כתב נושא: יש לאסור על קיומה של "דת" האסלאם בארץ ישראל  (נקרא 10153 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לדעתי, כשתקום  מדינת ישראל הכהניסטית (והיא עוד תקום!), יהיה על הממשלה היהודית לאסור על מוסלמים להכנס לתוך ארץ ישראל, לגור בה או לבקר בה כתיירים. כמו כן צריך לפורר את כל המסגדים הנאציים בכל רחביה של א"י. התלמידים בבתי הספר יצטרכו ללמוד את האמת לגבי ה"דת" הנאצית הזו, על הקוראן הנאצי ועל מעשיו של ה"נביא" מוחמד ימח שמו וזכרו.
יהיה על הממשלה להכריז על האסלאם כדת אסורה.

האסלאם היא לא דת אלא כת שטנית שיש להשמידה (לכן אני מציין את המילה דת במרכאות) וכל מוסלמי הוא חבר בכת שטנית.
הרבה אנשים ששומעים אותי מדבר ככה טוענים שאני גזען, אך זוהי ממש לא גזענות. אם הייתי טוען שאני שונא ערבים בגלל צבע עורם השחום או בגלל עצם היותם ערבים, אז זו היתה גזענות. אבל להגיד שאני שונא ערבים בגלל עצם היותם אויבים, רוצחים, אנסים וגנבים ובגלל שהם רוצים לרצוח אותי, את משפחתי, את חברי ואת כל היהודים, הנוצרים והלא-מוסלמים האחרים בעולם כולו, זו לא גזענות, זו שפיות!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: יש לאסור על קיומה של "דת" האסלאם בארץ ישראל
« להגיב #1 ב- : נובמבר 27, 2006, 02:52:30 »
לדעתי, כשתקום  מדינת ישראל הכהניסטית (והיא עוד תקום!), יהיה על הממשלה היהודית לאסור על מוסלמים להכנס לתוך ארץ ישראל, לגור בה או לבקר בה כתיירים. כמו כן צריך לפורר את כל המסגדים הנאציים בכל רחביה של א"י. התלמידים בבתי הספר יצטרכו ללמוד את האמת לגבי ה"דת" הנאצית הזו, על הקוראן הנאצי ועל מעשיו של ה"נביא" מוחמד ימח שמו וזכרו.

האסלאם היא לא דת אלא כת שטנית שיש להשמידה (לכן אני מציין את המילה דת במרכאות) וכל מוסלמי הוא חבר בכת שטנית.
הרבה אנשים ששומעים אותי מדבר ככה טוענים שאני גזען, אך זוהי ממש לא גזענות. אם הייתי טוען שאני שונא ערבים בגלל צבע עורם השחום או בגלל עצם היותם ערבים, אז זו היתה גזענות. אבל להגיד שאני שונא ערבים בגלל עצם היותם אויבים, רוצחים, אנסים וגנבים ובגלל שהם רוצים לרצוח אותי, את משפחתי, את חברי ואת כל היהודים, הנוצרים והלא-מוסלמים האחרים בעולם כולו, זו לא גזענות, זו שפיות!

אתה בטוח שאתה לא יהודי?!   :o

דבריך לא רק שהגיוניים ומתבקשים מאליהם, אלא הם אף מעוגנים בתורה ובהלכה, כך שלא רק שאנו מחוייבים לעשות זאת מסיבות שכלתניות, אלא גם מפני שזה בדיוק מה שאנו מצווים לעשות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

עז77

• אורח
« להגיב #2 ב- : נובמבר 27, 2006, 02:55:05 »

אתה בטוח שאתה לא יהודי?!   :o

דבריך לא רק שהגיוניים ומתבקשים מאליהם, אלא הם אף מעוגנים בתורה ובהלכה, כך שלא רק שאנו מחוייבים לעשות זאת מסיבות שכלתניות, אלא גם מפני שזה בדיוק מה שאנו מצווים לעשות.

מי כמוך יודע דוקא כך שבימינו הרבה מהגוים בחו"ל הם יותר יהודים מיהודים,
כמה עצוב שהעם שלנו שניחן בכאלה כשרונות וחוכמה הפך להיות העם הכי טיפש בעולם.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 27, 2006, 03:02:31 »
עצוב אבל נכון...   :'(
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 27, 2006, 03:36:39 »
ציטוט
אתה בטוח שאתה לא יהודי?!   

אני ריאליסט. אני מסתכל על המציאות כמו שהיא ולא חי בפנטזיות.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 27, 2006, 04:05:28 »
אתה צודק בהחלט.
אני ממש לא מצליח להבין מה עובר בראשם של היהודים השמאלנים הבוגדניים בארץ ובחו"ל. האיסטינקט הבסיסי ביותר שקיים אצל כל בעל חיים בריא ואצל כל בן אדם נורמלי הוא אינסטינקט ההשרדות, הרצון לחיות. משום מה, האינסטינקט הזה לא קיים אצל היהודים וזה מעציב אותי מאוד.

עז77

• אורח
« להגיב #6 ב- : נובמבר 27, 2006, 18:29:01 »
אתה צודק בהחלט.
אני ממש לא מצליח להבין מה עובר בראשם של היהודים השמאלנים הבוגדניים בארץ ובחו"ל. האיסטינקט הבסיסי ביותר שקיים אצל כל בעל חיים בריא ואצל כל בן אדם נורמלי הוא אינסטינקט ההשרדות, הרצון לחיות. משום מה, האינסטינקט הזה לא קיים אצל היהודים וזה מעציב אותי מאוד.

לשמחתנו מדובר באמת במיעוט קטן בעם היהודי,
לצערנו מדובר במיעוט מאוד חזק שנעזר בכוחו העצום להחדיר את דעותיו
למוחם של ההמונים המושפעים בארץ, וזאת למרות שליבם אומר להם אחרת.

אם בטלויזיה אומרים שלהיות כהניסט זה פשע, ובעיתונים אומרים שלהיות כהניסט זה פשע
ובבתי המשפט אומרים שלהיות כהניסט זה פשע - אדם מתחיל להאמין בסוף חסל וחלילה שלהיות כהניסט - זה פשע.

וכך, הכהניסטים נדחפו למחתרת - מצניעים את דעותיהם מהפחד שהם יחקרו, יאבדו את עבודתם יוגנו ע"י החברה
זה פשוט מה שקורה שקבוצה משומנת עם מספיק כח יכולה לעשות למאסות של יהודים טובים אשר רק רוצים להיות נורמאלים כמו כולם.

זה טירוף מה שקורה פה, וחייבים להתחיל לתת לגיטימציה לתנועה הכהניסטית - וזאת ניתן לעשות רק עם הפגנות של אלפי אנשים,
וייצוד בכנסת ב"ה - שזו צריכה להיות מעל לכל המטרה שלנו, זה והעלאת חיים בן פסח לארץ.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 29, 2006, 15:35:55 »
אכן יש גוים יותר יהודים מיהודים נורא נורא עצוב!!!
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:08:37 »
ברצוני לפתח רעיון זה: במדינה היהודית האולטימטיבית, האיסלם יוצא אל מחוץ לחוק, וכל מוסלמי או מישהו שיעז להתאסלם, יגורש לאלתר לערב הסעודית או יוצא להורג בעוון בגידה, לימודי האסלם ישאו אופי מחקרי בלבד (בכדי ללמוד את האויב כשם שבאותו מידה לומדים את ה"מיין קאמפף" של היטלר לצרכי לימוד ידע ומחקר בלבד).
הקומוניזם יוצא אל מחוץ לחוק, וכל מי שעדיין יעז להיות חבר בתנועה זו או ינסה לקדם רעיונות בעלי אופי קומוניסטי, יוכרז כבוגד ויטופל בהתאם, החלאות האדומים האלה (שכרגע לצערנו ולבושתנו שולטים במוסרות השלטון) .
כל המסגדים בשטח הריבוני של המדינה יהרסו עד היסוד ועל גביהם יוקמו בתי כנסת ובתי מדרש, ישיבות ומכוני מחקר על האיסלם ואמנות המלחמה בכלל והמלחמה בסרטן האיסלמי העולמי בפרט.
"נטיות הפוכות" בגוון מיני יטופלו ביד קשה, כיאה למדינה יהודית אמיתית.
ובסופו של דבר לא יחיה ערבי/מוסלמי אחד בשטח של המדינה שהוא על פי הבטחת ה' בספר בראשית, כל השטח שבין הנילוס לפרת.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק liorso

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:17:51 »
ברצוני לפתח רעיון זה: במדינה היהודית האולטימטיבית, האיסלם יוצא אל מחוץ לחוק, וכל מוסלמי או מישהו שיעז להתאסלם, יגורש לאלתר לערב הסעודית או יוצא להורג בעוון בגידה, לימודי האסלם ישאו אופי מחקרי בלבד (בכדי ללמוד את האויב כשם שבאותו מידה לומדים את ה"מיין קאמפף" של היטלר לצרכי לימוד ידע ומחקר בלבד).
הקומוניזם יוצא אל מחוץ לחוק, וכל מי שעדיין יעז להיות חבר בתנועה זו או ינסה לקדם רעיונות בעלי אופי קומוניסטי, יוכרז כבוגד ויטופל בהתאם, החלאות האדומים האלה (שכרגע לצערנו ולבושתנו שולטים במוסרות השלטון) .
כל המסגדים בשטח הריבוני של המדינה יהרסו עד היסוד ועל גביהם יוקמו בתי כנסת ובתי מדרש, ישיבות ומכוני מחקר על האיסלם ואמנות המלחמה בכלל והמלחמה בסרטן האיסלמי העולמי בפרט.
ובסופו של דבר לא יחיה ערבי/מוסלמי אחד בשטח של המדינה שהוא על פי הבטחת ה' בספר בראשית, כל השטח שבין הנילוס לפרת.

בעד הכל חוץ מבקומוניזם שאולי צריך להשאיר לפחות בזה ריבוי דעות... יש לטפל בהם אבל לא ביד עד כדי כך קשה לפי דעתי אבל אני לא בטוח על זה צריך יהיה לחשוב הרבה הזמן...
הרב כהנא צדק!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:37:53 »
הקומוניזם הוא סרטן שכל כולו יצירה של יהודונים, אותם יהודונים אחראים למותם של מאות אלפי יהודים (האומדן עומד על בערך 1.5 מיליון) שמתו במיתות משונות בעיקר במחנות בסיביר, כל זה בשנות הטיהורים של סטאלין, 9 מתוך 11 מפקדי הגולאגים היו יהודונים, חלק נכבד ממפקדי הCHEKA, NKVD,NKGB וה-KGB היו יהודונים, המקביל הסובייטי ליוזף גבלס בזמן מלחמת העולם השנייה היה איליה אהרנבורג (עוד יהודון אוויל), המוחות הגדולים שעמדו מאחורי מחנות העבודה בסיביר היו יהודונים, וכן חלק נכבד ממפקדי מחנות טרור ועבודת כפייה אלו היו יהודים (אם הנאצים לא היו כל כך שונאי ומתעבי היהדות הם לבטח היו עורכים פגישות עבודה ולימוד עם היהודונים הללו שהגו את כל רעיון עבודות הכפייה בסיביר הקפואה), הרוב המוחץ של המרגלים והבוגדים בתולדות מדינת ישראל היו קומוניסטים ומרגלים למען בריה"מ מטעם הKGB או הGRU (מודיעין הצבא האדום).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:42:42 »
ציטוט

אתה מתכוון להומוסקסואלים והלסביות למיניהם? לי אישית אין שום דבר נגדם. שיעשו בבית מה שהם רוצים, אבל לעשות מצעדי "גאווה" ועוד בירושלים? זה ממש בושה. במה הם מתגאים בזה שהם סוטים וחולים? הייתי מתבייש לצאת מהבית אילו הייתי במקומם. הרעיון לעשות את המצעד בירושלים היה עוד ניסיון מכוער מצד השמאל הבולשביקי להתגרות ברגשותיהם ובאמונתם של היהודים האמוניים, דבר שהוא פסול לחלוטין בעיני. אינני חושב שבמדינה היהודית יהיה נכון להוציאם להורג אך בהחלט יהיה צורך להגלותם. שילכו "להתגאות" בכל מיני מצעדים באירופה המתאסלמת.

אותו דבר לגבי מתאסלמים ובולשביקים. את המתאסלמים יש לשלוח לערב הסעודית או לכל מדינה מוסלמית אחרת, שירקבו שם, ואת הבולשביקים יש לשלוח לסין, רוסיה או כל מקום אחר, רק שלא יהיו כאן.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : נובמבר 29, 2006, 23:59:25 »
ציטוט

אתה מתכוון להומוסקסואלים והלסביות למיניהם? לי אישית אין שום דבר נגדם. שיעשו בבית מה שהם רוצים, אבל לעשות מצעדי "גאווה" ועוד בירושלים? זה ממש בושה. במה הם מתגאים בזה שהם סוטים וחולים? הייתי מתבייש לצאת מהבית אילו הייתי במקומם. הרעיון לעשות את המצעד בירושלים היה עוד ניסיון מכוער מצד השמאל הבולשביקי להתגרות ברגשותיהם ובאמונתם של היהודים האמוניים, דבר שהוא פסול לחלוטין בעיני. אינני חושב שבמדינה היהודית יהיה נכון להוציאם להורג אך בהחלט יהיה צורך להגלותם. שילכו "להתגאות" בכל מיני מצעדים באירופה המתאסלמת.

אותו דבר לגבי מתאסלמים ובולשביקים. את המתאסלמים יש לשלוח לערב הסעודית או לכל מדינה מוסלמית אחרת, שירקבו שם, ואת הבולשביקים יש לשלוח לסין, רוסיה או כל מקום אחר, רק שלא יהיו כאן.
מסכים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק shroomann

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
"נטיות הפוכות"
« להגיב #13 ב- : דצמבר 01, 2006, 23:06:43 »
ציטוט

בדיוק משהו כזה כתב לי לבנוני מעריץ חיזבאללה - שאצלהם תולים או סוקלים הומואים או זורקים אותם לים קשורים לסלע... זה מה שאתה רוצה שיהיה בישראל? שנרד לרמה שלהם? אני מבינה שבתנ"ך יש איסור על משכב זכר, אבל זה היה לפני 3000 שנה בערך, זמנים משתנים. לא צריך ליהיות מדינה חשוכה כמו מדינות האיסלם.

בדיוק דברים כאלה גורמים לאנשים להצטרף לשמאל! מה זה מפריע אם מישהו הומו? כל זמן שהוא לא פוגע באף אחד, שיעשה מה שהוא רוצה. צריך להלחם במוסלמים, באלו שרוצים לפגוע בנו, לא ביהודים אחרים עם טעם קצת שונה משלכם. חבל.
חילונית, טבעונית, אומנית, ו... ימנית. כי עם ההיגיון אי אפשר להתווכח!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
ל-liorso, די.ג'יי לומינוס וshroomann,

א.) בעניין הומוסקסואלים: כשאמרתי טיפול ביד קשה, התכוונתי לדברים כמו: סירוס כימי, טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי (דבר שקיים היום בשוק הטיפולים) וכן לא לתת להם לעשות מכל העניין פרהסיה כגון מצעדי גאווה למיניהם והשגת זכויות למיניהם דרך בתי המשפט, דהיינו אי-הכרה בזוגיות שלהם ברמה הממלכתית.

ב.)בעניין הקומוניסטים: כשם שהם לא נתנו לכל גורם פוליטי שחשב טיפה ימינה מהם לטול חלק ולא הכרה לגיטימית, ואף חוסלו כל מי שחשחב אחרת מהם, כך לא צריך לתת להם לגיטימציה, קומוניזם להוציא  מחוץ לחוק, ומי שיהיה חבר בכל התארגנות שכזו יוצא להורג בעוון בגידה, בדיוק כמו שהם עשו לנו.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק shroomann

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
ציטוט
סירוס כימי, טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי
זה עדיף על מוות, אבל עדיין מאוד פרימיטיבי. מה הבעיה להמשיך לתת להם לחיות איך שהם רוצים? הם לא פוגעים באף אחד. ימין לא חייב ליהיות מנוגד לזכויות הפרט...

ובקשר למצעד בירושלים - אני אישית הייתי נגד זה, אבל רק בגל שלאחרים לא נותנים לצעוד כדי "לא להרגיז ערבים". אבל ההתנהגות של החרדים היתה פשוט מגעילה - לאיים ברצח? מה יותר חשוב: הדיברה "לא תרצח" או סתם איסור על משכב זכר? איפה ההגיון?
אם זה כ"כ הפריע להם - הם ידעו איפה ומתי המצעד היה אמור להיות, הם יכלו פשוט לא להיות במקום באותו זמן. כל העניין הזה סתם גרם להשנאת החרדים על שאר הישראלים, וחבל. זה סתם גורם לשנאת אחים.
 :-\
חילונית, טבעונית, אומנית, ו... ימנית. כי עם ההיגיון אי אפשר להתווכח!

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
אנחנו חלוקים בדעותנו, ישנם דברים שאסור לדעתי להרשות, במיוחד אם התורה כותבת עליהם במפורש שהם תועבה ומעשי סדום
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
סירוס כימי, טיפול פסיכולוגי/פסיכיאטרי
זה עדיף על מוות, אבל עדיין מאוד פרימיטיבי. מה הבעיה להמשיך לתת להם לחיות איך שהם רוצים? הם לא פוגעים באף אחד. ימין לא חייב ליהיות מנוגד לזכויות הפרט...

ובקשר למצעד בירושלים - אני אישית הייתי נגד זה, אבל רק בגל שלאחרים לא נותנים לצעוד כדי "לא להרגיז ערבים". אבל ההתנהגות של החרדים היתה פשוט מגעילה - לאיים ברצח? מה יותר חשוב: הדיברה "לא תרצח" או סתם איסור על משכב זכר? איפה ההגיון?
אם זה כ"כ הפריע להם - הם ידעו איפה ומתי המצעד היה אמור להיות, הם יכלו פשוט לא להיות במקום באותו זמן. כל העניין הזה סתם גרם להשנאת החרדים על שאר הישראלים, וחבל. זה סתם גורם לשנאת אחים.
 :-\
בדיוק!  החרדים מוחים על מצעד התועבה אבל שותקים לגבי מקרים אחרים של חילול השם.

בנוגע למשכב זכר---לידיעתך נץ, אנשי סדום נענשו בעיקר לא בגלל משכב זכר אלא בעיקר בגלל גזל.  המיניות של האדם היא עניין מסובך.  אנחנו לא מתחלקים רק לגברים ונשים.  יש גם הרמפרודיטים (גם וגם...).  יש גברים עם צד נשי דומיננטי, ונשים עם צד גברי דומיננטי, וכל זה כתוצאה מתכנות גנטי.  הדבר מוביל לנטיות מיניות לא נורמליות ולקשיים שאותם אנחנו האנשים הנורמליים לא חווים ולכן לא מבינים.  העניין מורכב, ואני מעדיף לא להביע דעה.

אבל התנהגות משוקצת בפומבי, על אדמת ארץ ישראל בעיר שחוברה לה יחדיו?!  זה עניין אחר לגמרי---זה כביכול קריאת תיגר על ה', חילול השם מאין כמוהו---ועל כך דינם של חוצפנים כאלו מיתה.  זאת ההלכה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
בנוגע למשכב זכר---לידיעתך נץ, אנשי סדום נענשו בעיקר לא בגלל משכב זכר אלא בעיקר בגלל גזל.  המיניות של האדם היא עניין מסובך.  אנחנו לא מתחלקים רק לגברים ונשים.  יש גם הרמפרודיטים (גם וגם...).  יש גברים עם צד נשי דומיננטי, ונשים עם צד גברי דומיננטי, וכל זה כתוצאה מתכנות גנטי.  הדבר מוביל לנטיות מיניות לא נורמליות ולקשיים שאותם אנחנו האנשים הנורמליים לא חווים ולכן לא מבינים.  העניין מורכב, ואני מעדיף לא להביע דעה.

אבל התנהגות משוקצת בפומבי, על אדמת ארץ ישראל בעיר שחוברה לה יחדיו?!  זה עניין אחר לגמרי---זה כביכול קריאת תיגר על ה', חילול השם מאין כמוהו---ועל כך דינם של חוצפנים כאלו מיתה.  זאת ההלכה.

אתה צודק בהחלט. אנשים אלו, הנקראים גם אינטרסקסואלים, הם בעלי מום גנטי/גופני/פסיכולוגי ויש לעזור להם בכל דרך אפשרית ולא לצאת נגדם ולהחמיר את מצבם. אבל מה שהם עשו או יותר נכון ניסו לעשות בירושלים אינו מתקבל על הדעת, מאחר וזוהי פגיעה ברגשותיהם ובאמונתם של יהודים.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
לדעתי זה מיותר לחנך לפחות מגיל מוקדם לשנאה , זה רק יפגע בנו בחזרה.

אבל אם אתם תשימו לב בכל המדינות של המוסלמים האדוקים , הם אוסרים קיום בגלוי של כל דת חוץ לאסלאם תחת האיום של הוצאה להורג ודווקא כן מסיתים נגד הדתות האחרון ( פרוטוקול זקני ציון אצליהם נחשב כעובדה) אני מתכוון כמובן לסעודיה וסוריה.

יש לתת למוסלמים לבקר בצורה מוגבלת באתרים הקדושים שלהם (אבל לא באל אקצה \ הר הבית) זה רק יתרום כספית למדינה בעצם תראו איך שהם בכלל לא יבואו....... אבל אפשר להתייחס אליהם כתיירים עם זכויות מוגבלות כל עוד הם לא מפרים את השקט
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
לדעתי זה מיותר לחנך לפחות מגיל מוקדם לשנאה , זה רק יפגע בנו בחזרה.

זו שנאה בריאה. זה בריא ונורמלי לחלוטין לשנוא את אויביך שרוצים לרצוח אותך, את בני משפחתך, את חבריך ואת כל בני עמך. הם כולם מוסלמים, והם כולם מאמינים בדת האסלאמית הנאצית שמצווה אותם להשמיד את כל ה"כופרים" הלא מוסלמים. אז מה, עלינו לאהוב אותם? כל ילד במדינת ישראל חייב לדעת את האמת.

ציטוט
אבל אם אתם תשימו לב בכל המדינות של המוסלמים האדוקים , הם אוסרים קיום בגלוי של כל דת חוץ לאסלאם תחת האיום של הוצאה להורג ודווקא כן מסיתים נגד הדתות האחרון ( פרוטוקול זקני ציון אצליהם נחשב כעובדה) אני מתכוון כמובן לסעודיה וסוריה.

זה חלק מהדת שלהם. על פי הקוראן הנאצי יש להשמיד את כל הדתות עד שהאסלאם תשאר הדת היחידה בעולם. האסלאם נותן לכל בן אדם בעולם שתי אפשרויות בלבד: אסלאם או מוות. על פי הקוראן הנאצי, מותר להשאיר את היהודים והנוצרים בחיים כבני חסות (ד'ימה) בתנאי שיהיו סגורים בשכונות משלהם מבלי שתהיה להם אפשרות לצאת מהן, יהיו מושפלים וישלמו מס גולגולת (ג'יזיה) כפיצוי על כך שאינם נטבחים. כמו כן ייאסר עליהם להקים בתי כנסת וכנסיות ולהתפלל.

ציטוט
יש לתת למוסלמים לבקר בצורה מוגבלת באתרים הקדושים שלהם (אבל לא באל אקצה \ הר הבית) זה רק יתרום כספית למדינה בעצם תראו איך שהם בכלל לא יבואו....... אבל אפשר להתייחס אליהם כתיירים עם זכויות מוגבלות כל עוד הם לא מפרים את השקט

כל מוסלמי הוא חבר בכת שטנית שנקראת אסלאם. אסור לאפשר לאף חבר בכת הזו להיכנס למדינה היהודית אפילו כתייר, לא רק מסיבות דתיות אלא גם מסיבות בטחוניות. היו אין ספור מקרים בארץ וברחבי העולם שתיירים מוסלמים נטלו חלק בביצוע פיגועי טרור או העבירו מידע מודיעיני לאויב המוסלמי הנאצי. האסלאם הוא האויב ולאויב יש להתייחס כאויב. לא ישארו מקומות קדושים לאסלם בארץ ישראל אחרי שהם יושמדו כליל על ידי הממשלה היהודית כך שלא יהיה למוסלמים היכן לבקר.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא אתווכח איתך בקשר לחלק השלישי שאמרתי ,
אבל לדעתי אם כבר מלמדים את זה אז ללמד את זה בתיכון בגיל שכבר אפשר להסיק מסקנות לבד ,
עד אז להתעלם מהנושא , נראה לי שחלק לא קטן מהשמאלאנים באים ממשפחות ימניות וזה חלק מה" מרידה" שלהם במשפחה
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא אתווכח איתך בקשר לחלק השלישי שאמרתי ,
אבל לדעתי אם כבר מלמדים את זה אז ללמד את זה בתיכון בגיל שכבר אפשר להסיק מסקנות לבד ,
עד אז להתעלם מהנושא , נראה לי שחלק לא קטן מהשמאלאנים באים ממשפחות ימניות וזה חלק מה" מרידה" שלהם במשפחה

אני מסכים איתך. גם אני בא ממשפחה שמאלנית ועכשיו אני ימני, אבל זה לא חלק ממרידה במשפחה אלא בגלל שאני מציאותי.

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!

צריך קודם כל צריך להרוס את הכנסיות כי זאת מצווה מהתורה להשמיד כל דבר שקשור לעבודה זרה
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
צריך קודם כל צריך להרוס את הכנסיות כי זאת מצווה מהתורה להשמיד כל דבר שקשור לעבודה זרה

והאסלאם היא לא עבודה זרה? הנצרות בימינו אינה מהווה את הבעיה העיקרית שלנו, מאחר והיא אינה קוראת להשמדתה של היהדות ודתות אחרות. מה שהנוצרים עשו ליהודים בימי הביניים והאנטישמיות בימינו נובעים אך ורק מתוך רוע ואכזריות והיצר האנושי שקיים לצערי כמעט אצל כל בן אדם לשנוא אחרים ולפגוע בהם אפילו ללא סיבה מוצדקת. באף אחד מכתבי הקודש הנוצריים לא כתוב דבר בנוגע לצורך להשמיד את היהודים והלא-נוצרים האחרים. אבל הקוראן והחדית' מצווים במפורש להמיר או לרצוח כל לא-מוסלמי, לכן קודם כל צריך לטפל בבעיה הזאת. אני לא חושב שכדאי לפגוע במקומות קדושים לנצרות, לפחות לא עכשיו כאשר נוצרים רבים תומכים ולוקחים חלק בתנועה הכהניסטית בארה"ב ובמקומות אחרים בעולם. אם דבר כזה ייעשה, כל התמיכה הזאת תיאבד בין רגע ותהפוך לשנאה. הבעיה כרגע היא האסלאם ואיתה צריך להתמודד. האסלאם היא לא רק אויב היהדות אלא גם אויב הנצרות וכל הדתות האחרות. אם דבר כזה ייעשה, תהיה מלחמה לא רק עם המוסלמים אלא גם עם הנוצרים המאמינים. דרך אגב, אני בעצמי נוצרי.