כתב נושא: הוריו של אדולף היטלר: "בקרוב נקבל אותו בחזרה"  (נקרא 3698 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בני זוג מניו ג'רזי, שקראו לשלושת ילדיהם בשמות נאציים, מחדשים את המאבק להשבתם, 33 חודשים אחרי שבית משפט העבירם למשפחת אומנה. לטענתם, כעת ביטלו השופטים את הקביעה כי התעללו בהם

אדולף היטלר כבר כמעט בן חמש - והוריו עדיין לא מוותרים עליו. אחרי שורה של פסיקות בית משפט בשנים האחרונות, שהותירו מחוץ לחזקת הוריו את הילד, כמו גם את שתי אחיותיו הקטנות - ג'וייסלין אריין ניישן ("האומה הארית") והונסזלין הינלר ג'יני (שיבוש של "היינריך הימלר") - חידשו השבוע ההורים שהגו את השמות הללו את מאבקם להשבת השלושה לידיהם.

בני הזוג הית' ודבורה קמפבל, תושבי העיירה הולנד בניו ג'רזי, טענו השבוע כי באחרונה שינה בית המשפט את החלטתו, וקבע כי לא התעללו בילדים. בראיון לכתבת רשת NBC מחוץ למשרדי השירותים הסוציאליים בפלמינגטון, שם הקימו ההורים משמרת מחאה, קונן האב: "אני לא ישן, אני לא אוכל הרבה. אני מתגעגע לילדיי. זה כל כך קשה. אני ישן עם תמונותיהם". האם מוסיפה כי גם הילדים עצמם "מתחננים לשוב הביתה".

סיפורם של הילדים עלה לראשונה לכותרות בדצמבר 2008, אז סירב סופרמרקט בניו ג'רזי להכין עבור ההורים עוגת יום הולדת עם הכיתוב "יום הולדת שמח, אדולף היטלר". כחודש לאחר מכן, פסק בית המשפט לענייני משפחה כי שלושת הילדים יועברו לידי משפחת אומנה. אז לא פורטו הסיבות לכך, ופרטי הפרשה נאסרו לפרסום. אולם ההורים המשיכו במאבקם, ובאוגוסט 2010 אישר בית משפט לערעורים את ההחלטה מחדש, וקבע כי הילדים הורחקו לא בגלל שמותיהם, אלא משום שנמצאו עדויות לכך שסבלו מהתעללות פיזית והזנחה ברשות הוריהם. על קביעה זו מערערים כעת ההורים בכל תוקף.

"גם השופט וגם שירותי רווחת הילד הבהירו לנו שאין כל עדויות להתעללות, והסיבה היחדה שלקחו לנו את הילדים היא השמות שלהם", טוען הית' קמפבל. לדבריו, החלטה נוספת בפרשה יקבל בית המשפט בדצמבר הקרוב. בבית המשפט לענייני משפחה בניו ג'רזי סירבו לפניות כלי התקשורת להגיב על הדברים, אבל הית' קמפבל טוען שההחלטה תהיה לטובתם: "אני לא יכול לחכות כבר שהם יחזרו הביתה".

מקור: אתר חיזבאללה(וואלה).

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
הוריו של אדולף היטלר: "בקרוב נקבל אותו בחזרה"
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 27, 2011, 20:08:12 »
חחחח איזה יופי זה. כולם מכפכפים אותם על חוצפתם...
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 27, 2011, 20:15:57 »
בס"ד
הכותרת נכונה אבל מצחיקה זה נראה כאילו ההורים של היטלר רוצים אותו(היטלר) בחזרה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 03, 2011, 02:24:18 »
בס"ד
הכותרת נכונה אבל מצחיקה זה נראה כאילו ההורים של היטלר רוצים אותו(היטלר) בחזרה
אני לא הייתי מתנגד שהיטלר האמיתי היה חוזר לאבא שלו,לפחות הייתי יודע שהוא מפוצץ אותו מכות.
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #4 ב- : נובמבר 03, 2011, 04:02:36 »
חבל שאין כבר ציידי נאצים.. (או שעדיין יש?)

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 03, 2011, 10:56:48 »
חבל שאין כבר ציידי נאצים.. (או שעדיין יש?)

היום יש יהודים שמגנים על נאצים שרצחו יהודים במחנות כמו יורם שפטל

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 03, 2011, 16:59:29 »
היום יש יהודים שמגנים על נאצים שרצחו יהודים במחנות כמו יורם שפטל

דיי תפסיק ללכלך עליו,הוא עושה עבודת קודש למען חשיפת השקר הציוני ששלט בארץ שנים רבות,והוא עושה מה שאף שדרן ימני ברדיו לא העז לעשות אף פעם

לצאת נגד הממסד הקיים.

כבר כתבו לך בפוסט אחר שכנראה שהוא עשה את זה כי הוא באמת האמין שהוא חף מפשע ולא מתוך כוונה להגן על נאצי.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 03, 2011, 17:41:15 »
דיי תפסיק ללכלך עליו,הוא עושה עבודת קודש למען חשיפת השקר הציוני ששלט בארץ שנים רבות,והוא עושה מה שאף שדרן ימני ברדיו לא העז לעשות אף פעם

לצאת נגד הממסד הקיים.

כבר כתבו לך בפוסט אחר שכנראה שהוא עשה את זה כי הוא באמת האמין שהוא חף מפשע ולא מתוך כוונה להגן על נאצי.

אפילו בתי המשפט הגרמני הנאצי והאמריקאי קבעו שהוא אכן איוואן האיום. רק ההיטלר הישראלי יורם שפטל
היה מסוגל לטעון שנאצי שכל ניצולי השואה אמרו שהוא רצח, אנס ועינה עשרות אלפי יהודים, בן העם האוקראיני
הנאצי, הוא חף מפשע. הוא עשה זאת בשביל השם שלו, להראות שהוא עו"ד מצוין שיכול להציל אפילו נאצי.

כשהייתי בצרות משפטיות והייתי חייב עו"ד, כולם הציעו לי לקחת אותו. אני סירבתי. הייתי מוכן לסבול הכל ולא לקבל עזרה מנאצי. ואני גאה בכך - ומבטיח לרדוף אותו כל חיי.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 04, 2011, 17:17:07 »
אפילו בתי המשפט הגרמני הנאצי והאמריקאי קבעו שהוא אכן איוואן האיום. רק ההיטלר הישראלי יורם שפטל
היה מסוגל לטעון שנאצי שכל ניצולי השואה אמרו שהוא רצח, אנס ועינה עשרות אלפי יהודים, בן העם האוקראיני
הנאצי, הוא חף מפשע. הוא עשה זאת בשביל השם שלו, להראות שהוא עו"ד מצוין שיכול להציל אפילו נאצי.

כשהייתי בצרות משפטיות והייתי חייב עו"ד, כולם הציעו לי לקחת אותו. אני סירבתי. הייתי מוכן לסבול הכל ולא לקבל עזרה מנאצי. ואני גאה בכך - ומבטיח לרדוף אותו כל חיי.

שוב אני חוזר על מה שכתבתי,מישהו בפורום כתב משהו נכון...הוא הגן עליו כי הוא חשב שהוא באמת חף מפשע ולא בגלל שהוא רצה להגן על נאצי.

אני מאמין שאם הוא היה יודע שהוא היה שותף לפשע האנושות הזה כמו שקבעו לבסוף הוא לא היה יוצא להגן עליו.

אם הוא כל כך ימני ויוצא כל כך נגד הממסד הזה באופן גלוי בתקשורת,אז למה לדעתך הוא ירצה להגן על נאצי שהרג יהודים?

ואני באמת רוצה לדעת מה הדעה שלך בנושא הזה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 13, 2011, 17:40:06 »
דמניוק יש"ו הוא איוון האיום, יש אין ספור הוחכות אי אפשר להתכחש לכך.
שפטל היה עו"ד צעיר בן 20 (בערך) שרצה להראות לכולם כמה הוא טוב וכמובן לא נשכח את הסכום הנכבד שקיבל שעד היום משלם לו את ההוצאות על הוילה בקיסריה.
אני גם "החזקתי" משפטל עד ששמעתי אותו מגנה כמו פחדן את התג מחיר בטובא זנגריה תוך כדי שהוא מדבר עם מאזין דרוזי אוייב ובוכה לו כמה הם חסידי אומות עולם (ממש במילים האלו) בגלל שירותם בצה"ל.

שפטל הוא ימין מזוייף, אבל טוב לפחות שיש אחד שחושף את השקר הציוני ברדיו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #10 ב- : נובמבר 13, 2011, 19:35:18 »
אם ככה (בלי שאכנס לשאלה אם הוא באמת ידע או לא ידע), שפטל הוא לא ימין מזוייף. הוא ימין. רק שאין לו מספיק עמוד שדרה למוד על העקרונות שלו וכשהוא עומד מול בצע כסף, הוא נופל בפח. טפי.
אם ככה. אם ככה...
אבל אני עדיין לא בטוח.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 15, 2011, 16:06:02 »
שפטל כמו כולם, חזק בדיבורים (והוא דווקא מאוד! חזק בדיבורים) אבל שזה מגיע ל'טכלס'  פתאום הוא משנה גרסאות .. למה נתן אדולף זהבי לא משנה גרסאות?
ככה זה שמפחדים מהממסד..

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #12 ב- : נובמבר 15, 2011, 20:39:59 »
כי לנתן זהבי נותנים לעשות ככל העולה על רוחו. אבל אם שפטל יצייץ רק ציוץ אחד לא במקום, מיד יעוטו עליו כולם.
הוא יפסיד את העבודה. הוא יפסיד את המשפחה. הוא ישב בכלא...
ואז מה ? גם את מה שהוא עושה היום הוא לא יוכל לעשות.
מצד שני, לדבר נגד זכויות של יהודים ולגנות את תג מחיר זה גם נזק.

קשה הבחירה.

צבא יהושע עוד יחזור!