כתב נושא: מה הולך בקניון החדש בעכו?  (נקרא 15510 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
מה הולך בקניון החדש בעכו?
« להגיב #50 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:28:15 »
בן יוסף לבנת לא נרצח ע"י צה"ל תפסיק לעוות עובדות. והמקרה של אלטלנה אכן היה פשע חמור, אבל צה"ל היה בחיתוליו והרבה מאוד חיילים שהתבקשו לבצע את המשימה סרבו.
זה טעות להגיד שצה"ל ביצע את הטבח על האטלנה בגלל שהחיילים שירו על היהודים היו פלמ"חניקים שפשוט היו
נחשבים חלק מצה"ל אבל בפועל הם המשיכו להיות נאמנים לארגון שלהם(וגם אותו דבר עם לוחמי האצ"ל)

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:46:30 »
בן יוסף לבנת לא נרצח ע"י צה"ל תפסיק לעוות עובדות.

מי שם את הפת"ח לשמור על קבר יוסף מיהודים?

ציטוט
והמקרה של אלטלנה אכן היה פשע חמור, אבל צה"ל היה בחיתוליו והרבה מאוד חיילים שהתבקשו לבצע את המשימה סרבו.

ככה אתה מלבין שואה ביהודים?

ותפסיק לשקר. היו טייסים מתנדבים (גוים) מאמריקה שסירבו אבל כל החיילים ה"יהודים" טבחו ביהודים בעונג ובתשוקה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2011, 15:56:34 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #52 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:49:05 »
זה טעות להגיד שצה"ל ביצע את הטבח על האטלנה בגלל שהחיילים שירו על היהודים היו פלמ"חניקים שפשוט היו
נחשבים חלק מצה"ל אבל בפועל הם המשיכו להיות נאמנים לארגון שלהם(וגם אותו דבר עם לוחמי האצ"ל)

אז עכשיו זה לא צה"ל?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2011, 15:57:16 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #53 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:50:51 »
אז עכשיו זה לא צה"ל?

זה כן צה"ל אבל החיילים היו שמאלנים פלמ"חניקים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2011, 15:57:36 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #54 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:53:09 »
זה כן צה"ל אבל החיילים היו שמאלנים פלמ"חניקים.

כמה צומא יש בך להגן על פני צבא הטבח והגירוש? אין לי מילים בפי

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #55 ב- : ספטמבר 02, 2011, 14:55:36 »
כמה צומא יש בך להגן על פני צבא הטבח והגירוש? אין לי מילים בפי
איזה גירוש צה"ל ביצע ב1948?השנאת ישראל שלך מגיע לרמות שקשה למצוא אפילו במדינות ערב

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #56 ב- : ספטמבר 02, 2011, 15:45:14 »

ככה אתה מלבין שואה ביהודים? זרע עמלק

ותפסיק לשקר. היו טייסים מתנדבים (גוים) מאמריקה שסירבו אבל כל החיילים ה"יהודים" טבחו ביהודים בעונג ובתשוקה.
בס"ד
מי קבע את זה שצה"ל ישים את הפת"ח לשמור על הקבר- הממשלה תה"ל פדוט עזב את הקבר
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #57 ב- : ספטמבר 02, 2011, 16:13:55 »

ככה אתה מלבין שואה ביהודים?

הממשלה שמה את הפת"ח לשמור על קבר יוסף. לא צה"ל.

מלבין שואה? ממש לא. מדובר בפשע חמור שנעשה ע"י יהודים כלפי יהודים אחרים. ולא רק טייסים גויים סירבו גם יהודים סירבו.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #58 ב- : ספטמבר 02, 2011, 16:16:03 »
כמה אפשר להגן על הצבא הזה שגירש וטבח באחיינו היהודים?

תפסיקו כבר לסגוד לגוף האנטישמי הזה

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #59 ב- : ספטמבר 02, 2011, 16:18:41 »

אין בעולם דבר מושלם. בכל דבר טוב יש קצת רע וגם ההיפך הוא הנכון. אתם מתמקדים ברע ומתעלמים מהשאר, מבחינתכם כל עוד הדבר אינו 100% ע"פי השקפתכם הוא פסול, וכל מעשיו פסולים וכל הצלחותיו לא כשרות.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #60 ב- : ספטמבר 02, 2011, 16:21:23 »

נתחיל בזה שאף אחד לא סוגד לצה"ל(אלא אם לא לקרוא להם נאצים זה סגידה).עכשיו בקשר לגירוש אתה צודק,אבל
מן הסתם רוב הצבא לא השתתף בגירושים ואלה שכן צריכים להיענש.מתי צה"ל טבח יהודים לאחרונה?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #61 ב- : ספטמבר 03, 2011, 20:38:57 »
בס"ד
מי קבע את זה שצה"ל ישים את הפת"ח לשמור על הקבר- הממשלה תה"ל פדוט עזב את הקבר

הממשלה שמה את הפת"ח לשמור על קבר יוסף. לא צה"ל.

יופי גאונים! הצבא שייך לממשלה. הממשלה היא אנטישמית, מה שאומר שגם הצבא אנטישמי, מה שאומר שמי שמתגייס לצבא כזה הוא בעצם תומך באנטישמים.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #62 ב- : ספטמבר 03, 2011, 20:57:22 »
יופי גאונים! הצבא שייך לממשלה. הממשלה היא אנטישמית, מה שאומר שגם הצבא אנטישמי, מה שאומר שמי שמתגייס לצבא כזה הוא בעצם תומך באנטישמים.
נו בדיוק!כל הישראלים אנטישמים

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #63 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:09:33 »

ממשלה מתחלפת. צה"ל הוא נשק. להגיד שנשק הוא אנטישמי זה טיפשי. את יכולה להגיד שהממשלה אנטישמית (שזה דיון אחר) אבל להגיד שהצבא אנטישמי זה דבילי.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #64 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:13:06 »
ממשלה מתחלפת. צה"ל הוא נשק. להגיד שנשק הוא אנטישמי זה טיפשי. את יכולה להגיד שהממשלה אנטישמית (שזה דיון אחר) אבל להגיד שהצבא אנטישמי זה דבילי.

אה סליחה התכוונתי נאצים.
גם הצבא הנאצי היה רק נשק של גרמניה והיטלר, למה להאשים אותם?
המדינה אנטישמית אבל הצבא(שהוא כלי של המדינה כמו שאמרת) הוא לא אנטישמי. הגיוני.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #65 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:13:19 »
בס"ד
רק הבעיה שחלק גדול מהמפקדים בצבא הם גם שמאלנים וגם שונאים את המתנחלים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #66 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:15:43 »
אה סליחה התכוונתי נאצים.
כן רק שכאן מדובר ביהודים.בקיצור,לשיטתך,כמעט כל העם הם נאצים

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #67 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:17:11 »

עזוב אותה, היא סתם ילדה קטנה ומטומטמת בת 19, היא צעירה מדי בשביל לחשוב בהיגיון...
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #68 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:26:00 »

שמעת אותי אומרת שהעם נאצי? העם שלנו לא יודע להבדיל בין טוב לרע, הפורום כאן בשביל לעזור להם. הבעיה שאנשים כמוך מוכנים להתגייס לצה"ל למרות שכבר הסבירו להם שהצבא הזה משוייך למדינה האנטישמית שקוראת לעצמה ישראל. אם אתם יודעים שהצבא הוא כלי של המדינה אז אתם גם יודעים שהצבא תומך בגירוש יהודים מאדמתם הקדושה ובעד להכניס לכאן מחבלים רצחניים.

עזוב אותה, היא סתם ילדה קטנה ומטומטמת בת 19, היא צעירה מדי בשביל לחשוב בהיגיון...

תחזור תחזור לאירופה. חוזרת בי ממה שאמרתי לך, כנראה שבאמת הגזמתי כמו שאמרו. מאחלת לך שתירקב באירופה עם החברים הגרמנים הנאצים שלך.

מנותק T-800

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #69 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:27:36 »
שמעת אותי אומרת שהעם נאצי? העם שלנו לא יודע להבדיל בין טוב לרע, הפורום כאן בשביל לעזור להם. הבעיה שאנשים כמוך מוכנים להתגייס לצה"ל למרות שכבר הסבירו להם שהצבא הזה משוייך למדינה האנטישמית שקוראת לעצמה ישראל. אם אתם יודעים שהצבא הוא כלי של המדינה אז אתם גם יודעים שהצבא תומך בגירוש יהודים מאדמתם הקדושה ובעד להכניס לכאן מחבלים רצחניים.

תחזור תחזור לאירופה. חוזרת בי ממה שאמרתי לך, כנראה שבאמת הגזמתי כמו שאמרו. מאחלת לך שתירקב באירופה עם החברים הגרמנים הנאצים שלך.

תגידי לי, מה את רוצה ממני? בסך הכל נסעתי לאירופה לתקופה של שבוע וישר החלטת שאני רוצה לבנות שם את ביתי?
"אנחנו לא רוצים עקרונות, אנחנו רוצים עובדות!" (קלימנט וורושילוב)

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #70 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:31:21 »
אה סליחה התכוונתי נאצים.

חידה.

היטלר נבחר בבחירות דמוקרטיות. ע"י:
א- העם הגרמני.
ב-הנאצים
ג-אנשים תמימים שהושפעו ע"י התקשורת
ד- תשובות א ו-ב נכונות מעצם היותן זהות.

שאני מסתכל על השואה אני לא מאשים את הוורמכט אני מאשים את העם הגרמני. העם הגרמני היה נאצי, החיילים היו חלק ממנו. אם את טוענת שצה"ל הוא נאצי, אז חייליו הם נאצים. הבעיה היא שכל העם משרת בצה"ל ואם כל העם נאצי אז יש פה בעיה. אני משרת בצה"ל אני לובש מדים יום יום, אני נאצי? הוריי שלחו אותי בגאווה לשרת בצה"ל, הם נאצים?

הממשלה שלנו אנטישמית? ומי בחר אותה? החייזרים? לא. בדיוק כמו אצל היטלר, את היטלר הנאצי בחרו העם הגרמני הנאצי. את "הממשלה האנטישמית" כמו שאת מציגה אותה בחר לא אחר מאשר העם האנטישמי. אותו עם שמשרת בצבא האנטישמי. אז כנראה שחוץ ממך מרון ומאלכס, כולנו אנטישמים נאצים.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #71 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:31:51 »

כנראה באמת יש לך בעיה(בלי להעליב).:"אה סליחה התכוונתי נאצים"(תסתכלי כמה תגובות למעלה)
אין לי שום כוונה לבצע כל פקודה נגד יהודים.צה"ל כן מגן עלינו(ובפעם האלף,אני לא מצדיק שום גירוש
או פעולה נגד יהודים)העם שלנו יודע להבדיל טוב מאוד,את חושבת שאת יודעת יותר טוב מעם שלם

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #72 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:39:06 »
חידה.

היטלר נבחר בבחירות דמוקרטיות. ע"י:
א- העם הגרמני.
ב-הנאצים
ג-אנשים תמימים שהושפעו ע"י התקשורת
ד- תשובות א ו-ב נכונות מעצם היותן זהות.

שאני מסתכל על השואה אני לא מאשים את הוורמכט אני מאשים את העם הגרמני. העם הגרמני היה נאצי, החיילים היו חלק ממנו. אם את טוענת שצה"ל הוא נאצי, אז חייליו הם נאצים. הבעיה היא שכל העם משרת בצה"ל ואם כל העם נאצי אז יש פה בעיה. אני משרת בצה"ל אני לובש מדים יום יום, אני נאצי? הוריי שלחו אותי בגאווה לשרת בצה"ל, הם נאצים?

הממשלה שלנו אנטישמית? ומי בחר אותה? החייזרים? לא. בדיוק כמו אצל היטלר, את היטלר הנאצי בחרו העם הגרמני הנאצי. את "הממשלה האנטישמית" כמו שאת מציגה אותה בחר לא אחר מאשר העם האנטישמי. אותו עם שמשרת בצבא האנטישמי. אז כנראה שחוץ ממך מרון ומאלכס, כולנו אנטישמים נאצים.

אתה לא מאשים את הוורמאכט, אתה בעצם אומר שהנאצים הם בסדר, הם רצחו יהודים והם היו בסדר.

שאני אבין אתם מתעלמים מתגובות קודמות שלי או משהו?
לא כל העם מתגייס לצבא ולא כל הורה שמח שהילד שלו מתגייס.
וכמו שאמרתי, רוב העם עדיין לא מבין שצה"ל זה ארגון בוגדני.

אני לא בחרתי בממשלה הזאת, אני לא מתכוונת לבחור בכלל בבחירות הבאות לאף מפלגה. למה שאני אשתף פעולה עם האנטישמים של מדינת ישמעאל? ושוב, העם לא מבין עדיין שהמדינה הזאת היא מדינה שמנוהלת ע"י בוגדים.

גם מאור וחיים ויש עוד כמה שלא עולים לי לראש, ואני בטוחה שיש עוד גם מחוץ לפורום. לא חסרים יהודים טובים.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #73 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:44:05 »
כנראה באמת יש לך בעיה(בלי להעליב).:"אה סליחה התכוונתי נאצים"(תסתכלי כמה תגובות למעלה)
אין לי שום כוונה לבצע כל פקודה נגד יהודים.צה"ל כן מגן עלינו(ובפעם האלף,אני לא מצדיק שום גירוש
או פעולה נגד יהודים)העם שלנו יודע להבדיל טוב מאוד,את חושבת שאת יודעת יותר טוב מעם שלם

לך אין שום כוונה לבצע פקודה גירוש, למפקדים שלך כן. ומי כאן מחליט? אתה או המפקדים שלך? אתה או הממשלה?

חלק מהעם שלנו גם חושב שהמחאה של השמאלנים בת"א הוא צודק.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #74 ב- : ספטמבר 03, 2011, 22:44:59 »

אתה לא מאשים את הוורמאכט, אתה בעצם אומר שהנאצים הם בסדר, הם רצחו יהודים והם היו בסדר.

שאני אבין אתם מתעלמים מתגובות קודמות שלי או משהו?
לא כל העם מתגייס לצבא ולא כל הורה שמח שהילד שלו מתגייס.
וכמו שאמרתי, רוב העם עדיין לא מבין שצה"ל זה ארגון בוגדני.

אני לא בחרתי בממשלה הזאת, אני לא מתכוונת לבחור בכלל בבחירות הבאות לאף מפלגה. למה שאני אשתף פעולה עם האנטישמים של מדינת ישמעאל? ושוב, העם לא מבין עדיין שהמדינה הזאת היא מדינה שמנוהלת ע"י בוגדים.

גם מאור וחיים ויש עוד כמה שלא עולים לי לראש, ואני בטוחה שיש עוד גם מחוץ לפורום. לא חסרים יהודים טובים.

לא אני לא מאשים את הוורמאכט אני מאשים את כל העם הגרמני. מבחינתי קצין הSS האכזרי ביותר והטבח במסעדה הכי מצליחה בברלין שניהם אשמים. שניהם חלק מהעם הגרמני והאשמה היא על כל העם ולא רק מי שצעק הייל היטלר.
כמעט כל העם מתגייס, מי שלא מתגייס הוא א- לא יכול מסיבות רפואיות, ב- שמאלני ג- חרדי ד- ימני קיצוני (שזה המיעוט שבמיעוט של המשתמטים, רוב הימנים מתגייסים ליחידות קרביות.) אני מת"א, מעוז השמאל, וכל מי שאני מכיר הרגיש גאווה גדולה מאוד ביום שהבן או הבת לבשו מדים בפעם הראשונה. ומה זה רוב העם עדיין לא מבין שצה"ל ארגון בוגדני? אז נחכה? אז בנתיים הם לא אשמים? (אם נניח לרגע שאת צודקת, ואת לא) את מסירה את האחריות מהעם ומפילה אותה על מי, על החיילים בלבד? תהיי אמיתית, אם החייל אשם גם הוריו אשמים גם שאר העם אשם.