סקר

מה דעתך לגבי גבולות ישראל במפה שבתמונה?

אפשר יותר מזה..
8 (80%)
טוב לנו בגבול הנוכחי.. (בגלל הסכמי האי שלום)
0 (0%)
גבולות 1967 המקוריים דבר יפה ומכובד בשלב זה..
2 (20%)

סך הכל הצבעות: 10

כתב נושא: מי מתגעגע לימים יפים??  (נקרא 5606 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • עלי בריקדות ניפגש, עלי בריקדות חרות נישא בדם ואש!
מי מתגעגע לימים יפים??
« ב- : נובמבר 13, 2012, 11:31:28 »
חיילים אלמונים הננו, בלי מדים, וסביבנו אימה וצלמוות. כולנו גויסנו לכל החיים: משורה משחרר רק המוו‏ת.
בימים אדומים של פרעות ודמים, בלילות השחורים של יאוש, בערים, בכפרים את דגלנו נרים ועליו: הגנה וכיבוש.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • לָמוּת אוֹ לִכְבּוֹש אֶת הָהָר
בעניין: מי מתגעגע לימים יפים??
« להגיב #1 ב- : נובמבר 13, 2012, 12:10:11 »
בתור "חייל אלמוני" ודאי שמעת על  "עיקרי התחיה" של לח"י שכתב אברהם-יאיר-שטרן להלן כמה סעיפים:
ב. המכורה
המכורה היא ארץ ישראל בתחומיה המפורשים בתורה (לזרעך נתתי את הארץ הזאת מנהר מצרים עד הנהר הגדול נהר פרת, בראשית ט"ו י"ח) היא ארץ החיים, בה ישכן לבטח העם העברי כולו.
(משמע ש"אפשר יותר מזה" עד נהר פרת)

ד. היעוד
    1. גאולת הארץ
    2. תקומת המלכות
   3. תחית האומה: אין תקומת המלכות בלא גאולת הארץ, ואין תחיית האומה בלא תקומת המלכות.
(כלומר בלי כיבוש הגבולות כולם אין למדינה זכות קיום)

י. כיבוש
כיבוש המכורה בחיל מידי זרים לאחוזת עולם.

יד. משפט הזרים
פתרון בעיית הזרים על ידי חלופי האוכלוסים.
(כלומר טרנספר לערבים ועליית כל יהודי ארצות האיסלם ארצה)

יח. הבית
בנין הבית השלישי כסמל לתום הגאולה השלמה.

במקום אחר ראיתי את דעתו של יאיר בעניין זה:
אין לקדש גבולות שסורטטו בסרגל ע"י כובשים וזרים, לגבולות אלו אין תוקף אלא אך ורק לגבולות הכתובות בתורה.

תָּגָר- עַל כָּל מַעֲצוֹר וּמֵצָר אִם תַּעַל אוֹ תֵרֶד
בְּלַהַב הַמֶּרֶד שָׂא אֵש לְהַצִּית - אֵין דָּבָר !
כִּי שֶקֶט הוּא רֶפֶש הַפְקֵר דָּם וָנֶפֶש
לְמַעַן הַהוֹד הַנִּסְתָּר.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #2 ב- : נובמבר 13, 2012, 14:55:35 »
אני רוצה להצטרף ולומר. הבעיה הכי גדולה היא כשאנשים מתרגלים למושגים ולגבולות שהאויב והשמאל הבוגד קובעים, ואז מתחילים לחשוב שזה המקסימום שמגיע לנו.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק מוות_ליהודים הטובים והנאמנים

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : נובמבר 13, 2012, 15:50:07 »
אתם מבזים את צה"ל ועוד ואתם עוד מדברים על הגבולות שכבש? בזכות מי זה היה? הא? החרדים שלומדים תורה כל היום?
צבועים מסריחים

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : נובמבר 13, 2012, 15:51:10 »
בתור "חייל אלמוני" ודאי שמעת על  "עיקרי התחיה" של לח"י שכתב אברהם-יאיר-שטרן להלן כמה סעיפים:
ב. המכורה
המכורה היא ארץ ישראל בתחומיה המפורשים בתורה (לזרעך נתתי את הארץ הזאת מנהר מצרים עד הנהר הגדול נהר פרת, בראשית ט"ו י"ח) היא ארץ החיים, בה ישכן לבטח העם העברי כולו.
(משמע ש"אפשר יותר מזה" עד נהר פרת)
ד. היעוד
    1. גאולת הארץ
    2. תקומת המלכות
   3. תחית האומה: אין תקומת המלכות בלא גאולת הארץ, ואין תחיית האומה בלא תקומת המלכות.
(כלומר בלי כיבוש הגבולות כולם אין למדינה זכות קיום)
י. כיבוש
כיבוש המכורה בחיל מידי זרים לאחוזת עולם.
יד. משפט הזרים
פתרון בעיית הזרים על ידי חלופי האוכלוסים.
(כלומר טרנספר לערבים ועליית כל יהודי ארצות האיסלם ארצה)
יח. הבית
בנין הבית השלישי כסמל לתום הגאולה השלמה.
במקום אחר ראיתי את דעתו של יאיר בעניין זה:
אין לקדש גבולות שסורטטו בסרגל ע"י כובשים וזרים, לגבולות אלו אין תוקף אלא אך ורק לגבולות הכתובות בתורה.

כמובן שאני מכיר את עיקרי התחייה, אבל אני חושב שבשלב ראשוני תהיה בעיה של משילות (מלשון ממשל) על שטח כל כך גדול (ראה גבולות התורה)
צריך לתת את הדעת איזה רווח יהיה לנו לספח מדבריות חול עד נהר פרת, הרי לא נוכל ליישב את כל האיזור הזה ביהודים..
אם לא השואה האיומה אז בוודאות היו צריכים להיות 50-70 מיליון יהודים בימנו שלנו - ואז הדבר אפשרי בהחלט.

לי יש תפיסה שונה קצת.. אני חושב שהגבולות של 1967 + שטח ירדן (בשביל עומק אחרי הגדה) הם היעד הראשוני לתקומה של עם ישראל,
נוכל ליישב בכל השטח מליוני יהודים ולמשול באמת.

לגבי הגבולות של התורה - כאן מגיע השלב השני מבחינתי, רק אחרי שיהיה לנו עוצמה וכוח
נוכל לכפות "ברית וסאלית" על כל מדינות ערב יצואניות הנפט בסגנון של 80% מרווחי הנפט שייכים לנו, כמובן שמי שיתנגד לא יישאר קיים.

הדברים שאני אומר בכלל לא מופרכים.. אירופה שוקעת, ארצות הברית מנותקת מהאיזור הזה.. לערבים עדיין אין נשק אטומי..
זה הזמן לעשות סדר חדש באיזור הזה ונוכל להיות אימפריה יהודית.
חיילים אלמונים הננו, בלי מדים, וסביבנו אימה וצלמוות. כולנו גויסנו לכל החיים: משורה משחרר רק המוו‏ת.
בימים אדומים של פרעות ודמים, בלילות השחורים של יאוש, בערים, בכפרים את דגלנו נרים ועליו: הגנה וכיבוש.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : נובמבר 13, 2012, 15:54:26 »
אתם מבזים את צה"ל ועוד ואתם עוד מדברים על הגבולות שכבש? בזכות מי זה היה? הא? החרדים שלומדים תורה כל היום?
צבועים מסריחים
צה"ל זה הגדרה כוללת מידי.
גם לפני צה"ל היו אירגוני מרי ולוחמה - אצ"ל לח"י ואפילו אצ"י באירופה.
לא אנחנו מבזים את צה"ל, אנטישמיים אדומים מהשמאל (כולל אתה) שנותנים לצה"ל פקודות ללכת נגד העם היהודי,
אתם ורק אתם מבזים את צה"ל.
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : נובמבר 13, 2012, 16:44:57 »
צבועים מסריחים
לידיעתך, אני חייל משוחרר. הייתי לוחם בצבא וסיכנתי את חיי לא פעם בשביל עם-ישראל כולל מן הסתם אותך.

אין דבר שמכעיס אותי יותר מחוסר כבוד ללוחמים, ועם כל זה אני בז לחייל שמוכן לבגוד בעמו כדי לא לרצות זמן בכלא.
אני מתעב את מי שמגש יהודים או מסיע לגירוש כזה בכל צורה שהיא ולא משנה באיזה "מעגל" או צורת סיוע.

התיעוב לזה הוא לא רק בגלל עצם הפגיעה המוסרית שבדבר אלא גם ובעיקר משום שמטרת הגירושים הללו הם לא אכיפת חוקי הבניה, אלא
הקמת מדינת אוייב בליבה של ארצי והכפלת האיום שיצר אוסלו("הרשות") לאיום גדול אף יותר וישים קץ לגאולת הארץ ואף יביא לשפיכות דמים גדולה.
« עריכה אחרונה: נובמבר 13, 2012, 22:54:52 על ידי גור-אריה »

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : נובמבר 13, 2012, 17:15:10 »
כמובן שאני מכיר את עיקרי התחייה, אבל אני חושב שבשלב ראשוני תהיה בעיה של משילות (מלשון ממשל) על שטח כל כך גדול (ראה גבולות התורה)
צריך לתת את הדעת איזה רווח יהיה לנו לספח מדבריות חול עד נהר פרת, הרי לא נוכל ליישב את כל האיזור הזה ביהודים..
אם לא השואה האיומה אז בוודאות היו צריכים להיות 50-70 מיליון יהודים בימנו שלנו - ואז הדבר אפשרי בהחלט.

לי יש תפיסה שונה קצת.. אני חושב שהגבולות של 1967 + שטח ירדן (בשביל עומק אחרי הגדה) הם היעד הראשוני לתקומה של עם ישראל,
נוכל ליישב בכל השטח מליוני יהודים ולמשול באמת.

לגבי הגבולות של התורה - כאן מגיע השלב השני מבחינתי, רק אחרי שיהיה לנו עוצמה וכוח
נוכל לכפות "ברית וסאלית" על כל מדינות ערב יצואניות הנפט בסגנון של 80% מרווחי הנפט שייכים לנו, כמובן שמי שיתנגד לא יישאר קיים.

הדברים שאני אומר בכלל לא מופרכים.. אירופה שוקעת, ארצות הברית מנותקת מהאיזור הזה.. לערבים עדיין אין נשק אטומי..
זה הזמן לעשות סדר חדש באיזור הזה ונוכל להיות אימפריה יהודית.
יש סיבה פשוטה למה לכבוש את המדבריות עד הפרת, אותה סיבה למה כבשנו את המדבר שהייתה ארץ יששראל לפני 1882, זו ארצינו!

אנו מחוייבים לכבוש את ארצינו ולגרש את הזרים, לא "פיס רומנו" אלא כיבוש, לא חלוקת זכויות עם הערבים אלא גירוש והשתלטות על הארץ כולה.
נשמע מופרך? זו האמונה היהודית ומי שמאמין יעשה גם דברים "מופרכים".

אגב לא כל השטח הוא מדברי, כל לבנון ומזרח סוריה זה מקום יפה ופורח, דרום סוריה היא רמה מדברית.

מנותק צוביצביקה

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : נובמבר 13, 2012, 18:12:31 »
גבולות ההבטחה לא מדברים על אימפריה יהודית, תעשו טובה ותחזירו את עצמכם חזרה למציאות בבקשה.
נכון, גבולות ההבטחה הם מספיק גדולים כדי, טכנית, להיחשב כמיני אימפריה מבחינת שטחים, אבל בניגוד לאימפריות, אין לנו שום רצון לשלוט על עמים אחרים, מה שאנחנו רוצים זה שטח לעם היהודי וזהו, בלי ערבים, בלי עובדים זרים, בלי אינטרסנטים שמונעים ע"י מדינות זרות, רק העם היהודי ותו לא.

בואו נתחיל בשלב הראשון שבלעדיו, אי אפשר בכלל לחשוב על ארץ ישראל בגבולות ההבטחה - לנקות את גבולות מדינת ישראל הנוכחיים מערבים והשמאל הקיצוני ששולט בכל מוסדות השילטון.

מנותק חייל אלמוני

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #9 ב- : נובמבר 13, 2012, 18:12:56 »
אני מסכים לחלוטין שארץ ישראל זה השטח ממצרים ועד נהר פרת!
כל זה טוב ויפה בתור מצע, בתור חזון, בתור ייעוד ושאיפה.
אבל מבחינה מעשית איך אתה יכול למשול ולשלוט בשטח עצום כזה?
אין היום מספיק יהודים בעולם שיכולים ליישב איזור גיאוגרפי גדול כזה.

כאשר יהושע כבש את ארץ ישראל הוא לא כבש שטח עצום כמו שאתה מדבר אליו.
למעשה ישראל בתקופת יהושע הייתה קטנה הרבה יותר מהשטח שכבשנו ב- 1967.
יותר מכך, אני לא חושב שממלכת ישראל + ממלכת יהודה שלטו  אי פעם בשטח מנהר פרת ועד מצרים.

אני מסכים לחלוטין שניתן לצרף את לבנון + סוריה לחבילה ולספח אותם.
אבל מבחינה מעשית לכבוש את כל השטח מנהר פרת ועד מצרים יהיה בבחינת "תפסת מרובה - לא תפסת"
(המנון הלח"י, יאיר שטרן)

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : נובמבר 13, 2012, 19:31:47 »
גבולות ההבטחה לא מדברים על אימפריה יהודית, תעשו טובה ותחזירו את עצמכם חזרה למציאות בבקשה.
נכון, גבולות ההבטחה הם מספיק גדולים כדי, טכנית, להיחשב כמיני אימפריה מבחינת שטחים, אבל בניגוד לאימפריות, אין לנו שום רצון לשלוט על עמים אחרים, מה שאנחנו רוצים זה שטח לעם היהודי וזהו, בלי ערבים, בלי עובדים זרים, בלי אינטרסנטים שמונעים ע"י מדינות זרות, רק העם היהודי ותו לא.

בואו נתחיל בשלב הראשון שבלעדיו, אי אפשר בכלל לחשוב על ארץ ישראל בגבולות ההבטחה - לנקות את גבולות מדינת ישראל הנוכחיים מערבים והשמאל הקיצוני ששולט בכל מוסדות השילטון.
מסכים עם כל מילה.

אני מסכים לחלוטין שארץ ישראל זה השטח ממצרים ועד נהר פרת!
כל זה טוב ויפה בתור מצע, בתור חזון, בתור ייעוד ושאיפה.
אבל מבחינה מעשית איך אתה יכול למשול ולשלוט בשטח עצום כזה?
אין היום מספיק יהודים בעולם שיכולים ליישב איזור גיאוגרפי גדול כזה.

כאשר יהושע כבש את ארץ ישראל הוא לא כבש שטח עצום כמו שאתה מדבר אליו.
למעשה ישראל בתקופת יהושע הייתה קטנה הרבה יותר מהשטח שכבשנו ב- 1967.
יותר מכך, אני לא חושב שממלכת ישראל + ממלכת יהודה שלטו  אי פעם בשטח מנהר פרת ועד מצרים.

אני מסכים לחלוטין שניתן לצרף את לבנון + סוריה לחבילה ולספח אותם.
אבל מבחינה מעשית לכבוש את כל השטח מנהר פרת ועד מצרים יהיה בבחינת "תפסת מרובה - לא תפסת"

א. משילות לא מחייבת יישוב של כל השטח אלא שליטה בו וגירוש האוייב.
רוסיה שולטת על שטחים ענקיים שאין בהם אף אחד למשל, כל מרכז אוסטרליה שומם כנ"ל לגבי הרבה מקומות.

ב.יהושוע לא כבש את כל ארץ ישראל, הוא רק הכניס אותנו לארץהמלחמות נמשכו הרבה אחריו ואגב גם בזמנו ארץ יעשראל כללה את כל
עבר הירדן המזרחי.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #11 ב- : נובמבר 13, 2012, 19:47:34 »
היום אין ריבונות יהודית מלאה אפילו בשטחים שקיבלנו מהאו"ם ב-47
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #12 ב- : נובמבר 13, 2012, 21:44:08 »
צבועים מסריחים
הזכר לי מתי צה"ל כבש את הגבולות האלה?
אם צה"ל היה מתנהג היום כמו אותו צה"ל שכבש את הגבולות האלו, לא היינו בזים לו.
אנחנו בזים לצה"ל החדש. צה"ל שלא ניצח כבר עשרות שנים. צה"ל שמיילד מחבלים ומגרש יהודים ומחלל בתי כנסת.
אם תחזיר לנו את צה"ל שמכסח אורקים בהמוניהם ומגן על יהודים בלי להתפשר, צה"ל שעל כל פגיעה ביהודים מגיב קשה וחזק ומבצע פעולות תגמול, נכבד גם אותך וגם את צה"ל.
בינתיים, גם אתה וגם צה"ל, רק ברבורים ושנאת יהודים.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
« להגיב #13 ב- : נובמבר 13, 2012, 22:06:09 »
צבועים מסריחים

אל תדבר סתם!
דבר ראשון, רבים פה מחברי הפורום משרתים, שירתו וישרתו בצבא. יש פה גם הרבה שהיו לוחמים.
דבר שני, כן, כן, אולי זה קשה לך להאמין אבל יהודי שיושב, מתפלל ולומד תורה שומר על עם ישראל.
דבר שלישי, אנחנו לא בזים לצבא שכבש שטחים ניכרים מא"י (על-אף שגם אז חטאו ב"כוחי ועוצים ידי" בכל זאת הייתה לחיילים ולקצינים גבורה יהודית ראויה לשמה.) אנחנו בזים לצבא שמגרש את אחיו. אנחנו בזים לצבא שלוחמים וקצינים צריכים לחשוב כמה יעלה להם העו"ד לפני שהם פותחים באש.
אנחנו בזים לצבא שנותן לערבים למסוק ולעבד אדמות בקרבת יישובים יהודים על-אף הסיכון הברור שיכול להיגרם לתושבים, ואילו ליהודים הוא לא יתו להתקרב לכפרים ערבים כי זה עלול לעורר פרובוקציות. בקיצור אנחנו בזים לצבא שנהיה פוליטי, חלש ומתרפס.
זה לא צבא יהודי! זה לא צבא עם גבורה!

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:09:19 »
אל תדבר סתם!
דבר ראשון, רבים פה מחברי הפורום משרתים, שירתו וישרתו בצבא. יש פה גם הרבה שהיו לוחמים.
דבר שני, כן, כן, אולי זה קשה לך להאמין אבל יהודי שיושב, מתפלל ולומד תורה שומר על עם ישראל.
דבר שלישי, אנחנו לא בזים לצבא שכבש שטחים ניכרים מא"י (על-אף שגם אז חטאו ב"כוחי ועוצים ידי" בכל זאת הייתה לחיילים ולקצינים גבורה יהודית ראויה לשמה.) אנחנו בזים לצבא שמגרש את אחיו. אנחנו בזים לצבא שלוחמים וקצינים צריכים לחשוב כמה יעלה להם העו"ד לפני שהם פותחים באש.
אנחנו בזים לצבא שנותן לערבים למסוק ולעבד אדמות בקרבת יישובים יהודים על-אף הסיכון הברור שיכול להיגרם לתושבים, ואילו ליהודים הוא לא יתו להתקרב לכפרים ערבים כי זה עלול לעורר פרובוקציות. בקיצור אנחנו בזים לצבא שנהיה פוליטי, חלש ומתרפס.
זה לא צבא יהודי! זה לא צבא עם גבורה!

אביר הקרנפים יש"ו שר"י הנאו נאצי: השתמט מצה"ל
רון בן מיכאל: לא מבזה את שריפת דגל המדינה

אל תדבר סתם אתה... אם אתה בן אדם חכם לא היית מצטרף לארגון הפסיכופתי הזה של הפדופיל בן פסח.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #15 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:48:09 »

אל תדבר סתם אתה... אם אתה בן אדם חכם לא היית מצטרף לארגון הפסיכופתי הזה של הפדופיל בן פסח.
נו אז מה שהוא השתמט , תאמין לי שזו לא גאווה להתגייס לצה"ל- צבא פחדן ,מגרש יהודים ,וששולח את החיילים
שלו למות בשביל קידוש ההתיוונות - לרחם על ערבים "חפים" מפשע. נכון שצה"ל עושה פעולות נגד האויב כביכול
אבל זה בצורה מתונה ואפסית יחסית למה שצריך.
אני רוצה לראות אותך כתור חייל מג"ב לדוג' שערבים זורקים עליו סלעים ובקבוקי תבערה ,ולך פשוט אסור להגיב
מה שאתה יכול זה פשוט לעמוד ולחטוף ואולי אפילו למות , והיו אין ספור מקרים כאלה ומהסיבות האלה
הרבה קצינים וחיילים עזבו את הצבא.אז תעשה טובה ותפסיק להיות ילדון מורעל שסוגד לצה"ל ה"קדוש".
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק גור-אריה

• "אריה ישאג מי לא ירא"
  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:51:11 »

קצת ענווה לא הייתה מזיקה לך,

למעלה מ50% מתל אביב משתמטים מצה"ל האם חצי תל אביב נאצים?

פעילי שמאל שצועקים "צה"ל הוא ארגון טרור" פסיכופטים?

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : נובמבר 13, 2012, 23:55:30 »

משום מה הוא אמר שהוא מתנגד לשמאל הקיצוני...
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #18 ב- : נובמבר 14, 2012, 17:39:37 »

אני בעד סכין בעין לאלה שצועקים "לא כיפה ולא ברזל צהל לך לעזאזל" בדיוק כמו שאני בעד שיתקעו לנאצים כמוכם סכין בעין. אפילו יותר.

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 14, 2012, 17:53:35 »
הזכר לי מתי צה"ל כבש את הגבולות האלה?
אם צה"ל היה מתנהג היום כמו אותו צה"ל שכבש את הגבולות האלו, לא היינו בזים לו.
אנחנו בזים לצה"ל החדש. צה"ל שלא ניצח כבר עשרות שנים. צה"ל שמיילד מחבלים ומגרש יהודים ומחלל בתי כנסת.
אם תחזיר לנו את צה"ל שמכסח אורקים בהמוניהם ומגן על יהודים בלי להתפשר, צה"ל שעל כל פגיעה ביהודים מגיב קשה וחזק ומבצע פעולות תגמול, נכבד גם אותך וגם את צה"ל.
בינתיים, גם אתה וגם צה"ל, רק ברבורים ושנאת יהודים.
ב67 צה"ל שיחרר את השטחים האלה.
ב73, רק 6 שנים אחרי, ביום כיפור תקפו אותנו, כמעט השמידו אותנו, ומה שהתעסקו בו זה "שלא יראו את ישראל כפושעת". אפילו כשהשגנו שליטה מלאה על דמשק פשוט יצאנו משם במקום לשחרר שטחים נוספים.

לפני 4 שנים צה"ל נכנס חזק בעזה, וגם היום מתחיל מבצע לא קטן שכנראה יגבה מחיר כבד מהחמאס בגלל ירי על אזרחים יהודים(למרות שהירי לא גובה אבידות בנפש). בשבוע האחרון צה"ל תקף בסוריה בגלל כמה נפילות של טילים בשטח ישראל(אפילו שככל הנראה לא הייתה כוונה לירות לעבר ישראל, למרות שהם לא התאמצו יותר מדי למנוע טעויות כאלה).
ביחד עם זה, עדיין צה"ל לא מגיב על הרבה ניסיונות לפיגועים.

צה"ל הוא אותו צה"ל. זה בסך הכל גוף צבאי חזק ויעיל שמסוגל להשמיד את עזה תוך דקות(מבחינת עוצמה צבאית).
הבעיה אף פעם לא הייתה צה"ל עצמו, אלא הממשלה שאליה הוא כפוף.
תיהיה ממשלה שמעזה להגיד שאנחנו צודקים ושמגיע לנו לחיות - צה"ל יגיב בתקיפות על כל ירי ועל כל ניסיון, והמחבלים יחיו מתחת לאדמה ויפחדו להוציא את האף מהבונקרים.
תיהיה ממשלה שמאלנית...צה"ל לא יפעל, ואירגוני הטרור ימשיכו לתקוף אותנו בלי לפחד.

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #20 ב- : נובמבר 14, 2012, 20:00:21 »
לצה"ל יש את הכוח. כל עוד הוא לא משתמש בו, הוא גולם ענק ומושבת. מגוחך וראוי לכל לעג.
ב73 צה"ל כיסח בצורה כזו, שאחרי הנסיגה חזרה אל הגבולות, האורקים מסביב קלטו שהם לא יכולים. מאז, אף אחת מהמדינות שהשתתפו במלחמות הקודמות, לא ניסתה להלחם. לא מצרים, לא סוריה ולא ירדן.

לפני 4 שנים צה"ל נכנס בעזה. לא מספיק ולא עשה את מה שצריך. הרסו כמה בניינים והרגו כמה אנשים. אתה רואה שזה לא עזר בגרוש ומיד לאחר מכן חזרו הטילים להתעופף על ערי ישראל.
שלא לדבר על חיילים שנהרגים בגלל ששולחים כוחות רגליים לקסבה, במקום למחוק מרחוק. כל זה בגלל שחושבים יותר מדי על אורקים.
אני לא מכבד שום צבא שמקריב חיילים שלו בגלל רחמים עלובים על האויב.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : נובמבר 14, 2012, 20:13:44 »
לצה"ל יש את הכוח. כל עוד הוא לא משתמש בו, הוא גולם ענק ומושבת. מגוחך וראוי לכל לעג.
ב73 צה"ל כיסח בצורה כזו, שאחרי הנסיגה חזרה אל הגבולות, האורקים מסביב קלטו שהם לא יכולים. מאז, אף אחת מהמדינות שהשתתפו במלחמות הקודמות, לא ניסתה להלחם. לא מצרים, לא סוריה ולא ירדן.

לפני 4 שנים צה"ל נכנס בעזה. לא מספיק ולא עשה את מה שצריך. הרסו כמה בניינים והרגו כמה אנשים. אתה רואה שזה לא עזר בגרוש ומיד לאחר מכן חזרו הטילים להתעופף על ערי ישראל.
שלא לדבר על חיילים שנהרגים בגלל ששולחים כוחות רגליים לקסבה, במקום למחוק מרחוק. כל זה בגלל שחושבים יותר מדי על אורקים.
אני לא מכבד שום צבא שמקריב חיילים שלו בגלל רחמים עלובים על האויב.
פשוט כל מילה בסלע!