כתב נושא: אנחנו אוהבים אותך חיים בן פסח.  (נקרא 22546 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
בעניין: אנחנו אוהבים אותך חיים בן פסח.
« להגיב #25 ב- : דצמבר 03, 2006, 22:52:10 »
אני נורא לשמוע את חיים למרות שלא בהכל אנחנו מסכימים, כמו שהוא בעצמו ציין באחת מהפעמים, המילה יהודונים לא ממש אהובה עלי.

אני גם פעם לא אהבתי לשמוע את השימוש במילה הזו שח"כ צבי הנדל
השתמש בה לתאר את שגריר ארה"ב בישראל דן קרצר, עד מהרה למדתי להבין
עד כמה מתאים הכינוי הזה לאנשים שנושאים אותו - מדובר ביהודים פתאטים חדורי שנאה עצמית,
וחרדת נטישה שיעדיפו לבעוט ביהודי כדי לשמח נוצרי - אלה הם ידידי י-ה-ו-ד-ו-נ-י-ם.

יהודונים זה אותם בעלי תחנות רדיו יהודים שסירבו לתת לחיים לשדר בזמן שהנוצרים כן,
זה היהודונים שרודפים כהניסטים בזמן שנוצרים מצטרפים אליהם, וכו' וכו'...

זה שישראל היא "דמוקרטיה" זה לא חדש. כל אוויל יכול לקרוא את הפסיקות של בגץ בשנים האחרונות כדי לראות איזה "דמוקרטיה" נאורה יש לנו בארץ.

אבל, המילה יהודון מעלה לי קונוטציות רעות. אני חושב שבימינו המילה שמאלני לא פחות גרועה מכל כינוי גנאי אחר.
כינוי מעליב יותר יכול להיקרא למשל , אחיו של ביילין, תומכיו של טיבי, או הפאה של גדי סוקניק. תבחרו מה מתאים לכם.

כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #26 ב- : דצמבר 03, 2006, 23:01:35 »
אתם דור חצוף, ואתם שוחטים הרבה פרות קדושות, אבל וזה בסדר. חז"ל לימדו אותנו שהגאולה תבוא בדור שתהיה בו הרבה "חוצפתא"
דוקא החוצפנים יביאו את הגאולה.
חוץ, מזה אני גם חושב שצריך להזהר בכבודם של תלמידי חכמים, מי שבקיא בש"ס בפוסקים ומשנה ובתלמוד כמו הרב עובדיה יוסף (או כסף בשבילכם), צריך להזהר בכבודו. זו דעתי.
בכל שאר הבוגדים שאינם תלמידי חכמים, אין צריך לנהוג בכבוד, ואפילו מצווה לזלזל בהם.

עז77

• אורח
« להגיב #27 ב- : דצמבר 04, 2006, 05:34:22 »
אני נורא לשמוע את חיים למרות שלא בהכל אנחנו מסכימים, כמו שהוא בעצמו ציין באחת מהפעמים, המילה יהודונים לא ממש אהובה עלי.

עד כמה מתאים הכינוי הזה לאנשים שנושאים אותו - מדובר ביהודים פתאטים חדורי שנאה עצמית,

זה שישראל היא "דמוקרטיה" זה לא חדש. כל אוויל יכול לקרוא את הפסיקות של בגץ בשנים האחרונות כדי לראות איזה "דמוקרטיה" נאורה יש לנו בארץ.

אבל, המילה יהודון מעלה לי קונוטציות רעות. אני חושב שבימינו המילה שמאלני לא פחות גרועה מכל כינוי גנאי אחר.
כינוי מעליב יותר יכול להיקרא למשל , אחיו של ביילין, תומכיו של טיבי, או הפאה של גדי סוקניק. תבחרו מה מתאים לכם.

יש הבדל גדול בין שמאלן לבין יהודון.

ישנם שמאלנים אוהבי ישראל, יש דבר כזה, נדיר אבל יש,
מדובר באנשים טובים ביסודם שטעו בדרך - הכוונה שלהם טובה והם יעזרו ליהודי אם אפשר.

ויש יהודונים, יהודונים זה כל המלשינים למינהם, כל אלה שמגישים תביעות על פשעי מלחמה נגד ישראלים בבית הדין בהאג,
כל היהודים האלה שיחמירו שבעתיים עם יהודי אך ורק משום שהוא יהודי - אלא יהודונים, והכוונה יהודון היא ל"יהודי" צבוע ששונא יהודים בתוך תוכו,
זה יהודי שחולם להיות אהוד בקרב משפחת העמים - ורחמנא ליצלן אם תסתכלו על הממסד שלנו הממשלה ובתי המשפט, רובם ככולם יהודונים.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #28 ב- : דצמבר 04, 2006, 14:27:21 »
כל הכבוד לך המשך כך.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : דצמבר 04, 2006, 20:29:03 »

מדובר באנשים טובים ביסודם שטעו בדרך - הכוונה שלהם טובה והם יעזרו ליהודי אם אפשר.

ויש יהודונים, יהודונים זה כל המלשינים למינהם, כל אלה שמגישים תביעות על פשעי מלחמה נגד ישראלים בבית הדין בהאג,
כל היהודים האלה שיחמירו שבעתיים עם יהודי אך ורק משום שהוא יהודי - אלא יהודונים, והכוונה יהודון היא ל"יהודי" צבוע ששונא יהודים בתוך תוכו,
זה יהודי שחולם להיות אהוד בקרב משפחת העמים - ורחמנא ליצלן אם תסתכלו על הממסד שלנו הממשלה ובתי המשפט, רובם ככולם יהודונים.

כיום כשזו כבר מלחמת קיום, בעיני כל מי שתומך בצד השני, דהיינו שמאלנים, ראוי לגנאי.
רק היום היה לי ויכוח אם מישהו הודי, שמאלן, שסיפר לי שהמדינה הזו היא דריסת רגל של ארהב במזרח התיכון
וזה היה אקט כוחני להקים אותה והאצל הלחי וההגנה היו ארגוני טרור.
כשניסיתי להסביר לו שהאויב שלנו זה האויב הנאצי בגלגול אחר הוא התחיל עצבן ולהשתמש בכוח וקול גבוה
כדי להסביר לי שגם הצד השני חושב שאני נאצי ובעצם אין שום הבדל. לא הצלחתי להשחיל מילה אני לא משתמש בכוח לכפות את דעותיי.

השורה התחתונה היא שכמו שציינתי קודם, תופעות כאלו ואחרות מאפיינות את השמאל כיום ומי ששמאלני הוא מי שמתנגד לכל מה שישראל עושה כולל ההגנה העצמית שלה ושולל את זכות קיומה.

ארורים הם.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : דצמבר 04, 2006, 20:30:29 »
הודי=יהודי(לא הצלחתי לגלות איך עורכים פה)
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #31 ב- : דצמבר 05, 2006, 01:00:29 »

כיום כשזו כבר מלחמת קיום, בעיני כל מי שתומך בצד השני, דהיינו שמאלנים, ראוי לגנאי.
רק היום היה לי ויכוח אם מישהו הודי, שמאלן, שסיפר לי שהמדינה הזו היא דריסת רגל של ארהב במזרח התיכון
וזה היה אקט כוחני להקים אותה והאצל הלחי וההגנה היו ארגוני טרור.
כשניסיתי להסביר לו שהאויב שלנו זה האויב הנאצי בגלגול אחר הוא התחיל עצבן ולהשתמש בכוח וקול גבוה
כדי להסביר לי שגם הצד השני חושב שאני נאצי ובעצם אין שום הבדל. לא הצלחתי להשחיל מילה אני לא משתמש בכוח לכפות את דעותיי.

השורה התחתונה היא שכמו שציינתי קודם, תופעות כאלו ואחרות מאפיינות את השמאל כיום ומי ששמאלני הוא מי שמתנגד לכל מה שישראל עושה כולל ההגנה העצמית שלה ושולל את זכות קיומה.

ארורים הם.
ארה"ב כלל לא גילתה במדינת ישראל עניין עד הנצחון המזהיר במלחמת ששת הימים שנתן לנו ה', ולא קיבלנו מארה"ב אפילו רובה אחד.  את רוב הנשקים רכשנו דוקא מבריטניה, ומאוחר יותר, מצרפת.  ארה"ב החלה לגלות עניין בישראל לאחר מלחמת ששת הימים כתגובה ליחסים הקרובים שהחלו להתפתח בין ברה"מ לבין הערבים (קומוניזם ואיסלם תמיד היוו בעלי ברית טבעיים) בניסיון להגביל את ההשפעה הסובייטית במזרח התיכון.

התלות של מדינת ישראל בארה"ב אינה מתחייבת מכורח המציאות, אלא נכפתה עלינו על-ידי הנהגה כושלת ללא חזון וללא עקרונות.  לא אנחנו צריכים להרגיש ברי מזל בקבלנו סיוע אמריקאי שעליו התרגלנו לסמוך כל שנה כמו מכורי סמים, אלא האמריקאים הם אלה שצריכים להרגיש ברי מזל שישראל הסכימה להמשיך להיות בת-ברית, אחרי כל הבגידות של ארה"ב בזמן מלחמה"ע השניה, כשהם סרבו להפציץ את מסילות הברזל שהובילו מיליוני יהודים למותם באושוויץ, כשקהילית המודיעין האמריקאי הפרה הסכם לשיתוף מידע מודיעיני בסרבה לשתף עם מדינת ישראל מידע על הכור העיראקי, ולאחר שפולארד העביר את המידע על אחריותו, הענישה יהודי צדיק זה באישומים כוזבים (שעליהם כבר הורשע והוענש אמריקאי אחר!), והוא נמק בכלא עד היום, כבר 22 שנה.

שמאלניות היא בדר"כ תוצאה של בורות.  אבל כשאדם, בנוסף להיותו בור, הוא גם יהיר ואין לו דרך ארץ, אין סיכוי לשנות את דעתו---הוא לא מעוניין לשמוע את האמת, הוא מעוניין לשמוע אך ורק את עצמו.  ה"מומחיות" של שמאלנים מסתכמת בהכפשת שמם של יהודים טובים, ובסתימת פיות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : דצמבר 05, 2006, 01:24:38 »
תודה על התגובה המפורטת אך אני אינני זקוק לשכנוע. ניסיתיל הסביר לו בצורה נעימה את ההיסטוריה, אך בשלו כנראה אכול מפררופוגנדה של הצד השני ובסיפורי מעשה איך ראשי ההנהגה נפגשו עם הנאצים ולא עזרו ליהודים בשואה כדי להאיץ את הקמת מדינת ישראל.

פשוט עצוב :(
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #33 ב- : דצמבר 05, 2006, 02:05:09 »
תודה על התגובה המפורטת אך אני אינני זקוק לשכנוע. ניסיתיל הסביר לו בצורה נעימה את ההיסטוריה, אך בשלו כנראה אכול מפררופוגנדה של הצד השני ובסיפורי מעשה איך ראשי ההנהגה נפגשו עם הנאצים ולא עזרו ליהודים בשואה כדי להאיץ את הקמת מדינת ישראל.

קסטנר נשלח לגרמניה על-ידי הסוכנות לא לשם זרוז הקמתה של המדינה, אלא אך ורק על מנת ליצור רושם מוטעה על יהודים שהסוכנות אכן פועלת כביכול למען הצלתם של יהודי הונגריה, ולצורך שיתוף פעולה עם הבריטים ימ"ש במניעת עליה המונית של יהודים לארץ ישראל.
« עריכה אחרונה: דצמבר 11, 2006, 06:56:36 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #34 ב- : דצמבר 05, 2006, 02:09:41 »
הודי=יהודי(לא הצלחתי לגלות איך עורכים פה)

לאחר שגולש צובר 50 הודעות הוא יוכל לערוך הודעות בעזרת הכפתור הזה שיופיע ליד כפתור הציטוט

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : דצמבר 05, 2006, 02:17:43 »

קסטנר נשלח לגרמניה על-ידי הסוכנות לא לשם זרוז הקמתה של המדינה, אלא אך ורק על מנת לעשות רושם מוטעה על יהודים שהסוכנות אכן פועלת כביכול למען הצלתם של יהודי הונגריה, ועל מנת שיתוף פעולה עם הבריטים ימ"ש במניעת עליה המונית של יהודים לארץ ישראל.

קסטנר היה קשור לסוכנות ובהחלט לא היה אחד ממנהיגי הציונות. בכל מקרה לא לזה המשורר התכוון.
כי לא לשווא נפלו בנינו

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #36 ב- : דצמבר 05, 2006, 13:49:23 »
מתי היום התכנית שלו?
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : דצמבר 05, 2006, 15:04:33 »
חיים בן פסח נשוי?

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

Aaron

• אורח
« להגיב #38 ב- : דצמבר 05, 2006, 15:26:09 »
חיים בן פסח נשוי?
לא. הוא מחפש יהודיה שגרה בא"י.

מנותק MiSs_DAnIeL

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : דצמבר 05, 2006, 15:36:24 »
חיים בן פסח נשוי?
לא. הוא מחפש יהודיה שגרה בא"י.

אמא שלי הייתה שמחה אם הייתי מביאה בעל כזה
חחחחחחח  :)

"עַל-מִשְׁכָּבִי, בַּלֵּילוֹת,
בִּקַּשְׁתִּי, אֵת שֶׁאָהֲבָה נַפְשִׁי,  בִּקַּשְׁתִּיו, וְלֹא מְצָאתִיו."

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : דצמבר 05, 2006, 23:38:51 »
עכשיו קראתי מה שאמרתם על הרב עובדיה
אני בשוק שממניעים כלאו הוא פעל נגד הרב כהנא
ושזה בעצם מה שגרם להוצאתו של כהנא.

ביזיון.

עוד סיבה למה אני לא אוהב את שס.
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : דצמבר 06, 2006, 03:37:18 »
עכשיו קראתי מה שאמרתם על הרב עובדיה
אני בשוק שממניעים כלאו הוא פעל נגד הרב כהנא
ושזה בעצם מה שגרם להוצאתו של כהנא.

ביזיון.

עוד סיבה למה אני לא אוהב את שס.

ושתדע שזה לא רק הרב עובדיה כסף.  היו עוד הרבה רבנים, שחלקם אפילו הביעו באופן פרטי בפני הרב כהנא הי"ד את תמיכתם, אבל כשהגיע רגע האמת, "כבשו פניהם בקרקע" כפי שעשו "גדולים" אחרים, חברי הסנהדרין ברשות שמעון בן-שטח, בזמן ששפטו את ינאי המלך.  הרב כהנא היה ממש כמו אברהם אבינו, אברם העברי---כל המחנה ה"דתי-לאומי" מעבר אחד, והרב כהנא בעבר השני.  "ויוותר יעקב לבדו"---אז הוא הופך לישראל!  ממשיכים בדרכו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : דצמבר 07, 2006, 19:58:49 »
חברה פשוט ביזיון תלמידי חכמים מובהק וכולכם תשלמו על זה בשמים (ואולי אפילו בארץ) על כל מילה שהוצאתם נגד חכם בישראל וכל שכן נגד ענק תורה בישראל כמו הגר"ע יוסף שליט"א שחיבר למעלה מ-40 ספרים בהלכה.
 אני לא יודע מאיפה אתם מקריצים שהוא פעל נגד הרב כהנא, אבל אם אתם במקום לבלבל את השכל בדברים שאינכם מבינים בהם כלום, ובמקום להוציא דיבה על גדולי ישראל (ה' ירחם), תקראו את הספר של הרב כהנא שהוא חיבר בעצמו בשם "משאל עם או מהפכה" , ששם הרב כהנא מסביר בדיוק מי הם הגורמים שפעלו נגדו ונגד תנועתו כ"ך, והוא לא מזכיר שם בכהוא זה את הרב עובדיה!
וגם כשהוא חולק על הגר"ע יוסף שליט"א בנושא "שטחים תמורת שלום" כפי שהוא מביא בסיפרו "על האמונה ועל הגאולה" ששם הרב כהנא פורש את כל שיטתו בנושא "שטחים תמורת שלום" הוא חולק בכבוד עם נימוקים הילכתיים, ולא פעם אחת הוא מזכיר את שמו הרב של הרב עובדיה.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #43 ב- : דצמבר 07, 2006, 20:01:07 »
חברה פשוט ביזיון תלמידי חכמים מובהק וכולכם תשלמו על זה בשמים (ואולי אפילו בארץ) על כל מילה שהוצאתם נגד חכם בישראל וכל שכן נגד ענק תורה בישראל כמו הגר"ע יוסף שליט"א שחיבר למעלה מ-40 ספרים בהלכה.
 אני לא יודע מאיפה אתם מקריצים שהוא פעל נגד הרב כהנא, אבל אם אתם במקום לבלבל את השכל בדברים שאינכם מבינים בהם כלום, ובמקום להוציא דיבה על גדולי ישראל (ה' ירחם), תקראו את הספר של הרב כהנא שהוא חיבר בעצמו בשם "משאל עם או מהפכה" , ששם הרב כהנא מסביר בדיוק מי הם הגורמים שפעלו נגדו ונגד תנועתו כ"ך, והוא לא מזכיר שם בכהוא זה את הרב עובדיה!
וגם כשהוא חולק על הגר"ע יוסף שליט"א בנושא "שטחים תמורת שלום" כפי שהוא מביא בסיפרו "על האמונה ועל הגאולה" ששם הרב כהנא פורש את כל שיטתו בנושא "שטחים תמורת שלום" הוא חולק בכבוד עם נימוקים הילכתיים, ואפילו לא פעם אחת הוא מזכיר את שמו של הרב עובדיה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #44 ב- : דצמבר 11, 2006, 07:09:16 »
וגם כשהוא חולק על הגר"ע יוסף שליט"א בנושא "שטחים תמורת שלום" כפי שהוא מביא בסיפרו "על האמונה ועל הגאולה" ששם הרב כהנא פורש את כל שיטתו בנושא "שטחים תמורת שלום" הוא חולק בכבוד עם נימוקים הילכתיים, ולא פעם אחת הוא מזכיר את שמו הרב של הרב עובדיה.
הבעיה היא שעובדיה כסף לא פעל---הוא לא תמך ברב כהנא בפומבי, ש"סניקים בכנסת לא הצביעו בעד הצעות אי-אמון שהגיש הרב כהנא.

אמר הרב הי"ד באחד משיעוריו, שאם מעמיסים ש"ס על חמור---אז יש על החמור ש"ס.  אבל הוא עדיין חמור...

אני לא מתווכח עם טענתך שעובדיה כסף גדול בתורה.  אבל מבחינת אמונה ובטחון בה' הוא לא מתקרב אפילו לקרסוליו של הרב כהנא, ולכן עובדיה כסף לא ראוי להיות בעמדה של הנהגה.  אילו הוא היה  מסתפק בלהיות יועץ בענייני הלכה, לא היה לי שום דבר נגדו.  אבל כשהוא תוחב את אפו אל תוך פוליטיקה, הווה אומר מנהיגות על עם ישראל, והוא כל כך קטן אמונה ומושחת, את זה אני לא יכול לקבל.

נחשפו בעבר מקרים של רבנים(!) שהיו גנבים ופדופילים.  אז בגלל שהם היו רבנים אנחנו אמורים לסלוח להם?!  "תלמיד חכם שיש רבב על בגדו חייב מיתה" אמרו חז"ל.  כסף, דרעי ועאמר---אצלם יש הרבה יותר מרבב על בגדיהם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #45 ב- : דצמבר 11, 2006, 11:23:29 »
אתם לא ממשיכי דרכו של הרב כהנא הי"ד, אתם פשוט חבורה של רשעים שאין להם שום כבוד לתלמידי חכמים.
אני אצטט פעם אחרונה את הרב כהנא, הרב כהנא הי"ד בהופעה אצל לארי קינג (משנת 1985) אמר דברים מפורשים: "כל מי שמדבר נגד תלמיד חכם נקרא אתאיסט, כופר רשע".
הרב מאיר כהנא הי"ד כותב בסיפרו "כהן ונביא" כרך ב': "הקשב והבט בזהירות מרובה על אותו אדם שהוא טוען אוהב יהודים , אם הוא מדבר בשם "היהדות" בשעה שהוא אדם שמעולם לא למד, ומשתמש במעט שלמד כדי לתקוף בו תלמידי חכמים (וזה לא משנה איזה ת"ח)- הוא אינו בשבילך". הכוונה הוא אינו שווה שתתחבר אליו, ובטח שלא תשים אותו עליך למנהיג!!!!

אתם מצטטים מעט ממה שאתם יודעים מעט על יהדות בשביל להשמש נגד ת"ח  ("תלמיד חכם שיש רבב על בגדו חייב מיתה" אמרו חז"ל")- הרב כהנא אמר במפורש- אנשים כאלה לא שווה להתחבר אליהם!!!

מנותק הקול השפוי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #46 ב- : דצמבר 11, 2006, 12:45:49 »
אתם לא ממשיכי דרכו של הרב כהנא הי"ד, אתם פשוט חבורה של רשעים שאין להם שום כבוד לתלמידי חכמים.
אני אצטט פעם אחרונה את הרב כהנא, הרב כהנא הי"ד בהופעה אצל לארי קינג (משנת 1985) אמר דברים מפורשים: "כל מי שמדבר נגד תלמיד חכם נקרא אתאיסט, כופר רשע".
הרב מאיר כהנא הי"ד כותב בסיפרו "כהן ונביא" כרך ב': "הקשב והבט בזהירות מרובה על אותו אדם שהוא טוען אוהב יהודים , אם הוא מדבר בשם "היהדות" בשעה שהוא אדם שמעולם לא למד, ומשתמש במעט שלמד כדי לתקוף בו תלמידי חכמים (וזה לא משנה איזה ת"ח)- הוא אינו בשבילך". הכוונה הוא אינו שווה שתתחבר אליו, ובטח שלא תשים אותו עליך למנהיג!!!!

אתם מצטטים מעט ממה שאתם יודעים מעט על יהדות בשביל להשמש נגד ת"ח  ("תלמיד חכם שיש רבב על בגדו חייב מיתה" אמרו חז"ל")- הרב כהנא אמר במפורש- אנשים כאלה לא שווה להתחבר אליהם!!!

ובאופן אירוני אתה תוקף אנשים בלי להכיר אותם
כי לא לשווא נפלו בנינו

Aaron

• אורח
« להגיב #47 ב- : דצמבר 11, 2006, 13:19:17 »

תקשיב טוב, רוב הפורום הוא חילוני. אני גם חילוני ואני לא מייחס שום חשיבות מיוחדת לרב או לתלמידי חכמים. הרב היחיד שאני מייחס לו חשיבות מיוחדת הוא כמובן הרב מאיר כהנא הי"ד זצ"ל. כל שאר הרבנים בשבילי זה כלום. כי אני לא דתי. אז מה אתה בכלל אומר שאם אנחנו לא נותנים כבוד לתלמידי חכמים אז אנחנו לא כהניסטים? מה זאת השטות הזאת לעזאזל?
מה שמעניין אותנו זה כייצד לטפל בבעיה היהודית המרכזית - ערבים מוסלמים נאצים ויהודים בוגדים שכובשים את הארץ. הרב עובדיה ותלמידי החכמים לא קושרים לפה ולא מענינים אף אחד.

מנותק eran

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #48 ב- : דצמבר 11, 2006, 15:23:15 »
"הקול השפוי" - אני לא צריך להכיר את אותם אנשים, מבחינת היהדות כל אדם שמדבר נגד רב (וזה לא משנה איזה)- הוא נקרא רשע!!!

אהרון כתב: "הרב היחיד שאני מייחס לו חשיבות מיוחדת הוא כמובן הרב מאיר כהנא הי"ד".

אם כך אז בוא אני יצטט את דבריו של הרב כהנא בכבודו ובעצמו מילה במילה אותה תחליט בעצמך:
הרב כהנא יצא נגד "החילוניות הלאומית" וכמו שהוא אמר בספר "צופה ומנהיג" עמ' 333 : "אנחנו יותר קרובים לסאטמר מאשר לרפול (חילוני לאומני), כי לרפול אין עול מלכות שמים".

אתה מבין הרב כהנא יותר קרוב לחסידי סאטמר ממאה שערים מאשר לחילונים שאיכפת להם מלאומיות!!!

בספרו "על האמונה ועל הגאולה" בעמ' עו'-עז', כותב הרב את דעתו על "המדינה היהודית", וז"ל: "במקום לבנות את המדינה היהודית, הצלחנו להוציא גזע של עיבריים שהיתגויו, יצירה שהפשיטה מתושביה את בגדי היהדות של אלפי שנים, ובמקומה הלבישתם באופנת הנוכרים של דיזינגוף. התוצאות ניראות לעין- מתירנות, חומריות, אנוכיות, כאשר הנושאים היחידים שמעסיקים את מחשבתם הם הרכב, הרהיטים, הדירה, האופנה האמריקאית החדשה, הסרט האמריקאי, התקליט האמריקאי, וחלום החלומות-הגירה לארץ זבת חלב ודבש- אמריקה הנוכריה. כישלון ופשיטת רגל של הציונות. לא סתם לאומיות, אלא יהדות- שבת, כשרות, טהרת המשפחה, שיבה לקבלת עול מלכות שמים. רק כך"!!!!

אהרון אתה רוצה לטפל בבעיה הערבית במדינת ישראל נכון, בוא נראה מה יש לרב כהנא להגיד כל כך שהרי אתה מכבד אותו:
 אומר הרב כהנא הי"ד בספר "צופה ומנהיג" עמ' 373 :"צה"ל הוא גדול כשהקב"ה רוצה, וכשהקב"ה לא רוצה, לא"!!
אתם מבינים לא צה"ל ולא בטיח- רק ה'!!!!!!!!!!

אלה ציטוטוים מדויקים מילה במילה מדברי הרב, אתה יכול לפתוח את המקורות שנתתי ולחפש!!!

עז77

• אורח
« להגיב #49 ב- : דצמבר 11, 2006, 16:01:59 »
"הקול השפוי" - אני לא צריך להכיר את אותם אנשים, מבחינת היהדות כל אדם שמדבר נגד רב (וזה לא משנה איזה)- הוא נקרא רשע!!!

אהרון כתב: "הרב היחיד שאני מייחס לו חשיבות מיוחדת הוא כמובן הרב מאיר כהנא הי"ד".

אם כך אז בוא אני יצטט את דבריו של הרב כהנא בכבודו ובעצמו מילה במילה אותה תחליט בעצמך:
הרב כהנא יצא נגד "החילוניות הלאומית" וכמו שהוא אמר בספר "צופה ומנהיג" עמ' 333 : "אנחנו יותר קרובים לסאטמר מאשר לרפול (חילוני לאומני), כי לרפול אין עול מלכות שמים".

אתה מבין הרב כהנא יותר קרוב לחסידי סאטמר ממאה שערים מאשר לחילונים שאיכפת להם מלאומיות!!!

בספרו "על האמונה ועל הגאולה" בעמ' עו'-עז', כותב הרב את דעתו על "המדינה היהודית", וז"ל: "במקום לבנות את המדינה היהודית, הצלחנו להוציא גזע של עיבריים שהיתגויו, יצירה שהפשיטה מתושביה את בגדי היהדות של אלפי שנים, ובמקומה הלבישתם באופנת הנוכרים של דיזינגוף. התוצאות ניראות לעין- מתירנות, חומריות, אנוכיות, כאשר הנושאים היחידים שמעסיקים את מחשבתם הם הרכב, הרהיטים, הדירה, האופנה האמריקאית החדשה, הסרט האמריקאי, התקליט האמריקאי, וחלום החלומות-הגירה לארץ זבת חלב ודבש- אמריקה הנוכריה. כישלון ופשיטת רגל של הציונות. לא סתם לאומיות, אלא יהדות- שבת, כשרות, טהרת המשפחה, שיבה לקבלת עול מלכות שמים. רק כך"!!!!

אהרון אתה רוצה לטפל בבעיה הערבית במדינת ישראל נכון, בוא נראה מה יש לרב כהנא להגיד כל כך שהרי אתה מכבד אותו:
 אומר הרב כהנא הי"ד בספר "צופה ומנהיג" עמ' 373 :"צה"ל הוא גדול כשהקב"ה רוצה, וכשהקב"ה לא רוצה, לא"!!
אתם מבינים לא צה"ל ולא בטיח- רק ה'!!!!!!!!!!

אלה ציטוטוים מדויקים מילה במילה מדברי הרב, אתה יכול לפתוח את המקורות שנתתי ולחפש!!!

ערן, אין לך נושאים אחרים לדבר עליהם?
אני חושב שכבר די הבנו את מה שיש לך להגיד.