כתב נושא: יו"ר לוחמי פלסטין: המתנחלים הם פושעים  (נקרא 8834 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
יו"ר לוחמי פלסטין: המתנחלים הם פושעים
« ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:10:09 »
יו"ר מוג'אהידי פלסטין מצטרף למנחם פרומן

« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2011, 16:11:00 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:15:05 »
חברי ה"ארגון" לוחמי פלסטין קוראים למסור את היהודים הגיבורים למשטרה. דמו של כל יהודי שנחטף ע"י המשטרה והשב"כ על ידיו של כל חלאה שתומכת בלוחמי פלסטין

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:22:12 »
עד כמה אפשר לסגוד לגוף האנטישמי שנקרא צה"ל?

מנותק maorosh1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:35:57 »
מי שאשם זה בגץ ולא צהל
אם נלחם נגד צהל גם צבא לא יהיה לנו
ומה שאותם פורעים עשו זה להוסיף עוד שמן למדורה
ועכשיו יהיה לכולם סיבה לשנוא את תושבי יו"ש

סתם לחשיבה,
צהל מגן על המתנחלים ולולי שליטת צה"ל באיזור
היו שם אלפי פיגועים. אז חבל לצאת נגד צה"ל
הוא לא הבעייה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:39:43 »
מי שאשם זה בגץ ולא צהל

גם אם צה"ל היה יורה בתינוקות יהודים כמו שהוא זרק תינוקות מהבית במגרון אסור היה להאשים אותו, נכון? "צה"ל הוא אכבר"

מנותק maorosh1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:42:22 »
תצא נגד האנשים שספציפים עשו את זה, ולא נגד צהל כגוף.
אם ידוע לך מישהו שבאופן אישי עשה את זה. תטפל בו.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:46:21 »
פסדר. נהרוג חמאסניקים כיחידים, אסור לטפל בחמאס כגוף. מחבלי הגירוש הגיעו ממאדים, ללא שום קשר לצה"ל. אסור להיות פושעי מלחמה

מנותק maorosh1

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 07, 2011, 15:48:30 »
לזה יש פצצת אטום [במיוחד לגודל של עזה]
פיצוץ טוב יניב לך 100K מתים.
כולל נזקים עקיפים. וגם יכולת הרתעה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 07, 2011, 16:11:46 »
צהל הוא אכבר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ולוחמי פלסטין סופית הפכו לפסולים.

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 07, 2011, 16:12:28 »
צהל לא אכבר..

אם כבר הוא עכבר.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 07, 2011, 16:53:06 »
אני באמת חשבתי פעם שהתנועה הזאת צודקת,אבל הם אפסים שקוראים ליהודים הצדיקים שהגיבו על פשעי צה"ל
פושעים.רק כאן אומרים את האמת לעם ישראל

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:37:28 »
מי שאשם זה בגץ ולא צהל
אם נלחם נגד צהל גם צבא לא יהיה לנו
ומה שאותם פורעים עשו זה להוסיף עוד שמן למדורה
ועכשיו יהיה לכולם סיבה לשנוא את תושבי יו"ש

סתם לחשיבה,
צהל מגן על המתנחלים ולולי שליטת צה"ל באיזור
היו שם אלפי פיגועים. אז חבל לצאת נגד צה"ל
הוא לא הבעייה.

בס''ד

צה''ל "מגן" על המתנחלים? עשה לנו טובה. צה''ל ביהודה ושומרון כדי להגן על הערבים הנאצים מהמתנחלים.

צה''ל רק מגרש יהודים, לא מגרש ערבים נאצים. צה''ל מגרש יהודים באשר הם יהודים. זו לא אנטישמיות?

מטרת צה''ל היא להתנכל למתנחלים (במיוחד לנוער הגבעות ועוד גיבורים) כמה שיותר. צה''ל הוא רובוט של הבג''ץ התשקורת והממשלה הבוגדנית. חיילי צה''ל הם הכלי של הבוגדים לבצע את זממם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2011, 18:38:30 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 07, 2011, 18:51:03 »
בס''ד

צה''ל "מגן" על המתנחלים? עשה לנו טובה. צה''ל ביהודה ושומרון כדי להגן על הערבים הנאצים מהמתנחלים.

אני מניח שמארצות הברית קל מאוד להגן על המתנחלים, החייל שעכשיו נמצא בפיל בוקס או ההוא שעכשיו בסיור, או ההוא שבמוצב שאתמול ישן אולי 6 שעות מטכל''יות עם 
הבגדים והנעליים כי הוא בכוננות מתאמץ קצת יותר.

ציטוט
צה''ל רק מגרש יהודים, לא מגרש ערבים נאצים. צה''ל מגרש יהודים באשר הם יהודים. זו לא אנטישמיות?

זו ראיה מאוד פשטנית.
חיים- אתה שונא שמאלנים יהודים, וחיילים יהודים. זו לא אנטישמיות(לא)?

ציטוט
מטרת צה''ל היא להתנכל למתנחלים (במיוחד לנוער הגבעות ועוד גיבורים) כמה שיותר. צה''ל הוא רובוט של הבג''ץ התשקורת והממשלה הבוגדנית. חיילי צה''ל הם הכלי של הבוגדים לבצע את זממם.

אתה מתכוון לאלו שמפגינים מדי יום מול הבתים של קצינים, קוראים לצה''ל כל היום נאצים, יורקים ומכים אותם והכי חשוב עוברים על החוק? וואלה, גם לנוער הגבעות יש חובה לשמור על החוק. קטע אה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 07, 2011, 21:04:45 »
בס''ד

אני מניח שמארצות הברית קל מאוד להגן על המתנחלים, החייל שעכשיו נמצא בפיל בוקס או ההוא שעכשיו בסיור, או ההוא שבמוצב שאתמול ישן אולי 6 שעות מטכל''יות עם 
הבגדים והנעליים כי הוא בכוננות מתאמץ קצת יותר.

אתה יודע למה אני בארה''ב. כי הערב רב הבוגדני (שצה''ל הוא חלק חיוני ממנו) גירש אותי בו בזמן שאותו ערב רב הזמין את ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ו80,000 מחבלים נאצים מפת''ח לא''י. קל מאוד לומר לי כשאני מגורש בגלות כל חיי מה שאתה אומר לי כשאתה יושב בא''י ולא מגרשים אותך מהמולדת שלך. האם אתה רוצה להחליף מקומות איתי?

לגבי ההקרבות של חיילים שאתה מזכיר, אין ספק שהממסד שמח לנצל את החיילים. שליטי הערב רב צוחקים על הפראיירים האלה.

ציטוט
זו ראיה מאוד פשטנית.
חיים- אתה שונא שמאלנים יהודים, וחיילים יהודים. זו לא אנטישמיות(לא)?

אני שונא בוגדים מרושעים. דוקא כי אני אוהב את עם ישראל, אני שונא כל מי שמאיים על קיום העם שלנו - אם זה אוייב מבחוץ (אומות העולם) או אם זה אוייב מבפנים (הערב רב היהודוני). אני בטח לא שונא אותם באשר הם יהודים ח''ו. לעומתי הערב רב שונא את כל היהודים הטובים באשר הם יהודים.

אני לא שונא חיילי צה''ל עד שהם מגרשים או עוזרים לגירוש או תומכים בגירוש. כל מי שמגרש ארור הוא וחובה לשונאו. לגבי חיילים שעוד לא גירשו ושלא תומכים בגירוש, אני לא שונא אותם אבל אני כן חושב שהם פראיירים. אם רוצים להקריב למען ארץ ישראל ועם ישראל כמו שאנו כן מצווים לעשות, לא עושים את זה דרך צבא הגירוש. עושים את זה כשעוברים ליהודה ושומרון לחיות שם או נאבקים למען ארץ ישראל השלמה דרך תנועתנו או (עדיף ומומלץ) שניהם.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 07, 2011, 21:37:11 »
בס''ד

אגב הארגון הבוגדני הזה "לוחמים נגד ציון" (תיקנתי את השם) זו קבוצת שטינקרים. 

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 07, 2011, 21:38:43 »
תמיר סאסי, חייל מופתי.

תמיר סאסי מגולני טען ששני נוסעים ניסו לחטוף אותו ליד חצור ביום חמישי בערב. אך בדיקה במכונת אמת העלתה כי שיקר

המשטרה הצבאית חושדת כי תמיר סאסי, חייל גולני שטען כי אלמונים ניסו לחוטפו ביום חמישי בערב, אינו דובר אמת. זאת בין השאר לאור בדיקת פוליגרף שנערכה לחייל אתמול (יום ו').

ביום חמישי בערב הגיש סאסי תלונה בתחנת המשטרה בראש פינה לאחר שיצא משטח אש סמוך לחצור הגלילית.

הוא טען כי בעת שהמתין לטרמפ סמוך לכביש 90, בקטע בין חצור לקיבוץ איילת השחר, עצר לידו רכב מסוג סובארו. ברכב ישב מלבד הנהג נוסע במושב

האחורי. לטענתו דיברו השניים במבטא ערבי. משסרב להיכנס לרכב, ניסה הנוסע להכניסו בכוח ואז, טען סאסי, כי חבט בו בקת הרובה ונמלט.

לאחר הגשת התלונה נפרסו כוחות גדולים של משטרה בכל רחבי הגליל והקימו מחסומים. במקביל לחקירת המשטרה, נפתחה חקירת מצ"ח. החוקרים התייחסו לתלונה בכובד ראש, אלא שביום שישי נכשל החייל בבדיקת פוליגרף שנערכה לו, כך נודע ל-ynet ממקורות המעורים בחקירה.

ביום שישי פורסם ב"ידיעות אחרונות", כי החייל המשרת כנהג בבסיס סמוך לנהריה, התהפך לפני מספר ימים עם קומנדקר בשטח הבסיס והיה צפוי לעונש. מדובר צה"ל נמסר: "עניינו של החייל עדיין בבדיקה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2857087,00.html

:laugh:

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 07, 2011, 21:53:41 »
ציטוט
אתה יודע למה אני בארה''ב. כי הערב רב הבוגדני (שצה''ל הוא חלק חיוני ממנו) גירש אותי בו בזמן שאותו ערב רב הזמין את ההיטלר הערבי יאסר ערפאת ו80,000 מחבלים נאצים מפת''ח לא''י. קל מאוד לומר לי כשאני מגורש בגלות כל חיי מה שאתה אומר לי כשאתה יושב בא''י ולא מגרשים אותך מהמולדת שלך. האם אתה רוצה להחליף מקומות איתי?

זה כי המדינה היא אנטישמית- מה לעשות לא אוהבים אותך.

ציטוט
לגבי ההקרבות של חיילים שאתה מזכיר, אין ספק שהממסד שמח לנצל את החיילים. שליטי הערב רב צוחקים על הפראיירים האלה.

עכשיו ברצינות- מה זאת אומרת הממסד אוהב לנצל חיילים? חייל שיושב בפיל בוקס או בכוננות זהו תפקידו, זה לא ניצול.

ציטוט
אני שונא בוגדים מרושעים. דוקא כי אני אוהב את עם ישראל, אני שונא כל מי שמאיים על קיום העם שלנו - אם זה אוייב מבחוץ (אומות העולם) או אם זה אוייב מבפנים (הערב רב היהודוני). אני בטח לא שונא אותם באשר הם יהודים ח''ו. לעומתי הערב רב שונא את כל היהודים הטובים באשר הם יהודים. אני לא שונא חיילי צה''ל עד שהם מגרשים או עוזרים לגירוש או תומכים בגירוש. כל מי שמגרש ארור הוא וחובה לשונאו. לגבי חיילים שעוד לא גירשו ושלא תומכים בגירוש, אני לא שונא אותם אבל אני כן חושב שהם פראיירים. אם רוצים להקריב למען ארץ ישראל ועם ישראל כמו שאנו כן מצווים לעשות, לא עושים את זה דרך צבא הגירוש. עושים את זה כשעוברים ליהודה ושומרון לחיות שם או נאבקים למען ארץ ישראל השלמה דרך תנועתנו או (עדיף ומומלץ) שניהם.

אני לא מאשים אותך באנטישמיות אני מראה לך כמה זה פשטני.

לבוא ולומר שקציני צה''ל או ראש הממשלה שונאים יהודים רק כי הם עושים פעולות שלטעמך הם לא טובים לישראל זה בדיוק כמו
שאני יאשים אותך באנטישמיות רק כי לטעמי אתה בעד פעולות שאינם טובות לישראל והם אנטי יהודים כמו צה''ל ושמאלנים. ראיתי איך הפכתי את זה?
אתה באמת חושב שביבי או ציפי או ברק שונאים שנאה אנטישמית את היהודים? כי? הם חולקים על הדעה שלך? זה לא אנטישמיות, בדיוק כמו שהדעות שלך זה לא אנטישמיות.

רוב חיילי צה''ל סביר להניח שהם לא יסרבו לגרש וזה לגיטימי(ראה גוש קטיף שכמות הסרבנים היו על אצבע אחת). אתה לוקח את זה יותר מדי אישי.
ולכן אתה שונא את רוב צה''ל שזה רוב עם ישראל. אפילו ראיתי פה אשכול שרון האשים את ברוך מרזל בשמאלניות- ואני חושד שגם אתה. ריבונו של עולם, נשארו יהודים שאתם לא שונאים?

קלטתה איזה טוויסט.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:06:10 »
תמיר סאסי, חייל מופתי.

תמיר סאסי מגולני טען ששני נוסעים ניסו לחטוף אותו ליד חצור ביום חמישי בערב. אך בדיקה במכונת אמת העלתה כי שיקר

המשטרה הצבאית חושדת כי תמיר סאסי, חייל גולני שטען כי אלמונים ניסו לחוטפו ביום חמישי בערב, אינו דובר אמת. זאת בין השאר לאור בדיקת פוליגרף שנערכה לחייל אתמול (יום ו').

ביום חמישי בערב הגיש סאסי תלונה בתחנת המשטרה בראש פינה לאחר שיצא משטח אש סמוך לחצור הגלילית.

הוא טען כי בעת שהמתין לטרמפ סמוך לכביש 90, בקטע בין חצור לקיבוץ איילת השחר, עצר לידו רכב מסוג סובארו. ברכב ישב מלבד הנהג נוסע במושב

האחורי. לטענתו דיברו השניים במבטא ערבי. משסרב להיכנס לרכב, ניסה הנוסע להכניסו בכוח ואז, טען סאסי, כי חבט בו בקת הרובה ונמלט.

לאחר הגשת התלונה נפרסו כוחות גדולים של משטרה בכל רחבי הגליל והקימו מחסומים. במקביל לחקירת המשטרה, נפתחה חקירת מצ"ח. החוקרים התייחסו לתלונה בכובד ראש, אלא שביום שישי נכשל החייל בבדיקת פוליגרף שנערכה לו, כך נודע ל-ynet ממקורות המעורים בחקירה.

ביום שישי פורסם ב"ידיעות אחרונות", כי החייל המשרת כנהג בבסיס סמוך לנהריה, התהפך לפני מספר ימים עם קומנדקר בשטח הבסיס והיה צפוי לעונש. מדובר צה"ל נמסר: "עניינו של החייל עדיין בבדיקה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2857087,00.html

:laugh:

אל תכניס דברים כאלה סתם.. אתה לא יודע אם הוא עשה את זה כדי לדפוק ערבים או כדי לשקר..

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 07, 2011, 22:07:23 »
אל תכניס דברים כאלה סתם.. אתה לא יודע אם הוא עשה את זה כדי לדפוק ערבים או כדי לשקר..

אתה ציני או רציני? הבחור בדיחה.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 08, 2011, 00:22:01 »
אתה ציני או רציני? הבחור בדיחה.

בדיחה בדיחה, אבל הליצן הזה כותב (ואני מצטט מהעמוד הרשמי של ג'יהאד יוגנד): "חיילי צה״ל הם ערך עליון".
משום מה תמיד יוצא שרוקעי המגפיים הפאשיסטיים מכולם היו שוקיסטים, לוזרים ולא יוצלחים בצבא.

הסתובבו ברשת גם עשרות סרטונים מצחיקים אש של סאסי בתור "מאמן מכירות".
הוא הוריד את כל הסרטונים כשקלט (באיחור אופנתי של כמה שנים) שזה די פאדיחות.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 08, 2011, 00:42:29 »
בדיחה בדיחה, אבל הליצן הזה כותב (ואני מצטט מהעמוד הרשמי של ג'יהאד יוגנד): "חיילי צה״ל הם ערך עליון".
משום מה תמיד יוצא שרוקעי המגפיים הפאשיסטיים מכולם היו שוקיסטים, לוזרים ולא יוצלחים בצבא.

הסתובבו ברשת גם עשרות סרטונים מצחיקים אש של סאסי בתור "מאמן מכירות".
הוא הוריד את כל הסרטונים כשקלט (באיחור אופנתי של כמה שנים) שזה די פאדיחות.

ידוע, הבן אדם אהבל ברמות. הארגון שלו ממה ששמעתי נתמך ישירות על ידי הליכוד(ממה שהבנתי אחת מהחברות הבכירות שם הייתה קשורה ללשכה של ביבי).
קצת מוזר להציג את עצמו כימין קיצוני ובו זמנית לאהוד את ביבי. זה סותר את ההיגיון הבסיסי.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 08, 2011, 00:56:13 »
ידוע, הבן אדם אהבל ברמות. הארגון שלו ממה ששמעתי נתמך ישירות על ידי הליכוד(ממה שהבנתי אחת מהחברות הבכירות שם הייתה קשורה ללשכה של ביבי).
קצת מוזר להציג את עצמו כימין קיצוני ובו זמנית לאהוד את ביבי. זה סותר את ההיגיון הבסיסי.

אתה מתבלבל בין לוחמי ג'יהאד לאיילה שקד מישמעאל שלי, שאכן היתה עוזרת בלשכת ביבי.

ישמעאל שלי הם סניף של מועצת יש"ע וממומנים הן על ידי המועצה והן על ידי גורמים המקורבים לליכוד.
לוחמי ג'יהאד סוגדים לביבי בחינם לגמרי, מה שהופך אותם להרבה יותר פאתטיים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 08, 2011, 06:59:23 »
חחח סאסי הזה שלומפר רציני  :::D

ותגידו מה הבעיה עם ישראל שלי? איילת שקד אז יצאה נגד גלגלצ והיה איזה סיפור .. :old_rolleyes:

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 08, 2011, 08:43:52 »
חחח סאסי הזה שלומפר רציני  :::D

ותגידו מה הבעיה עם ישראל שלי? איילת שקד אז יצאה נגד גלגלצ והיה איזה סיפור .. :old_rolleyes:

כי אם תרצו, לוחמי ציון, ישראל שלי זה בעצם אותם סוג של אנשים שמסתכמים בחבורה של ערסים בשקל שמראים רק את הישראלי המכוער. אם נסתכל באופן אובייקטיבי בלבד-
ארגוני שמאל קיצוני כמו בצל''ם או רופאים לזכויות אדם, תגיד מה שתגיד הם לא כלי מטרה של פוליטיקאי בודד, הם באים ואומרים רעיון מסוים.
תוכל לומר אותו דבר על ארגונים ימניים- הארגון של הנכד של הרב יוסף שמיישב את שייח ג'ראח/שמעון הצדיק, או נוער הגבעות.
אתה יכול לומר שאלו או אלו הם בוגדים או אנרכיסטים או קיצוניים או חארות, אבל אתה לא יכול לבוא ולהגיד שאלו הם ארגונים עלובים שכל מטרתם היא לשרת פוליטיקאי מסוים
ולהנהיג קו דבילי. מה המטרה שלהם? שהערבים זה חרא וצה''ל זה טוב? שציונות זה טוב? יש משהוא(חוץ ממכם) שחושב אחרת?
אפילו ראיתי שהמלחמה של חלק מהארגונים האלו זה לשנות ערכים בוויקי או לכתוב הודעות בפייסבוק באתרים מסחריים שלא יעשו עסקים עם ערבים- ללא ספק ככה נראה לאנטישמים בעולם.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 08, 2011, 10:31:31 »
יו"ר מוג'אהידי פלסטין מצטרף למנחם פרומן

רון למרות שאתה כבר יודע את זה אני חייב להגיד את זה שוב,ידוע שאוייב הפנימי מסוכן הרבה יותר מהחיצוני

אגב מצא את ההבדל בין הכלב הלבן לכלב הלבן..
אני לא אלוהים אני חלק ממנו