כתב נושא: חדש במאחזים: כלבי תקיפה נגד ערבים  (נקרא 12350 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק zelhar

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
חדש במאחזים: כלבי תקיפה נגד ערבים
« להגיב #50 ב- : אוגוסט 29, 2011, 00:30:50 »
ברוך מרזל ואיתמר בן גביר כמובן לא תמכו בטירוף של רוני הנאצי, אך הם הראו פשיטת רגל מוסרית בכך שהם הכחישו את המציאות שהיתה ידועה להם וסירבו לטפל בו. מה שגרם להם לזוז בסוף הייתה כתבה ב"הארץ" שהשתמשה בפורום ההזוי והמטורף שלהם בהנהלת רוני הנאצי כדי לתקוף את כל הכהניסטים ובפרט את חיים בן פסח. כשחיים אמר להם שבועות לפני כן שהם חייבים לטפל בטירוף שהלך בפורום שלהם הם התעלמו והעמידו פנים שהם לא יודעים על מה הוא מדבר. ודרך אגב ברוך מרזל גם "שכח" פתאום שהוא מכיר את חיים ושחיים העביר לו דרך ארגון JTF תרומה משמעותי כשהוא רץ לבחירות ( 2003 או 2006).

למרות זאת אני חושב שרוב הפעילים של כל מיני ארגונים כהניסטים למיניהם הם יהודים טובים. המצב כרגע לדעתי הוא שאין מלחמות פנימיות וטוב שכך זה יישאר.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #51 ב- : אוגוסט 29, 2011, 01:10:09 »
חברים, האשכול גלש הצידה יתר על המידה.

מעכשיו יש להגיב על נושא האשכול,
את ההיסטוריה של עוזי זלכה ודיונים באישיותם של כהניסטים אחרים תשאירו למקום אחר ולזמן אחר.

תודה מראש.

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : אוגוסט 29, 2011, 01:13:20 »
חבר'ה ,גם עם היו חילוקי דעות כאלו ואחרים בין אנשים בולטים באנשי הרעיון,להנציח את זה לא מועיל בשום צורה ,הדיון הזה גבל בלא מעט הוצאת דיבה...

אני הייתי בפורום של חזית יהודית לאומית כשרוני היה שם המנהל (הוא לא רק היה המנהל אגב,הוא היה בעל האתר ) ואף אחד שם לא ידע שהוא באמת כזה .  רק לאחר שבן גביר הודיע שמבחינת חזית יהודית לאומית הפורום הזה לא מייצג יותר את האירגון (כדי להסתדר עם JTF שדרשו שרוני יוסר מניהול שם,כפי שהובהר,לא יכלו להסיר אותו מניהול,כי האתר היה שלו) , פתאום ראו ... כי יום למחרת הפורום נמחק ,ועלה אתר שעכשיו הוא (המנהל) תומך בש"ס , ויום יומיים אחר כך גם האתר הזה נמחק , ועלה אתר אחר במקומו שכולו היה הכפשה של חיים בן פסח .

דבר שני בקשר ליקותיאל , מה שנכתב " הוא מוכר כשונא "תחרות""
שטויות במיץ ... היה בפורום שלו פירסום קבוע של JTF,והוא לא התנגד לזה . היה גם תת-פורום שעסק בגיבורי ישראל והיה שם גם דיון שהוקדש לחיים. היו בפורום אנשים מהרבה "אסכולות" כהניסטיות נקרא לזה ככה. היה שם בפורום אחד שכל הזמן ניסה לשכנע את כולנו שאנחנו טועים (כולל יקותיאל) וכולנו צריכים להתאחד סביב פייגלין והמפלגה שלו בתוך הליכוד , ותמיד יקותיאל נתן לו להתבטא חופשי.  גם אני כשהגנתי שם על חיים מכמה חבר'ה שתקפו אותו (כותבים אחרים,לא מהמנהלים,שיהיה ברור,אדרבה,אלה שתקפו שם את JTF היו פעם בJTF) , אף אחד לא סילק אותי או מחק לי הודעות.

בקשר לדוד העברי,אני ממש לא תומך בזה שהוא אירח חבורה של מפלגות של גוים ,שחלקם אנטישמים מובהקים ("לשעבר" לטענתם, COME ON) ....אבל הוא כן בן אדם שעשה הרבה להפיץ את דברי הרב מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד ...  כמו יקותיאל אגב.  בלי החבר'ה האלה היה כמעט בלתי אפשרי להשיג את כל הוידאוים ספרים וכו' שאתם נהנים מהם, זה יוזמה של החבר'ה האלה (בין השאר) והם אלה שהפיצו את הדברים האלה במשך השנים,גם במחירים אישיים (בשניהם המשטרה והבתי משפח ניסו להתעלל כדי שיפסיקו )
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #53 ב- : אוגוסט 29, 2011, 09:40:46 »
בס"ד

בדקתי גם בדקתי. פעם חשבתי שטיפוסים כדוגמת בן ארי ומרזל ("האיחוד הלאומי" פלסטיני) הם כהניסטים. כמובן שזהו שקר גמור, והם הימין המזוייף הכי מסוכן שיכול להיות. אין דו קיום עם סרטן, ודאולת יSSרעיל הנאצית היא סרטן המתפשט. נו, אתה מכיר עוד תנועה? רק אל תזכיר את שלי רובין יש"ו שר"י, או את פורום רבבה יש"ו שר"י.                           
בס"ד
אם בן ארי ומרזל לא כהניסטים אז מי כן?! אתה?
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #54 ב- : אוגוסט 29, 2011, 09:43:48 »
כלבים נגד כלבים! :laugh:

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #55 ב- : ספטמבר 04, 2011, 08:08:04 »
איזה דוברמן צדיק...
שני הכלבים הראשונים שלי היו שני דוברמנים זכרים שהיו מזהים איכשהו ערבים, נובחים עליהם ומטילים עליהם אימת מוות. גם הכלבה שיש לי היום כבר הסתערה כמה פעמים על ערבים (גם היא דוברמן). אני בעד הרעיון. רעיון מבורך ומשובח.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #56 ב- : ספטמבר 04, 2011, 08:14:06 »
כמה שאני שונא גרמנים, אבל אם אתה מחפש כלב תקיפה \ שמירה או סתם כלב, רק רועה גרמני. אין על הכלב הזה בעולם!

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #57 ב- : ספטמבר 04, 2011, 13:37:04 »
אה... בדקת יתרונות וחסרונות שלו מול הדוברמן? הדוברמנים שלי מהראשון ועד הנוכחי היו טובים יותר וחזקים יותר. הכלב הגרמני לא יכול להתמודד איתם ברמת התקיפה והחריפות. אם כי הכלב הגרמני יציב יותר ומתאים יותר לגדול בבית של משפחה.
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!