כתב נושא: מדינת יהודה - שווה לראות עד הסוף  (נקרא 26808 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
מדינת יהודה - שווה לראות עד הסוף
« להגיב #50 ב- : אוקטובר 11, 2011, 21:48:11 »
זכותו של יהודי היא בעצם חובה. אין כאן בחירה, אתה יכול לקיים חלק מהמצוות במטרה לנסות לקיים מצוות אחרות, אבל אתה לא יכול לבחור לעצמך איזה מצוות לקיים ואיזה לא לרצות לקיים.
כבר אמרתי לך, אם אתה לא רוצה לחיות לפי ההלכה שלך, לך למקום שבו לא חייב לחיות לפי ההלכה. ולהזכירך, כל הדיון הזה הוא לגבי מדינת הלכה.
אז בגלל שבך זה לא פוגע בך אז צריך לתת לאנשים לנסוע בשבת וללכת למועדונים? זה תרבות של גויים לא של יהודים. מי שרוצה לחיות כמו גוי שימצא לו מקום גלותי, שלא יביא את הגלות לארץ ישראל.

טוב אז פדופילים, למרות שאני מנחשת שגם פדופיליה לא תפריע לך אם זה בבית של הבן אדם ולא בציבור.

דעתי האישית היא שאנסים ופדופילים יש לחסל, רק שאני יסגור לך את הפינה הזו. פדופיליה ואונס זה כפייה, להיות הומו זו בחירה וזו סטיה.

אני יכול לצום בכיפור ולא לשמור שבת, אני יכול לאכול כשר ולא לברך לפני הארוחה, אני יכול לשמור על המסורת שלי כיהודי אבל לאו דווקא לדבוק בחיים לפי ההלכה. זה קיים היום וזה לאו דווקא רע. תרבות של גויים או לא,יש דברים טובים בעולם הזה שלא באו מהיהודים, לא צריך לסלוד מכל דבר שמקורו לא ביהדות. מה זאת אומרת זכותו של יהודי היא חובתו? היהודים כעם בהיעדר הדרכה מלמעלה (נביא או ואט אוור) בוחרים איך לחיות את חייהם, הרוב המוחלט בוחר לא לחיות באדיקות על פי ההלכה (אני מניח שחיים כאלה זה בערך מה שהולך ב100 שערים, בלי להכליל את נטורי כרתא).

ועדיין גם הגבר וגם האישה בוחרים להיות שם. מי שלא מתאים לו, שילך לחופים נפרדים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : אוקטובר 11, 2011, 22:09:05 »
דעתי האישית היא שאנסים ופדופילים יש לחסל, רק שאני יסגור לך את הפינה הזו. פדופיליה ואונס זה כפייה, להיות הומו זו בחירה וזו סטיה.

אני יכול לצום בכיפור ולא לשמור שבת, אני יכול לאכול כשר ולא לברך לפני הארוחה, אני יכול לשמור על המסורת שלי כיהודי אבל לאו דווקא לדבוק בחיים לפי ההלכה. זה קיים היום וזה לאו דווקא רע. תרבות של גויים או לא,יש דברים טובים בעולם הזה שלא באו מהיהודים, לא צריך לסלוד מכל דבר שמקורו לא ביהדות. מה זאת אומרת זכותו של יהודי היא חובתו? היהודים כעם בהיעדר הדרכה מלמעלה (נביא או ואט אוור) בוחרים איך לחיות את חייהם, הרוב המוחלט בוחר לא לחיות באדיקות על פי ההלכה (אני מניח שחיים כאלה זה בערך מה שהולך ב100 שערים, בלי להכליל את נטורי כרתא).

ועדיין גם הגבר וגם האישה בוחרים להיות שם. מי שלא מתאים לו, שילך לחופים נפרדים.

פדופיליה היא סטייה כי הקטינים יכולים להסכים לכך.

לשמור את כיפור אבל לא את שבת, מה עשית מזה? כבר אמרתי בעבר שלשמור את השבת זה הרבה יותר חשוב מלשמור את כיפור.
כשאתה תבין שההלכה היא לטובתך והיא באה לעזור לך אני לא רואה סיבה שאתה או אחרים לא יסכימו לחיות לפיה.
אני לא רוצה לראות יהודים שמתנהגים כמו גויים והולכים למסיבות בשעות הקטנות של הלילה ורוקדים כמו חשפנים כי זה גם חטא.
יהודי בהיותו יהודי צריך להבין את הכללים החלים עליו ולפחות לנסות לקיים אותם.

אתה לא מבין מה אני אומרת לך? זה חטא! אתה נותן להם לחטוא בכך שאתה מרשה להם להסתכל אחד על השניה חצי עירומים.

אני מדברת איתך על מדינה יהודית ולא על מדינה חצי יהודית, במדינה יהודית יהיו חוקים יהודים. נקודה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : אוקטובר 11, 2011, 22:13:50 »
פדופיליה זו כפיה מכיוון שבילדים קל לשטות.

אצלי במשפחה למשל נהוג לשמור את כיפור ולא את השבת. יכול להיות שההלכה היא לטובתי, עדיין זו החלטה שלי אם לאמץ אותה או לא. את אולי לא רוצה, אבל היהודים כן רוצים. ואת לא יכולה להגיד זה הבית שלי מי שלא מתאים לו שיצא, כי זה לא רק שלך זה גם שלהם בדיוק באותה מידה.

להסתכל על בחורה זה חטא? וואלה אני סגור בגיהינום. יכול להיות שמה שאת קוראת לו לרקוד כמו חשפנים, זה בעצם ריקוד תמים? לא כל בחורה במועדון היא שרמוטה. יש בנות שאשכרה באות לשם ורוקדות. כן יש גם שרמוטות, אבל שרמוטה היא שרמוטה לא רק במועדון אלא בכל מקום. מועדון זה מקום בילוי לגיטימי.

לענייננו, מדינת הלכה לא תתקיים כי רוב העם לא רוצה לחיות על פי ההלכה, וזו זכותו. מי שרוצה לחיות על פי ההלכה, גם זו זכותו.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : אוקטובר 11, 2011, 22:21:16 »
פדופיליה זו כפיה מכיוון שבילדים קל לשטות.

אצלי במשפחה למשל נהוג לשמור את כיפור ולא את השבת. יכול להיות שההלכה היא לטובתי, עדיין זו החלטה שלי אם לאמץ אותה או לא. את אולי לא רוצה, אבל היהודים כן רוצים. ואת לא יכולה להגיד זה הבית שלי מי שלא מתאים לו שיצא, כי זה לא רק שלך זה גם שלהם בדיוק באותה מידה.

להסתכל על בחורה זה חטא? וואלה אני סגור בגיהינום. יכול להיות שמה שאת קוראת לו לרקוד כמו חשפנים, זה בעצם ריקוד תמים? לא כל בחורה במועדון היא שרמוטה. יש בנות שאשכרה באות לשם ורוקדות. כן יש גם שרמוטות, אבל שרמוטה היא שרמוטה לא רק במועדון אלא בכל מקום. מועדון זה מקום בילוי לגיטימי.

לענייננו, מדינת הלכה לא תתקיים כי רוב העם לא רוצה לחיות על פי ההלכה, וזו זכותו. מי שרוצה לחיות על פי ההלכה, גם זו זכותו.

גם בגברים קל לשטות, חלק מההומואים הם ילדים בני 14 מושפעים.

אתה סתום שאין דברים כאלה. לא יודעת אם לענות לך אפילו על השטויות שרשמת כאן.

למה אתה מתווכח איתי אם אני מהתחלה מדברת איתך על חוקים שיהיו במדינה יהודית? אתה מדבר על חוקים שיהיו במדינה שלנו כיום.
ומדינת הלכה תיהיה כאן, אם תרצה או לא תרצה. ורוב העם כן ירצה מדינת הלכה(חילונים או דתיים), ברגע שיבינו את המשמעות שלה.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : אוקטובר 12, 2011, 10:19:06 »
גם בגברים קל לשטות, חלק מההומואים הם ילדים בני 14 מושפעים.

אתה סתום שאין דברים כאלה. לא יודעת אם לענות לך אפילו על השטויות שרשמת כאן.

למה אתה מתווכח איתי אם אני מהתחלה מדברת איתך על חוקים שיהיו במדינה יהודית? אתה מדבר על חוקים שיהיו במדינה שלנו כיום.
ומדינת הלכה תיהיה כאן, אם תרצה או לא תרצה. ורוב העם כן ירצה מדינת הלכה(חילונים או דתיים), ברגע שיבינו את המשמעות שלה.

נכון, אבל זו בחירה שלהם ואם הם סתומים זו בעיה שלהם, אותו דבר לגבי אלה שכביכול חוטאים כשמסתכלים על המין השני לטענתך.
את לא חושבת שזו צביעות להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה, אחרי שאלו שהקימו את המדינה היו חילונים? שלא לדבר שכחילונים הם עשו ב100 שנה פחות או יותר מה שכל אלה שחיו על פי ההלכה לא עשו ב2000? כנראה שההלכה היא לא תמיד הפתרון, ולא הדרך הנכונה היחידה כמו שאת מציגה אותה. ויהודים יכולים להשיג דברים גדולים גם בלי לחיות על פיה. רוב העם דתיים וחילונים לא ירצו לחיות כמו ב100 שערים גם אם מחר יקום נביא שיגיד שכך צריך.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #55 ב- : אוקטובר 12, 2011, 10:32:58 »
תהיה כאן מדינת הלכה בע"ה אבל אי אפשר לכפות את הדת על אנשים. מי שלא רוצה לשמור שבת שיהיה לו בכיף רק שלא יעשה את זה בפומבי ויפריע לאנשים.
מה גם שאני לא בקיא גדול בהלכה אבל אני מקווה שההלכה מתאימה לימנו ואפשר לנהל ע"פ מדינה.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : אוקטובר 12, 2011, 10:44:30 »
תהיה כאן מדינת הלכה בע"ה אבל אי אפשר לכפות את הדת על אנשים. מי שלא רוצה לשמור שבת שיהיה לו בכיף רק שלא יעשה את זה בפומבי ויפריע לאנשים.
מה גם שאני לא בקיא גדול בהלכה אבל אני מקווה שההלכה מתאימה לימנו ואפשר לנהל ע"פ מדינה.

100 שערים זה הכי קרוב לעל פי ההלכה. ככה אתה רוצה לחיות?

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #57 ב- : אוקטובר 12, 2011, 10:54:29 »
100 שערים זה הכי קרוב לעל פי ההלכה. ככה אתה רוצה לחיות?

מדינת יהודה לא תהיה מדינה חרדית,לא מדינה מזרוחניקית..
פשוט מדינה יהודית אמיתית.. יהודית אותנטית..

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : אוקטובר 12, 2011, 13:55:37 »
מדינת יהודה לא תהיה מדינה חרדית,לא מדינה מזרוחניקית..
פשוט מדינה יהודית אמיתית.. יהודית אותנטית..

החרדים ב100 שערים חיים כמה שהם יכולים על פי ההלכה. ככה זה יראה, בזה אתה מעוניין?

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : אוקטובר 12, 2011, 13:59:24 »
החרדים ב100 שערים חיים כמה שהם יכולים על פי ההלכה. ככה זה יראה, בזה אתה מעוניין?

עוד פעם:
כל אחד יוכל לחיות באיזו דרך חיים שיבחר ברמה האישית,
ברמה הכללית המדינה תתנהל באופן יהודי אמיתי (כהניסטי)
בקיצור מצע מפלגת כ"ך.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #60 ב- : אוקטובר 12, 2011, 14:01:36 »
עוד פעם:
כל אחד יוכל לחיות באיזו דרך חיים שיבחר ברמה האישית,
ברמה הכללית המדינה תתנהל באופן יהודי אמיתי (כהניסטי)
בקיצור מצע מפלגת כ"ך.

מדינת הלכה זו מדינה שחוקיה הם חוקי ההלכה. כלומר אין נסיעות בשבת, יש הפרדה רציפה בין נשים לגברים, וכל שאר ההגבלות שקיימות. כלומר, בערך החיים כמו שהם ב100 שערים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : אוקטובר 12, 2011, 14:10:22 »
ממש לא. יש הבדל בין חיים רגילים ע"פ ההלכה שזה חובת כל יהודי, לבין מי שאוהב את התורה ורוצה לצבור לו עוד ועוד שכר לע"הב ע"י לימוד תורה 7\24 והחמרות שזה מרצון.
אף אחד לא יכריח אותך ללמוד תורה או לברך לפני שאתה אוכל, אבל דברים כמו שמירת שבת בפומבי וכ' זו תהיה חובה.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #62 ב- : אוקטובר 12, 2011, 14:43:34 »
בס"ד
הרב מאיר כהנא הי"ד מתייחס לסוגיית מדינת הלכה והאם ניתן לכפות את דעת המיעוט על הרוב
תראה בסרטון הבא

זה מופיע באמצע הסרטון מאז שהעיתונאים התחילו לשאול אותו שאלות זאת השאלה הראשונה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : אוקטובר 12, 2011, 15:02:56 »
נכון, אבל זו בחירה שלהם ואם הם סתומים זו בעיה שלהם, אותו דבר לגבי אלה שכביכול חוטאים כשמסתכלים על המין השני לטענתך.
את לא חושבת שזו צביעות להפוך את מדינת ישראל למדינת הלכה, אחרי שאלו שהקימו את המדינה היו חילונים? שלא לדבר שכחילונים הם עשו ב100 שנה פחות או יותר מה שכל אלה שחיו על פי ההלכה לא עשו ב2000? כנראה שההלכה היא לא תמיד הפתרון, ולא הדרך הנכונה היחידה כמו שאת מציגה אותה. ויהודים יכולים להשיג דברים גדולים גם בלי לחיות על פיה. רוב העם דתיים וחילונים לא ירצו לחיות כמו ב100 שערים גם אם מחר יקום נביא שיגיד שכך צריך.

דבר ראשון תלמד לקרוא, לא אמרתי שמי שמסתכל על אישה הוא חוטא, אמרתי שמי שמסתכל על אישה חצי עירומה הוא חוטא.
אם הם סתומים אפשר לגרום להם לפקוח עיניים וללמוד ולהשכיל ולהבין.
גם אם החילונים שלך לא היו מקימים את המדינה האנטישמית שלהם בארץ ישראל, הייתה קמה כאן מדינת הלכה. זה שהיו חרדים ודתיים שלא קמו על הרגליים לא אומר שזה מה שההלכה אמרה להם.
אמרתי שצריך לחיות כמו במאה שערים?(למרות שמה הבעיה במאה שערים?), אמרתי שצריכה לקום כאן מדינת הלכה.

בע"ה ובעזרתנו תיהיה כאן מדינה יהודית גם אם תרצה וגם אם לא, אתה לא מחליט רק הקב"ה מחליט.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : אוקטובר 12, 2011, 16:49:15 »
אישה יפה היא אישה יפה לא משנה איך היא מתלבשת. בכל מקרה, לגבי ההומואים אפשר לנסות לחנך, הם לא חייבים לקבל את ההסברים גם אם הם הגיוניים, והחינוך לא חייב להיות על פי ההלכה כי עובדה שגם אצל החרדים יש הומואים, ככה שזה לא מבטיח שום דבר.
החילונים שלי הקימו את המדינה האנטישמית הזו, שבלעדיה היית מתפללת במסגד או כנסייה. אז תני קצת כבוד לחילונים שלי, אפילו אם את לא מסכימה אם כל מה שהם עשו ועושים.

את אומרת הייתה קמה כאן מדינת הלכה כאילו קיימת אחת ולא ידעתי, בנתיים נראה שהקב"ה החליט שהוא רוצה מדינה חילונית.

ומה לא בסדר ב100 שערים? אני אישית מעדיף לחיות בחו"ל מאשר לחיות ככה, ולא אני לא "מוזמן לעבור" כי הארץ הזו היא גם שלי לא רק שלך או של כאלה שרוצים מדינת הלכה וזו זכותי כיהודי לחיות בה כרצוני. 100 שערים זו צורת חיים מעוותת שאין לה שום פרודקטיביות בשום ענף פרט לתורה. וגם זה לא בטוח. 

מנותק רק ליברמן! חילופי שטחים!

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #65 ב- : אוקטובר 13, 2011, 17:44:42 »
פדופיליה היא סטייה כי הקטינים יכולים להסכים לכך.

לשמור את כיפור אבל לא את שבת, מה עשית מזה? כבר אמרתי בעבר שלשמור את השבת זה הרבה יותר חשוב מלשמור את כיפור.
כשאתה תבין שההלכה היא לטובתך והיא באה לעזור לך אני לא רואה סיבה שאתה או אחרים לא יסכימו לחיות לפיה.
אני לא רוצה לראות יהודים שמתנהגים כמו גויים והולכים למסיבות בשעות הקטנות של הלילה ורוקדים כמו חשפנים כי זה גם חטא.
יהודי בהיותו יהודי צריך להבין את הכללים החלים עליו ולפחות לנסות לקיים אותם.

אתה לא מבין מה אני אומרת לך? זה חטא! אתה נותן להם לחטוא בכך שאתה מרשה להם להסתכל אחד על השניה חצי עירומים.

אני מדברת איתך על מדינה יהודית ולא על מדינה חצי יהודית, במדינה יהודית יהיו חוקים יהודים. נקודה.
את חתיכת מטומטמת בחיי... נראה לי אפילו הקב"ה מתבייש ביצירה חסרת התועלת והתוחלת שלו... פדופיליה היא סטייה כי הקטינים יכולים להסכים לכך??? תגידי לי את בסדר?? יש מחקרים שמוכיחים ללא פשרות, שבגילאים האלה האדם אינו יודע ואין לו יכולת שכלית להבדיל בין טוב לרע, או אפילו לגבש רצונות ושאיפות אז מי את שתתני לילד את הזכות הזו?? לעומת זאת, אדם בוגר שהוא הומוסקסואל, ואדם בוגר נוסף שגם הוא הומוסקסואל ש"מחבבים +" זה את זה, את לא תגידי להם מה לעשות כיוון שמכל בחינה שהיא ועל פי מרבית הנורמות החברתיות המקובלות בעולם המתוקן, אנשים כאלו יכולים לקחת החלטה מסוג זה על דעת עצמם קאפיש חתיכת איראנית במסווה של ספר תורה מהלך שכמוך?!
קוּם הִתְנַעֵרָה עַם חֵלֵכָה
עַם עֲבָדִים וּמְזֵי רָעָב
אֵש הנְקָמוֹת הַלַּב לִחֵכַה
לִקְרַאת אוֹיַב הִכּוֹן לַקְרָב.

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #66 ב- : אוקטובר 13, 2011, 18:37:54 »
את חתיכת מטומטמת בחיי... נראה לי אפילו הקב"ה מתבייש ביצירה חסרת התועלת והתוחלת שלו... פדופיליה היא סטייה כי הקטינים יכולים להסכים לכך??? תגידי לי את בסדר?? יש מחקרים שמוכיחים ללא פשרות, שבגילאים האלה האדם אינו יודע ואין לו יכולת שכלית להבדיל בין טוב לרע, או אפילו לגבש רצונות ושאיפות אז מי את שתתני לילד את הזכות הזו?? לעומת זאת, אדם בוגר שהוא הומוסקסואל, ואדם בוגר נוסף שגם הוא הומוסקסואל ש"מחבבים +" זה את זה, את לא תגידי להם מה לעשות כיוון שמכל בחינה שהיא ועל פי מרבית הנורמות החברתיות המקובלות בעולם המתוקן, אנשים כאלו יכולים לקחת החלטה מסוג זה על דעת עצמם קאפיש חתיכת איראנית במסווה של ספר תורה מהלך שכמוך?!
[/quote

עריכה:לא משנה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : אוקטובר 13, 2011, 19:00:38 »
תפנים את זה טוב חתיכת שרץ אומלל, אתה הומו.
אתה סוטה מעוות מגעיל ודוחה שלעולם החברה השפויה תיסלוד ממנו. אתה יכול לנסות לשכנע את עצמך אין ספור במחקרים לא מחקרים, אבל אתה יודע שזו האמת.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : אוקטובר 13, 2011, 19:06:05 »
תפנים את זה טוב חתיכת שרץ אומלל, אתה הומו.
אתה סוטה מעוות מגעיל ודוחה שלעולם החברה השפויה תיסלוד ממנו. אתה יכול לנסות לשכנע את עצמך אין ספור במחקרים לא מחקרים, אבל אתה יודע שזו האמת.
בס"ד
אם הוא לא היה הומו רוב הסיכויים שהוא לא היה מדבר ככה
תראה מה כותב על שם שלילדים קטנים יש יכולת הבדלה בין טוב לרע חחחח לו בעצמו אין יכולת הבדלה בין טוב לרע שהרי הוא הומו אומלל כפי שציינת והוא עוד מדבר על הבדלה שהקב"ה יתן לו דעת נכונה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : אוקטובר 13, 2011, 19:57:58 »
בס"ד
אם הוא לא היה הומו רוב הסיכויים שהוא לא היה מדבר ככה
תראה מה כותב על שם שלילדים קטנים יש יכולת הבדלה בין טוב לרע חחחח לו בעצמו אין יכולת הבדלה בין טוב לרע שהרי הוא הומו אומלל כפי שציינת והוא עוד מדבר על הבדלה שהקב"ה יתן לו סרטן בראש

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : אוקטובר 13, 2011, 20:00:36 »
אישה יפה היא אישה יפה לא משנה איך היא מתלבשת. בכל מקרה, לגבי ההומואים אפשר לנסות לחנך, הם לא חייבים לקבל את ההסברים גם אם הם הגיוניים, והחינוך לא חייב להיות על פי ההלכה כי עובדה שגם אצל החרדים יש הומואים, ככה שזה לא מבטיח שום דבר.
החילונים שלי הקימו את המדינה האנטישמית הזו, שבלעדיה היית מתפללת במסגד או כנסייה. אז תני קצת כבוד לחילונים שלי, אפילו אם את לא מסכימה אם כל מה שהם עשו ועושים.

את אומרת הייתה קמה כאן מדינת הלכה כאילו קיימת אחת ולא ידעתי, בנתיים נראה שהקב"ה החליט שהוא רוצה מדינה חילונית.

ומה לא בסדר ב100 שערים? אני אישית מעדיף לחיות בחו"ל מאשר לחיות ככה, ולא אני לא "מוזמן לעבור" כי הארץ הזו היא גם שלי לא רק שלך או של כאלה שרוצים מדינת הלכה וזו זכותי כיהודי לחיות בה כרצוני. 100 שערים זו צורת חיים מעוותת שאין לה שום פרודקטיביות בשום ענף פרט לתורה. וגם זה לא בטוח. 

כמה שהאישה יותר צנועה ככה היא יותר מבליטה את היופי האמיתי שלה.
בחורה שמתלבשת כמו שרמוטה מעיד עליה שהיא כזאת גם אם היא לא.
בתור גבר אתה אמור להבין עד כמה לבוש מינימלי גורם לך לחשוב על הגוף של הבחורה ולא על היופי האמיתי שלה.

לגבי ההומואים, לא כולם כאלה, חלקם סתם מושפעים.
כשחושבים על זה רוב ההומואים הם כאלה שמחשיבים את זה לאופנתי ויפה ומגניב. אם האופנה הזאת כבר לא תיהיה אופנתית ומגניבה רוב ה"הומואים" כיום כבר לא יהיו כאלו וילדים בני 14 לא יחליטו על עצמם שהם כאלה כי זה מגניב אותם.
ככול שתקבל את הסטייה הזאת, אתה יותר תגרום להם להימשך לזה.
ההומואים הם כמו השמאלנים, אין הרבה כמוהם.

בזכות המדינה האנטישמית שלך אני שומעת את הקריאות רצח של המסגדים קרוב לבית שלי.
אין לי שום כבוד אליהם.
הם אולי גרמו לכך שיהודים עכשיו חיים בארץ ישראל, אבל הם גם גרמו לכך שהמדינה שלהם היא מדינה דמוקרטית שמאמינה ב"זכות השיבה" לערבים נאצים.
ושלא נדבר על זה שמביאים לפה סודנים, פיליפינים וגויים, שאמורים להיות בג'ונגלים.
אז הם גרמו לך ולאחרים לחשוב שהציונות היא יהדות, אבל זה לא אומר שזה באמת כך. אם הם היו מקימים מדינה בשביל יהודים בארץ ישראל, למה הם מאמינים בדמוקרטיה שמזמינה גויים רוצחים וקוראת לזה "זכות השיבה"?
ולמה אני אמורה להודות להם על כך? כי הם גרמו ליהודים לחיות בארץ ישראל? אז הם גרמו להם לחיות בארץ ישראל, אבל הם גם רוצחים את אותם יהודים בארץ ישראל.

הקב"ה רוצה כאן מדינה יהודית עם יהודים אמיתיים שגאים בזה, הבעיה היא היהודים שלא רוצים בכך.
לצערי אני מרגישה כאילו שואה נוספת עוברת עלינו כאן בא"י, וזה נעשה גרוע יותר מיום ליום, זה לא ייפסק עד שנבין שאנחנו צריכים להקים כאן מדינה יהודית ולא מדינה שמתיימרת להיות יהודית.
אני מבינה שאתה מאלה שמחכים עד שיתחילו להכניס אותנו לגטאות ולשרוף אותנו. אני רוצה לגרום לזה לא לקרות.

מצד אחד אתה מרגיש שזכותך להיות כאן משום שאתה יהודי, מצד שני אתה לא רוצה לחיות לפי ההלכה היהודית.
אתה בעצם אומר שצריכה להיות מדינה ליהודים אבל היא צריכה להיות כמו מדינות הגויים. מה עשינו מזה? הבאנו את הגלות לארץ הקודש.
אתה באמת מתאים לחברים החולניים שלך שהקימו את המדינה האנטישמית הזאת. בע"ה אתה תיפול ביחד איתם.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #71 ב- : אוקטובר 13, 2011, 20:10:52 »

דבר ראשון, אתה תדבר אליי יפה יא חתיכת נאצי מסכן שעדיין לא הצליח למצוא את הערבוש שיפרק אותו מאחורה.
דבר שני, גם אנשים בני 50 עושים טעויות בחיים שלהם, וגם אנשים בני 60 מסוגלים שלא לחשוב לפני שהם עושים מעשה כלשהו. שכל של ילד בן 16 אחד לא מעיד על שכל של ילד בן 16 אחר. כל אחד והשכל שלו.
דבר שלישי, אתה אולי מסכים שאנשים מסביבך יהיו הומוסקסואלים/אנסים/פדופילים. אנחנו כרגע מדברים על מה יקרה שתקום כאן, בע"ה, מדינה יהודית.
אז אני אולי לא אגיד לפסיכופטים כמוך מה לעשות, אבל אני כן יכולה להעיף אותכם מכאן על טיל ישר לערב הסעודית כדי שתוכלו להצהיר בפני כולם עד כמה אתם שונים ואינדיבידואלים ומגניבים.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : אוקטובר 13, 2011, 20:49:27 »
את אישה ואת מנסה להסביר לי איך גברים שופטים יופי של אישה? קצת יהיר הייתי אומר.

ברור ש% ההומואים באוכלוסיה שהם אשכרה הומואים מבחינה גנטית ולא בקטע של טרנד חולף הוא אפסי, ואני מסכים איתך שהחינוך צריך להגדיר את התופעה כסטיה לכל דבר כמו נקרופיליה, אבל עדיין, להוציא אותם להורג על משכב זכר? לא נראה לי פתרון.

בזכות המדינה האנטישמית שלי, את לא אחת מאלה שמשמיעות את הקריאות לרצח מהמסגד. תביני שבלי החילונים שאת כל כך אוהבת לא היית יהודיה בא"י, ספק היית יהודיה ספק היית בחיים.
דמוקרטיה זה דבר טוב. ואם דרך ההלכה הייתה כל כך טובה ומטיבה עם אלו שהולכים בה, אין שום ספק שהעם היה הולך בה. כנראה שבין הרצוי למצוי יש פער לא קטן.
אל תגידי לי על סודנים וכל אלה, יש לא מעט חילונים שמתים להעיף אותם בדיוק כמוך ואני אחד מהם. זה לא דוגמא לכלום. שמאל חילוני קיים בדיוק כמו שמאל חרדי/דתי ראי את כל הרבנים שאיך שנשרף המסגד עשו הכל חוץ מלשרוף בית כנסת כדי לרצות איזה מופתי.

יהודים גאים לא חייבים להיות הלכתיים.

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : אוקטובר 13, 2011, 21:33:09 »

יהודים גאים לא חייבים להיות הלכתיים.
בס"ד
מעניין אותי לדעת במה מתבטאת הגאווה היהודית שלך?והאם אתה רואה הבדל בין גאווה ישראלית ליהודית?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : אוקטובר 13, 2011, 22:05:46 »
דבר ראשון, אתה תדבר אליי יפה יא חתיכת נאצי מסכן שעדיין לא הצליח למצוא את הערבוש שיפרק אותו מאחורה.
:fright: