כתב נושא: ערבים נטשו שכונה יהודית בעקבות פגיעה ברכבם  (נקרא 1467 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
משפחה ערבית שגרה בשכונה יהודית בעכו עזבה את השכונה. הסיבה – יהודים פגעו פעם אחר פעם במכוניתם.בעקבות הפגיעה ברכבים, משפחות ערביות נוספות מתכוננות לעזוב את השכונה.

בשבוע שעבר פורסם בערוץ 2, כי יהודים פגעו מספר פעמים ברכבים של ערבים בשכונה יהודית בעכו. בסרטון של מצלמת אבטחה שהציבה משפחה ערבית, נראים ארבעה רעולי פנים המגיחים במהירות אל רכבה של משפחת סרחאן.

הארבעה נראים כשהם מנפצים את שמשות הרכב, מנקבים את הצמיגים, ומנסים להצית את הרכב, אך ללא הצלחה.

עלי סרחאן שרכבו ניזוק כבר שלוש פעמים אמר לערוץ 2 כי לא ישאר לגור בשכונה. "אני מפחד על הילדים שלי", הסביר.

דאוד סאלום שרכבו ניזוק גם כן, אמר לערוץ 2 כי בגלל האירוע הזה כבר עזב את השכונה. בעקבות פגיעה ברכבים נוספים של ערבים, משפחות ערביות נוספות מתכוננות גם הם לעזוב.

המשטרה עצרה לאחרונה שלושה בחורים יהודים בחשד לפגיעה בערבים בעכו, אך הם שוחררו לאחר שלא נמצאו ראיות הקושרות אותם לאירועים.

לפני כחדשיים דיווחנו על צעיר יהודי תושב עכו שהותקף בידי עשרות ערבים, נעצר ונשלח למעצר בית.

ביום כיפור לפני שלוש שנים התפתחו בעכו מהומות ועימותים בין יהודים לערבים, לאחר שערבים השתוללו סמוך לבית כנסת בעיר.

מקור: הקול היהודי

וזה רק מפגיעה במכונית בלבד. תחשבו איך הם יברחו אם לא רק המכונית שלהם תיפגע.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
ערבים נטשו שכונה יהודית בעקבות פגיעה ברכבם
« להגיב #1 ב- : נובמבר 27, 2011, 17:16:08 »
ברוך שפטרנו. נראה שיש יהודים שיודעים איך לפעול נגד ההתפשטות הערבית בערי ישראל.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ערבים נטשו שכונה יהודית בעקבות פגיעה ברכבם
« להגיב #2 ב- : נובמבר 28, 2011, 01:38:04 »
כל הכבוד...ככה מוציאים את המחבלים מהארץ.
אם כולם יקחו דוגמה הערבים יברחו מפה וסוף סוף תהיה מדינה רק של העם היהודי.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.