כתב נושא: איכס צה''ל הנאצי  (נקרא 5318 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« ב- : ספטמבר 07, 2011, 17:32:52 »
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4119178,00.html

וכוחות הביטחון ששונאים יהודים

ממש מגעיל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2011, 17:38:18 »
הפת"ח הנאצי הרג יותר חמאסניקים

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 07, 2011, 17:39:47 »
הפת"ח הנאצי הרג יותר חמאסניקים

באמת? שנשווה?

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 07, 2011, 17:52:00 »
מלחמה פנימית בין הפלגים בגדה, פלג פת"ח-צה"ל מול פלג החמאס.

מה לנו ולזה?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 07, 2011, 17:55:18 »
אף אחד לא אומר שצה"ל לא הורג ולוכד מחבלים, אבל במקום שיהיה צבא שנלחם כמו שצריך הוא גם מקפל זנב וגם פוגע ונלחם ביהודים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:06:01 »
אף אחד לא אומר שצה"ל לא הורג ולוכד מחבלים, אבל במקום שיהיה צבא שנלחם כמו שצריך הוא גם מקפל זנב וגם פוגע ונלחם ביהודים.

ההודעה לא מופנת אליך כי אינך קורא לצה''ל נאצי(אתה מוזמן לתקן אותי אם אני טועה), יש הבדל בין להעביר ביקורת על צה''ל לבין לקרוא לו צבא נאצי.
לא רק הקריאה הזאת מקוממת, אלא שהיא אפילו לא פליטת פה או הבאת תסכול של זה הצועק אותה, אלא אמונתו הכנה לגבי צה''ל.

ציטוט
מלחמה פנימית בין הפלגים בגדה, פלג פת"ח-צה"ל מול פלג החמאס.

מה לנו ולזה?

מי שהוא שונא מושבע של המדינה, אכן זה לא עניינו.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:07:31 »
אני לא קורא לצה"ל נאצי אבל גם אני לא ממש "מת עליו" במיוחד לאור התקופה האחרונה ומה שאני רואה שבאמת הולך ביו"ש

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:11:41 »
אני לא קורא לצה"ל נאצי אבל גם אני לא ממש "מת עליו" במיוחד לאור התקופה האחרונה ומה שאני רואה שבאמת הולך ביו"ש

1. אתה לא רואה כלום, אתה שומע את התעמולה של מר בן מיכאל.
2. כמות המאמצים ומשאבים שצה''ל משקיעה להגן על המתנחלים(ועל שאר מדינת ישראל*) אינו עולה בקנה מידה בכמות המשאבים ומאמצים כדי לפנות אותם.
3. שמע, לצורך הקבלה, אני לא אוהב את השוטרים שהרביצו לאוהדי הפועל, בית''ר ואפילו מכבי(טוב אולי אותם קצת) זה לא אומר שאני חושב לרגע ששוטרים לא עושים את עבודתם נאמנה.
וזה ההבדל.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:33:32 »
מה לא רואה כלום? רון בן מיכאל פינה את מגרון? רון הרביץ למתנחלים עם אלות? רון ירה במתנחלים "גומי" ? רון קיבל פקודות לעצור אנשים עם כיפה ופאות?

יש לי חבר שעלה למשפט בגלל שסירב פקודה במחסום, המפקד שלהם דרש לעצור לבידוק משפיל כל מתנחל שיש לו פיאות ארוכות משהו כזה..

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:46:23 »
מה לא רואה כלום? רון בן מיכאל פינה את מגרון? רון הרביץ למתנחלים עם אלות? רון ירה במתנחלים "גומי" ? רון קיבל פקודות לעצור אנשים עם כיפה ופאות?
יש לי חבר שעלה למשפט בגלל שסירב פקודה במחסום, המפקד שלהם דרש לעצור לבידוק משפיל כל מתנחל שיש לו פיאות ארוכות משהו כזה..

כן רק שהדברים האלו הם נדירים(המכות, הפינויים של התנחלויות שהוגדרו כלא חוקיות והמעצרים). רון ושות' רק מגבירים את האפקט של זה. זה כל.

בנוגע לחבר שלך- תגדיר בדיקה משפילה ועל איזה נושא בדיוק.

על הדרך אתה מוזמן לבקר ביו''ש בכמה התנחלויות. רוב המתנחלים הם אנשים נורמטיביים שומרי חוק שהיחס בינם לבין צה''ל הוא מצוין.
אתה רק שומע על היוצא מין הכלל, ובוחר צד 1 תמיד.

וכל זה לא סותר את סעיף 2 של ההודעה הקודמת שלי(או את 3).
ואגב דוגמה אישית- המג''ד שלי לשעבר היה ממעלה אדומים ושהגדוד שלי היה בעזה עוד לפני הפינוי/גירוש הם היו עושים את השבת אצל המתנחלים לפעמים).

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:54:18 »
אני לא אומר שלא, רוב השפיצים בצה"ל זה מתנחלים, ויש חיילים שביחסים מאוד טובים איתם ואני מכיר כמה כאלה, אבל זה לא קשור.. צה"ל נמצא ביו"ש כדי להגן על ערבים מ"פעולות תגמול" וכל היוצא בזה.. לא להגן על מתנחלים מרוצחים נאצים צמאי דם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:56:03 »
בס''ד

צה''ל כן הרג מחבלים במשך השנים.

אבל בהסכמי אוסלו צה''ל והממסד הביאו לארץ ישראל 80,000 מחבלים נאצים חמושים מפת''ח-אש''ף יחד עם משפחותיהם יש''ו. צה''ל חימש אימן ומימן את המחבלים ומסר להם חלקים גדולים של לב ליבה של ארץ ישראל.

המחבלים הערבים ניסו לגרש את הגיבורים המתנחלים מישוביהם. ברוך השם תמיד נכשלו. אך צה''ל כן הצליח לגרש אלפי יהודים מישוביהם וצה''ל מסר את הכל למחבלים הערבים.

מי זה שמאיים יותר על השרדות הישובים היהודים ביהודה ושומרון - המבלים הערבים שמעולם לא הצליחו לגרש או צה''ל שהצליח שוב ושוב?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:58:34 »
למי ששכח איך צה"ל מגן על יהודים:

וכמה הילדונים הצה"ליסטים מתל אביב צריכים את ההגנה של היהודים:

http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=13940&cpage=

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 07, 2011, 19:06:48 »
תוספת למה שרון הביא

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 07, 2011, 19:25:04 »
בס''ד

צה''ל כן הרג מחבלים במשך השנים.

אבל בהסכמי אוסלו צה''ל והממסד הביאו לארץ ישראל 80,000 מחבלים נאצים חמושים מפת''ח-אש''ף יחד עם משפחותיהם יש''ו. צה''ל חימש אימן ומימן את המחבלים ומסר להם חלקים גדולים של לב ליבה של ארץ ישראל.

המחבלים הערבים ניסו לגרש את הגיבורים המתנחלים מישוביהם. ברוך השם תמיד נכשלו. אך צה''ל כן הצליח לגרש אלפי יהודים מישוביהם וצה''ל מסר את הכל למחבלים הערבים.

צה''ל האיום סיכל אלפי פיגועים ביו''ש במהלך השנים, שהצילו אין ספור יהודים. חיילי צה''ל נהרגו ונפצעו כדי להגן על אותם מתנחלים.
צה''ל הוא זה שסיפק נשק למתנחלים, סיפק אימונים(באופן ישיר ועקיף) סיפק הגנה סיפק סיורים ושיירות למתנחלים שיוכלו לקחת את הילד שלהם לחוג.

בנוגע לאימונים של פת''ח- עניין של אינטרס פוליטי שילחמו בחמאס, זה לא היה כי הם רצו שפת''ח ירצחו יהודים(קצת שונה).

ציטוט
מי זה שמאיים יותר על השרדות הישובים היהודים ביהודה ושומרון - המבלים הערבים שמעולם לא הצליחו לגרש או צה''ל שהצליח שוב ושוב?

בו נוציא משם את צה''ל ונראה...

ציוני האחר- ראה תגובות של רון ומר מאור- בדיוק הפואנטה...

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 07, 2011, 20:17:38 »
אם צה"ל לא היה מגן על הערבים והיו נותנים למתנחלים לטפל בהם בעצמם, אז לא היו ערבים ביו"ש כ כבר מזמן.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 07, 2011, 20:49:32 »
אם צה"ל לא היה מגן על הערבים והיו נותנים למתנחלים לטפל בהם בעצמם, אז לא היו ערבים ביו"ש כ כבר מזמן.

אני חושש שאם תנקבו להם גם את הצמיגים הם דווקא יישארו.

אבל ברצינות, בו נצא מנקודת הנחה שזה ריאלי שיקרה כזה דבר.
כמה מתנחלים יכולים בדיוק למנוע פיגועים כמו מה שהבאתי בלינק וכמה יברחו לנפשם חזרה לגבולות 67?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2011, 21:55:11 על ידי אוהד הפועל »

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 07, 2011, 21:24:26 »
אני מודה שאין לי הסבר ליחס האלים של כוחות הביטחון כלפי המתנחלים. מה שבטוח, אנחנו כחברה נשלם מחיר כבד על היחס הזה. כוחות הביטחון סבורים שאפשר לדרוך על המתנחלים פעם אחר פעם. הם טועים.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:08:16 »

כמה מתנחלים יכולים בדיוק למנוע פיגועים כמו מה שהבאתי בלינק וכמה יברחו לנפשם חזרה לגבולות 67?
אתה אולי לא מודע למה שהמתנחלים עושים לערבים עוד חוץ מלנקב צמיגים  , תמיד יש מריבות והמתנחילים מפוצצים אותם ,יש להם גם נשק.אם לא צה"ל לא היה שם כבר ערבי אחד.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:23:48 »

חה! הרשה לי לגחך!
המתנחלים הגיבורים ונעריהם וילדהם, במקום לצאת בלילות לפאבים ומסיבות בסופ"שים, הם יוצאים להגן על שטחים, ולא מעט כניסות מחבלים נמנעו ע"י כיתות כוננות שמורכבות ממתנחלים בלבד.
הלוואי וה' יזכה אותי בעתיד לחיות כמתנחל ולהקים משפחה ולחיות ביו"ש שזה לב ליבה של אדמת ארץ ישראל היפה.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:47:57 »
כן רק שמאחורי המתנחלים יש את צה''ל, ערכות מצב של צה''ל וגורמי ביטחון מעצרים של צה''ל וגורמי ביטחון שליטה של פת''ח יחד עם צה''ל למניעת פיגועים(שכולל בעיקר מודיעין) ומערכות שלמות.
שצה''ל לא שם ואתה לבד במים אין לך את הגב הזה.

אז בסדר, יהיו את ה-100-200 משוגעים שיעשו שמירות, לך תעמוד מול מליוני ערבים, עם יותר נשק ויותר אימונים וניסיון שוטף. זה לא כוחות.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 07, 2011, 23:02:03 »
כן רק שמאחורי המתנחלים יש את צה''ל, ערכות מצב של צה''ל וגורמי ביטחון מעצרים של צה''ל וגורמי ביטחון שליטה של פת''ח יחד עם צה''ל למניעת פיגועים(שכולל בעיקר מודיעין) ומערכות שלמות.
שצה''ל לא שם ואתה לבד במים אין לך את הגב הזה.

אז בסדר, יהיו את ה-100-200 משוגעים שיעשו שמירות, לך תעמוד מול מליוני ערבים, עם יותר נשק ויותר אימונים וניסיון שוטף. זה לא כוחות.

בס''ד

המחבלים המרצחים הנאצים של פת''ח שומרים עלינו מפני פיגועים?! מחבלי פת''ח רצחו הרבה יותר יהודים ממחבלי חמאס או חיזבאללה.

תן ל300,000 יהודים ביו''ש להתגונן כמו שצריך ללא בג''ץ וללא בצלם ונראה מה יקרה. היו רק 600,000 יהודים בא''י במלחמת השיחרור. אז תן לנו חצי מזה או אפילו רבע מזה ונראה מה יקרה. נראה לכולם איך יהודים אמיתיים נלחמים למען המולדת הקדושה שלנו.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 07, 2011, 23:17:32 »
מחבלי אש"ף הנאצים ימח שמם, ה"שוטרים" ה"פלסטינים" במהומות קבר יוסף פשטו את המדים ולקחו את הנשק שצה"ל שם להם בידיים וירו על חיילי מג"ב שהיו מוצבים במקום.
ולאחר מכן לבשו שוב את המדים ובאו "לחלץ" את הלוחמים עקב בקשתו של צה"ל - וזה לא אני אמרתי, זה עדויות מלוחמים שהיו שמה וראו את הערבי הנאצי שירה עליהם בא "לחלץ" אותם.

וכמו שאמר חיים, תיתן לתושבי יו"ש להגן על עצמם כמו שצריך ותראה מה זה צבא.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 08, 2011, 00:47:01 »
בס''ד

המחבלים המרצחים הנאצים של פת''ח שומרים עלינו מפני פיגועים?! מחבלי פת''ח רצחו הרבה יותר יהודים ממחבלי חמאס או חיזבאללה.

תן ל300,000 יהודים ביו''ש להתגונן כמו שצריך ללא בג''ץ וללא בצלם ונראה מה יקרה. היו רק 600,000 יהודים בא''י במלחמת השיחרור. אז תן לנו חצי מזה או אפילו רבע מזה ונראה מה יקרה. נראה לכולם איך יהודים אמיתיים נלחמים למען המולדת הקדושה שלנו.

לוחמי הפת''ח מנעו אין ספור פיגועים, להבדיל מצה''ל זה כי היה להם אינטרס ברור. בין אם ספטמבר, בין אם בהתקדמות במשא ומתן ובין אם הכרה של ארצות הברית והעולם בהם כארגון לגיטימי.
זו היא עובדה.

בנוגע ל-300 אלף(לא שזה ריאלי למצב שכזה)- נראה כמה מהם ישארו ביו''ש וכמה יברחו.
לא כל ה-300 אלף הם נוער גבעות.
זה למה שהם שולחים את הילדים שלהם לבית ספר עם שיירה של צה''ל.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
איכס צה''ל הנאצי
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 08, 2011, 07:02:37 »
אם לוחמי פתח מנעו פיגועים זה רק מאינטרסים שלהם או שפשוט לא רצו לבזבז חומר נפץ.. תהיה בטוח שהם לא שיתפו פעולה ולרגע אחד לא חשבו להגן על יאהודים. אוי ואבוי אם אתה חושב אחרת..

וחבל להתברבר, העובדות מדברות בעד עצמם. כמעט כל החברים שלי משרתים בכפיר ומוצבים בשטחים, ואחד אחד יכול להגיד לך שצה"ל שמה רק כדי למנוע ממתנחלים לכלע כפרים בלי רחמים.
המתנחלים לא צריכים הגנה של צה"ל, יש להם נשק נסיון צבאי וכמובן הקב"ה. לעומת זאת, הערבים המסריחים שגרים שמה, החכם מבניהם הוא רועה צאן או מוכר צמיגים, הם מתפרעים כמו פראי אדם וזה הכוח היחיד שלהם.
תן למתנחלים נשק ואור ירוק, והם כובשים לך את עזה חזרה.