כתב נושא: מה יקרה אם ארץ ישראל תכבש על ידי הערבים המוסלמים הנאצים?  (נקרא 35849 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
השאלה הזאת מטרידה אותי מאוד, והרבה אנשים, במיוחד אבא שלי, טוענים שאני חושב על שטויות כשאני מדבר על זה.
רק המחשבה על מה שעלול לקרות לעם היהודי בא"י מעוררת בי צמרמורת. כדי להסביר למה אני מתכוון אביא מספר דוגמאות ממעשיהם של ה"פלסטינים" בעיירה הנוצרית דאמור בלבנון בסוף שנות השבעים (זהירות, התיאורים שאני הולך להביא קשים מאוד).

יום אחד, בהוראתו של ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ימח שמו וזכרו, פלשו "פלסטינים" לעיירה דאמור בלבנון והחלו לבזוז, לרצוח לענות ולאנוס. בדיוק כפי שהמוסלמים עשו בימי ה"נביא" מוחמד ימח שמו. הם עקרו לילדים ולנשים את העיניים, כרתו לילדים את הידיים והרגליים, שיפדו נשים דרך הוגינה, שיפדו גברים דרך פי הטבעת, המיסו את איברי המין של הגברים בעזרת חומצת סוללות, שברו לנשים את הברכיים לפני שאנסו אותן, ולמה? כי הם בסה"כ היו נוצרים, "כופרים"!

לפני שלוש שנים צפיתי דרך האינטרנט בסרטון סנאף מחריד בשחור לבן שתיעד את אחד ממעשי הזוועה האלה:
ארבע נערות צעירות , ממש ילדות, אולי בנות 15,16, הופשטו לגמרי לאחר שנאנסו באכזריות על ידי המוסלמים הנאצים ושופדו דרך איבר המין על מוטות עץ מחודדים שהי תקועים באדמה. הנערות צרחו, בכו ודיממו והמוסלמים הנאצים עמדו מסביב, מחאו כפיים וצחקו בשמחה ובאושר כאשר הם יורים באויר. לאחר מכן הם תלשו את שדיהן עם צבטוט גדולות ועבות. כמה שהן צרחו. לא ניתן לתאר את הסבל שהיה על פניהן. לאחר מכן הם שפכו עליהן דלק ושרפו אותן.
לא הצלחתי להירדם בלילות במשך שבועות שלמים אחרי שראיתי את הסרט הזה. עד היום התמונות מהסרט הזה לא יוצאות לי מהראש.

אני יודע שלא הייתי צריך להביא תאורים כאלה בפורום, אבל חשוב לי שתבינו איזה אויב יש לנו. אם ישראל תכבש על ידי הערבים, חס וחלילה, הערבים יעשו את אותן זוועות נגד יהודים, או אפילו גרוע מזה. תהיה שואה נוספת נגד עם ישראל חס וחלילה.
ישראל נמצאת בסכנה גדולה מאוד כרגע. היא מוקפת במיליוני מוסלמים נאצים שיכבשו אותה אם עם ישראל לא יתאחד נגדם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
השאלה הזאת מטרידה אותי מאוד, והרבה אנשים, במיוחד אבא שלי, טוענים שאני חושב על שטויות כשאני מדבר על זה.
רק המחשבה על מה שעלול לקרות לעם היהודי בא"י מעוררת בי צמרמורת. כדי להסביר למה אני מתכוון אביא מספר דוגמאות ממעשיהם של ה"פלסטינים" בעיירה הנוצרית דאמור בלבנון בסוף שנות השבעים (זהירות, התיאורים שאני הולך להביא קשים מאוד).

יום אחד, בהוראתו של ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ימח שמו וזכרו, פלשו "פלסטינים" לעיירה דאמור בלבנון והחלו לבזוז, לרצוח לענות ולאנוס. בדיוק כפי שהמוסלמים עשו בימי ה"נביא" מוחמד ימח שמו. הם עקרו לילדים ולנשים את העיניים, כרתו לילדים את הידיים והרגליים, שיפדו נשים דרך הוגינה, שיפדו גברים דרך פי הטבעת, המיסו את איברי המין של הגברים בעזרת חומצת סוללות, שברו לנשים את הברכיים לפני שאנסו אותן, ולמה? כי הם בסה"כ היו נוצרים, "כופרים"!

לפני שלוש שנים צפיתי דרך האינטרנט בסרטון סנאף מחריד בשחור לבן שתיעד את אחד ממעשי הזוועה האלה:
ארבע נערות צעירות , ממש ילדות, אולי בנות 15,16, הופשטו לגמרי לאחר שנאנסו באכזריות על ידי המוסלמים הנאצים ושופדו דרך איבר המין על מוטות עץ מחודדים שהי תקועים באדמה. הנערות צרחו, בכו ודיממו והמוסלמים הנאצים עמדו מסביב, מחאו כפיים וצחקו בשמחה ובאושר כאשר הם יורים באויר. לאחר מכן הם תלשו את שדיהן עם צבטוט גדולות ועבות. כמה שהן צרחו. לא ניתן לתאר את הסבל שהיה על פניהן. לאחר מכן הם שפכו עליהן דלק ושרפו אותן.
לא הצלחתי להירדם בלילות במשך שבועות שלמים אחרי שראיתי את הסרט הזה. עד היום התמונות מהסרט הזה לא יוצאות לי מהראש.

אני יודע שלא הייתי צריך להביא תאורים כאלה בפורום, אבל חשוב לי שתבינו איזה אויב יש לנו. אם ישראל תכבש על ידי הערבים, חס וחלילה, הערבים יעשו את אותן זוועות נגד יהודים, או אפילו גרוע מזה. תהיה שואה נוספת נגד עם ישראל חס וחלילה.
ישראל נמצאת בסכנה גדולה מאוד כרגע. היא מוקפת במיליוני מוסלמים נאצים שיכבשו אותה אם עם ישראל לא יתאחד נגדם.

אתה צודק 100%, וככל שנחשוף את האמת, כן ייטב.  פרעות זוועתיים התרחשו בשנות ה-20 וה-30 (של המאה שעברה) בא"י לפני שבכלל מדינת ישראל היתה קיימת.

האם יש לך קישור לסרט שהזכרת למעלה?  הייתי מעוניין לצפות בו.  תודה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
אם זה חו"ח יקרה, לא יהיו עוד יהודים ויהדות בעולם. זה הסוף שלנו. ושלא תהיינה לאף אחד אשליות בנושא הזה. מי שישאר בחיים מאיתנו ילמד קוראן ויתפלל עם הראש על השטיח. התורה וכל ספרי הדת היהודית ילכו לפח ברגע אחד.
GY

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
אתה צודק 100%, וככל שנחשוף את האמת, כן ייטב.  פרעות זוועתיים התרחשו בשנות ה-20 וה-30 (של המאה שעברה) בא"י לפני שבכלל מדינת ישראל היתה קיימת.

אני ממש לא זוכר היכן ראיתי אותו. בכל מקרה אני אישית ממליץ בחום שלא תצפה בו, זה נורא!
יש סרטונים אחרים שמתעדים מעשים לא פחות זוועתיים שבוצעו על ידי מוסלמים שניתן למצוא באינטרנט בכל מני אתרי snuff למיניהם. רובם צולמו לפני שנים אחדות. באחד מהם שנקרא poop on a stick משפדים גבר עירקי דרך פי הטבעת. השיטה הזאת נרקאת חאזוק והיא הומצאה על ידי הטורקים המוסלמים הנאצים. הערבים נוהגים להטות את המוט ימינה כדי לא לפגוע בלב או בריאות על מנת שהקרבן יסבול במשך זמן ארוך ככל שניתן. לאחר מכן הם מעמידם את הקרבן ותוקעים את המוט באדמה. לוקח שעות ואפילו ימים שלמים עד שהקרבן מת.
בסרטון אחר מתעדים עונש שהוטל על ילד מוסלמי בן 8 (!) שבסה"כ גנב. הם השכיבו אותו על האדמה ובעזרת מכונית דרסו את ידו מספר פעמים. בסרטון נוסף שראיתי מתעדים כיצד מוסלמים איראנים כורתים את איבר מינו של גבר נוצרי של נימול.
ישנם סרטונים נוספים שבהם מתעדים סקילה באבנים של נשים מוסלמיות באירן ובמקומות אחרים וכריתת גפיים ואיברים של אנשים.
אינני זוכר באילו אתרים ראיתי אותם ואינני מעוניין לחפש או לצפות בהם שוב. אינני מסוגל לראות דברים כאלו.

מוחמד בעצמו עשה דברים כאלו. פעם שמעתי סיפור על שני אנשים שפגשו את מוחמד ואנשיו. הם היו חולים כתוצאה מחום המדבר ומוחמד "ניבא" להם שאם ישתו שתן גמלים הם יחלימו, והם עשו זאת והחלימו (שימו לב! נביא שמורה לאנשים לשתות שתן גמלים). אחרי שהחלימו הם התאסלמו. בלילה אחד הם גנבו את גמליו של מוחמד וברחו. בבוקר שלאחר מכן, מוחמד גילה זאת, ושלח את אנשיו לתפוס אותם ולהביאם אליו. אחרי שאנשיו של מוחמד תפסו אותם והביאו אותם אליו הוא הורה עליהם לכרות את ידיהם ורגליהם, לעקור את עינהם, לזרוק אותם על חולות המדבר ולתת להם לגסוס ולדמם לאור השמש הלוהטת.
דרך אגב, הסיפור הזה מופיע באחד מספרי החדית'.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט

אני ממש לא זוכר היכן ראיתי אותו. בכל מקרה אני אישית ממליץ בחום שלא תצפה בו, זה נורא!
יש סרטונים אחרים שמתעדים מעשים לא פחות זוועתיים שבוצעו על ידי מוסלמים שניתן למצוא באינטרנט בכל מני אתרי snuff למיניהם. רובם צולמו לפני שנים אחדות. באחד מהם שנקרא poop on a stick משפדים גבר עירקי דרך פי הטבעת. השיטה הזאת נרקאת חאזוק והיא הומצאה על ידי הטורקים המוסלמים הנאצים. הערבים נוהגים להטות את המוט ימינה כדי לא לפגוע בלב או בריאות על מנת שהקרבן יסבול במשך זמן ארוך ככל שניתן. לאחר מכן הם מעמידם את הקרבן ותוקעים את המוט באדמה. לוקח שעות ואפילו ימים שלמים עד שהקרבן מת.
בסרטון אחר מתעדים עונש שהוטל על ילד מוסלמי בן 8 (!) שבסה"כ גנב. הם השכיבו אותו על האדמה ובעזרת מכונית דרסו את ידו מספר פעמים. בסרטון נוסף שראיתי מתעדים כיצד מוסלמים איראנים כורתים את איבר מינו של גבר נוצרי של נימול.
ישנם סרטונים נוספים שבהם מתעדים סקילה באבנים של נשים מוסלמיות באירן ובמקומות אחרים וכריתת גפיים ואיברים של אנשים.
אינני זוכר באילו אתרים ראיתי אותם ואינני מעוניין לחפש או לצפות בהם שוב. אינני מסוגל לראות דברים כאלו.

מוחמד בעצמו עשה דברים כאלו. פעם שמעתי סיפור על שני אנשים שפגשו את מוחמד ואנשיו. הם היו חולים כתוצאה מחום המדבר ומוחמד "ניבא" להם שאם ישתו שתן גמלים הם יחלימו, והם עשו זאת והחלימו (שימו לב! נביא שמורה לאנשים לשתות שתן גמלים). אחרי שהחלימו הם התאסלמו. בלילה אחד הם גנבו את גמליו של מוחמד וברחו. בבוקר שלאחר מכן, מוחמד גילה זאת, ושלח את אנשיו לתפוס אותם ולהביאם אליו. אחרי שאנשיו של מוחמד תפסו אותם והביאו אותם אליו הוא הורה עליהם לכרות את ידיהם ורגליהם, לעקור את עינהם, לזרוק אותם על חולות המדבר ולתת להם לגסוס ולדמם לאור השמש הלוהטת.
האתר היחיד שאני מכיר שדומה למה שאתה מתאר נקרא

www.ogrish.com

ושם ראיתי את הסרט (שכנראה אתה מתאר) שמראה שיפוד קרבן דרך פי הטבעת.  האתר דורש רישום על מנת לקבל גישה מלאה לתוכן האתר.  כשצפיתי בתמונות ובסרטים המעטים שמצאתי שם, הלב שלי התחיל לדפוק כמו תוף, הרגשתי איך לחץ הדם עולה, ממש נעשה לי חושך בעיניים וקשה היה להירדם באותו לילה.  באמת מראות קשים---אבל נחוצים עבור אנשים מסוימים, בעיקר שמאלנים.

צריך להבין שעבור המוסלמים זה תענוג לצפות בכאלה זוועות.  אצלם לחץ הדם לא עולה, ולא נעשה להם חושך בעיניים.  להיפך!  הם נהנים להיות עדים לאכזריות.  בהם מתקיים הפסוק, "והוא יהיה פרא אדם, ידו בכל ויד כל בו".
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
אתה צודק 100%, וככל שנחשוף את האמת, כן ייטב. פרעות זוועתיים התרחשו בשנות ה-20 וה-30 (של המאה שעברה) בא"י לפני שבכלל מדינת ישראל היתה קיימת.

האם יש לך קישור לסרט שהזכרת למעלה? הייתי מעוניין לצפות בו. תודה.

www.ogrish.com

ושם ראיתי את הסרט (שכנראה אתה מתאר) שמראה שיפוד קרבן דרך פי הטבעת. האתר דורש רישום על מנת לקבל גישה מלאה לתוכן האתר. כשצפיתי בתמונות ובסרטים המעטים שמצאתי שם, הלב שלי התחיל לדפוק כמו תוף, הרגשתי איך לחץ הדם עולה, ממש נעשה לי חושך בעיניים וקשה היה להירדם באותו לילה. באמת מראות קשים---אבל נחוצים עבור אנשים מסוימים, בעיקר שמאלנים.

צריך להבין שעבור המוסלמים זה תענוג לצפות בכאלה זוועות. אצלם לחץ הדם לא עולה, ולא נעשה להם חושך בעיניים. להיפך! הם נהנים להיות עדים לאכזריות. בהם מתקיים הפסוק, "והוא יהיה פרא אדם, ידו בכל ויד כל בו".

ומשום מה השמאלנים האידיוטים מתים, פשוט משתוקקים לעשות עם הבהמות האלה שלום. איזה טימטום.

עז77

• אורח
ציטוט

www.ogrish.com

ושם ראיתי את הסרט (שכנראה אתה מתאר) שמראה שיפוד קרבן דרך פי הטבעת.  האתר דורש רישום על מנת לקבל גישה מלאה לתוכן האתר.  כשצפיתי בתמונות ובסרטים המעטים שמצאתי שם, הלב שלי התחיל לדפוק כמו תוף, הרגשתי איך לחץ הדם עולה, ממש נעשה לי חושך בעיניים וקשה היה להירדם באותו לילה.  באמת מראות קשים---אבל נחוצים עבור אנשים מסוימים, בעיקר שמאלנים.

צריך להבין שעבור המוסלמים זה תענוג לצפות בכאלה זוועות.  אצלם לחץ הדם לא עולה, ולא נעשה להם חושך בעיניים.  להיפך!  הם נהנים להיות עדים לאכזריות.  בהם מתקיים הפסוק, "והוא יהיה פרא אדם, ידו בכל ויד כל בו".

לדעתי אלה דברים חסרי כל טעם טוב ומיותר לדון בהם כאן,
מדובר באתר איום ונורא...

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
מדובר באתר איום ונורא...

צודק.  זה אתר באמת מזוויע.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
מדובר באתר איום ונורא...

אתה צודק. מדובר באתר מפגר ודוחה. אני בעצמי שונא את האתר הזה, אך אינני מסכים איתך כשאתה טוען כי מיותר להזכיר את מעשיהם הזוועתיים של הערבים המוסלמים הנאצים. אנשים צריכים לדעת על כך, ואם לא לראות אז לפחות לשמוע דוגמאות לפשעיהם נגד האנושות (עדיף שישמעו ולא יראו. רק השמאלנים האידיוטים צריכים לראות את זה. אולי זה יכניס קצת שכל לראש החולה שלהם). כשאתה נלחם נגד אויב, אתה צריך לדעת מיהו האויב מולו אתה נלחם ומהם הטקטיקות שלו (חובה לקרוא את הקוראן והחדית') וכך להבין כיצד להלחם בו.
אני לא אומר שעלינו לענות ערבים. חלילה לנו מלהיות כמוהם, אך אנו חייבים להשמיד אותם או לפחות לחסל חלק נכבד מהם.
"הבא להורגך השכם להורגו".

עז77

• אורח
ציטוט
מדובר באתר איום ונורא...

אתה צודק. מדובר באתר מפגר ודוחה. אני בעצמי שונא את האתר הזה, אך אינני מסכים איתך כשאתה טוען כי מיותר להזכיר את מעשיהם הזוועתיים של הערבים המוסלמים הנאצים. אנשים צריכים לדעת על כך, ואם לא לראות אז לפחות לשמוע דוגמאות לפשעיהם נגד האנושות (עדיף שישמעו ולא יראו. רק השמאלנים האידיוטים צריכים לראות את זה. אולי זה יכניס קצת שכל לראש החולה שלהם). כשאתה נלחם נגד אויב, אתה צריך לדעת מיהו האויב מולו אתה נלחם ומהם הטקטיקות שלו (חובה לקרוא את הקוראן והחדית') וכך להבין כיצד להלחם בו.
אני לא אומר שעלינו לענות ערבים. חלילה לנו מלהיות כמוהם, אך אנו חייבים להשמיד אותם או לפחות לחסל חלק נכבד מהם.
"הבא להורגך השכם להורגו".

לא לא, חלילה - שאמרתי "מיותר" התכוונתי לסרטונים האלה שדוקא כך תיאר פה עם השיפוד רחמנא ליצלן, ולא ארחיב מעבר לכך (ללא כוונה למשחק מילים  :) )

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
עד כמה שהבנתי זה דבר שאמור ליקרות ע"פ האמונה היהודית לא? שהחזירים המוסלמים הנאצים ישלטו בנו 9 חודשים שבמהלכם ימותו כל הרשעים אצלנו ורק אח"כ תבוא גאולה......
אני לא יודע מהי עמדתו של רב כהניסטי בעניין זה.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

עז77

• אורח
עד כמה שהבנתי זה דבר שאמור ליקרות ע"פ האמונה היהודית לא? שהחזירים המוסלמים הנאצים ישלטו בנו 9 חודשים שבמהלכם ימותו כל הרשעים אצלנו ורק אח"כ תבוא גאולה......
אני לא יודע מהי עמדתו של רב כהניסטי בעניין זה.

אם חו"ח לא נגאל את עצמו תתמשש נבואת גוג ומגוג שאכן ימלכו עלינו הערבים 9 חודשים,
ומה שיקרה אח"כ עפ"י הנבואה זו מלחמת העמים שאחריה יכחדו 2/3 מאוכלוסית העולם,
וייוותרו רק היהודים האמוניים ובני בח הנוצרים - ואז תבוא הגאולה של העולם הבא.

אני מקווה שלא טעיתי בכלום, אבל ככה זה נראה לי מה שצפוי לקרות פחות או יותר עפ"י התורה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט

אני מקווה שלא טעיתי בכלום, אבל ככה זה נראה לי מה שצפוי לקרות פחות או יותר עפ"י התורה.

ואם נגאל את עצמנו קיים סיכוי שנבואה זו לא תתממש?

עז77

• אורח
ציטוט

ואם נגאל את עצמנו קיים סיכוי שנבואה זו לא תתממש?

וודאי, ברגע שעם ישראל כולו יחזור בתשובה ויכה על חטא,
הוא למעשה יציל את עצמו מהגזרה. בכל תרחיש שלא יהיה הגאולה תבוא.

בין אם היא תבוא בנועם או בכאבים ואבידות של מיליוני בני אדם זה תלוי בעם ישראל.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט

כל בני ישראל חייבים להפוך לדתיים שומרי מצוות או שעליהם רק לכפר על עוונותיהם?

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
לומינוס היקר,
חבל שתשבור את הראש על כל מיני דברים של האמונה היהודית. הסיפור הזה של מלחמת גוג ומגוג שתבוא בדור שלנו הוא פירוש של פירוש של דברים  שכתובים בתנ"ך. הטקסט שכתוב בתנ"ך, כפשוטו, לא לגמרי ברור למה הכוונה.  אפשר בקלות להתבלבל כשקוראים את זה.

אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ומתי זה יקרה. יש ביהדות אמונה בניסים ובמשיחים שונים. היו אנשים שאמרו שדברים מסויימים יתרחשו לפי התורה והם לא התרחשו. רק לאחרונה ראיתי אנשים יושבים בהתנחלות ומביטים לשמיים בציפיה לנס - ו...הפתעה, הנס לא בא. בסוף פינו אותם.

צריך לעשות דברים ולא לשבת בחיבוק ידיים בציפיה לנס. אף אחד לא יעשה את תפקידנו במקומנו.
האמונה היהודית היא דרך חיים של יהודים. היא לא כרטיס כניסה לאיצטדיון שבו רואים ניסים. זו דרך חיים קשה וגם מסוכנת מאד.
GY

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד
לומינוס היקר,
חבל שתשבור את הראש על כל מיני דברים של האמונה היהודית. הסיפור הזה של מלחמת גוג ומגוג שתבוא בדור שלנו הוא פירוש של פירוש של דברים שכתובים בתנ"ך. הטקסט שכתוב בתנ"ך, כפשוטו, לא לגמרי ברור למה הכוונה. אפשר בקלות להתבלבל כשקוראים את זה.

אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ומתי זה יקרה. יש ביהדות אמונה בניסים ובמשיחים שונים. היו אנשים שאמרו שדברים מסויימים יתרחשו לפי התורה והם לא התרחשו. רק לאחרונה ראיתי אנשים יושבים בהתנחלות ומביטים לשמיים בציפיה לנס - ו...הפתעה, הנס לא בא. בסוף פינו אותם.

צריך לעשות דברים ולא לשבת בחיבוק ידיים בציפיה לנס. אף אחד לא יעשה את תפקידנו במקומנו.
האמונה היהודית היא דרך חיים של יהודים. היא לא כרטיס כניסה לאיצטדיון שבו רואים ניסים. זו דרך חיים קשה וגם מסוכנת מאד.
GY

הוצאת לי את המילים מהפה. קראת את מחשבותי.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *

קשה אך הכי בריאה ליהודי לחיות בדרכה...
הרב כהנא צדק!

עז77

• אורח
ציטוט

לפי מה ששמעתי מרבנים גם וגם,
שזה בעצם אותו הדבר כי ברגע שאדם מקבל על עצמו תשובה,
עפ"י ההלכה נמחלים לו אוטומטית כל עוונותיו שנאמר (ואני חילוני חבר'ה רק שתבינו):
"במקום בו עומדים בעלי תשובה אין צדיקים גמורים יכולים לעמוד".
« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2006, 17:28:02 על ידי עז77 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט

כל עם ישראל מחויב לקדש שם שמיים.  שמשון הגבור שכב עם גויות ואפילו התחתן עם גויה, אבל הוא נחשב לאחד המנהיגים הגדולים ביותר שלנו.  למה?  מכיוון שהוא קידש שם שמיים, הוא הכה קשות את הפלשתים עד שהם הודו שאכן ה' הוא אלקי ישראל, ואין קידוש שם ה' יותר מזה.

הרבה יותר חשוב מקיום מצוות ופולחנים הוא העניין של אמונה ובטחון בה'.  אנשים שמקיימים מצוות ואין להם אמונה ובטחון, עליהם נאמר "מצוות אנשים מלומדה", ואמרו חז"ל, גדול עוונו של עושה מצווה שלא לשמה, מעובר עבירה לשמה.  כמה יהודים חובשי כיפה יושבים היום בכנסת ולא מוחים על חילול השם שבגירוש יהודים, העובדה שגרות אלפים של יהודיות בבתיהם של ערבים, והמוסר הירוד במדינה, נוכחותן של פרוצות (יהודיות כגויות) מחבר העמים, ושהסרסורים הם בעיקר ערבים?

הפתרון הוא להיות כהניסט ראשית כל, מכיוון ש"כהניזם" הוא תמצית ועיקר הרעיון היהודי.  ואחרי שאנשים הופכים לכהניסטים ומבינים את המושגים החשובים ביותר ביהדות---קידוש השם וחילול השם---שמירת מצוות ופולחנים תבוא באופן טבעי, ללא כל צורך בכפיה חיצונית או עצמית.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
עז77 זה לא נכון שברגע שיהודי חוזר בתשובה יש מונה אוטומטי של העבירות ועושים RESET למונה. תתחיל לחשוב שלא שוכחים לך כלום, אפילו אתה חוזר בתשובה. זה יהיה ברבה יותר קרוב לאמת. בכלל עדיף לך לבחור בדרך שתחטא כמה שפחות ותלמד ותדע את המצוות גם עשה וגם לא תעשה.

יהודי אחד היה ירא שמיים וחטא מעט. יהודי אחר היה מופקר וחזר בתשובה. נראה לך שלמופקר אין עבירות רק בגלל שחזר בתשובה ולירא השמיים יש?  אז לפי זה לא כדאי להיות דתי לפני גיל, נניח 83.

אין ארוחות חינם. ככל שהעבירות רבות יותר, כך יותר קשה ויותר מכאיב לחזור בתשובה. אם חוטאים אחרי החזרה בתשובה באותם החטאים המצב אפילו יותר גרוע כי כעת האדם יודע ומבין בדיוק מה עשה ולמה מגיע לך עונש.

בכלל, עד שאדם מגיע למצב שהוא עובר את כל הניסיונות ומוחקים לו בכל זאת משהו... כבר עדיף לחטוא מה שפחות מראש.

עז77

• אורח
בס"ד
עז77 זה לא נכון שברגע שיהודי חוזר בתשובה יש מונה אוטומטי של העבירות ועושים RESET למונה. תתחיל לחשוב שלא שוכחים לך כלום, אפילו אתה חוזר בתשובה. זה יהיה ברבה יותר קרוב לאמת. בכלל עדיף לך לבחור בדרך שתחטא כמה שפחות ותלמד ותדע את המצוות גם עשה וגם לא תעשה.

יהודי אחד היה ירא שמיים וחטא מעט. יהודי אחר היה מופקר וחזר בתשובה. נראה לך שלמופקר אין עבירות רק בגלל שחזר בתשובה ולירא השמיים יש?  אז לפי זה לא כדאי להיות דתי לפני גיל, נניח 83.

אין ארוחות חינם. ככל שהעבירות רבות יותר, כך יותר קשה ויותר מכאיב לחזור בתשובה. אם חוטאים אחרי החזרה בתשובה באותם החטאים המצב אפילו יותר גרוע כי כעת האדם יודע ומבין בדיוק מה עשה ולמה מגיע לך עונש.

בכלל, עד שאדם מגיע למצב שהוא עובר את כל הניסיונות ומוחקים לו בכל זאת משהו... כבר עדיף לחטוא מה שפחות מראש.

אני לא בטוח עוד שאתה באמת דתי,
כי זה דבר אחד שכללל הרבנים מכל הזרמים מסכימים עליו - חזרה בתשובה מנקה לך את כל חטאיך.
אני אמנם חילוני ובור בדת, אבל אני אומר את הדברים לא על דעתי אלא מפי רבנים גדולים מעדות וזרמים שונים.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

אני לא בטוח עוד שאתה באמת דתי,
כי זה דבר אחד שכללל הרבנים מכל הזרמים מסכימים עליו - חזרה בתשובה מנקה לך את כל חטאיך.
אני אמנם חילוני ובור בדת, אבל אני אומר את הדברים לא על דעתי אלא מפי רבנים גדולים מעדות וזרמים שונים.
GY צודק, אבל גם אתה, עז, צודק.  היהדות זה לא נצרות---שום דבר לא נמחק.  ביום הדין מקטרגים עליו כל מעשיו הרעים, ואילו סניגוריו הם חזרתו בתשובה, רחמיו על הבריות, גמילות חסדים, וכו', ותלמוד תורה כנגד כולם.  (GY---נאמר "תלמוד תורה", ולא "תלמוד כתביו של שפינוזה".) 

בכלל, כל העניין של "שכר" ו"עונש" הוא מטאפורי, ונועד עבור קטני אמונה, עם הארץ, שזקוקים לתמריצים, לחיזוק מלאכותי, לנקודת התחלה בהתפתחותם הרוחנית.  כשיהודי עולה במעלות האמונה והקדושה, הוא לא מקיים מצוות בשביל לקבל שכר או "למחוק חטאים"---הוא מקיים מצוות מאהבת השם ולמען קידוש השם; הוא רואה בקיום מצוות ה' שכר בפני עצמו.  זהו האידאל שאליו צריך לשאוף.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
דוקא_כך ידידי, שוב הבנת אתה אותי ואחרים לא. תבורך ותודה על השירות!

אם כבר מדברים על תלמוד תורה, יש מפעל יפה של הדף היומי. היום כבר צריך להירשם ולא סתם להתחבר, אבל שווה את המאמץ. יש שם רבנים צעירים שהם ממש עילוי בגמרא. צריך להפיץ את זה בפורום שלנו. יש אתר אחר עם דפי עזר לשיעורים השונים שמקל על ההבנה. יש באתר את דפי התלמוד וקישור לאנשים שבאותו הזמן לומדים את אותו הפרק ואפשר לשוחח איתם וללבן נושאים. כל יום אני מברך את מי שבנו את המפעל הענק הזה!! עוד מעט נגמרת מסכת ביצה ומתחילה מסכת ראש השנה.

http://hadafhayomi.co.il/index.php?l=he&a=calendar/calendar

לגבי לימודי חולין, נמצאת על שולחני הטרגדיה פאוסט של גטה (שני החלקים). 777 עמודים בגרמנית...טוב בוא נשכח מזה...
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
דוקא_כך ידידי, שוב הבנת אתה אותי ואחרים לא. תבורך ותודה על השירות!

אם כבר מדברים על תלמוד תורה, יש מפעל יפה של הדף היומי. היום כבר צריך להירשם ולא סתם להתחבר, אבל שווה את המאמץ. יש שם רבנים צעירים שהם ממש עילוי בגמרא. צריך להפיץ את זה בפורום שלנו. יש אתר אחר עם דפי עזר לשיעורים השונים שמקל על ההבנה. יש באתר את דפי התלמוד וקישור לאנשים שבאותו הזמן לומדים את אותו הפרק ואפשר לשוחח איתם וללבן נושאים. כל יום אני מברך את מי שבנו את המפעל הענק הזה!! עוד מעט נגמרת מסכת ביצה ומתחילה מסכת ראש השנה.

http://hadafhayomi.co.il/index.php?l=he&a=calendar/calendar

לגבי לימודי חולין, נמצאת על שולחני הטרגדיה פאוסט של גטה (שני החלקים). 777 עמודים בגרמנית...טוב בוא נשכח מזה...
GY
GY,
תודה על דבריך ועל הקישור החשוב.  בקשר ללימודי חולין... פאוסט, שפינוזה ודומיהם---זה לא חולין אובייקטיבי של כימיה, מתמטיקה או היסטוריה.  זה חולין של פילוסופיה, של כפירה, שמשקף את נקודת מבטו של הפילוסוף.  אני רואה טעם ללמוד פילוסופיה כזו רק עבור יהודי שבקיא בתורה, בגמרא ובתלמוד, ומרגיש צורך לבטל תלמוד תורה וללמוד את הסילופים של הפילוסופיה כדי להילחם בהשפעתם על יהודים (למשל, ספרו של הרב קוק על המינים).  אם אתה מתכונן לקראת DEBATE (ויכוח רשמי?) עם גוי או מתיוון, שיזכה לסיקור נרחב, כמובן שיש טעם להתכונן היטב וללמוד לעומק את הסילופים והשיקוצים של הגוים והמתיוונים, כדי שתוכל לחשוף את נחיתותם, לנצח בויכוח, ולקדש שם שמיים.  הרב כהנא התמחה בצעירותו ב-DEBATES כאלו, ובהכנותיו לקראתם אני משוכנע שהוא התעמק בפילוסופיות של הגוים.

אחרת, אני אישית לא רואה סיבה מיוחדת שמצדיקה ביטול תורה.  גם אם תיקח חוזר בתשובה כמוני, שלא רגיל לתורה ומצוות מצעירותו, ושקשה לו ללמוד, לחיות ולנשום תורה 24 שעות ביממה, ושלפעמים יש צורך לעשות "משהו אחר"---למה שזה יהיה פילוסופיה ולא היסטוריה (אמיתית)?  אם יש לי רגע פנוי ואני רוצה "להרחיב את אופקי", אני אישית מעדיף לקרוא שוב (ושוב ושוב ושוב) את "אור הרעיון" או את "לשכים בעינכם", או ספרים על האיסלם ועל הקוראן או ספרים על היסטוריה.  אתה יודע, פעם דגלתי בלימוד לשם הלימוד.  לא עוד.  היום אני מאמין שלימוד חייב לשרת צרכים ממשיים.  מספר האנשים שבקיאים בפילוסופיה קטן.  מטרת תנועתנו היא להעביר את האמת לכלל עם ישראל, ולא לאליטה אקדמית, שקרוב לודאי בלאו הכי לא ישנו את דעותיהם המעוותות.

יש לי מכר גוי, דוקטור בפיזיקה, שהקדיש שנים רבות לקריאת כתביהם של כל הפילוסופים הידועים.  בסופו של דבר הוא הגיע למסקנה---"It's all a bunch of BS".  הוא איש מבריק, אני מאמין לו...   ;)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן