כתב נושא: לא מפחדים?  (נקרא 9724 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #25 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:31:07 »
נראה שאת לא מסוגלת לענות תשובה לעניין, אז את משתפת פעולה עם תעמולה של נקבות שמאלניות שמוכנות להפיץ שקרים ועלילות כדי לזבוח אדם לאלוהי החתולים.
את יכולה להעמיס פה ערימה של תגובות לא לעניין ולחרף ולגדף את כל העולם כמו שאת עושה תמיד.
אבל במקום לדבר גבוהה גבוהה, עני לשאלה ששאל אותך פה מישהו קודם. מה את עושה בשביל לפתור את הבעיה הזו? בורחת מהנושא? מעלה סרטונים בלתי קשורים?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #26 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:34:33 »
אביר הקרנפים מלמד את הכלבה שלו ללעוס חתולים כמן מסטיק

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
לא מפחדים?
« להגיב #27 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:35:39 »
אביר הקרנפים מלמד את הכלבה שלו ללעוס חתולים כמן מסטיק

חח מה?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #28 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:57:08 »
נראה שאת לא מסוגלת לענות תשובה לעניין, אז את משתפת פעולה עם תעמולה של נקבות שמאלניות שמוכנות להפיץ שקרים ועלילות כדי לזבוח אדם לאלוהי החתולים.
את יכולה להעמיס פה ערימה של תגובות לא לעניין ולחרף ולגדף את כל העולם כמו שאת עושה תמיד.
אבל במקום לדבר גבוהה גבוהה, עני לשאלה ששאל אותך פה מישהו קודם. מה את עושה בשביל לפתור את הבעיה הזו? בורחת מהנושא? מעלה סרטונים בלתי קשורים?

אתה באמת ענית לעניין אין מה להגיד.
מפיצה שקרים? מה בדיוק השקרים שהפצתי?

אני בטח לא יושבת כל היום על התחת ומחכה לביבי שיפציץ את האירנים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #29 ב- : נובמבר 14, 2011, 00:17:57 »
רגע זה יוסי כהן "רוצח החתולים" חחחחח?

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #30 ב- : נובמבר 14, 2011, 00:22:23 »
JG: מה יעזור לי לצאת לבד לרחוב? התקשורת בטוח לא תסקר את זה כי זה נגד האינטרסים שלה, אף אחד לא ידע מזה כי אני אראה כמו נביא זעם ואף אחד לא יהיה מוכן להזיז את עצמו מהספה הנוחה שלו בשביל זה.
עם ישראל זה עם שגם אם רע לו הוא לא יעשה כלום, רק תסתכלי על איכות החיים שלו פה, המשכורת ביחס לעלויות פה, ישראל היא בין המדינות הכי יקרות לחיות בה אם משווים בין המשכורת לבין העלויות של הכל פה.
ועדיין העם שותק.
בשביל שהעם הזה יקום צריך להעיר אותו בטלטלה אדירה, משהו שיגרום לו לרצות לצאת החוצה.
לצערי כל עוד הפצצת אטום לא דופקת על הדלת עם ישראל ישאר במיטתו וישן.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #31 ב- : נובמבר 14, 2011, 00:24:55 »
לצערי כל עוד הפצצת אטום לא דופקת על הדלת עם ישראל ישאר במיטתו וישן.

קלעת בול. לצערי זו האמת.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #32 ב- : נובמבר 14, 2011, 00:29:18 »
ולנושא הדיון: רק ביום שישי צבאו של ביבי דפק מחסנית שלמה ביהודי, הרב דן מרצבך הי"ד. ואתם רוצים שהוא ישמור עליכם.

אין דבר יותר גלותי (ונשי) מלהסתמך על הבוגד, הרוצח הזה שישמור עלינו. כמו נשים מוכות שרוצות שבעלן המכה יאהב אותם.

אויבינו (בין המוסלמים ובין הבולשויקים) ימשיכו להרוג אותנו כל עוד לא נקח את גורלינו בידינו ונבטל את שלטון הכיבוש הישראלי מיו"ש.
כל עוד לא נכה בחזרה את הבריון הישראלי. כל עוד לא נקים את מדינת יהודה.

אתה צודק אבל מדינת יהודה זה שלב ב' מה תעשה בתור התחלה? תקים מחתרת? לי אין בעיה אבל אתה צריך 'לעורר' את כל יו"ש

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #33 ב- : נובמבר 14, 2011, 01:41:07 »
יהודיה קוראת להילחם באויב ואתם מתבכיינים שזה גברי מדי?! לא הייתי מתפלא אם בתכם הייתה הולכת עם ערבי.

ואביר הקרנפים, כשאתה אומר לבחורה שהיא גבר, אל תתייפח כשנכנסים בך. וגם תגיד תודה שזה קרב מקלדות. ברחוב לא היית שורד הרבה זמן עם גישה כזו.
כמה תיקונים. אתה והחברה שלך קפצתם כל כך חזק בגלל שנעלבתם, שלא טרחתם לקרוא מה כתבתי.
דיברתי על המשפטים הספציפיים שהיא דיברה על הגבריות וכמה "גברים" כולם.
כשאני אומר לבחורה שהיא גבר? לא. אמרתי שיש בה מאפיינים גבריים. הרבה פה יסכימו איתי. והאגרסיביות של שניכם כתגובה על מה שכתבתי, רק מוכיחה את זה.
אני לא מתייפח חמודי. אני בז לגישה שלכם. גישה ילדותית שמפתחת "קרב מקלדות" בגלל חוות דעת מסויימת שציינתי. תודה על שאתה טורח להזהיר אותי מפני הרחוב. אכן, מעולם לא הייתי ברחוב. מן הסתם לא הייתי שורד שם. אני שורד אך ורק עקב הסתתרותי במקלטים גרעיניים, מאחורי גבן של נקבות תוקפניות ועצבניות.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #34 ב- : נובמבר 14, 2011, 07:46:03 »
קיצר JG את מציעה להתחיל לעשות הפגנות?! , אז בואי נתחיל לעשות הפגנות לי אין בעיה
כבר פתחתי אשכול אם משהו יכול להחליף את חיים ומשום מה לא ענו לי על זה
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #35 ב- : נובמבר 14, 2011, 11:40:32 »
זה יכול להתחיל בהפגנה. זה צריך להיות הפגנות והרבה.
צריך ללמוד מהתנועה לשחרור שליט. הם טרטרו את המדינה וטרטרו וניגנו לכולם על הרגש וגם על העצבים וחזרו וטרטרו עד שנכנעו להם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #36 ב- : נובמבר 14, 2011, 17:03:06 »
צריך ללמוד מהתנועה לשחרור שליט. הם טרטרו את המדינה וטרטרו וניגנו לכולם על הרגש וגם על העצבים וחזרו וטרטרו עד שנכנעו להם.
אל תשכח שכל העם ריחם על גלעד והם רק היו אלה שהוציאו אותם מהבתים... אלינו יתייחסו כ'קיצוניים' ו'מתנחלים' למרות שהרבה יצטרפו אלינו, ארגון L.F לבד זה 5 אלף איש...

אפשר לעשות פה מהפכה ענקית.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #37 ב- : נובמבר 14, 2011, 17:42:02 »
לכן צריך לנהל את ההסברה בחוכמה ולא בהתלהמות. למשל כאשר הסתייגתי לפני כמה ימים על העובדה שמתנחלים הפריעו למכוניות והבעירו צמיגים על כביש סואן. זה לא עוזר לאנשים להבין.
גם צריך ללכת בחוכמה שלב אחר שלב ולא לדרוש מלכתחילה לנקות את כל הערבושי מהשטח שבין הים לתיכון עד נהר פרת. זה לא מעשי.
קודם שהעם ידע מי האוייב. שנית שהעם ידע שדרושה מלחמה, שלטון חזק. שינוי.
אחרי זה אפשר להתקדם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #38 ב- : נובמבר 14, 2011, 17:52:42 »
אין עוד מה להתווכח, אתה צודק מה שנשאר זה רק לבצע.
ותיזכרו שלצעוק ברחובות כמה צה"ל נאצי זו אולי אמת שתתקבל בברכה ביצהר או מגרון לא ברמת גן.. צריך להתחיל טיפין טיפין שלא ימתגו אותנו כקומוניסטים..

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #39 ב- : נובמבר 14, 2011, 17:55:17 »
אין עוד מה להתווכח, אתה צודק מה שנשאר זה רק לבצע.
ותיזכרו שלצעוק ברחובות כמה צה"ל נאצי זו אולי אמת שתתקבל בברכה ביצהר או מגרון לא ברמת גן.. צריך להתחיל טיפין טיפין שלא ימתגו אותנו כקומוניסטים..

צריך לעשות את זה בהדרגה.

קודם כל העם צריך להבין נגד מי הוא נלחם, ז"א הוא צריך להבין שהוא נלחם נגד ערבים מוסלמים נאצים

ורק אז להבין מי האויבים שלו שעוזרים לאותו תת - הגזע הזה

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #40 ב- : נובמבר 14, 2011, 18:12:30 »
כשאמרתי שהעם ידע מי האוייב, התכוונתי שידע שאין ערבי טוב ושאי אפשר להחזיק אותם בינינו, עובדים בחנויות שלנו והכל.
הכרתי פעם מישהי שלאבא שלה הייתה חנות והיה לו עובד ערבוש. כשהיא הייתה בת 14 הערבוש התחנף אליה ואמר לה כמה היא יפה והכל... אתם כבר יודעים איך הם עושים את זה... שכנע אותה לתת לו להכנס אליה אנאלי.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #41 ב- : נובמבר 14, 2011, 18:13:52 »
כשאמרתי שהעם ידע מי האוייב, התכוונתי שידע שאין ערבי טוב ושאי אפשר להחזיק אותם בינינו, עובדים בחנויות שלנו והכל.
הכרתי פעם מישהי שלאבא שלה הייתה חנות והיה לו עובד ערבוש. כשהיא הייתה בת 14 הערבוש התחנף אליה ואמר לה כמה היא יפה והכל... אתם כבר יודעים איך הם עושים את זה... שכנע אותה לתת לו להכנס אליה אנאלי.

והיא הסכימה? בגיל 14?  :old_WTF_Aza:

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #42 ב- : נובמבר 14, 2011, 18:24:20 »
כן. הצליח לשכנע אותה. וזה דבר שקצת קשה לי להבין. היא לא מהפרחות שעושות שטויות. יש לה שליטה עצמית. אבל מה לעשות. נשים דעתן קלות. בעיקר ילדות בנות 14. וכשמישהו מתחנף ומלקק בלי הפסקה עוד ועוד ועוד... זה קורה. זה יכול לקרות לכל אחד. זה קרה לאשתו של רבי מאיר בעל הנס. אין אפוטרופוס לעריות.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #43 ב- : נובמבר 14, 2011, 18:35:38 »
כן. הצליח לשכנע אותה. וזה דבר שקצת קשה לי להבין. היא לא מהפרחות שעושות שטויות. יש לה שליטה עצמית. אבל מה לעשות. נשים דעתן קלות. בעיקר ילדות בנות 14. וכשמישהו מתחנף ומלקק בלי הפסקה עוד ועוד ועוד... זה קורה. זה יכול לקרות לכל אחד. זה קרה לאשתו של רבי מאיר בעל הנס. אין אפוטרופוס לעריות.

מה קרה לאישתו של ר' מאיר בעל הנס? אני שמעתי סיפור עליו שאישה אחת סיממה אותו ושכבה איתו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #44 ב- : נובמבר 14, 2011, 19:38:13 »
ברוריה אשת רבי מאיר הייתה פמיניסטית גדולה. היא הניחה תפילין ולמדה תורה ומסרה שיעורים ולא נחה דעתה מן העובדה שחכמים כינו את האשה קלת דעת. בעלה רבי מאיר אמר לה שמה שאומרים חכמים בדעת תורה, תמיד אמיתי. שלח רבי מאיר אחד מתלמידיו לפתות אותה. לבסוף הצליח התלמיד לפתותה. משנשמע הדבר, התאבדה ברוריה מחמת הבושה.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #45 ב- : נובמבר 14, 2011, 19:52:03 »
ברוריה אשת רבי מאיר הייתה פמיניסטית גדולה. היא הניחה תפילין ולמדה תורה ומסרה שיעורים ולא נחה דעתה מן העובדה שחכמים כינו את האשה קלת דעת. בעלה רבי מאיר אמר לה שמה שאומרים חכמים בדעת תורה, תמיד אמיתי. שלח רבי מאיר אחד מתלמידיו לפתות אותה. לבסוף הצליח התלמיד לפתותה. משנשמע הדבר, התאבדה ברוריה מחמת הבושה.

:fright:

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #46 ב- : נובמבר 14, 2011, 20:33:33 »

אתה שוכח דבר אחד, התקשורת מוטה שמאלה חזק...היא דחפה לשחרור גלעד שליט מתוך אינטרס ברור לשחרור המוני מחבלים מרצחים.
כשהימין יפגין לא בטוח שהתקשורת תיתן לזה במה.
וגם אם כן, זה בטח יהיה באור מאוד שלילי.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
לא מפחדים?
« להגיב #47 ב- : נובמבר 14, 2011, 20:42:56 »
אתה שוכח דבר אחד, התקשורת מוטה שמאלה חזק...היא דחפה לשחרור גלעד שליט מתוך אינטרס ברור לשחרור המוני מחבלים מרצחים.
כשהימין יפגין לא בטוח שהתקשורת תיתן לזה במה.
וגם אם כן, זה בטח יהיה באור מאוד שלילי.
ולכן צריך להתחיל מחדש את "עצרות הרחוב" שערך בזמנו מו"ר הרב כהנא הי"ד.

המצב של אז היה הרבה יותר גרוע, כאשר היה רק ערוץ טלוויזיה אחד, וכל העיתונים וערוצי הרדיו היו מתעלמים לחלוטין מההפגנות של תנועת כ"ך.

מו"ר היה מגיע לערים בכל רחבי הארץ, ובעיקר לעיירות פיתוח, ושם הוא היה עורך עצרות רחוב שבהם הוא היה מדבר לרחוב ישירות (פנים אל פנים).

לא לחינם הסקרים ניבאו לו 10 מנדטים (זה ממש לא היה בזכות התקשורת).

בזמננו אפשר להגיע להישגים טובים בהרבה - בעידן האינטרנט אפשר להגיע להמון אנשים (במיוחד צעירים).

צריך באמת להתחיל לערוך עצרות רחוב המוניות כאלה.

הבעיה היחידה היא שמנהיג התנועה נמצא בגולה, ואין מי שינהל את העצרות הללו (מבחינת נאומים סוחפים, וכו').
זה מחזיר אותנו לשאלה: מי מוכן לקחת על עצמו את ניהול ההפגנה, ואת מלאכת הדיבור (כריזמה וכושר דיבור הם תכונות חשובות).

סתם הפגנה לא תניב דבר.
צריך להיות יצירתיים כמו שמו"ר היה בזמנו.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #48 ב- : נובמבר 14, 2011, 20:43:51 »

פאקינג שיט...איכס!
אבא שלה גילה את זה? ואם כן איך הוא הגיב?
וכשהיא סיפרה לך את זה איך הגבת?

רפו:
צודק במאה אחוז, עד שיבוא הבן אדם עם הכריזמה והכושר ביטוי ודיבור צריך להפיץ את האמת כמה שאפשר.
אני מפרסם כל הזמן בפייסבוק עובדות על העבר ובעד היהודים, מתווכח עם שמאלנים ומוציא אותם בורים ומפגרים.
אני מקווה לסיים את התואר שלי בהצלחה לעשות כסף ואז להשקיע בזה, כי בשביל זה צריך כסף ואמצעים...
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #49 ב- : נובמבר 14, 2011, 21:09:13 »
אבא שלה לא גילה את זה עד היום אני חושב. אני ממש נחרדתי לשמוע את זה...

צבא יהושע עוד יחזור!