כתב נושא: נמאס לי לשמוע כבר את כל החולי נפש האלה  (נקרא 2340 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שמעיזים להגיד שיגאל עמיר לא חיסל את רבין אלא השב"כ... או שיגאל הוא סוכן שב"כ. חלקם אפילו קוראים ליגאל "פדופיל סוכן שב"כ".

הם מלאים כל כך הרבה רגשות אשמה על קיומנו שהם מנסים להפוך כל ניסיון של התנגדות למשטר מצד היהודים לתרגיל של השב"כ. או שהם בעצמם סוכני שב"כ שמנסים להרתיע יהודים מלהתנגד

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נמאס לי לשמוע כבר את כל החולי נפש האלה
« להגיב #1 ב- : נובמבר 07, 2011, 12:56:21 »
אותם אנשים שאומרים את זה לא יכולים לחשוב שיש יהודים שמתנגדים למשטר (הגיון יהודוני)

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #2 ב- : נובמבר 07, 2011, 13:36:08 »
רק כדי להיות בטוח,יגאל עומד מאחורי מה שהוא עשה נכון?(אני ממש יהיה מאוכזב אם לא)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #3 ב- : נובמבר 07, 2011, 18:07:12 »
אני דוקא יכול להאמין לזה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 07, 2011, 18:09:52 »
בס"ד

לא משנה מי יזם את זה      אחי הגיבור הוא מי שהסכים לזה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #5 ב- : נובמבר 07, 2011, 19:56:57 »
העניין הוא שבתיאוריה הזו טוענים שהוא בכלל לא עשה כלום חוץ מלעבור היפנוזה ששתלה לו בראש שהוא עשה משהו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #6 ב- : נובמבר 07, 2011, 20:36:33 »

האמת לאור כל המידע שיש בנושא אני גם יכול להאמין לזה.
יגאל גיבור על זה אין ספק, אבל יש הרבה דברים שהעלימו מאיתנו...

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 07, 2011, 22:59:18 »
דווקא רוב הסיכויים שזה היה השב"כ ,והכדורים של יגאל היו סרק וגם האמבולנס שלקח את רעבין יש"ו לבית חולים איכילוב
לקח לו 3 שעות להגיע לשם -זה נשמע לך רגיל ? זה תכנון של השב"כ לרצוח אותו.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 08, 2011, 01:25:22 »
דווקא רוב הסיכויים שזה היה השב"כ ,והכדורים של יגאל היו סרק וגם האמבולנס שלקח את רעבין יש"ו לבית חולים איכילוב
לקח לו 3 שעות להגיע לשם -זה נשמע לך רגיל ? זה תכנון של השב"כ לרצוח אותו.

אני שמעתי "ממקור אמין" שהשב"כ רצה לקראת הבחירות לפצוע אותו כדי לעודד את הציבור לבחור בו (כמובן מתוך רחמנות ומסכנות כמו שרק השמאל יודע) ומשהו "התפקשש"
אחד מהמאבטחים שירד עם רעבין יש"ו היה איתו ברכב ורצה "לעשות טוב את העבודה" אז הוא דפק לו בחזה עוד כדור ושלבסוף רעבין מת ולא נפצע כמתוכנן, "העלימו" את הסוכן שב"כ הזה (עד היום לא יודעים איפה המאבטח שהיה בשיירה של רעבין שהוא ירד במדרגות) לאישתו בילפו איזה שטות על פעולה סודית, דחפו לה פנסיה ופיצויים ו"השתיקו" אותה.
אני לא אומר שיגאל סוכן שב"כ אבל היה לו קשר עם השב"כ אני כמעט בטוח.. מה גם פורסם שהוא עבר קורס הכשרת מאבטחים בשב"כ.. מה שאני בטוח שאין עשן בלי אש, ויש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים..

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 08, 2011, 07:32:50 »
אני שמעתי "ממקור אמין" שהשב"כ רצה לקראת הבחירות לפצוע אותו כדי לעודד את הציבור לבחור בו (כמובן מתוך רחמנות ומסכנות כמו שרק השמאל יודע) ומשהו "התפקשש"
אחד מהמאבטחים שירד עם רעבין יש"ו היה איתו ברכב ורצה "לעשות טוב את העבודה" אז הוא דפק לו בחזה עוד כדור ושלבסוף רעבין מת ולא נפצע כמתוכנן, "העלימו" את הסוכן שב"כ הזה (עד היום לא יודעים איפה המאבטח שהיה בשיירה של רעבין שהוא ירד במדרגות) לאישתו בילפו איזה שטות על פעולה סודית, דחפו לה פנסיה ופיצויים ו"השתיקו" אותה.
אני לא אומר שיגאל סוכן שב"כ אבל היה לו קשר עם השב"כ אני כמעט בטוח.. מה גם פורסם שהוא עבר קורס הכשרת מאבטחים בשב"כ.. מה שאני בטוח שאין עשן בלי אש, ויש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים..
מה ז"א לבחור בו ? הוא כבר היה בשלטון,
אני לא בטוח אבל יכול להיות שגם השב"כ ידע שרעבין מסוכן למדינת ישראל ורצה לחסל אותו עובדה שהאמבולנס שלקח אותו
לקח לו 3 שעות להגיע לבית חולים איכילוב, כמה זמן צריך להגיע מכיכר צלכי ישראל לבית חולים איכילוב 10 דק' רבע שעה בהגזמה ?!
כנראה שזה תכנון של השב"כ להשאיר את רעבין בלי טיפול הרבה זמן כדי שימות ולא יספיקו להציל אותו.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 08, 2011, 08:31:30 »
מה ז"א לבחור בו ? הוא כבר היה בשלטון,
אני לא בטוח אבל יכול להיות שגם השב"כ ידע שרעבין מסוכן למדינת ישראל ורצה לחסל אותו עובדה שהאמבולנס שלקח אותו
לקח לו 3 שעות להגיע לבית חולים איכילוב, כמה זמן צריך להגיע מכיכר צלכי ישראל לבית חולים איכילוב 10 דק' רבע שעה בהגזמה ?!
כנראה שזה תכנון של השב"כ להשאיר את רעבין בלי טיפול הרבה זמן כדי שימות ולא יספיקו להציל אותו.

טעות שלי, לא לבחור בו אלא לחזק את התמיכה בו. שוב, ככה שמעתי ואין לי מושג אם זה נכון.
המקרה שהרכב התעכב זה רק אחד אוסף ענק של "מקרים" מוזרים וראיות שיש פה טיוח לא קטן של מדינת ישראל.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #11 ב- : נובמבר 09, 2011, 00:17:44 »
כן, השב"כ רצה להוריד את רבין... אני מקווה שאני חולם ושחברים בפורום שלנו לא באמת מאמינים בזה. אחרת אין לנו סיכוי לשרוד
כמו שאני רואה את זה ישנם 2 אפשרויות:

1 - יגאל עמיר ירה את הכדורים שחיסלו את הרודן השמאלני, ואכן שלח אותו לתת דין וחשבון לפני הקב"ה.

2 - השב"כ חיסל את הרודן השמאלני ע"י שסיים את העבודה בדרך לאיכילוב (אין ספק שיגאל עמיר ירה ברבין, אך השאלה אם יריות אלו הביאו למותו).

אם אפשרות 2 נכונה, אז הרי שיש אדריכל למבצע החיסול (ועכשיו נחשו למי היה אינטרס לחסל את רבין בזמנו).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 09, 2011, 07:17:30 »

אם אפשרות 2 נכונה, אז הרי שיש אדריכל למבצע החיסול (ועכשיו נחשו למי היה אינטרס לחסל את רבין בזמנו).

פרסקי, תמיד חשבתי ככה.
אני גם בטוח שהוא תפר לקצב את התיק.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : נובמבר 09, 2011, 18:41:16 »
יגאל עמיר ירה ברעבין אבל השב"כ ידע על כוונתו ואפילו עודד אותו. סוכן השב"כ אבישי רביב ידע שיגאל תכנן להתנקש ברעבין.