כתב נושא: בגלל הסרת מגן הדוד: ח"כ בן-ארי סירב לתרום דם  (נקרא 9409 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
בגלל הסרת מגן הדוד: ח"כ בן-ארי סירב לתרום דם
« להגיב #50 ב- : דצמבר 03, 2011, 22:28:37 »
אני לא יודע עד כמה בן ארי צבוע אם בכלל ,אבל מה שבטוח שהוא ומרזל חשפו לא פעם ולא פעמיים את פרצופם של השמאל.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #51 ב- : דצמבר 03, 2011, 22:43:20 »
נכון.
תכלס למי יש להצביע אם לא לאיחוד הלאומי? מכירים מישהו אחר יותר טוב? אני לא...עד אז הם יקבלו את הקול שלי.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק Jew

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : דצמבר 03, 2011, 23:15:38 »
ככה הוא ירד על חיים בן פסח? והוא עוד אומר שאנחנו הזויים? וואי וואי, איזה בן ****..

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #53 ב- : דצמבר 08, 2011, 23:03:04 »
יוסף בנימין וג'ואיש גירל.
מבחינתכם יש רק דעה אחת, צרה ודקה כחוט השערה. כל מי שלא הולך בקו שלכם ומעריץ את האלוהים שלכם חיים בן פסח, מבחינתכם הוא שמאלנצי או משהו כזה.
כבודו של חיים בן פסח במקומו מונח. הוא יהוקי שמקדש שם שמיים, מקדיש את חייו להצלת יהודים, להפיץ תורה ואמת ולקירוב הגאולה.
עם כל זאת חיים בן פסח הוא לא היהודי היחיד, ולא בהכרח שמי שלא הולך אחריו ומחזיק בציציות בגדיו טועה/שמאלני/בוגד/צבוע.
יש בי כבוד רב וחיבה רבה לברוך מרזל ומיכאל בן ארי. הם יהודים שפועלים למחות ולהסביר ולעורר. למרות שאני לא מצביע כי הם חלק ממפלגה אחרת, אני מצדיע. ישר כוחם.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : דצמבר 11, 2011, 16:17:13 »
יוסף בנימין וג'ואיש גירל.
מבחינתכם יש רק דעה אחת, צרה ודקה כחוט השערה. כל מי שלא הולך בקו שלכם ומעריץ את האלוהים שלכם חיים בן פסח, מבחינתכם הוא שמאלנצי או משהו כזה.
כבודו של חיים בן פסח במקומו מונח. הוא יהוקי שמקדש שם שמיים, מקדיש את חייו להצלת יהודים, להפיץ תורה ואמת ולקירוב הגאולה.
עם כל זאת חיים בן פסח הוא לא היהודי היחיד, ולא בהכרח שמי שלא הולך אחריו ומחזיק בציציות בגדיו טועה/שמאלני/בוגד/צבוע.
יש בי כבוד רב וחיבה רבה לברוך מרזל ומיכאל בן ארי. הם יהודים שפועלים למחות ולהסביר ולעורר. למרות שאני לא מצביע כי הם חלק ממפלגה אחרת, אני מצדיע. ישר כוחם.

אני לא מדברת רק על מה שהוא אמר על חיים, אני מדברת על עוד כמה דברים שהביבי בן ארי הזה עשה.
לדעתי הוא לא יהודי ולדעתי אתה ושאר האנשים שמגנים עליו ומצביעים לו - טועים.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #55 ב- : דצמבר 11, 2011, 19:10:48 »
zelhar - תשמע,בן גביר לא ראה את רוני בתור נאצי,אפילו אני הייתי בטוח שהסכסוך של הימין איתו זה אי הבנה, בפורום של חזית הוא דיבר נורמלי לגמרי והכחיש בתוקף את האשמות האלו. רק לאחר ש-כדי להסתדר עם חיים אגב- בן גביר הודיע לו שמבחינתו הפורום לא מייצג יותר את חזית יהודית לאומית (הפורום היה של רוני) ,הוא התחיל להראות את הפרצוף האמיתי שלו כשהוא הפך את הפורום(האתר שלו) לאתר שטנה נגד חיים . אבל אי אפשר היה לדעת את זה לפני..
לוחם יהודה- "הם יכנסו בערבים אין ספק, אבל לטרנספר? אני לא חושב שיהיה להם ביצים."
אצטט את בן גביר כשהוא נשאל על זה על ידי איזה כתבת "נעשה את זה בנחישות ורגישות"
יוסף בנימין- "ברוך מרזל ומיכאל בן ארי עושים את כל זה בשביל לחזק את התדמית המגוחכת שלהם כמנהיגי הכהניסטים"
זה פרשנותך ,שעם כל הכבוד אני חולק עליה, אני חושב שהם עושים את זה כדי להעביר את המסרים האלו לציבור ולמחות.
אני גם סובר שעידוד הגירה זה לא ריאלי ...הערבים לא מעוניינים להגר יותר,זה אולי היה רלוונטי לפני מלחמת יום כיפור ,מאז יש להם תקווה,ואין שום מדינה בעולם שתסכים להפלות אותם לטובה כמו המדיניות השמאלנית של ישראל.גם אם תכנית עידוד הגירה תוכל להוביל לכך שיהגרו כמה משפחות,אין שום ערובה שהם לא יחזרו אחרי כמה שנים,וכמובן שלא יהיה להם שום כוונות להחזיר את הכסף שעודד אותם להגר לכתחילה.הדרך להעיף אותם היא לגרש אותם פיסית.
אם אתה טוען שהרב מיכאל בן ארי טען שאי אפשר לעשות כלום אלא חייב לקבל את המצב הקיים שהערבים פה...זה סיפור אחר,אבל תצטרך להביא מקור כדי שאקבל שהוא אמר את זה.
תקן אותי אם אני טועה -אך הערבים שניסו לתקוף את בן גביר ניצלו בעור שיניהם כי איזה שוטר החליט לעצור אותו(כשהוא יצא לרדוף אחריהם) במקום אותם (וכן,הם ברחו,משמע -פחדו, הם היו גיבורים רק כשהוא היה בתוך האוטו)

"לתקשורת יש אינטרס להציב מישהו ששם את הכסף שלו בבנק ערבי, כמנהיג כהניסטי. "
מקור ?

בעניין זה שהוא אמר שהסירטונים של חיים מצחיקים, תדון לכף זכות רב בישראל,והחברותא של הרב בנימין זאב כהנא זצוק"ל הי"ד , הוא בטח ראה סירטונים כאלה :

או זה

למה לחשוב שהוא התכוון שדווקא הסירטונים הרגילים עם המסר החשוב והרציני הם מצחיקים?
--
דוגרי חלאס עם השטויות האלה חבר'ה,אנחנו צריכים לחשוב איך להתאחד כדי שנוכל להשפיע יותר, לא לגרום למחלוקת ופירוד בתוך המחנה של אנשי כהנא.
« עריכה אחרונה: דצמבר 11, 2011, 19:31:50 על ידי hebraic »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #56 ב- : דצמבר 12, 2011, 14:00:11 »
מה מצחיק אותך בסרטונים של חיים, ערבלאבר? שכל הערבים נאצים שרוצים לשסף גרונות תינוקות יהודים? שגבולות 67' הם גבולות אושוויץ? שמי שמקים מדינת ערבית בגבולות אלו הוא בוגד?

מה אתה רציני? אתה באמת שואל מה מצחיק בסרטונים של חיים? המבטא, החיקויים, הטירוף, הדעות, החת'... לא סתם אני מכור לסרטונים ולתנועה, הדבר הזה מצחיק פי מאה מכל דבר אחר שיש באינטרנט. בינינו, אם חיים היה פוליטיקאי טוב כמו שהוא סטנדאפיסט, הוא כבר מזמן, מזמן היה פה ראש ממשלה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #57 ב- : דצמבר 12, 2011, 20:06:16 »
אנחו צריכים לדעת להלחם יחד.ולא להלחם האחד בשני.
זכרו את תקופת בית שני שבה במקום להלחם ברומאים נלחמו יוחנן מגוש חלב ושמעון בר גיורא האחד בשני. עד שנזכרו לאחד כוחות, לא היה להם אוכל ומצבם היה ביש. הסוף ידוע.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!