כתב נושא: "רבנים" נגד תג מחיר: "מנוגד לדרך התורה"  (נקרא 18166 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"רבנים" נגד תג מחיר: "מנוגד לדרך התורה"
« להגיב #75 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:27:59 »
איך על פי ההגיון הזה אסור לנקום בערבים בעזרת שריפות מסגדים?
בס"ד
נראה לי שמי שאומר שאסור לנקום בהם באמצעות שריפת מסגד פשוט לא חושב ולא מחשיב ששריפת מסגד זאת נקמה ככה נראה לי ושזה גורם להרתעה בזה אני לא מסכים עם מי שטוען כך
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #76 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:30:09 »
זה מה שהוא אמר. ואז כשאני מוחה, אתה משתולל וטוען שאני מעוות את מה שמו"ר לימד.
בס"ד
הוא טען ששריפת מסגדים לא תועיל אלא להפך שהמצב יהיה יותר גרוע חס וחלילה
ובזה שהוא טען שגוי לא יכול לחלל שם שמים זאת טעות לא במזיד

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:33:48 »
בס"ד
יוסף בנימין חשבתי שהתכוונת שאתה חולק עליו בנושא שהמצב של עם ישראל תלוי בשמירת מצוות

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:40:49 »
ניסיתי כבר כמה חודשים להבין איך המוח שלך מתפקד והוא פשוט מורכב מדי.

בס"ד
זה באמת מחמיא לי ;D ^-^ :-[

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #79 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:42:41 »
???

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #80 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:43:36 »
 :disease:

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #81 ב- : אוקטובר 19, 2011, 14:48:15 »
היהדות כפי שאני הכרתי אותה (לפני הפורום) הייתה גוונים שונים של אותה דעה שהציג כאן gloomwraith. אני מאמין שזו היהדות שרוב העם מכיר, ולכן הבוז לדת.
הצעתי אליך היא פשוטה - כנס לערוץ היוטיוב שלי (הקישור בחתימה שלי), וצפה בהרצאות ועימותים מלאים של מו"ר הרב מאיר כהנא הי"ד שהעלתי לאחרונה.

שם תמצא תשובות לשאלות רבות.

בהצלחה.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #82 ב- : אוקטובר 20, 2011, 19:14:04 »
אני קורא פה תגובות של אנשים ואני משתגע. אתם אשכרה שכנעתם את עצמכם שהדרך שלכם זאת דרך התורה וכל רב שאומר נגד הוא בוגד כופר. כל אחד נהיה לי פה גדול הדור והוא חושב שהוא יודע מה דעת התורה ומה לא.
תגידי JEWISHGIRL92 את פעם בחיים שלך בכלל פתחת דף גמרא? מה את מבלבלת את המח מי נגד התורה ומי בעד? מאיפה את יודעת מה דעת התורה בנוגע לתג מחיר או לא?
אני לומד עם רב תלמיד ישיבה קבוע והוא אמר לי שכל מה שהימין הקיצוני עושה זה נגד דעת התורה. הוא גמר למעלה מ10 מסכתות ותאמיני לי שהוא יודע תורה פי מאה מכל אפספוס אחד עם פה יותר גדול ממה שהוא שווה.
אסור להתגרות בגויים. אם ערבים תוקפים יהודים אז יש לנו מחוייבות להגן על עצמנו. ללכת לרסס ולשרוף מסגדים רק מביא לבלאגן בעולם, אנטישמיות, פרעות ותגובות נקמה מצד הערבים.
הערבים זה גזרה משמים על עוונות של עם ישראל, הפתרון לערבים זה תשובה, לשרוף מסגדים לא יעזור לאף אחד. כלב שמרביצים לו עם מקל נושך את המקל, כשהקדוש ברוך הוא מכה אותנו עם ערבים, עושים תשובה, לא שורפים מסגדים. אתם כלבים?
לא בגבורות הסוס יחפץ ולא בשוקי האיש ירצה, רוצה ה' את יראיו, את המייחלים לחסדו. ברור לנו לפי התורה שאם הקדוש ברוך הוא היה רוצה שנהיה בריונים הוא היה שולח אותנו לחדר כושר ולא לבית המדרש. אנחנו צריכים להיות מתוקנים ברוחניות, הגשמיות בסך הכל משקפת את המצב הרוחני בעם.
המכבים דאז היו תלמידי ישיבה שהדבר הכי כבד שהם החזיקו היה נרות והם ניצחו יוונים מלומדי חרב. הם ידעו שכשיש גזירה על הדת, יוצאים ועושים חירוף נפש ולהפך בפורים כשגזרו על הגוף, עשו תשובה. הערבים זה גזירה על הגוף.
כמובן שלצבא יש תפקיד של פיקוח נפש אבל התוצאות של הקרב משקפות את המצב הרוחני. גם אם חיים בן פסח היה ראש הממשלה או הרמטכ"ל זה לא היה משנה את תוצאות מלחמת לבנון השנייה. בגלל שהעם במצב רוחני ירוד גם המנהיגים שלו במצב רוחני ירוד וכבר למדנו ש"לב מלכים ושרים ביד השם" לשרוף מסגדים לא פותר כלום, זה רק עושה יותר גרוע. תאמינו לי שזיכוי הרבים הרבה יותר מועיל מלשבת פה בפורום ולכתוב ערבים נאצים מחבלים נאצים. תחזיר יהודי אחד בתשובה והורדת מעם ישראל הרבה צרות וקרבת את הגאולה.
כן אני יודע שקצת לא נוח לחלק מכם בכיסא כשאתם קוראים את זה אבל זאת התורה ולא איך שנוח לכם שהיא תהיה.

הבלבול מוח פה הוא ממך. לא ממני.
מי הם הימין הקיצוני בדיוק? אני אשמח אם תגיד לי במי מדובר בדיוק.
אתה לא תקרא כאן ליהודים טובים אפספוס.

לא ידעתי שמותר להשאיר חילול ה' בארץ הקודש רק כי זה מביא מלחמות עם האוייבים, סליחה כבודו.
ועכשיו ברצינות, חילול ה', מכל סוגו(מסגדים, כנסיות, מועדונים ושאר עבודה זרה), אנחנו חייבים להרוס. אנחנו לא צריכים בכלל לחשוב על הבלאגן שזה יביא איתו או תגובות הנקמה. ובאשר לאנטישמיות, תרשי לי להגיד לך, gloomwraith פיה נחמדה שכמותך, אנטישמיות תמיד הייתה ותמיד תיהיה. לא משנה אם תהרוס מסגד או תשב בצד ותצחק עם איזה שייח'.

אה אז גם אין צורך להילחם באויב, בואו נשב בבית כנסת ורק נתפלל. ככה האוייבים ייעלמו. אין צורך במלחמה ואין צורך בנשק גם אין צורך להעיף מכאן את כל הג'וקים הנקראים ערבים או כל גויים אחרים. רק צריך להיזהר שלא להתגרות בהם, שלא תתחיל ח"ו מלחמה.
אז פיה יקרה, תפסיקי רק לחכות לגאולה, ותתחילי להילחם באויב שלך בשביל לקדם את הגאולה.

חשוב מאוד להתפלל וללמוד תורה, ואני לא אומרת לגברים או לנשים לכו לחדר כושר במקום.
ואולי זה רק נדמה לי, אך המלחמה עם הגויים(ערבים, מוסלמים, נוצרים תקרא להם איך שתרצה), התחילה מלפני המוני שנים, היא תיגמר עד שלא ננצח.
אז ברשותך כבודו, המלחמה שלנו איתם לא התחילה רק עכשיו, אז אני לא מתגרה באף אויב שלי, אני נלחמת בו. פשוט מאוד.

בזה אני יכולה להסכים איתך, היהדות באמת נעלמה מהיהודים, לצערנו.
ובשביל שהיהדות תתחיל להשתורר אצל כולנו, אנחנו צריכים מדינה יהודית. ואני מוכנה שחיים יהיה ראש הממשלה או הרמטכ"ל במדינה היהודית.

ומאיפה לך שמי שיושב בכיסא וקורא את הויכוח שלנו, לא הולך ללמוד תורה? אני מאמינה שיש כאן בפורום יהודים שהולכים ללמוד תורה, ואם לא אז אני מאוד אשמח אם יתחילו ללכת. זה באמת שווה את הזמן של היהודים, יוצאים מהלימוד תורה יותר חזקים.
מאוד חשוב שיהודים יבינו למה צריך להשמיד את המסגדים הטמאים והמסריחים האלה מהאדמות שלנו וכבר חזרתי על זה הרבה פעמים, אני כבר בטוחה שכולם הבינו למה זה חשוב.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 20, 2011, 21:20:56 על ידי JewishGirl »

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #83 ב- : אוקטובר 20, 2011, 23:30:22 »
החתם סופר בעצמו, בגלות בהונגריה, יצא לטייל בפרדס בהיותו בחור. מבין העצים התנפלו עליו חבורה של פרחחים גויים "שיקצים". החתם סופר שהיה חזק הכה אותם במקלו והרג אחד מהם. זה אומר משהו למישהו מכם ?
כמובן שאם בחוקותי תלכו ונתתי שלום בארץ. כתוב ואם לא תלכו, וניגפתם לפני אויביכם. לא כתוב "אפילו אל תנסו להלחם, חבל על הזמן, תינגפו".
חובה עלינו לנסות להגן על עצמינו. ואנחנו נוהגים כמנהג אבותינו. דורון, תפילה, מלחמה.
אם הדורון לא מפייס את האוייב (ואני מדגיש שדורון זה ממון ולא חיי יהודים), מתפללים לניצחון ויוצאים להילחם בכל הכוח!
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : אוקטובר 20, 2011, 23:33:45 »
החתם סופר בעצמו, בגלות בהונגריה, יצא לטייל בפרדס בהיותו בחור. מבין העצים התנפלו עליו חבורה של פרחחים גויים "שיקצים". החתם סופר שהיה חזק הכה אותם במקלו והרג אחד מהם. זה אומר משהו למישהו מכם ?
כמובן שאם בחוקותי תלכו ונתתי שלום בארץ. כתוב ואם לא תלכו, וניגפתם לפני אויביכם. לא כתוב "אפילו אל תנסו להלחם, חבל על הזמן, תינגפו".
חובה עלינו לנסות להגן על עצמינו. ואנחנו נוהגים כמנהג אבותינו. דורון, תפילה, מלחמה.
אם הדורון לא מפייס את האוייב (ואני מדגיש שדורון זה ממון ולא חיי יהודים), מתפללים לניצחון ויוצאים להילחם בכל הכוח!
בס"ד
לדעתי התעצלת לקרוא את התגובות כי הן מאוד ארוכות אז אני מציע לך לקרוא אותך שוב ולהסביר לי איך התגובה שלך סותרת את מה שאני והמשתמש האחר כתבנו

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #85 ב- : אוקטובר 21, 2011, 03:21:18 »
אם לא הבנת, מכל החפירה שלי עולה שכאשר חיי יהודים על הפרק, נלחמים בגויים. גם בגולה.
לאוו אחד שטען שיש כאלה שחושבים שצריך רק להתפלל, כתבתי על דורון תפילה ומלחמה. וזה לא סותר את העובדה שאם נלך בחוקות התורה, הכל יפתר על הצד הטוב ביותר.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #86 ב- : אוקטובר 21, 2011, 08:01:59 »
אם לא הבנת, מכל החפירה שלי עולה שכאשר חיי יהודים על הפרק, נלחמים בגויים. גם בגולה.
לאוו אחד שטען שיש כאלה שחושבים שצריך רק להתפלל, כתבתי על דורון תפילה ומלחמה. וזה לא סותר את העובדה שאם נלך בחוקות התורה, הכל יפתר על הצד הטוב ביותר.
בס"ד
זה מה שאני מנסה להסבחר שהוא לא כתב שצריך רק להתפלל

מנותק Gloomwraith

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • ממתין לגאולה
« להגיב #87 ב- : אוקטובר 21, 2011, 13:51:25 »
יוסף בנימין גם לקרוא ליהודי אחר שחושב אחרת ממך "חזיר" בפרהרסיה זה גם עוון חמור.
ברור שכשיהודי נרצח בהיותו יהודי או חוסר רצונו להמיר דתו זה קידוש השם הכי גדול שיש, אבל זה תיקון על עבירות שקדמו והביאו למצב הזה. למה כשטיטוס נכנס לבית המקדש וטימא את קודש הקודשים לא האשמנו את הרומאים? ברור שטיטוס נבחר לתפקיד הזה בגלל שהוא היה רשע,
אבל האשמה במעשה הזה היא שלנו, אם היינו שומרים תורה ומצוות לא היינו גורמים לחילול קודש הקודשים הזה בבית המקדש.
אבל למה כל המצב הזה הגיע מלכתחילה? כשיהודים לא שומרים תורה ומצוות מגיעות גזרות על עם ישראל.
חשבונות שמים אנחנו לא יודעים ולא יודעים בידיוק מה גרם לשואה ולדברים אחרים, אבל יש בידינו כלל, כשעם ישראל מובס זה קורה בגלל שלא מקיימים את התורה והמצוות.
אף אידיוט לא יתלה את חורבן בית המקדש במצב הצבאי של אותה תקופה ויאמר שלשר הצבא אז היו אסטרטגיות גרועות ושהיהודים לא נלחמו מספיק טוב. הרי מנס חנוכה ברור לנו שלא יתכן שתלמידי ישיבה שלא החזיקו בחיים חרב ינצחו צבא של מלומדי חרב מנוסים בדרך הטבע.
ברגע שמתוקנים בתורה ובמצוות הגשמיות תהיה גם מוצלחת.
אף אחד לא אמר שלא צריך צבא, חייבים צבא, תמיד יצאו להלחם אבל לא תולים את הנצחונות בגשמיות אלא במצב הרוחני של העם.
לא אמרתי שכשגוי תוקף יהודי ומנסה לרוצחו צריך לשבת בחיבוק ידיים ולבכות ולהתפלל, להתפלל שהקדוש ברוך הוא יציל אותך חייבים אבל צריך להגן על עצמך,אחרת זה נקרא מפקיר נפשו חס ושלום, צריך להגן על עצמנו בגלל זה יש צבא, זה ההשתדלות שלנו, גם לדוד המלך היה צבא, גם כשבני ישראל יצאו להילחם במדיין היה צבא, אבל מאחורה כנגד כל כמה לוחמים היו כמה שלמדו תורה מאחוריהם "ולא נפקד מהם איש". וזה רק בגלל שכולם היו צדיקים אז. לא אמרתי שלא צריך לצאת לפעולות מבצעיות ולהכות במחבלים ובכל הערבים שמיידים אבנים וכדומה, ברור שצריך וחובה לעשות את זה, אבל זה לא יצליח כל עוד המצב הרוחני בעם עגום, שום פעולה לא תצליח, כל מלחמה וכל מבצע יהיה כשלון. איך פעם ב48 ניצחנו בדרך ניסית ועל טבעית? היחס חיילים וטנקים וכדומה היה לא הגיוני בכלל כדי שננצח. ולעומת זאת במלחמת לבנון השנייה עם כל הטכנולוגיה וחיל האויר ברחנו עם הזנב בין הרגליים.
דרך אגב גם בתקופת אחאב המלך כשכל ישראל הייתה מלאה עבודה זרה הם ניצחו במלחמות הרבה פעמים. מדוע? כי הם מאוד הקפידו על מצוות שבין אדם לחבירו, הייתה אחדות. ברגע שיהודי קורא ליהודי שסובר ממנו אחרת חזיר זה לא מצב מתוקן של בין אדם לחבירו.
בן אדם שלא למד מעולם דף גמרא וחושב שהוא יכול ללמד את הגאון הרב עובדיה יוסף איך לנהוג עם הערבים הוא משוגע על כל הראש.
מאיפה כל אחד פה חושב שצריך לשרוף מסגדים? מישהו עשה פה שאלת רב על זה? מישהו שאל את גדולי הדור מה צריך לעשות עם המסגדים והכנסיות? אף פעם לא שמעתי אותם קוראים לשרוף את המסגדים והכנסיות, למה? כי זה יכול לעורר לתגובה בעולם ולסכן המוני יהודים ואני רוצה לראות שפעם אחת כשתג מחיר האלה יעשו משהו דומה ובתגובה יעשו טבח במקום אחר בעולם ביהודים שמישהו יגיד שהדרך שלהם זאת דרך טובה. אז אני רוצה לראות מה כל החכמים פה כמו יוסף בנימין וJEWISHGIRL יגידו.
אנחנו לא לוקחים סמכות לידיים ועושים דברים כאלה בלי לעשות שאלת רב. אף אחד פה לא פוסק ולא גדול הדור כדי להתיר דברים כאלה על דעת עצמו ולהגיד שזאת דעת תורה. כדי להגיד שזאת דעת תורה ולעשות דברים כאלה אתה צריך להיות אחד שבקיא בכל התורה כולה כדי לדעת את כל ההיבטים וכל התוצאות ומי שיודעים את זה זה רק גדולי הדור שאתם כל כך מזלזלים בהם.
גם הרב כהנא ז"ל לא צריך לעשות כל מה שהוא אמר, אם יש מחלוקת בין מה שהרב כהנא אומר לבין מה שהרב אליישיב או הרב עובדיה אומרים ,עושים מה שגדולי הדור אומרים. עם כל הכבוד לרב כהנא ז"ל.
ואני שוב חוזר על עצמי, לא אמרתי שלא צריך להילחם אמרתי שהמצב הצבאי משקף את המצב הרוחני, גם ראש ממשלה שאוכל נבלות וטרפות ומחלל שבת בפרהרסיה, נבחר להיות ראש ממשלה בגלל שגם העם אוכל נבלות וטרפות ומחלל שבת בפרהרסיה.
ואם המנהיג ביצע את ההתנתקות זאת אשמתנו היחידה בגלל שאנחנו בעוונותינו הרבים גרמנו שככה יכתב למעלה, "לב מלכים ושרים ביד ה'".

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #88 ב- : אוקטובר 22, 2011, 19:26:51 »
יוסף בנימין גם לקרוא ליהודי אחר שחושב אחרת ממך "חזיר" בפרהרסיה זה גם עוון חמור.
ברור שכשיהודי נרצח בהיותו יהודי או חוסר רצונו להמיר דתו זה קידוש השם הכי גדול שיש, אבל זה תיקון על עבירות שקדמו והביאו למצב הזה. למה כשטיטוס נכנס לבית המקדש וטימא את קודש הקודשים לא האשמנו את הרומאים? ברור שטיטוס נבחר לתפקיד הזה בגלל שהוא היה רשע,
אבל האשמה במעשה הזה היא שלנו, אם היינו שומרים תורה ומצוות לא היינו גורמים לחילול קודש הקודשים הזה בבית המקדש.
אבל למה כל המצב הזה הגיע מלכתחילה? כשיהודים לא שומרים תורה ומצוות מגיעות גזרות על עם ישראל.
חשבונות שמים אנחנו לא יודעים ולא יודעים בידיוק מה גרם לשואה ולדברים אחרים, אבל יש בידינו כלל, כשעם ישראל מובס זה קורה בגלל שלא מקיימים את התורה והמצוות.
אף אידיוט לא יתלה את חורבן בית המקדש במצב הצבאי של אותה תקופה ויאמר שלשר הצבא אז היו אסטרטגיות גרועות ושהיהודים לא נלחמו מספיק טוב. הרי מנס חנוכה ברור לנו שלא יתכן שתלמידי ישיבה שלא החזיקו בחיים חרב ינצחו צבא של מלומדי חרב מנוסים בדרך הטבע.
ברגע שמתוקנים בתורה ובמצוות הגשמיות תהיה גם מוצלחת.
אף אחד לא אמר שלא צריך צבא, חייבים צבא, תמיד יצאו להלחם אבל לא תולים את הנצחונות בגשמיות אלא במצב הרוחני של העם.
לא אמרתי שכשגוי תוקף יהודי ומנסה לרוצחו צריך לשבת בחיבוק ידיים ולבכות ולהתפלל, להתפלל שהקדוש ברוך הוא יציל אותך חייבים אבל צריך להגן על עצמך,אחרת זה נקרא מפקיר נפשו חס ושלום, צריך להגן על עצמנו בגלל זה יש צבא, זה ההשתדלות שלנו, גם לדוד המלך היה צבא, גם כשבני ישראל יצאו להילחם במדיין היה צבא, אבל מאחורה כנגד כל כמה לוחמים היו כמה שלמדו תורה מאחוריהם "ולא נפקד מהם איש". וזה רק בגלל שכולם היו צדיקים אז. לא אמרתי שלא צריך לצאת לפעולות מבצעיות ולהכות במחבלים ובכל הערבים שמיידים אבנים וכדומה, ברור שצריך וחובה לעשות את זה, אבל זה לא יצליח כל עוד המצב הרוחני בעם עגום, שום פעולה לא תצליח, כל מלחמה וכל מבצע יהיה כשלון. איך פעם ב48 ניצחנו בדרך ניסית ועל טבעית? היחס חיילים וטנקים וכדומה היה לא הגיוני בכלל כדי שננצח. ולעומת זאת במלחמת לבנון השנייה עם כל הטכנולוגיה וחיל האויר ברחנו עם הזנב בין הרגליים.
דרך אגב גם בתקופת אחאב המלך כשכל ישראל הייתה מלאה עבודה זרה הם ניצחו במלחמות הרבה פעמים. מדוע? כי הם מאוד הקפידו על מצוות שבין אדם לחבירו, הייתה אחדות. ברגע שיהודי קורא ליהודי שסובר ממנו אחרת חזיר זה לא מצב מתוקן של בין אדם לחבירו.
בן אדם שלא למד מעולם דף גמרא וחושב שהוא יכול ללמד את הגאון הרב עובדיה יוסף איך לנהוג עם הערבים הוא משוגע על כל הראש.
מאיפה כל אחד פה חושב שצריך לשרוף מסגדים? מישהו עשה פה שאלת רב על זה? מישהו שאל את גדולי הדור מה צריך לעשות עם המסגדים והכנסיות? אף פעם לא שמעתי אותם קוראים לשרוף את המסגדים והכנסיות, למה? כי זה יכול לעורר לתגובה בעולם ולסכן המוני יהודים ואני רוצה לראות שפעם אחת כשתג מחיר האלה יעשו משהו דומה ובתגובה יעשו טבח במקום אחר בעולם ביהודים שמישהו יגיד שהדרך שלהם זאת דרך טובה. אז אני רוצה לראות מה כל החכמים פה כמו יוסף בנימין וJEWISHGIRL יגידו.
אנחנו לא לוקחים סמכות לידיים ועושים דברים כאלה בלי לעשות שאלת רב. אף אחד פה לא פוסק ולא גדול הדור כדי להתיר דברים כאלה על דעת עצמו ולהגיד שזאת דעת תורה. כדי להגיד שזאת דעת תורה ולעשות דברים כאלה אתה צריך להיות אחד שבקיא בכל התורה כולה כדי לדעת את כל ההיבטים וכל התוצאות ומי שיודעים את זה זה רק גדולי הדור שאתם כל כך מזלזלים בהם.
גם הרב כהנא ז"ל לא צריך לעשות כל מה שהוא אמר, אם יש מחלוקת בין מה שהרב כהנא אומר לבין מה שהרב אליישיב או הרב עובדיה אומרים ,עושים מה שגדולי הדור אומרים. עם כל הכבוד לרב כהנא ז"ל.
ואני שוב חוזר על עצמי, לא אמרתי שלא צריך להילחם אמרתי שהמצב הצבאי משקף את המצב הרוחני, גם ראש ממשלה שאוכל נבלות וטרפות ומחלל שבת בפרהרסיה, נבחר להיות ראש ממשלה בגלל שגם העם אוכל נבלות וטרפות ומחלל שבת בפרהרסיה.
ואם המנהיג ביצע את ההתנתקות זאת אשמתנו היחידה בגלל שאנחנו בעוונותינו הרבים גרמנו שככה יכתב למעלה, "לב מלכים ושרים ביד ה'".

כל הקשקושיאדה שכתבת עכשיו זה סילופים ועיוותים. יש לך היגיון של שמאלן ללא ספק.
אתה בעצם אומר שלא צריך לשרוף מסגד כי זה יביא לכך שיטבחו בנו?
הם יטבחו בנו גם אם לא נשרוף מסגד.
אני לא שמעתי שהרב כהנא לקח שוחד אפילו פעם אחת או אמר משהו שהתגלה כלא נכון.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #89 ב- : אוקטובר 22, 2011, 19:53:14 »

כל הקשקושיאדה שכתבת עכשיו זה סילופים ועיוותים. יש לך היגיון של שמאלן ללא ספק.
אתה בעצם אומר שלא צריך לשרוף מסגד כי זה יביא לכך שיטבחו בנו?
הם יטבחו בנו גם אם לא נשרוף מסגד.
אני לא שמעתי שהרב כהנא לקח שוחד אפילו פעם אחת או אמר משהו שהתגלה כלא נכון.
בס"ד
מעניין אותי מהם הסילופים שאת מתכוונת אליהם

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #90 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:20:23 »
בס"ד
מעניין אותי מהם הסילופים שאת מתכוונת אליהם

תקרא את מה שהוא כתב בכל דיון שהוא הגיב.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #91 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:27:28 »
בס"ד
לא חושב שהבנת בדיוק בדיוק את דבריו וגם לא כל מה שהוא כתב זה סילוף

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #92 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:31:03 »
בס"ד

אז אתה מודה שהוא כתב סילוף.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #93 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:32:44 »
אז אתה מודה שהוא כתב סילוף.
בס"ד
את יודעת לקרוא?!
אני אמרתי שחלק קטן מהדברים הם לא מדוייקים

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:35:56 »
בס"ד
את יודעת לקרוא?!
אני אמרתי שחלק קטן מהדברים הם לא מדוייקים

כנראה שאתה לא יודע לקרוא.
מי אומר שלשרוף מסגד זה לא טוב ליהודים כי זה מביא בלאגן וזה להתגרות באויב? זה לא שזה לא מדויק, זה ממש לנסות להטעות.
אני לא אזכיר כל מה שהוא אמר, אתה מוזמן לקרוא.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #95 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:37:11 »
כנראה שאתה לא יודע לקרוא.
מי אומר שלשרוף מסגד זה לא טוב ליהודים כי זה מביא בלאגן וזה להתגרות באויב? זה לא שזה לא מדויק, זה ממש לנסות להטעות.
אני לא אזכיר כל מה שהוא אמר, אתה מוזמן לקרוא.
בס"ד
אני אמרתי שהוא כתב סילוף אבל לא אמרתי שכל מה שהוא כתב זה סילוף

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #96 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:39:07 »
שיעור בהבנת הנקרא:

ציטוט

מה אתם מבינים מהכתוב?
א. לא כל מה שכתב זה סילוף, רק חלק.
ב. אין סילופים, רק חוסר דיוקים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:40:45 »
בס"ד
אני אמרתי שהוא כתב סילוף אבל לא אמרתי שכל מה שהוא כתב זה סילוף

אז אתה כן מודה. נו אתה רואה? מה אתה רוצה?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #98 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:42:25 »
שיעור בהבנת הנקרא:

מה אתם מבינים מהכתוב?
א. לא כל מה שכתב זה סילוף, רק חלק.
ב. אין סילופים, רק חוסר דיוקים.
בס"ד
מי שצריך שיעור בהבנת הנקרא זה רק את
הוא כן כתב סילופים קטנים ויש ואני פשוט טעיתי בלשון כשהשתמשתי בדיוקים
וגם לא כל מה שהוא כתב זה סילוף זה חלק קטן מהדברים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #99 ב- : אוקטובר 22, 2011, 20:43:38 »
אז אתה כן מודה. נו אתה רואה? מה אתה רוצה?
בס"ד
את אמרת שכל מה שהוא כתב זה סילוף