כתב נושא: "גזענות" של אוהדי בית"ר  (נקרא 34501 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #25 ב- : דצמבר 27, 2011, 19:21:09 »
אני לא רוצה לדבר בשם שאר החברים פה אבל אני לא רואה את עצמי גזען. אני שונא את העם של אויבי זהו זה. למה אני לא שונא את הסינים? או את היפנים? או את ההודים?-הם לא אויביי.
היטלר ראה ביהודים ובבולשבקים כאויבים של הגרמנים. אז הוא החליט להשמיד אותם.
רוצה לעשות אותו דבר?

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #26 ב- : דצמבר 27, 2011, 19:24:44 »
אבל ההבדל ביני לבין היטלר זה שהיהודים לא עשו לו כלום בעוד הערבים הורגים בנו ויורים עלינו טילים...
״אַתָּה תָקוּם תְּרַחֵם צִיּוֹן כִּי עֵת לְחֶנְנָהּ כִּי בָא מוֹעֵד.״
״כִּי רָצוּ עֲבָדֶיךָ אֶת אֲבָנֶיהָ וְאֶת עֲפָרָהּ יְחֹנֵנוּ.״

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #27 ב- : דצמבר 27, 2011, 19:36:50 »
אבל ההבדל ביני לבין היטלר זה שהיהודים לא עשו לו כלום בעוד הערבים הורגים בנו ויורים עלינו טילים...
כמובן , הטענה ששמעתי מיליון פעם ממך בלבד.

לא רק שאתה טועה , אתה מטעה.

היהודים הם היו אלה שדחפו את השלטון הגרמני להיכנע במלחמת העולם הראשונה , זאת אחת הסיבות שהיטלר  שנא אותנו.
הוא לחם במלחמה הזו ואמר שזאת הייתה התקופה הכי טובה בחייו.
והיהודים הרסו את זה ונכנעו למרות שהצבא הגרמני היה כמה עשרות קילומטרים מפריז.
לפי איך שהוא ראה את זה.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #28 ב- : דצמבר 27, 2011, 19:55:52 »
כמובן , הטענה ששמעתי מיליון פעם ממך בלבד.

לא רק שאתה טועה , אתה מטעה.

היהודים הם היו אלה שדחפו את השלטון הגרמני להיכנע במלחמת העולם הראשונה , זאת אחת הסיבות שהיטלר  שנא אותנו.
הוא לחם במלחמה הזו ואמר שזאת הייתה התקופה הכי טובה בחייו.
והיהודים הרסו את זה ונכנעו למרות שהצבא הגרמני היה כמה עשרות קילומטרים מפריז.
לפי איך שהוא ראה את זה.
סליחה על ההשוואה הבלתי נמנעת אבל אתה ממש נשמע תומך נלהב של היטלר...
היטלר לא הרג אותנו בגלל דחיפה לכניעה במלחמה אלא בגלל טענות על נחיתות גזעית שצריך להעלים מן העולם
(כמובן שטענות אלא הן רק המשך לאנטישמיות הקלאסית של לפני 200 שנה שטענה שאנו כופרים בהסבה לעת המודרנית בה הדת לא משחקת תפקיד רציני יותר ולכן הועברה ההתמקדות לנושא הגזע)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #29 ב- : דצמבר 27, 2011, 20:02:34 »
הוא אומר שמי ששונא נאצים הוא נאצי. אני סיימתי איתו.

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #30 ב- : דצמבר 27, 2011, 20:13:37 »
סליחה על ההשוואה הבלתי נמנעת אבל אתה ממש נשמע תומך נלהב של היטלר...
היטלר לא הרג אותנו בגלל דחיפה לכניעה במלחמה אלא בגלל טענות על נחיתות גזעית שצריך להעלים מן העולם
(כמובן שטענות אלא הן רק המשך לאנטישמיות הקלאסית של לפני 200 שנה שטענה שאנו כופרים בהסבה לעת המודרנית בה הדת לא משחקת תפקיד רציני יותר ולכן הועברה ההתמקדות לנושא הגזע)
ולמה אנחנו גזע נחות??

מהספר שלו:
בספרו "מיין קמפף" טוען היטלר, שכאשר עיין בחוברת אנטישמית בפעם הראשונה, פשוט השליכה מידיו. "...הטון האנטישמי, בעיקר של העיתונים הווינאיים, נראה לי בלתי הולם מסורת של אומה גדולה כזו". אך באותו ספר עצמו מתאר היטלר את המהפך שחל בו. "פעם כשטיילתי לי בעיר, פתאום ראיתי אדם לבוש בקפוטה שחורה, ופאות שחורות. האם זהו יהודי? הייתה המחשבה הראשונה בראשי. בלינץ, היהודים לא נראו כך. המשכתי להסתכל בדמות, אך ככל שהסתכלתי יותר בפרצוף הזר הזה, המחשבה בראשי הפכה ל... האם זהו גרמני?"
היטלר החל להתעמק בנושא או, ליתר דיוק, לעיין בפמפלטים, ספרונים וצהובונים אנטישמיים. "ככל שראיתי יותר יהודים," טען ב"מיין קמפף", "כך התחדדה בעיני ההפרדה בינם לבין יתר האנושות... עבורי הייתה זו סערת הנפש הגדולה ביותר שעברתי אי פעם. הפסקתי להיות איש העולם הגדול והפכתי להיות אנטישמי."

למעשה , הרופא שטיפל באמו החולה היה יהודי. המפקד בצבא הגרמני שנתן לו עיטור היה יהודי(עובדה שהוא ניסה להסתיר).

היו סיבות רבות למפלצת לשנוא אותנו , גזענים תמיד ימצאו כאלה.

מנותק יהודון שאוהב נאצים

• משתמש(ת)
  • משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #31 ב- : דצמבר 27, 2011, 20:14:28 »
הוא אומר שמי ששונא נאצים הוא נאצי. אני סיימתי איתו.
סוג של נאצים , פשוט להחליף את הארים ביהודים , ואת היהודים בערבים.

אני לא מדבר על כולכם , אבל הרבה מפה בטוחים שהערבים הם נחותים מטבעם.

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #32 ב- : דצמבר 27, 2011, 20:29:12 »
קודם כל כולם חוץ מאיתנו נחותים באופן טבעי :) O0

אולי היום יש גזענות נגד ערבים אבל דבר זה התפתח אחרי שנים רבות של ספיגה ושל קורבנות חפים מפשע שכעת היהודים פשוט שונאים את הערבים אוטומטית(אוטמוטית, ולא בלי סיבה, שלא תסלף את דברי בטעות)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #33 ב- : דצמבר 27, 2011, 22:02:45 »
דובדבן, הדבר מאוד פשוט. זה לא משנה אם הם נעלים עלינו או נחותים מאתנו (אני אישית מאמין שהם שווים לנו, לא מאמין בעליונות של גזע אחד על אחר) הדבר היחיד שמשנה זה שהם אויבים שלנו (נכון לא כולם, יש גם ערבים שהם אנשים טובים בדיוק כמו שיש יהודים רעים) אבל זו לא מלחמה של טובים מול רעים זו מלחמה בין 2 עמים ובמלחמה נלחמים צד א' מול צד ב' על כל גווניו.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #34 ב- : דצמבר 27, 2011, 22:44:43 »
הערבושים אכן נחותים. מי שלא חושב ככה, אולי הוא באמת לא טוב מהם. אוליהוא לא טוב מהאנסים, מרוצחי התינוקות בזרועות עימם, ומהגיבורים במצב של אלף על אחד או במצב של סכין בגב, חובב הלינצ'ים והטמנת הפצצות.

אנו יהודים. לא הפכנו להיות גזענים, אנו גזענים משחר ימינו כעברים. כאשר רבקה אמרה ליצחק: קצתי בחיי מפני בנות חת אם לוקח לו יעקב כאלה מבנות הארץ למה לי חיים.
אנו גזענים כאשר בני ישראל לא התערבו במצריים, לא שינו את שמם, לא שינו את לשונם ולא שינו את לבושם.
אנו גזענים כאשר הערב רב שהתקרצץ לבני ישראל בצאתם ממצרים לא נחל בארץ. אנו גזענים כאשר צווינו למחות את זכר עמלק, לא לתת לעמוני ומואבי לבוא בקהל ה'.
אנו גזענים כאשר נאמר שקשים גרים לישראל כספחת.
אנו גזענים כי כך ברא ה' את העולם, וכך הנחילה לנו התורה. הכוח המוסרי שהאיר את העולם עוד כשכולם לא ידעו מה זה מוסר ומה זה אלוהים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #35 ב- : דצמבר 28, 2011, 08:30:49 »
מה שאתה מדבר עליו זה עניין של תרבות. כשאני מתכוון שאין עליונות גזעית הכוונה שלי היא מבחינה גנטית.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #36 ב- : דצמבר 28, 2011, 09:03:52 »
יופי , אחרי כל מה שעברנו.
העם היהודי , העם שסבל מגזענות הכי הרבה במהלך ההיסטוריה האנושות , אינספור פרעות , הריסת בתי עסק של יהודים , ואפילו שואה שמחקה חצי מבני עמנו.
ולמה אנחנו הופכים?
לגזענים!
הראנו להם!
עכשיו אנחנו יותר טובים!

מה , לא בנסיגוככה?
יש לך הגיון מטופש , להראות לאומות העולם שאנחנו טובים בכך שניתן לערבים לשפוך דם של אלפי יהודים ?! בנסיגות ובמתן נשק ?

{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #37 ב- : דצמבר 28, 2011, 16:41:55 »
יופי , אחרי כל מה שעברנו.
העם היהודי , העם שסבל מגזענות הכי הרבה במהלך ההיסטוריה האנושות , אינספור פרעות , הריסת בתי עסק של יהודים , ואפילו שואה שמחקה חצי מבני עמנו.
ולמה אנחנו הופכים?
לגזענים!
הראנו להם!
עכשיו אנחנו יותר טובים!

מה , לא ככה?

טיפש, דווקא בגלל מה שרשמת אנחנו אמורים להיות יותר גרועים מהנאצים כלפי האוייבים שלנו, לא להפוך לקוקסינלים.
זה ההבדל לבן יהודי ובן ערב רב כמוך, בן יהודי יקבל מכות בבית ספר, יחזור הביתה ירים משקולות יארגן נשק ויצא לקרב, בן ערב רב כמוך יחטוף מכות ירוץ לבכות לאוייבים שלו ולהתחנף.
זה שעשו לעם שלנו פרעות ושואות רק אמור לחשל אותנו, היהודים ניסו את הדרך הקוקסינלית שלך במשך אלפי שנים ותמיד זה נגמר בשואות, אבינו מלכנו רוצה שכולנו נבין ונלמד מההיסטוריה, נחזור בתשובה ונשלם לגויים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #38 ב- : דצמבר 30, 2011, 03:08:16 »
מה שאתה מדבר עליו זה עניין של תרבות. כשאני מתכוון שאין עליונות גזעית הכוונה שלי היא מבחינה גנטית.
יש עליונות גדולה מבחינה גנטית.
ממוצע מנת המשכל אצל היהודים גבוה בהרבה מאשר אצל הערבושים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #39 ב- : דצמבר 30, 2011, 11:30:25 »
יש עליונות גדולה מבחינה גנטית.
ממוצע מנת המשכל אצל היהודים גבוה בהרבה מאשר אצל הערבושים.

זה מבחן על ידע, וידע אפשר לרכוש. זה לא אומר כלום המבחן הזה.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #40 ב- : דצמבר 30, 2011, 18:01:22 »
אני לא מדבר על השכלה, כי אם על מנת משכל. על כשרונות מולדים ויכולות שכליות. קליטה, זכרון, היכולת לחשב מתמטית, להעריך, לנתח, לארגן וכו'.
כמו מבחני מחוננים שנערכים לילדים בגיל הרך, המבחנם לא בודקים כמה תארים קיבלת מהאוניברסיטה אלא כמה פוטנציאל גלום בנבחנים.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
"גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #41 ב- : דצמבר 30, 2011, 18:08:11 »
אני לא מדבר על השכלה, כי אם על מנת משכל. על כשרונות מולדים ויכולות שכליות. קליטה, זכרון, היכולת לחשב מתמטית, להעריך, לנתח, לארגן וכו'.
כמו מבחני מחוננים שנערכים לילדים בגיל הרך, המבחנם לא בודקים כמה תארים קיבלת מהאוניברסיטה אלא כמה פוטנציאל גלום בנבחנים.

יש לך קישור למאמר שתומך בזה שהאיקיו של היהודים גבוה משל הערבים? (ולדעתי יהיה מעניין לראות איך היהודים מארצות ערב ביחס לערבים וליהודים מאירופה)

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
בעניין: "גזענות" של אוהדי בית"ר
« להגיב #43 ב- : מאי 10, 2012, 08:34:49 »
הוכחה חותכת שכל אוהדי ביתר , למעשה גם רוב הציבור היהודי בישראל , שונא את הערבים הרוצחים האלה .
שימו לב איך כל הקהל כולו שר בהתלהבות ובדבקות , ממש כמו להבדיל אלף אלפי הבדלות חסידים ששרים וטהר לבנו  ;D
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק papkin

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : יוני 14, 2012, 16:03:01 »
שלום חברים אני חדש פה בפורום שמי שרון,אני אישית לא הכי אוהב את הכדורגל בארץ אבל גאה באוהדי בית'ר אוהדים ציונים אוהבי ישראל אמתים ואתם יודעים מה זו הקבוצה הכי חביבה עלי בישראל בזכות ברא ובראשונה הקהל המדהים שלה אז אני גזען סבבה לי :P

מנותק UM-96

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • הבא להורגך-השכם להורגו
« להגיב #45 ב- : יוני 14, 2012, 16:55:56 »
ברוך הבא לפורום אחי! אוהדי ביתר תמיד מתקבלים פה בשמחה (למרות שאני אוהד מכבי  ;D).

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #46 ב- : יוני 15, 2012, 06:46:07 »
שלום חברים אני חדש פה בפורום שמי שרון,אני אישית לא הכי אוהב את הכדורגל בארץ אבל גאה באוהדי בית'ר אוהדים ציונים אוהבי ישראל אמתים ואתם יודעים מה זו הקבוצה הכי חביבה עלי בישראל בזכות ברא ובראשונה הקהל המדהים שלה אז אני גזען סבבה לי :P
אנחנו מאוד אוהבים יהודים גזענים בקרבנו. ברוך הבא O0

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק Michael

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #47 ב- : יוני 16, 2012, 20:07:42 »

אתם פשוט גזענים מעצבנים,אני לא יקלל,אני אוהד הפועל ת"א ועד עכשיו לא הבנתי מה יש לכם נגד ערבים טובים,נכון יש ערבים רעים,יש גם ערבים טובים ואתם צריכים להכיר את הצד האחר שלהם,אני לא מתייחס לערבים החמאס שרוצחים כי הם רעים ואני שונא כאלו,אבל זו כבר חציית גבול,יש ערבים טובים שלא עשו לכם כלום ואתם רוצים להרוג אותם בלי שום סיבה אחרת,התנהגות לא נורמאלית אפשר לציין.

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #48 ב- : יוני 16, 2012, 21:15:07 »
אף אחד לא רוצה להרוג אותם ..
פשוט לא רוצים אותם פה !!
ואין לנו בעיה איתם בתור אינדיבידואלים , יכול להיות וכנראה שיש גם יותר טובים ממך , אבל יש לנו בעיה מאוד רצינית עם האומה הערבית והאיסלמית כאומה ולא פרטים .
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
« להגיב #49 ב- : יוני 16, 2012, 21:45:00 »
אתם פשוט גזענים מעצבנים,אני לא יקלל,אני אוהד הפועל ת"א ועד עכשיו לא הבנתי מה יש לכם נגד ערבים טובים,נכון יש ערבים רעים,יש גם ערבים טובים ואתם צריכים להכיר את הצד האחר שלהם,אני לא מתייחס לערבים החמאס שרוצחים כי הם רעים ואני שונא כאלו,אבל זו כבר חציית גבול,יש ערבים טובים שלא עשו לכם כלום ואתם רוצים להרוג אותם בלי שום סיבה אחרת,התנהגות לא נורמאלית אפשר לציין.
המלחמה היא לא בין יחידים.
זו התנגשות לאומית תרבותית.

http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!