כתב נושא: מאמר מעניין בנושא מהרסיך ומחרִביך ממך יצאו והקשר לצהל ההרסני  (נקרא 762 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חלק מהמאמר שמוכיח שרון בן מיכאל וJewishGirl92  צודקים.

מה שרון תמיד טוען וצודק לדעתי:

כחות הבטחון - הצבא והמשטרה - הם המוציאים לפועל את החורבן וההשמדה של התשתית הפיזית בארץ ישראל, של הבתים, הישובים והקהילות.

מה שJewishGirl92 טוענת וצודקת לדעתי,וזה גם תשובה על כל אלה שמגנים על חיילי צהל "המסכנים והתמימים" שבסך הכל עושים את תפקידם.

נערי ישראל וה"עמך" המאכלסים את שורות הצבא והמשטרה הם ה"מחריביך שבמחריביך" - הם המוציאים לפועל, בשיטתיות ברוטאלית, באופן רובוטי ונטול כוונה-מחשבה, את תכניות החורבן של הממשלה. הם המופקדים על ההכרעה בשטח וההשמדה הפיזית של בסיסי ההתנגדות לרוח הכפירה הציונית. אלו הם הנערים שהם פרי חינוך השמד של המערכות שמעליהן, בהם מתקיימת נבואת הרבי הריי"צ אודות הרס בתי כנסת, עקירת בתי עלמין, ונכונות לפגוע באופן פיזי בגופם של אחים יהודים.

המאמר:
http://jewish-education.info/pnimi.org.il/medina/aktualya/meharsaich.asp.htm
אני לא אלוהים אני חלק ממנו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
מסכים לצערי. אני רק מקווה שהקב"ה יחזיר את החיילים הבאמת תמימים בתשובה, ויחזיר אותם בשלום מהקרב, אחרי הכל לא כולם גרשו יהודים, ואחוז גדול גם בעלי כיפה ופאות והכי חשוב רובם אחים שלנו.

ואני כותב את ההודעה הזאת בנימת יאוש של "זהו הלך מיתוס הילדות על צהל הצבא היהודי הגיבור"

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ואני כותב את ההודעה הזאת בנימת יאוש של "זהו הלך מיתוס הילדות על צהל הצבא היהודי הגיבור"

אתה חושב שלי היה קל להודות בזה שהלך המיתוס?
שכל הזמן סיפרו לנו שצה"ל הצבא הכי חזק והכי גיבור?

האמת קשה
אבל צריל להתמודד