כתב נושא: לא מפחדים?  (נקרא 9651 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
לא מפחדים?
« ב- : נובמבר 11, 2011, 21:01:05 »
ישראל לא תתקוף באיראן (נו,ברור) ואתם אל מפחדים שהם ירו עלינו פצות גרעיניות?
נשארו משהו כמו חצי שנה לשואה הבאה  :'(
בס"ד

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #1 ב- : נובמבר 11, 2011, 23:57:08 »
לא, אם נמות אז נמות...לפחות ניקח איתנו את כל הערבים סטייל תמות נפשי עם פלשתים.
יש לנו מספיק תחמושת לעשות חור בכדור הארץ בכל השטח פה.
"אני מבין את הערבים והם מבינים אותי, אך שנינו לא מבינים את השמאלנים".
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
לא מפחדים?
« להגיב #2 ב- : נובמבר 12, 2011, 09:13:44 »
לא, אם נמות אז נמות...לפחות ניקח איתנו את כל הערבים סטייל תמות נפשי עם פלשתים.
יש לנו מספיק תחמושת לעשות חור בכדור הארץ בכל השטח פה.
אחלה! (מפגר)
נראה לך שבאמת לאיראן וסוריה אכפת מהתושבים שלהם?! הם עשו בהם כבר רצח עם שם הפגינו.
בס"ד

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #3 ב- : נובמבר 12, 2011, 13:26:43 »
תקשיב, מה זה לא נראית לי הגישה שלך...תרסן את עצמך ובמיידי כי אתה עובר פה כל גבול.
וזה נכון שלא אכפת להם מהאזרחים שלהם כל כך, אבל מעצמם כן.
ואיפה הם גרים? נכון..במזרח התיכון.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
לא מפחדים?
« להגיב #4 ב- : נובמבר 12, 2011, 17:38:32 »
לא מפחד.
יבוא משיח אז יבוא, אם נמות אז כמו שריאליסט אמר לפחות נעשה את זה בסטייל.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
לא מפחדים?
« להגיב #5 ב- : נובמבר 12, 2011, 17:44:25 »
לא מפחד.
יבוא משיח אז יבוא, אם נמות אז כמו שריאליסט אמר לפחות נעשה את זה בסטייל.
אני קצת מפחד...
אבל בטוח יעזור לנו ה' ב"ה
בס"ד

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #6 ב- : נובמבר 12, 2011, 20:32:21 »
אנחנו צריכים לעזור לעצמו לא רק לתת לקב"ה לעזור לנו. אנחנו מתנהגים כמו מתרוממים כשאנחנו רק מחכים למוות שלנו בדיוק כמו בשואה באירופה.
גועל נפש.

מנותק לוחם בגאולה ובנשמה

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מדינת יהודה!
לא מפחדים?
« להגיב #7 ב- : נובמבר 12, 2011, 20:34:06 »
אנחנו צריכים לעזור לעצמו לא רק לתת לקב"ה לעזור לנו. אנחנו מתנהגים כמו מתרוממים כשאנחנו רק מחכים למוות שלנו בדיוק כמו בשואה באירופה.
גועל נפש.
אם היינו יכולים לעשות משהו הייתי עושה.
הבעיה היא שאנחנו חסרי אונים מול התוכנית הגרעינית המפלצתית של איראן.
בס"ד

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #8 ב- : נובמבר 12, 2011, 20:42:24 »
אם היינו יכולים לעשות משהו הייתי עושה.
הבעיה היא שאנחנו חסרי אונים מול התוכנית הגרעינית המפלצתית של איראן.

יש הרבה מה לעשות בנידון, גם אם להם יש איום גרעיני זה לא אומר שאנחנו צריכים לשבת בבית ולהגיד "ביבי תפציץ את אירן", אתם אשכרה מסתמכים על הנאצי הבובתי ולא עושים כלום בשביל לאיים על האירנים בחזרה.
ממש גברים.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #9 ב- : נובמבר 12, 2011, 21:25:18 »
כי את פשוט עושה המון...
בואי תגידי לנו מה אפשר לעשות בנידון, כי אנחנו לא המקבלי החלטות וחוץ מקבוצה בפייסבוק אין לנו יותר מדי כוח.
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #10 ב- : נובמבר 12, 2011, 21:46:59 »
כי את פשוט עושה המון...
בואי תגידי לנו מה אפשר לעשות בנידון, כי אנחנו לא המקבלי החלטות וחוץ מקבוצה בפייסבוק אין לנו יותר מדי כוח.

ומאיפה לך שלא?

בוא ותחשוב רגע מה אפשר לעשות בשביל להגן על עצמך. באמת אתה מצפה מפייסבוק לשמור עליך מטילים? אתה כל כך מסכן, מזל שאין לי רחמים לאנשים כמוך.

מנותק ריאליסט

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #11 ב- : נובמבר 12, 2011, 21:59:43 »
פייסבוק לא שומר עלי מטילים, פייסבוק זה כלי שעוזר לאחד אנשים ולגרום להם לעשות מחאה או להזיז משהו במדינה המסריח הזאת.
אחרת אי אפשר להגיע לכל כך הרבה אנשים.
ועד עכשיו לא אמרת מה את עושה ומה אפשר לעשות...
- הרב מאיר דוד כהנא.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #12 ב- : נובמבר 12, 2011, 22:39:01 »
ומאיפה לך שלא?

בוא ותחשוב רגע מה אפשר לעשות בשביל להגן על עצמך. באמת אתה מצפה מפייסבוק לשמור עליך מטילים? אתה כל כך מסכן, מזל שאין לי רחמים לאנשים כמוך.
הוא צודק. מה את עושה בשביל זה?

שום דבר שתעשי חוץ מלבנות מקלט גרעיני מתחת לבית, לא יציל אותך. ואז כשתצאי משם תפגע בך הקרינה שתשאר פה שנות דור.
הפתרונות היחידים צריכים להיעשות דרך השלטון. וזה צריך להעשות דרך הסברה ולחץ חברתי על ראש הממשלה הפחדן שלנו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #13 ב- : נובמבר 13, 2011, 15:13:35 »
פייסבוק לא שומר עלי מטילים, פייסבוק זה כלי שעוזר לאחד אנשים ולגרום להם לעשות מחאה או להזיז משהו במדינה המסריח הזאת.
אחרת אי אפשר להגיע לכל כך הרבה אנשים.
ועד עכשיו לא אמרת מה את עושה ומה אפשר לעשות...

זה לא כאילו אנשים לא מבינים מה קורה. זה לא כאילו אנשים באמת מתעניינים לדעת מה יקרה. כולם פה אדישים ולאף אחד לא איכפת מהאיום האירני, וגם פייסבוק לא יעזור לך להעיר את הישנונים האלה.
כל מה שהם יודעים לעשות זה רק לזלזל באויב שלהם: "יש להם פצצה גרעינית, אז מה? גם לנו יש" נו באמת, אם באמת היה איכפת לאנשים הם היו לוחצים עליו כבר מזמן כמו שלחצו עליו לגבי שליט.
למה הלחץ לא גדול כל כך? כי לאף אחד לא באמת איכפת, כולם משחקים אותה כאילו "הכל יהיה בסדר".

הוא צודק. מה את עושה בשביל זה?

שום דבר שתעשי חוץ מלבנות מקלט גרעיני מתחת לבית, לא יציל אותך. ואז כשתצאי משם תפגע בך הקרינה שתשאר פה שנות דור.
הפתרונות היחידים צריכים להיעשות דרך השלטון. וזה צריך להעשות דרך הסברה ולחץ חברתי על ראש הממשלה הפחדן שלנו.

זה שתעשה כאן מהפכה מאוד יעזור. זה שתביא לכאן מנהיג יהודי אמיתי שיציל אותך ויפציץ את האויבים שלך(את כולם), זה מאוד יעזור.
כולם מסתמכים רק על הממשלה הנאצית של מדינת ישמעאל. ממש גברים מה אני אגיד.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #14 ב- : נובמבר 13, 2011, 15:35:48 »
זה שתעשה כאן מהפכה מאוד יעזור. זה שתביא לכאן מנהיג יהודי אמיתי שיציל אותך ויפציץ את האויבים שלך(את כולם), זה מאוד יעזור.
כולם מסתמכים רק על הממשלה הנאצית של מדינת ישמעאל. ממש גברים מה אני אגיד.

איך תעשי מהפכה בלי מצע שמאלני? מהפכה במדינה הזאת אפשר רק באלימות, וכולנו יודעים שהרבה חזקים בדיבורים אבל שזה מגיע לשטח מקבלים פיק ברכיים.
צריך לאסוף יהודים נאמנים ולצאת לרחוב, רק ככה אפשרי. אבל לצערי עד שתהיה פה מהפכה אמיתית אירן תספיק לשלוח 30 פעם פצצות אטום הלוך חזור..

לבנות בונקר גרעיני מתחת לבית זה פתרון נחמד, אבל בעיה להשיג אישורים מהערייה לדבר כזה..

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #15 ב- : נובמבר 13, 2011, 15:46:27 »
איך תעשי מהפכה בלי מצע שמאלני? מהפכה במדינה הזאת אפשר רק באלימות, וכולנו יודעים שהרבה חזקים בדיבורים אבל שזה מגיע לשטח מקבלים פיק ברכיים.
צריך לאסוף יהודים נאמנים ולצאת לרחוב, רק ככה אפשרי. אבל לצערי עד שתהיה פה מהפכה אמיתית אירן תספיק לשלוח 30 פעם פצצות אטום הלוך חזור..

לבנות בונקר גרעיני מתחת לבית זה פתרון נחמד, אבל בעיה להשיג אישורים מהערייה לדבר כזה..

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד. תפסיקו לשבת ולחכות לנס.
העם שלנו רדום, אדיש, מהופנט. אי אפשר לעשות "הסברה" רק דרך אינטרנט, יש עולם בחוץ.
כשאנשים יתחילו לצאת מהבית ולהתנהג כמו גברים(סלחו לי בנות לא אמורות לעשות את זה אבל אם צריך אני בטוחה שהרבה בנות יהיו מוכנות).
בכל העולם בכל המדינות אזרחים עושים בלאגן שלם כשמגיעים אליהם זרים לא רצויים במיוחד אויבים, רק מדינת ישמעאל מקבלת אותם בזרועות פתוחות ומעיפות מכאן היהודים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #16 ב- : נובמבר 13, 2011, 17:17:48 »
זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד. תפסיקו לשבת ולחכות לנס.
העם שלנו רדום, אדיש, מהופנט. אי אפשר לעשות "הסברה" רק דרך אינטרנט, יש עולם בחוץ.
כשאנשים יתחילו לצאת מהבית ולהתנהג כמו גברים(סלחו לי בנות לא אמורות לעשות את זה אבל אם צריך אני בטוחה שהרבה בנות יהיו מוכנות).
בכל העולם בכל המדינות אזרחים עושים בלאגן שלם כשמגיעים אליהם זרים לא רצויים במיוחד אויבים, רק מדינת ישמעאל מקבלת אותם בזרועות פתוחות ומעיפות מכאן היהודים.

נו בשורה התחתונה כולנו חושבים ככה, אבל טכלס בשטח?...
לוחמי פלסטין הם ארגון אומלל בזוי ומסכן, קיימים בקושי שנתיים יש להם כמה חברים בודדים (רציניים) מהפייסבוק (כל השאר סתם עשו לייק להזדהות)
הם לא וותיקים וחזקים כמונו, והם הוציאו כבר עשרות הפגנות לרחוב וכל יום עוד ועוד אהבלים נוהרים אחריהם לרחובות עם דגל ישראל..

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
לא מפחדים?
« להגיב #17 ב- : נובמבר 13, 2011, 19:42:45 »
אני לא מסכים עם הטענות של ג'ואיש גירל ועם הסגנון שלה. ועם הטענות שלה לגבי הגבריות (שכפי שנראה, יש לה יותר מרובנו).
אבל בנקודה אחת היא צודקת. מה אנחנו אמורים לעשות בפעל?
זה נכון שמציינים כל פעם שיהודים משתכנעים פה ושם. אבל לא מספיק. הקצב איטי מידי. איך אפשר לשכנע אנשים בקצב מהיר יותר? להאיר את עיני עם ישראל בבת אחת?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #18 ב- : נובמבר 13, 2011, 20:32:43 »
ועם הטענות שלה לגבי הגבריות (שכפי שנראה, יש לה יותר מרובנו).

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
לא מפחדים?
« להגיב #19 ב- : נובמבר 13, 2011, 21:48:37 »
להאיר את עיני עם ישראל בבת אחת?
נראה לי ככה

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #20 ב- : נובמבר 13, 2011, 21:55:53 »
(שכפי שנראה, יש לה יותר מרובנו).

מאה אחוז, אפילו היא יותר גבר ממך. רק כ*סית מתעלל בחתולים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #21 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:01:10 »
אני לא מסכים עם הטענות של ג'ואיש גירל ועם הסגנון שלה. ועם הטענות שלה לגבי הגבריות (שכפי שנראה, יש לה יותר מרובנו).
אבל בנקודה אחת היא צודקת. מה אנחנו אמורים לעשות בפעל?
זה נכון שמציינים כל פעם שיהודים משתכנעים פה ושם. אבל לא מספיק. הקצב איטי מידי. איך אפשר לשכנע אנשים בקצב מהיר יותר? להאיר את עיני עם ישראל בבת אחת?

אתה לא מסכים כי אתה חלק מאותם אנשים הקוקסינלים שמוכנים לעבוד בחו"ל(תזכיר לכולנו איפה אתה עובד? אפריקה?) אבל לא מסוגלים לקום על הרגליים כמו גברים ולהילחם על החיים שלהם ושל יהודים אחרים.
ואם זה:
עושה אותך גבר...

מה שניסיתי להגיד זה שבמקום להיות גברים אמיתיים ולהרוג את מי שמנסה לרצוח אותכם, אתם רק יושבים בבית ומחכים ל"נס" מביביבובה.
אז אולי אני באמת יותר גברית מהקוקסינלים שמסתובבים כאן בפורום כי מה שהם אוהבים זה לגרום לכלב שלהם לרצוח חתולים וללכת לעבוד באפריקה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #22 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:03:05 »
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עוד ליצן..

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #23 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:06:27 »
אתה לא מסכים כי אתה חלק מאותם אנשים הקוקסינלים שמוכנים לעבוד בחו"ל(תזכיר לכולנו איפה אתה עובד? אפריקה?) אבל לא מסוגלים לקום על הרגליים כמו גברים ולהילחם על החיים שלהם ושל יהודים אחרים.
ואם זה:
עושה אותך גבר...

מה שניסיתי להגיד זה שבמקום להיות גברים אמיתיים ולהרוג את מי שמנסה לרצוח אותכם, אתם רק יושבים בבית ומחכים ל"נס" מביביבובה.
אז אולי אני באמת יותר גברית מהקוקסינלים שמסתובבים כאן בפורום כי מה שהם אוהבים זה לגרום לכלב שלהם לרצוח חתולים וללכת לעבוד באפריקה.
מאיפה הבאת את הסרטון הזה?

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
לא מפחדים?
« להגיב #24 ב- : נובמבר 13, 2011, 23:07:22 »
ואיך זה קשור לנושא?