כתב נושא: מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר  (נקרא 10461 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מחקר חדש מוכיח: ליהודים יש גדול יותר
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 10, 2011, 18:40:21 »
בס"ד
אתה יודע כמה מקרים היו ששמאלנים הפכו לימנים והפוך?
מקור החכמה של העם היהודי הוא התלמוד וגם  ביןחילונים שלא לומדים תלמוד הם חכמים כי במשך הדורות עסקו בזה אז מועבר אליהם בתורשה

אז אם ככה למה כמעט כולם אתאיסטים שמאלנים? למה אין לכם איינשטיין כהניסט? או פרויד כהניסט? או בוב דילן כהניסט או שפילברג כהניסטים? למה אין לכם צוקרברג כהניסט? ברשימת נכסי התרבות היהודיים (וזו רשימה מכובדת) כמעט שאין אפילו רבע דתי. או ימני. אתם אומרים שיהודים שמאלנים טיפשים. העובדות מוכיחות את ההיפך.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 10, 2011, 18:47:00 »
אז אם ככה למה כמעט כולם אתאיסטים שמאלנים? למה אין לכם איינשטיין כהניסט? או פרויד כהניסט? או בוב דילן כהניסט או שפילברג כהניסטים? למה אין לכם צוקרברג כהניסט? ברשימת נכסי התרבות היהודיים (וזו רשימה מכובדת) כמעט שאין אפילו רבע דתי. או ימני. אתם אומרים שיהודים שמאלנים טיפשים. העובדות מוכיחות את ההיפך.
בס"ד
קודם כל זה לא אנחנו אומרים המחקר מוכיח.
אין הרבה כהניסטים בתוך העם היהודי כך שאין הרבה מדענים.
עכשיו הכהניסטים מנצלים את החוכמה שלהם לדברים שקשורים לארץ ישראל והצלת עם ישראל וללימוד התורה.
ותראה איזה הישגים השגנו בתחומים האלה שיחררנו מיליון יהודים מברית המועצות נלחמנו באנטישמיות בארה"ב וכו....
חוץ מזה מה הקשר איינשטיין?חח...הוא האמין באלוקים מה קשור שמאלני בכלל?
בתקופתו הרי לא הייתה רשמית השקפה כהניסטית.גם בתוך מקימי המדינה כמעט כל המקימים כולל פרס התחנכו במשפחות חרדיות.
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 10, 2011, 18:52:35 »
נדב ידוע כיהודון המחמד של הפורום..
כזה שמלטפים ומאכילים פעם ביום?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 10, 2011, 21:39:33 »
עד שאתה נותן לנו רשימה של מדענים גאונים, שכחת להסתכל על הרשימה הגולה הרבה יותר של גדולי ישראל לדורותיהם שהיו ענקים של חוכמה ורוח שהוכרו גם בין האומות.
ואםאתה שם לנו ברשימה יצור כמו בוב דילן, שאם זכור לי נכון הוא בכלל כושון שהתמקצע במוזיקה ולא במדעים או משהו כזה, זה מראה בדיוק מה המצב של האנשים האלה. חבורת נהנתנים קטנים שהערכים שלהם זה מן השפה ולחוץ. אך ורק כל עוד הם יכולים להנות מחייהם השלווים והשמנים במגדל השן.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 10, 2011, 22:18:58 »
עד שאתה נותן לנו רשימה של מדענים גאונים, שכחת להסתכל על הרשימה הגולה הרבה יותר של גדולי ישראל לדורותיהם שהיו ענקים של חוכמה ורוח שהוכרו גם בין האומות.
ואםאתה שם לנו ברשימה יצור כמו בוב דילן, שאם זכור לי נכון הוא בכלל כושון שהתמקצע במוזיקה ולא במדעים או משהו כזה, זה מראה בדיוק מה המצב של האנשים האלה. חבורת נהנתנים קטנים שהערכים שלהם זה מן השפה ולחוץ. אך ורק כל עוד הם יכולים להנות מחייהם השלווים והשמנים במגדל השן.
בס"ד
אני מסכים איתך ועוד לפני שהתחילה הגלות כשהיהודים היו בארץ ישראל הם גם התעסקו במדעים

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 10, 2011, 22:38:23 »
בס"ד
הקב"ה נתן לנו חוכמה אבל החוכמה נמצאת בתורה לא כל היהודים בעולם גאונים
זה הוכחה לזה שאנחנו העם הנבחר
אנחנו צאצאים של תנאים ואמוראים שהיו גדולי תורה אני חושב שצורת החשיבה ("השכל החד") עבר מדור לדור בגנים כמובן שלא באותה רמה   
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 10, 2011, 22:58:46 »
ואני טוען שחברי הפורום הכהניסטים מהווים לתחושתי את תמצית הרוע וגועל הנפש של העם היהודי, אין בושה גדולה יותר מלשייך אתכם לעם היהודי, כל אחד גם אתאיסט גמור יותר יהודי מכם כי בכם יש רק דבר אחד: שנאה וגזענות שהם הוכחו כמדד לרמת אינטליגנציה "לא בשמיים" יש לציין..
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:00:58 »
ואני טוען שחברי הפורום הכהניסטים מהווים לתחושתי את תמצית הרוע וגועל הנפש של העם היהודי, אין בושה גדולה יותר מלשייך אתכם לעם היהודי, כל אחד גם אתאיסט גמור יותר יהודי מכם כי בכם יש רק דבר אחד: שנאה וגזענות שהם הוכחו כמדד לרמת אינטליגנציה "לא בשמיים" יש לציין..
אתה מדבר על שנאה ? , אתה הרי תומך בטבח יהודים ומתן שטחים לאויב זו דעה נאצית גזענית
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:11:50 »
אתה מדבר על שנאה ? , אתה הרי תומך בטבח יהודים ומתן שטחים לאויב זו דעה נאצית גזענית
תוכיח שאני שונא מישהו חוץ ממי ששונא אותי ואז נדבר. חוץ מזה, לדעתי זה לא נאצי ולדעת מרבית הציבור בישראל זה לא נאצי מה תגיד על זה?

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #34 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:14:39 »
תוכיח שאני שונא מישהו חוץ ממי ששונא אותי ואז נדבר. חוץ מזה, לדעתי זה לא נאצי ולדעת מרבית הציבור בישראל זה לא נאצי מה תגיד על זה?
רק חולה נפש יחשוב שנסיגות יביאו שלום , נסיגות יביאו רק יותר רצח ,יותר מלחמה ושפיכת דם יהודי. אני לא מדבר איתך על דעות אני מדבר איתך
על עובדה נטו.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:16:04 »
רק חולה נפש יחשוב שנסיגות יביאו שלום , נסיגות יביאו רק יותר רצח ,יותר מלחמה ושפיכת דם יהודי. אני לא מדבר איתך על דעות אני מדבר איתך
על עובדה נטו.
כאשר יש אנשים שהוכחו כשפויים (ולא אתה ולא מר בן פסח הוכשרתם והוסמכתם להתעסק ולקבוע בדבר נפשו של האדם) שמסכימים איתי על כל דבר ודבר, אני אכן לא חולה נפש.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:16:34 »
בס"ד
אולי תפסיק כבר להיות דיסלקט בבקשה!
אתה יודע מה זה גזענות?
אני שונא את אוייבי לא כי הם ערבים כי הם אוייבים וזה דבר טבעי ונורמלי שקיים בכל העולם כולו
"כל המרחם על אכזרים סופו להיות אכזר על רחמנים" אכזריות כלפי האכזרים זה דבר מעולה כי בזה אתה מבטיח שלא תהיה עוד אכזריות ואילו רחמנות כלפי הרוע המאיים להשמיד את העולם זאת רחמנות הטפשים ששורשה פגום.
אבל שלום עכשיו(חלקם) לא פגומים אלא הם מבינים שאוייבינו רוצים להשמידנו ובכל זאת בוגדים בעצם.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:17:45 »
על עובדה נטו.
בס"ד
מעניין אם הוא בעד לתת להם גם את רמת גן כדי שתהיה הפסקת אש זמנית מה שאצלם נקרא "שלום"

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:18:56 »
כאשר יש אנשים שהוכחו כשפויים (ולא אתה ולא מר בן פסח הוכשרתם והוסמכתם להתעסק ולקבוע בדבר נפשו של האדם) שמסכימים איתי על כל דבר ודבר, אני אכן לא חולה נפש.
אם אתה חושב שנסיגות יביאו שלום אתה אכן חולה נפש , או שסתם מישהו עם שנאה עצמית כלפי העם שמחכה ליום שמדינת ישראל ותושמד כל' חלק מהאויב.

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:20:02 »
אם אתה חושב שנסיגות יביאו שלום אתה אכן חולה נפש , או שסתם מישהו עם שנאה עצמית כלפי העם שמחכה ליום שמדינת ישראל תושמד .
שוב כמו שאמרתי, אין לך הסמכה לקבוע שאני חולה נפש, אין אף קביעה בספרות הרפואית לפיה אדם שחושב שנסיגות יביאו שלום הוא חולה נפש ולכן אתה סתם ברברן חסר בסיס.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:23:50 »
שוב כמו שאמרתי, אין לך הסמכה לקבוע שאני חולה נפש, אין אף קביעה בספרות הרפואית לפיה אדם שחושב שנסיגות יביאו שלום הוא חולה נפש ולכן אתה סתם ברברן חסר בסיס.
דווקא נסיגות כן יכולות להביא שלום ניתן לערבים להרוג אותנו ואז יהיה שלום , לא יהיה להם במי להלחם.
 צודק !  :old_afro:

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:23:55 »
בס"ד
נסיגות כן יכולות להביא שלום תלוי עם מי עם הערבים שהם חושבים שכל הארץ היא שלהם בחיים לא יהיה שלום כי לא זו המטרה שלהם המטרה שלהם היא להעיף אותך חס וחלילה מרמת גן לתוך הים כי בעינהם אתה ויוסי שריד שר"י וכולנו כובשים ומתנחלים על אדמתם לכן כיוון שאתה רואה את עצמך כחלק מהמדינה הציונית אז הם שונאים אותך ואפילו אם לא תראה את עצמך כחלק מהמדינה הציונית הם רוצים להעיף אותך חס וחלילה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:25:34 »
דווקא נסיגות כן יכולות להביא שלום ניתן לערבים להרוג אותנו ואז יהיה שלום , לא יהיה להם במי להלחם.
 צודק !  :old_afro:
אתה מתעלם מהטענה שלי באלגנטיות ובורח מלענות ישירות על מה שנטען, עלוב למדי.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:29:57 »
בס"ד
ואתה מתעלם מכל התגובות שלי ומכל התגובות של שאר חברי הפורם במשך כל הזמן שאתה נמצא כאן.עלוב למדי.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : אוקטובר 10, 2011, 23:32:03 »
הסכמי אוסלו הביאו שלום ? - לא ,פינוי גוש קטיף הביא שלום ? - לא .מה הערבים רצו בטרום מלחמת ששת הימים שעוד לא היה לנו את יו"ש ומזרח ירושלים ?
להקים מדינת פלסטין ? או להשמיד ולהכבוש את כל ישראל ?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #45 ב- : אוקטובר 11, 2011, 00:34:17 »
אני לא גזען כי יהודים זה לא גזע.
מה שמיחד אותנו זה דת ולא גודל הגולגלת או צבע העיינים.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #46 ב- : אוקטובר 11, 2011, 01:07:50 »
אמר הבחור שנותן לסודנים לבעול אותו

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #47 ב- : אוקטובר 11, 2011, 01:12:09 »
האמנים והמוזיקאים היהודים הגדולים וכל הפרופסורים שאתם כ"כ מתגאים בהם היו כמעט תמיד חילונים גמורים ולרוב גם שמאלנים. אפילו אחד מהם לא היה כהניסט.
אתה שוכח שמה שהשמאל מגדיר כ"השכלה" אני מגדיר כטמטום (אם לשים את הלשון בתחת של האוייב זוהי השכלה, אז אני גאה להיות בור ועם הארץ).

תישאר אתה עם יורם קניוק (מניוק) ועם נתן זך (שדרך אגב הוא גוי גמור), זאב שטרנהל, ושאר ה"משכילים" למניהם.

אם הדבר היה תלוי ב"משכילים" מתיוונים מלפני 2000 שנה, אתה נדב לא היית כאן היום משום שלא היה עם יהודי.
אבל מכיוון שאדם לא "משכיל" אחד בשם יהודה המכבי חשב שכן צריך להיות עם יהודי עם זהות יהודית אתה כאן מקשקש שטויות.
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #48 ב- : אוקטובר 11, 2011, 01:16:09 »
אם לשים את הלשון בתחת של האוייב זוהי השכלה, אז אני גאה להיות בור ועם הארץ.

O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #49 ב- : אוקטובר 11, 2011, 03:16:42 »
בס"ד
קודם כל זה לא אנחנו אומרים המחקר מוכיח.
אין הרבה כהניסטים בתוך העם היהודי כך שאין הרבה מדענים.
עכשיו הכהניסטים מנצלים את החוכמה שלהם לדברים שקשורים לארץ ישראל והצלת עם ישראל וללימוד התורה.
ותראה איזה הישגים השגנו בתחומים האלה שיחררנו מיליון יהודים מברית המועצות נלחמנו באנטישמיות בארה"ב וכו....
חוץ מזה מה הקשר איינשטיין?חח...הוא האמין באלוקים מה קשור שמאלני בכלל?
בתקופתו הרי לא הייתה רשמית השקפה כהניסטית.גם בתוך מקימי המדינה כמעט כל המקימים כולל פרס התחנכו במשפחות חרדיות.

איזה מחקר? אני לא ראיתי שום מחקר כי אין שום מחקר כזה.

איינשטיין האמין באלוקים?

"מה שקראת על אמונותי הדתית היה, כמובן, שקר – שקר שחוזרים עליו באופן שיטתי. אינני מאמין בהשגחה פרטית ומעולם לא הכחשתי זאת, אלא הבעתי זאת בבהירות. "

לא טענתי שהוא היה שמאלן. טענתי שהוא לא היה כהניסט.השקפה כהניסטית תמיד הייתה, עוד הרבה לפני כהנא, כמו שהייתה השקפה נאצית אצל הגרמנית עוד הרבה לפני היטלר.

ציטוט

אילו גדולי ישראל הוכרו בין האומות חוץ מהרמב"ם? שאם כל הכבוד, בתור פילוסוף ספק רב אם הוא יכול לעמוד לצד אפלטון, דקארט ושאר גדולים.

בוב דילן כושון? הוא הרי יהודי. האמת היא שנתתי אותו כדוגמא כי חיים בן פסח ציין את שמו בגאווה כיהודי שהשפיע על המוזיקה בארה"ב.