותו", נכתב בספר."

ממש רואים כמה שהערבים אוהבים את היהודים.. את השטויות והכזבים שאתה מפיץ כאן תמכור בשוק הכרמל כסחורה רקובה.
ותעשה לי טובה גדולה, אין לי בעיה להתווכח איתך כאיש שמאל!! אבל אל תגיד שאתה ימני, כי אני לא מתווכח עם שקרנים.

"צָרוֹר אֶת הַמִּדְיָנִים וְהִכִּיתֶם אוֹתָם"‏" (‏במדבר כ"ה, יז‏) – "כִּי צֹרֲרִים הֵם לָכֶם בְּנִכְלֵיהֶם אֲשֶׁר נִכְּלוּ לָכֶם" (שם, יח). מכאן אמרו חז"ל: אם בא להרגך - השכם להרגו".

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #34 ב- : דצמבר 25, 2011, 01:43:00 »

ותעשה לי טובה גדולה, אין לי בעיה להתווכח איתך כאיש שמאל!! אבל אל תגיד שאתה ימני, כי אני לא מתווכח עם שקרנים.

O0 O0
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : דצמבר 25, 2011, 01:51:30 »
אתה יודע צחוק הגורל, אבל לפני כמה ימים קראתי בכתבה על ספרי הלימוד שמדפיסה
ממשלת סעודיה ונותנת לתלמידים בכיתות י עד י"ב ללמוד.. (וזה לימודי החובה בבתי הספר שם)
אני מצטט מהכתבה:

"מנהל המכון, עלי אל-אחמד, קיבל לידיו עותקים מהספרים והביע את דאגתו. "כאן הטרור מתחיל, במערכת החינוך", אמר ל"פוקס ניוז". אל-אחמד, יליד סעודיה, סיפר כי ספרי הלימוד, שנערכים וממומנים על ידי הממשלה הסעודית, הוברחו מחוץ לממלכה דרך מקורות חסויים.
אל-אחמד חשף תכני לימוד ברבריים ביותר עבור תלמידי כיתות י' הסעודים. הוא סיפר כי במהדורות הספרים שהתפרסמו בשנת הלימודים 2010-2011, "הם מראים לתלמידים כיצד לכרות את ידיהם וכפות רגליהם של גנבים". ספר נוסף, שנועד לתלמידי כיתות ט', מלמד כי השמדת העם היהודי היא דבר הכרחי. "השעה (שעת הדין) לא תבוא עד שהמוסלמים ילחמו ביהודים ויהרגו אותם. יש יהודי מאחורי, בוא והרוג אותו", נכתב בספר."

ממש רואים כמה שהערבים אוהבים את היהודים.. את השטויות והכזבים שאתה מפיץ כאן תמכור בשוק הכרמל כסחורה רקובה.

אבל עדיין מבחינתו מדובר ב"כמה ערבים משוגעים".

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #36 ב- : דצמבר 25, 2011, 14:53:45 »
אמממ לא כל כך.

בס''ד

אם כן -הכיצד תסביר את העובדה שקבר יוסף הצדי-ק ע''ה זיע''א נשרף על-ידי אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י ומצבתו נותצה אין ספור פעמים , כאשר כבר לא היו שם יהודים באופן קבוע ! ? כאשר יוסף הצדי-ק מוזכר כ''נביא'' בספר התועבה והדמים המתקרא ''הקוראאן''  (יכחידהו הקב''ה ברחמיו מהעול-ם במהרה אכי''ר)  ואפילו פרק שלם נכתב על שמו הוא ''צורת-יוסף'') ! ?
יש לציין שהאיזכור היחיד שהאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י מייחס למסגד אלאקצא הוא הפסוק (אאי'ה) מספר התועבה הנ''ל שאומר '' صبحان الله اللي اسرع بعبده من المسجد الحرم الى المسجد الاقصى اللي باركنا حوله ...'' תרגום -'' יבורך אללה שמהר את עבדו מהמסגד הקדוש אל המסגד הקיצוני( שבקצה-העול-ם) שסביבו בירך אותנו...''  - כאשר ''המסגד הקדוש'' מיוחס ל''כעבה'' היא אבן העקב השחורה שבמכה שהיתה משכית של עבודה-זרה שכללה ארבעה אלילים שנקראו בתקופת ה''ג'הילי'ה'' (ה''בורות'' -זו תקופה של טרם האיסלאם המתועב) אותם אלילים ששם שוכן בית העבודה-הזרה שלהם ונקראו ''עוזזא , אלענאת ,אלמנאת , אלנסר (הנשר) ''  שהצורר מוחמד יש''ו שר''י השתמש בו בכדי לאסלם את כל הבא לאותו מקום על מנת לעבוד את אותם אלילים -וזהו המקום המקודש ביותר לאיסלאם הרצחני והמתועב יכריתהו ה' במהרה-ונמצא בעיר מכה שבסעודי'ה ! --ומכאן נסביר את המושג ''אלמסג'ד אלאקסא '' או ''המסגד הקיצוני (שנמצא בקצה העול-ם) '' --הכוונה היא בהכרח למקום רוחני שניתן להגיע אליו רק בצורה רוחנית - נוכל להשוות זאת (להבדיל אין-ספור הבדלות כמובן)  לתבנית המשכן שחזה הנביא יחזקאל ע''ה זיע''א - ואין מדובר כאן על המקדש הפיזי שהי'ה בחורבנו באותה תקופה !
אלא שהאוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שר''י משתמש בבורותם של נתיניו ומייחס את המושג ''אלמסג'ד אלאקסא'' למקום הר הבית ! שאמנם נבנה באותה תבנית של המשכן העליון שעל פיו נבראו העולמו-ת כפי ש '' בצלם אלו-קים עשה את האד-ם'' ואין זה אומר שהאד-ם הוא אל-וה ח''ו ! ואפילו שרכש את תכונת הבחירה ( באכילתו מ''עץ-הדעת'' ) בעצת ''הנח'ש הקדמוני שאמר ל''אש'ה'' ''והייתם כאלו-קים יודעי טוב ורע '' (תשומת-לב לאות כ' ) כאלו-קים ולא ממש ח''ו !!
כלומר שכל עוד תבנית-המשכן (שימו-לב! ''תבניתו'' ולא האדמה עלי'ה נבנה) איננה עומדת -אין בו קדושה חיצונית שיכולה לקבל טומאה !הקדושה הקודמת היתה בתבניתו הפיזית שנחרבה ומשנחרבה התבנית דומה הדבר למשכן שהי'ה במדבר סיני שנסע ממקום למקום - הרי מרגע שנסע ממקום מסויים פקעה קדושתו של אותו מקום שאם לא כן הי'ה נאסר לדרוך על מקום שהי'ה בו לפני כן ומכיוון שאיננו יודעים את מסלולו -הרי שהי'ה נאסר ללכת בכל האזור ההוא , ולא כך הוא !  ותאמר ותקשה שבירושל-ם הי'ה מקום קבע של המשכן - אין אפשרות כזו !! מכיוון שארות הברית שהוא הדבר המקודש ביותר במשכן -נגנז על-ידי יאשי'הו המלך ע''ה זיע''א שידע ברמז על החורבן ולא היה בבית-המקדש השני ולכן הוא לא נקרא ''משכן'' שנאמר ''ובין כתפיו שכן'' זהו הכוח שממנו פחד אף דוד מלך ישרא'ל ע''ה זיע''א ! ארון העדות שרק יוסף הצדי-ק עמד במבחן בכדי להיות ראוי שארונו ילך עימו בקו אח-ד ( וגם למדרש הזה יש הרבה תוכן שלא נפרטו כאן) --ואת ציון מקום קבורתו של יוסף הצדי-ק בן יעקב אבינו שקרא שמ-ו ישרא'ל ורח'ל אמנו ע''ה זיע''א את אותו ציון שרפו אותם אוייבים ערבים מוסלמים נאצים יש''ו שר''י וניתצו המצבה וזרקו נבילות של בעלי-חיים וזבל על המקום אך ורק בכדי למנוע מיהודים מלהגיע לשם !!  :'( >:( >:(  המשמעות מכך היא - שאם ארונו של יוסף הצדי-ק ע''ה זיע''א הי'ה הדבר היחיד שיכל ללכת בקו-אחד עם ארון הברי-ת  -הרי שהכבוד שלו גדו-ל מאד, יותר מכל חפצי המשכן חוץ מארון הברי-ת - ואם האוייב הערבי המוסלמי הנאצי שרף את מקום ארונו של יוסף הצדי-ק ע''ה זיע''א הרי שאין בעי'ה לשרוף את המסגדים על הר-הבית שהרי קדושתם פחותה יותר (שהרי ארון הברי-ת לא הי'ה בבית-המקדש  בתקופת בית-שני ) - אלא שמקשים ואומרים שמא נשארה הקדושה מבית-ראשון ? הרי שברגע ש ''נסע הארון'' נסעה השכינ'ה עימו שנאמר ''וי'הי בנסו'ע הארו'ן ויאמר מש'ה קומ'ה ה' ויפוצו אויביך וינוסו משנאיך מפניך ''  - שימו-לב ''קומ'ה ה' '' כלומר שראה מש'ה רבנו ע''ה זיע''א את שכינת-הכבו'ד עולה ממקומה עם נסיעת הארון ! -המבין יבין ....  :nuke: :nuke::fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist: :fist:

חג חנוכה שמח -וגאולה שלמה בבאכי''ר

הגולה בארץ  :)
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : דצמבר 27, 2011, 10:14:33 »
אמממ לא כל כך.

1.בקשר לפסוק , לא כל מוסלמי מאמין וממשיך דרכו של כל מה שכתוב בקוראן.

לא מדובר בציטוט מהקראן אלא מהחדית', חלק בלתי נפרד מהאסלאם שעולה בחשיבותו על הקראן.

ציטוט
וכמו הקוראן... מלא בסתירות.

הקראן אכן מלא בסתירות, שאותן מיישבים לפי כלל אלנסיח ואלמנסוח, לפיו פסוק שסותר פסוק שנכתב מוקדם יותר מחליף אותו והפסוק המוקדם בטל ומבוטל (בהתאם לקראן סורה 2 פסוק 106). כל פסוק "מתון" הוא פסוק מוקדם שניתן בתקופה בה מוחמד ניסה ללקק ליהודים ולנוצרים כדי שיצטרפו לכת האסלאמית, ולחלק הזה קוראים איה מכיה. לחלק המאוחר, האלים והכן, קוראים איה מדניה.

ציטוט

ציטוט של: בכיר אש"ף זהיר מחסיין בראיון לעיתון ההולנדי "דאגבלאד דה וארדיפינג טרווב", 31 במרץ 1977
לא קיים עם פלסטיני. היצירה של האומה הפלסטינית היא אך ורק אמצעי להמשך המאבק נגד מדינת ישראל ולמען השגת אחדות ערבית. למעשה כיום אין שום הבדל בין ירדנים, פלסטינים, סורים ולבנונים. אך ורק מסיבות פוליטיות וטאקטיות אנחנו מדברים כיום על קיומה של אומה פלסטינית מפני שאינטרסים לאומיים ערביים דורשים הצגת קיומו הנפרד של עם פלסטיני כדי להתנגד לציונות. מסיבות טאקטיות, ירדן, שהיא מדינה ריבונית בעלת גבולות מוגדרים, אינה יכולה לטעון לבעלות על חיפה ויפו, בעוד שאני כפלסטיני כמובן שיכול לדרוש את חיפה, יפו, באר-שבע וירושלים. למרות זאת, ברגע שבו נחזיר לבעלותנו את כל פלסטין, לא נחכה אפילו דקה בשביל לאחד את פלסטין וירדן.

גם לפני מאה שנה לא היו כאן ערבים. רק לאחר פריחתה הכלכלית של ארץ ישראל בידי היהודים הגיעו הערבים לקצור את הפירות.

ציטוט

מדהים! קודם אתה אומר שהערבים מאמינים שזוהי אדמתם ואז אתה אומר שיש ערבים שלא רוצים לשחוט את היהודים שגונבים אותה... בוא נתחיל לשמוע את התירוצים.
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2011, 10:36:20 על ידי יוסף בנימין »

מנותק JewishPride

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • הבא להורגך, השכם להורגו.
למה?
מה רע בזה שגם ערבים יחיו פה?

תעיין באשכולות כאן תצא מנקודת המחשבה הטיפשית שלך שאותה אני רואה לאורך כל ההודעות שלך ותתעורר.
הערבים הביאו לכאן רק רע גם אלו שאתה מגדיר כ"אנשים טובים" לא יעמדו לצידך ולצד העם שלך כאשר האחים הערביים הכלבים שלהם ירצו להשתלט על המדינה הם יפנו את הגב למדינת ישראל שהשלטון העלוב שלה דואג לערבים ולשמאלנים וילכו עם ה"עם" שלהם .
ולא הזכרתי כמובן את כל מקרי הטרור והפשיעה החמורה בשנים האחרונות הנעשית ע"י ערבים ושוהים בלתי חוקיים שנמצאים כאן לזמן קצר ובורחים חזרה וכמובן שאת רוב המקרים ה"תקשורת" השמאלנית חובבת הכלבים לא מזכירה כדי שאנשים לא יצאו לרחובות להפגין כמו שהשמאלנים הבכיינים יודעים כשמעלים להם 2 שקל על הקוט'ג .