כתב נושא: פתח תקווה: "יש ביקוש למוצרי חג המולד"  (נקרא 2774 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פתח תקווה: "יש ביקוש למוצרי חג המולד"
« ב- : דצמבר 22, 2011, 18:45:56 »
במדרחוב בפ"ת ניתן למצוא חנויות עם מוצרי חג נוצריים לצד חנוכיות. מוכרת מסבירה: חוגגים את חנוכה ואז את חג המולד, אין סתירה.

לפני מספר ימים הגיעה לערוץ 7 פנייה לגבי מכירת מוצרים נוצריים במרכז העיר בפתח תקווה. הדבר צרם לאנשים במיוחד משום שהמוצרים נמכרים לצד חנוכיות וסביבונים, כאילו אין שום סתירה ביניהם.

במדרחוב בפתח תקווה אכן ראינו שתי חנויות בהן ניתן לרכוש עצי אשוח ואף חפצים עם עיטורים של צלבים וסממנים נוצריים אחרים. לנה, מוכרת באחת החנויות, סיפרה כי יש ביקוש גדול למוצרי חג המולד. "הרבה ישראלים קונים", היא מבהירה ומספרת כי רבים קונים גם חנוכיה וגם עץ אשוח - "עכשיו חנוכה, ואחרי חנוכה יש את חג המולד. בבית יש חנוכיה בכל שנה, ואחרי זה בחג המולד יש עץ."

אחד מעוברי האורח שפגשנו במקום אמר כי התופעה הגיעה עם העלייה מברית המועצות לשעבר וכי לא מפתיע שיש משפחות שרוצות לציין את החג היהודי לצד היום הנוצרי, "באו לכאן הרבה זוגות - הבעל נוצרי והאישה יהודיה. אז יש שיוויון זכויות. זה פמיניזם, לא?"

יצחק שגר כבר 75 שנה בפ"ת אומר כי מדובר בתופעה חדשה בשנים האחרונות, "זה עלוב שהגענו לדבר הזה" הוא מבהיר.

לנה, מהחנות במדרחוב, טוענת כי המוצרים בחנות שהינם בעלי אופי נוצרי מוחלט מיועדים לתיירים ולא ליהודים. לגבי המהות של חג המולד היא קובעת כי בכלל לא מדובר בחג נוצר, "למה נוצרי? זה לא נוצרי!". אנו שואלים את לנה האם היא מקבלת ביקורת על מכירת המוצרים הנוצריים - "נו, אתה רואה את הפנים שלי", היא אומרת, "מישהו יכול להגיד לי?".

מקור: ערוץ 7

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #1 ב- : דצמבר 22, 2011, 21:42:32 »
העליה מברית המועצות הייתה העצם תחילתה הכחדת היהדות.
נכון שהמדינה שהוקמה היא גם אנטישמית ביסודה אבל מהעליה הזאת עלו רמת הפשע אלימות במשפחה זנות וגם החלה תרבות האלכוהול,החומר נהפך חשוב יותר מהרוח ופירוק משפחות נהפך למשחק בעקבות הבאת התרבות הברברית שלהם לכאן.
זאת העליה הראשונה שבה עלו גויים ובני תערובת ללא שום זיקה לצד היהודי שלהם.
התחילה תרבות הריסוס צלב קרס וגם התחילו לקום כנופיות פשע מאורגנות קווקזיות וכו.
בקיצור טינופת של עליה.
ושלא תבינו לא נכון אני לא מתכוון ליהודים שעלו אלה לגויים הזבל.  
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #2 ב- : דצמבר 22, 2011, 23:18:33 »
אני לא יתפלא אם התחילו למכור גם בקנטינות של צה"ל

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
« להגיב #3 ב- : דצמבר 23, 2011, 00:52:08 »
 :thumbsdown:
בס"ד

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #4 ב- : דצמבר 23, 2011, 01:52:31 »
כמה אירוני שדווקא חג כמו חנוכה עוות ע"י השמאל המתיוון.

דווקא החג שמדגיש יותר מכל חג אחר את ביעור ההתיוונות ושיקוצים זרים בארצנו הפך לחג של "סובלנות" כלפי עבודה זרה ושיקוצים.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #5 ב- : דצמבר 25, 2011, 01:14:57 »
הקליפות נאחזות בניצוצו של הקדושה כמו שחרקים נמשכים בהמוניהם לדבש. ככה כוחות הטומאה מנסים לעוות כל דבר טהור וקדוש. גם היוונים הקדומים טרחו לטמא את כל פחי השמן.
רצו להביא יהודים שסבלו בברית המועצות. נלחמו בשביל זה. בסוף עשו לנו נס פח הזבל. הביאו לפה המוני בריונים רוסים ניאו נאצים ואת הנקבות הפרוצות שלהן
ואלה שאינן סתם פרוצות אלא זונות כמקצוע.
מוכרי סמים. שודדים, רוצחים קרי דם. טינפו לנו את הרחובות. טינפו לנו את הבית.
גויים החוצה!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!