כתב נושא: לא מפחדים?  (נקרא 9725 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #50 ב- : נובמבר 15, 2011, 00:18:56 »
אבא שלה לא גילה את זה עד היום אני חושב. אני ממש נחרדתי לשמוע את זה...
ידוע שמוסלמים אוהבים ילדות קטנות אפילו ילדות
 בנות 9

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #51 ב- : נובמבר 15, 2011, 00:33:58 »
צריך להיות גזר דין מוות לדברים כאלו...באמת.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לא מפחדים?
« להגיב #52 ב- : נובמבר 15, 2011, 00:43:04 »
צריך להיות גזר דין מוות לדברים כאלו...באמת.
בישראל?
ולפגוע בחופש הביטוי של הערבים? (אתה גזען?)
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #53 ב- : נובמבר 15, 2011, 00:49:45 »
לא גזען...דואג ליהודים =)
לצערי השמאל ההזוי רוצה בדיוק ההפך, שהערבי ישלוט והיהודי יהיה מסכן.
הם מתנהגים כמו נשים מוכות.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #54 ב- : נובמבר 15, 2011, 05:37:05 »
אני גזען ואני רוצה להחיל גירסה מסויימת של חוקי חמורבי פה (איזה חלום מתוק. אשליה בלתי מציאותית).
ערבוש שגונב מיהודי, ידו תיכרת.
ערבוש שמעיר הערות מלוכלכות או מנסה להתחיל עם יהודיה, לשונו תיכרת.
ערבוש שמרים יד על יהודי או משתמש נגדו באלימות בידיים או כל כלי נשק, מוות.
ערבוש שהתעסק עם יהודיה, סירוס.
ערבוש שהתעסק עם יהודיה קטינה, מוות.

יש תמיכה ברעיון ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #55 ב- : נובמבר 16, 2011, 05:17:16 »
בס''ד

א. רק התקפה צבאית על התוכנית הגרעינית של איראן תפתור את הבעיה ותסיר את האיום לכמה שנים לפחות. ז''א שעלינו לשכנע את ממשלת ישראל או ממשלת ארה''ב לתקוף עם חיל האוויר.

ב. ברור שאנו רק ארגון קטן יחסית וחסר משאבים (כסף, תקציב). אז יכולתנו להשפיע על ממשלות ישראל וארה''ב מוגבלת מאוד. אך בכל זאת, אסור לשתוק כשיש איום של עוד שואה נגד עם ישראל ח''ו. אפילו אם סיכויינו להשפיע קלושים ביותר, חובתנו לנסות.

ג. אז מה ניתן לעשות? להפגין? אין לנו מספיק אנשים והתשקורת תתעלם ממנו. לגבי ההפגות למען גלעד שליט, אין שום השוואה. התשקורת יצרה את ההפגות הללו, כמו שהתשקורת יצרה את ההפגנות על מחירי הדיור. מה שאנו דורשים זה נגד רצונה של התשקורת ושל הממסד בכלל.

ד. אם כן, מה נשאר לנו? לשכנע את העם ברשת האינטרנט דרך סרטונים והפורום. לפי הסקרים, הרבה ישראלים רוצים התקפה צבאית על איראן. גם בארה''ב, הרבה אמריקאים רוצים התקפה צבאית על איראן. לכן עלינו לעורר את העם ללחוץ על נתניהו, ליברמן וברק. נכון שאין סיכוי גבוה שנשפיע הרבה אבל אסור לשתוק.

ה. אני עושה סרטונים ומנסה לעורר את כולם בנושא הזה מעל 20 שנה. עשיתי לא מעט סרטונים בנושא לאחרונה. האם חברי הפורום ניסו לפרסם ולהפיץ את הסרטונים? בדרך כלל לא. חבל. אילו הרבה ישראלים היו נחשפים למסר שלנו כל הזמן, אין ספק שזה היה משפיע מאוד וזה היה בונה תנועה המונית.

ו. אין בעיה אם יש מחלוקות בפורום. יש לנו חילוקי דעות לפעמים. אבל אסור לתקוף חברי הפורום אישית. את זה אני לא סובל. אני רוצה לתת לכם כמה שיותר חופש דיבור פה. אבל התקפות אישיות אסורות. כולנו יהודים וצריך להתנהג כמו יהודים.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #56 ב- : נובמבר 16, 2011, 12:27:32 »
בגלל האיטיות של האינטרנט פה (באפריקה) אני לא צופה ברוב הסרטונים שעוים פה ולכן גם לא משתף. עמכם הסליחה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
לא מפחדים?
« להגיב #57 ב- : נובמבר 16, 2011, 19:39:56 »
בגלל האיטיות של האינטרנט פה (באפריקה)
מה?

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #58 ב- : נובמבר 17, 2011, 01:46:40 »
אני עובד באפריקה. האינטרנט פה מזופת לגמרי. אני גולש מאינטנט במהירות של 128 קילובייט וזה נחשב פה הרבה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #59 ב- : נובמבר 19, 2011, 20:30:49 »
כמה תיקונים. אתה והחברה שלך קפצתם כל כך חזק בגלל שנעלבתם, שלא טרחתם לקרוא מה כתבתי.
דיברתי על המשפטים הספציפיים שהיא דיברה על הגבריות וכמה "גברים" כולם.
כשאני אומר לבחורה שהיא גבר? לא. אמרתי שיש בה מאפיינים גבריים. הרבה פה יסכימו איתי. והאגרסיביות של שניכם כתגובה על מה שכתבתי, רק מוכיחה את זה.
אני לא מתייפח חמודי. אני בז לגישה שלכם. גישה ילדותית שמפתחת "קרב מקלדות" בגלל חוות דעת מסויימת שציינתי. תודה על שאתה טורח להזהיר אותי מפני הרחוב. אכן, מעולם לא הייתי ברחוב. מן הסתם לא הייתי שורד שם. אני שורד אך ורק עקב הסתתרותי במקלטים גרעיניים, מאחורי גבן של נקבות תוקפניות ועצבניות.

דבר ראשון אני לא חברה של אף אחד כאן.
דבר שני זה שאמרתי שאתם "גברים" היה בשביל להעיר אתכם, אני לא יודעת אם אתם קוראים את התגובות של עצמכם, זה נשמע ככה: "ואיי מה הייתי עושה לערבי הזה אם הוא היה מולי" אבל בתכלס מה אתם עושים? הולכים לעבודה, חוזרים, יושבים בבית במחשב וכותבים בפורום "ואיי מה הייתי עושה לערבי הזה אם הוא היה מולי"? אתה יודע יש מליוני ערבים בארץ ישראל, אני מאמינה שאתם פוגשים ערבי או שניים בכל יום. לא מאמינה שאתם עושים להם משהו.

כמו שאמרתי כבר, אני באמת יותר גברית מכם.
אם אתם טובים בדיבורים ופחות במעשים זה גרוע מאוד. ואל תשאל אותי מה אני עושה, אני לא אענה לך על זה. רק הקב"ה יודע מה כל אחד עושה ואני לא חייבת להוכיח פה לאף אחד כלום.
הגישה שלי היא גישה של מישהי שאיכפת לה, שרואה גברים שהם פשוט מתנהגים כמו הומואים. מדברים ומדברים אבל לא עושים כלום.

יפה לך שאתה אומר את זה. לא ידעתי שאתם עד כדי כך נעלבים מזה שאומרים לכם את האמת בפנים. שכל ישראלי שמשחק אותה גבר ישים מראה מולו, ולא בשביל לבדוק אם הוא נראה טוב.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #60 ב- : נובמבר 19, 2011, 21:42:30 »
הגישה שלך תוקפנית ולא נכונה. בצורה הזו את לא מעירה אף אחד לפשפש בגבריותו אלא לזלזל בך. נמצא שלא השגת את מטרתך ורק הורדת את ההשפעה של הדברים שלך להבא, גם אם תאמרי אותם בצורה אחרת.
חבל רק בשבילך.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #61 ב- : נובמבר 19, 2011, 22:32:21 »
הגישה שלך תוקפנית ולא נכונה. בצורה הזו את לא מעירה אף אחד לפשפש בגבריותו אלא לזלזל בך. נמצא שלא השגת את מטרתך ורק הורדת את ההשפעה של הדברים שלך להבא, גם אם תאמרי אותם בצורה אחרת.
חבל רק בשבילך.

נכון הגישה שלי תוקפנית. כזאת אני, פשוט אומרת את האמת כמו שהיא ולא מנסה להגיד אותה בצורה יפה יותר או יפה פחות.
אתה מזלזל בי? על מה? על כך שאמרתי שאתם לא גברים אלא חבורה של דיבורים פה דיבורים שם? כנראה לא הבנת אבל בנות רבות מזלזלות בגברים כמוכם, זה למה האישה שולטת ולא הגבר.
זה יותר משפיל לכם מאשר לי, תאמין לי.
חבל בשבילכם שאתם החלטתם לראות את התוקפנות שלי כדבר רע במקום להסתכל על עצמכם ולראות שאני צודקת.
לא סתם נשים מתבוללות חופשי, לא סתם נשים שולטות בבית והגבר לא, לא סתם האישה הולכת לעבוד והגבר מבשל בבית ודואג לילדים. אולי אני היחידה שרואה איך הכל יתהפך.
לפני שאתם באים אליי בטענות שאני תוקפנית, תסתכלו על עצמכם.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
לא מפחדים?
« להגיב #62 ב- : נובמבר 20, 2011, 16:59:43 »
תנעלו.
זה לא הנושא של האשכול.
בס"ד