כתב נושא: מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר  (נקרא 5284 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

 • אדמין הפורום
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 8063
מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר
« להגיב #50 ב- : אוקטובר 11, 2011, 08:34:06 »
האמת חבר'ה, שאם כבר - יהודים שמאלנים אמורים להיות בראש הרשימה. יהודים כהניסטים מבחינה שכלית הם איפשהו בין מקק לבין החומר הזה שמתייבש לך על השפתיים כשאתה נעשה ממש, ממש צמא. כל המדענים, האמנים והמוזיקאים היהודים הגדולים וכל הפרופסורים שאתם כ"כ מתגאים בהם היו כמעט תמיד חילונים גמורים ולרוב גם שמאלנים. אפילו אחד מהם לא היה כהניסט. כהניזם עושה למוח מה שחלודה עושה למתכת. כהניזם דופק את הגניוס היהודי עד עפר.

בס''ד

א. ברוב המכריע של ההיסטוריה, הגאונים היהודים היו תלמידי חכמים שעסקו בתורה כמו רבי עקיבא, הרמב''ם, הרמב''ן, הגר''א וכו'. וגם היו לנו מנהיגים גאוניים כמו אברהם, יצחק, יעקב, משה רבנו, דוד המלך, שלמה המלך וכו'. וגם היו לנו את הנביאים הענקיים.

מה הייתה ההשפעה של היהודים התורניים האלה? אומה כל כך קטנה כמו ישראל שינתה את כל העולם עם התנ''ך, התורה והיהדות - עד שהאמונה שלנו היא המקור היסודי של הנצרות (הדת של העולם המערבי) ושל האיסלאם.

ב. היהודים הענקיים שבאמת שינו את העולם כמו אברהם משה יהושע ודוד היו כהניסטים - אך לא בדיוק, כי אנו הכהניסטים יותר מדי מתונים בשביל הגדולים האלה. ברור שהגדולים האלה לא היו מציעים פיצויים או "עידוד" הגירה ערבית מא''י אלא היו מובילים מהלך הרבה יותר "קיצוני".

אז ברוב ההיסטוריה דוקא כהניסטים או יהודים עוד יותר "קיצוניים" היו הגאונים של העולם.

ג. הגאונות היהודית כן עוברת מדור לדור אפילו לחילוניים מתבוללים. אך הגאונות של המתבוללים היא זמנית - אחרי כמה דורות היא תיפסק וצאצאי החילוניים האלה יהיו כמו כל העמים.

לעומת זאת, יהיה ליהודים האמוניים את היתרון היהודי הזה לעולם ועד.

מנותק אביר הקרנפים

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 8016
 • מוסר, כבוד, יהדות.
מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר
« להגיב #51 ב- : אוקטובר 11, 2011, 16:35:25 »
ואני טוען שחברי הפורום הכהניסטים מהווים לתחושתי את תמצית הרוע וגועל הנפש של העם היהודי, אין בושה גדולה יותר מלשייך אתכם לעם היהודי, כל אחד גם אתאיסט גמור יותר יהודי מכם כי בכם יש רק דבר אחד: שנאה וגזענות שהם הוכחו כמדד לרמת אינטליגנציה "לא בשמיים" יש לציין..
כאשר אדם שמתכחש למקורותיו ומסורתו היהודיים מתיימר לקבוע מי הוא יהודי, אין לדבר משקל. התורה היא שקובעת מי הוא יהודי. והתורה קובעת לנו כללים ברורים. אם הגזענות של התורה לא נאה לך, לך בדרכו של יורם קניוק והכרז כי אינך יהודי. אך אל תתיימר, אתה, אדם שקם לו אחרי אלפי שנות יהדות עשירה, ומשפלות דלותך אתה מתיימר לקבוע מי הוא יהודי ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק אביר הקרנפים

 • חבר(ה) V.I.P
 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 8016
 • מוסר, כבוד, יהדות.
מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר
« להגיב #52 ב- : אוקטובר 11, 2011, 16:44:00 »

איזה מחקר? אני לא ראיתי שום מחקר כי אין שום מחקר כזה.


איינשטיין האמין באלוקים?

"מה שקראת על אמונותי הדתית היה, כמובן, שקר – שקר שחוזרים עליו באופן שיטתי. אינני מאמין בהשגחה פרטית ומעולם לא הכחשתי זאת, אלא הבעתי זאת בבהירות. "

לא טענתי שהוא היה שמאלן. טענתי שהוא לא היה כהניסט.השקפה כהניסטית תמיד הייתה, עוד הרבה לפני כהנא, כמו שהייתה השקפה נאצית אצל הגרמנית עוד הרבה לפני היטלר.

אילו גדולי ישראל הוכרו בין האומות חוץ מהרמב"ם? שאם כל הכבוד, בתור פילוסוף ספק רב אם הוא יכול לעמוד לצד אפלטון, דקארט ושאר גדולים.

בוב דילן כושון? הוא הרי יהודי. האמת היא שנתתי אותו כדוגמא כי חיים בן פסח ציין את שמו בגאווה כיהודי שהשפיע על המוזיקה בארה"ב.
עוד מימי התנאים והאמוראים, הגוים היו באים לדון לפני הרב היהודי כי ידעו שהוא יוציא משפט צדק. הגויים באו להתדיין עם חכמי היהודי שנודעו בחוכמתם בכל העולם. גם בגולה, אנשים כמו הרמב"ם שהחוכמה שלהם עמוקה ומקיפה משל דקארט ועוסקת בכל התחומים. אנשים כמו הגאון מוילנא והמהר"ל מפראג. רבינו גרשום ורביהונתן אייבשיץ. רש"י והרמב"ן. דון יצחק אברנאל והרוגצ'ובער. הרשימה ארוכה ובלתי נדלית.
וזה בלי לדבר על אוצר החוכמה המקיף בספרות היהודית העתיקה שמהווה מקור והשראה לגויים עד ימינו.
אז למי שלא רוצה ללכת לאורם של הרמב"ם הצדיק ורש"י הלמדן, עדיף להתפאר באנשים כמו איינשטיין שלא טרחו לקיים שום מצווה. הרי להציג את הרמב"ם כדוגמא זה מאוד מחייב. למשל, להבין שצריך לקיים את כל התורה... אז אתה בוחר בדרך הקלה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!