כתב נושא: באירופה ה"נאורה" נשים אירופאיות נאנסות על ידי מוסלמים באופן כמעט יום-יומי  (נקרא 18098 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני גר ועובד כתקליטן ברומניה כבר שלוש שנים (אני לא יהודי. אני נוצרי אורתודוכסי שנולד בארץ לאם לא יהודיה ובילה בה את רוב שנות חייו. העברית היא שפת האם שלי ואני מדבר עם מבטא ישראלי מובהק.) ואני נוהג להזהיר בפורומים רומניים פוליטיים מפני הסכנה הצפויה לרומניה ולאזור כולו במידה וממשלת רומניה תחליט להביא לכאן מאות אלפי מהגרים מוסלמים נאצים כפי שמדינות אירופאיות אחרות עשו עד עכשיו. אם יבואו לכאן מוסלמים זה יהיה תחילת סופה של המדינה הזאת. כדי להסביר למה אני מתכוון אתן מספר דומאות ממדינה אירופאית "נאורה" שבה קיים אחוז המוסלמים הגבוה ביותר באירופה: שבדיה. על פי הסקרים, מספר המוסלמים בשבדיה מגיע לכ-500,000, אך כנראה מספרם גבוה בהרבה: 800,000 מוסלמים נאצים (!) והם מהווים כ-16% מכלל האוכלוסיה השבדית. בעיר מאלמו, העיר השלישית בגודלה בשבדיה, המוסלמים מהווים כבר 70% מהאוכלוסיה (!). הערים השבדיות מלאות בכנופיות אלימות של מוסלמים שתוקפים כל בלונדיני עם עיניים כחולות שעובר לידם, שודדים, רוצחים ואונסים.

תדירות מקרי האונס הקבוצתי נגד נערות שבדיות על ידי מוסלמים היא כה גבוהה ש-82% מהנשים השבדיות מדווחות כי הן מפחדות לצאת מהבית בלילה. בשנה שעברה נערה בת 17 נאנסה על ידי שני "מהגרים" ממרוקו בבריכת שחייה ציבורית בשטוקהולם. בבריכה היו קרוב ל-50 איש ואף אחד מהם לא בא לעזור לה למרות צרחותיה. מקרה מזעזע נוסף בשטוקהולם התרחש לפני כשנתיים כאשר שתי נערות בנות 19נחטפו על ידי ארבעה סומלים והוכו על ידם מכות רצח. אחת מהם מתה מהמכות ולכן היא ניצלה מהאונס, אך השניה נאנסה באכזריות אחרי שהם שברו את שתי רגליה ואת ידה השמאלית. ביום שלישי בשבוע שעבר שתי נערות בנות 15 ו-16 נאנסו באיזו עיירה בדרום המדינה על ידי כנופייה של שישה מוסלמים נאצים. אחד מהם נעצר ובחקירתו טען כי הנערות הללו הן "בסך הכל כופרות. הן זונות! כל השבדיות זונות!". כתבות על מקרים דומים מופיעות באמצעי התקשורת השבדיים כמעט כל שבוע אך אף פעם לא מצויין מוצא האנס/ים. באוסלו, נורווגיה, נערה בת 13 נאנסה באכזריות על ידי "מהגר" סומלי שחנק אותה כמעט למוות. הרופאים שטיפלו בה טענו כי זהו נס שהיא נשארה בחיים אחרי החניקה אך הנזק שנגרם לגרונה בלתי הפיך וקולה השתנה לגמרי. כעת היא סובלת מהפרעות נפשיות קשות כתוצאה מהאונס והיא מאושפזת במוסד לחולי נפש. לימודיה בבית הספר פסקו וכל חייה ועתידה ירדו לטמיון והסומלי המוסלמי הנאצי הזה קיבל רק שנה וחצי מאסר - ממש בדיחה!
מקרים כאלו מתרחשים לא רק בשבדיה ונורווגיה אלא בכל המדינות האירופאיות שבהן קיים אחוז גבוה של "מהגרים" (יותר נכון כובשים - אני אבהיר על כך בהמשך) מוסלמים. נשים נוצריות לבנות באירופה צריכות לסבול את התנכלויותיהם ולשמוע את קריאותיהם של המוסלמים שצועקים עליהן ברחובות "זונה!".
אני מציין דווקא מקרי אונס שבוצעו על ידי מוסלמים באירופה מאחר והנשים (במיוחד הלא-מוסלמיות) מהוות את הקורבן העיקרי של האסלאם. אם יבואו לכאן (לרומניה) אלפי מוסלמים נאצים הם יתרבו כאן כמו ג'וקים, כמו חיידקים, כמו תאי סרטן ומקרי אונס דומים לאלו שציינתי יתרחשו גם כאן, בטח בתדירות הרבה יותר גבוהה (הנשים הרומניות הרבה יותר יפות ומושכות מהשבדיות).

כפי שכבר ציינתי, ה"מהגרים" המוסלמי-נאצים האלה הם כובשים. הם הגרו לאירופה, קנדה, ארה"ב, אוסטרליה וכו' לא למען עתיד טוב יותר להם ולילדיהם, לא איכפת להם מהילדים שלהם. הם שולחים אותם להתפוצץ ולרצוח "כופרים" ואחר כך הם רוקדים וצוהלים ומתגאים בכך שבנם הפך ל"שהיד"! הם מהגרים למדינות אלו כדי להתרבות בהן כמו ג'וקים, להפוך בהן לרוב ולבסוף לכבוש אותן ולאסלמן, כי זה מה שהקוראן מצווה אותם לעשות. עלינו להתפקח, עלינו להתעורר, המצב הזה קיים גם בישראל! גם בישראל הערבים המוסלמים הנאצים יהפכו בסוף לרוב אם לא נעיף אותם מפה. אם יהיה רוב ערבי בא"י זה יהיה סופה של המדינה היהודית. מדינת ישראל תכבש בכל מקרה על ידי הערבים המוסלמים הנאצים אם לא תהיה כאן הפיכה שלטונית שבה הממסד הבולשביקי הרקוב הזה יפול ובמקומו תקום ממשלה יהודית אמיתית - כהניסטית שלא תעשה חשבון לגויים הפחדנים ותדאג להעניש את הערבים על פשעיהם נגד העם היהודי ולגרשם מא"י אחת ולתמיד.

תזכרו, הטובים תמיד מנצחים, והכהניסטים הם הטובים בסיפור הזה. אם אתם באמת רוצים לנצח, אין ספק שתצליחו. בהצלחה לכולנו.   

עז77

• אורח
צריך לעשות פעם תחרות בין ישראל לאירופה לראות מי יותר מטומטם,
אירופה נכבשת לאט לאט ע"י הערבים, וחיים דווקא מדבר על זאת רבות
בתוכניותיו באנגלית גם על זאת וגם על הפראי אדם מהעולם השלישי,
שמחריבים את המדינות האירופאיות וגם אץ ארה"ב.

אולי זה רעיון לא רע להקדיש לזאת תוכנית בעברית פעם,
בכל מקרה העלת נקודות מאוד חשובות כאן.

איך החיים ברומניה? האם איכות החיים טובה יותר מישראל או להיפך?

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צריך לעשות פעם תחרות בין ישראל לאירופה לראות מי יותר מטומטם,
אירופה נכבשת לאט לאט ע"י הערבים, וחיים דווקא מדבר על זאת רבות
בתוכניותיו באנגלית גם על זאת וגם על הפראי אדם מהעולם השלישי,
שמחריבים את המדינות האירופאיות וגם אץ ארה"ב.

אולי זה רעיון לא רע להקדיש לזאת תוכנית בעברית פעם,
בכל מקרה העלת נקודות מאוד חשובות כאן.

איך החיים ברומניה? האם איכות החיים טובה יותר מישראל או להיפך?

החיים ברומניה הרבה יותר טובים מהחיים בישראל, תלוי כמה כסף יש לך ואיפה אתה גר. בניגוד לישראל רומניה היא דמוקרטיה אמיתית, ממש כמו ארה"ב וקיים בה שוק חופשי ולא סוציליסטי כמו בארץ. לכן כל אחד שיש לו כסף להשקיע, רעיונות וכשרון יכול לפתוח כאן עסק ולהרויח כסף טוב. רמת החיים בבוקרשט, בירת רומניה, היא בינונית עד גבוהה אך גם כאן יש בעיה של עוני. לא כל הרומנים עניים אך גם לא כולם עשירים. ישנם ערים ואזורים כפריים כמו חונדוארה, קריובה וכו' שהתושבים בהם חיים בעוני כבד כמו בעולם השלישי וישנם ערים מפותחות כמו זנגובה, טימישוארה ובוקרשט שרמת החיים בהן גבוהה, במיוחד במרכזי הערים. יתרון נוסף הוא העובדה שאין כאן כלל אנטישמיות (מלבד כמה כתות של קשישים נוצרים הדוקים שונאי יהודים מטעמי דת שגם ככה אין להם שום כוח השפעה כאן ואף אחד לא יודע או שומע עליהם). החיסרון הוא שהרומנים מפרים לאללה, הם ממש טיפשים! הם שיכורים והכי גרוע רמאים וגנבים. כנראה בגלל זה אין כאן אנטישמיות, כי הם אידיוטים. חלק מהם אפילו לא שמעו על היהודים מעולם!

Aaron

• אורח
הממשלה הרומנית היא ימנית? מה הסיכוי שתכניס מוסלמים למדינה?
זה ברור שאיפה שיש מוסלמים נאצים יש אונס, עוני, אנרכיה, סמים, שוק שחור, פשע, טרור, וכל מיני צרות... אשכרה סרטן.

עז77

• אורח
הממשלה הרומנית היא ימנית? מה הסיכוי שתכניס מוסלמים למדינה?
זה ברור שאיפה שיש מוסלמים נאצים יש אונס, עוני, אנרכיה, סמים, שוק שחור, פשע, טרור, וכל מיני צרות... אשכרה סרטן.

אשכרה סרטן,
זו ההגדרה הכי מדויקת שנאמרה אי פעם על מוסלמים.
זה אוכל ומכרסם כל חלקה טובה עד לחורבן ומוות.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
אני לא מבין מה ההתרגשות הגדולה מזה שאונסים ברומניה או שנכנסים מוסלמים לשם. מבחינתנו כיהודים:  אין הבדל בין המוסלמים לנוצרים. שניהם שונאים יהודים ורוצחים אותם. חשוב שאנחנו נתמקד בבעיה שלנו עם הערבים ולא של כל העולם.
שכל העולם יפתור או לא יפתור את הבעיות שלו עם המוסלמים בכוחות עצמו. זה לא עניין שלנו ולא תפקיד שלנו.
חוץ מזה, אדון לומיס, נשים ברומניה זה לא דבר יקר או מסובך במיוחד. בערך 20 דולאר עולה אישה, ו 25 אם היא מתחת לגיל 13. הבעיה אחר כך זה להיפטר מהן כי אין למיסכנות האלו לאן ללכת. הן רוצות להישאר איתך לתמיד. צריך לשלם כפול במעון לנשים מוכות כדי שיסכימו לקבל אותן בחזרה...

GY

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בס"ד
אני לא מבין מה ההתרגשות הגדולה מזה שאונסים ברומניה או שנכנסים מוסלמים לשם. מבחינתנו כיהודים: אין הבדל בין המוסלמים לנוצרים. שניהם שונאים יהודים ורוצחים אותם. חשוב שאנחנו נתמקד בבעיה שלנו עם הערבים ולא של כל העולם.
שכל העולם יפתור או לא יפתור את הבעיות שלו עם המוסלמים בכוחות עצמו. זה לא עניין שלנו ולא תפקיד שלנו.
חוץ מזה, אדון לומיס, נשים ברומניה זה לא דבר יקר או מסובך במיוחד. בערך 20 דולאר עולה אישה, ו 25 אם היא מתחת לגיל 13. הבעיה אחר כך זה להיפטר מהן כי אין למיסכנות האלו לאן ללכת. הן רוצות להישאר איתך לתמיד. צריך לשלם כפול במעון לנשים מוכות כדי שיסכימו לקבל אותן בחזרה...

GY

אתה צודק בהחלט. אין לנו מה להתערב בבעיותיהם של אחרים. אני נתתי דוגמאות מאירופה על מנת שהגולשים בפורום יפנימו ויבינו את גודל הסכנה מהתפשטות הסרטן הערבי-מוסלמי הנאצי בארץ ישראל. ישראל שייכת רק ליהודים ולערבושים הנאצים האלה אין מה לחפש בה.

אתה טוען כי אין הבדל בין נוצרים למוסלמים וששניהם שונאים יהודים. לגבי המוסלמים אין ספק אבל לגבי הנוצרים זה לא נכון במאה אחוז (כמובן שיש הרבה אנטישמים ביניהם אבל זה בגלל שהם מפגרים). אני בעצמי נוצרי ואני תומך ביהודים וברב כהנא במאה אחוז, ולא מסיבות דתיות.

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
ידידי לומיס,
יש כמובן בין הנוצרים אנשים טובים מאד וחסידי אומות העולם, והרבה אנשים שתומכים בישראל וביהודים שיש לי הרבה כבוד ויחס חם אליהם. אני מניח שאתה ביניהם.
אבל הדת הנוצרית, בדומה למוסלמית היא דת מיסיונרית. הדת הזאת שונאת את מי שמסרב להמיר את דתו לנצרות.

לגבי הקתולים: למרות ששני האפיפיורים האחרונים הם אנשים פתוחים לדתות אחרות ומכבדי דתות אחרות, היה גם אפיפיור פיוס ה 12 שחי בתקופת היטלר והיה אנטישמי ושונא יהודים שעזר לנאצים לרצוח יהודים מתוך אמונה שאם לא ימירו את דתם עדיף שירצחו. היו רציחות יהודים והמרות דת בכפיה בתקופות אינקוויזיציה באירופה. הסיפור הנורא מכל היה של האנוסים בספרד ופורטוגל. התפילה היהודית הכי נוראה ביום כיפור: תפילת כל נדרי נכתבה על ידי האנוסים שנאלצו להישבע לנצרות ולהחרים את היהדות. עיקר התפילה הוא ביטול כל החרמות והשבועות.

לגבי האוונגליסטים: מרטין לותר בתחילת דרכו אהב יהודים וניסה לקרב אותם, וכתביו הראשונים מלאי הערכה ליהודים וליהדות. אבל ברגע שהבין שלא יוכל להמיר את דתם הוא החל לשנוא אותם וכתביו המאוחרים מלאי שנאה ליהודים ואנטישמיות.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
ציטוט
לגבי הקתולים: למרות ששני האפיפיורים האחרונים הם אנשים פתוחים לדתות אחרות ומכבדי דתות אחרות,
זאת בדיוק הבעיה.  הם כיבדו ומכבדים את האיסלם...

ציטוט
לגבי האוונגליסטים: מרטין לותר בתחילת דרכו אהב יהודים וניסה לקרב אותם, וכתביו הראשונים מלאי הערכה ליהודים וליהדות. אבל ברגע שהבין שלא יוכל להמיר את דתם הוא החל לשנוא אותם וכתביו המאוחרים מלאי שנאה ליהודים ואנטישמיות.

בדיוק כמו מוחמד ימ"ש.  נראה שכל ממציא של כת חדשה מרגיש מחויב להציע אותה ליהודים תחילה, וכמובן כשהוא נדחה על ידם, נפגע מדחייתם, ומחליט ליקום וליטור.

אני עוקב בתשומת לב אחרי מה שקורה באירופה מזה מספר שנים.  המקור העיקרי שלי הוא
www.JihadWatch.org
אני מודע למצב הקשה בשוודיה, ולסכנה שנתונות בה בעיקר הנשים השוודיות.  באירופה מתקיים מה שאמר הכתוב "יכך ה' בשגעון,בעוורון ובתמהון לבב" (שנאמר אמנם על בני ישראל, אבל תקף לגבי גוים שמתנהגים בצורה דומה), וכן, חוק הטבע שלימדונו חז"ל, "כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן".  השוודים ריחמו על "פליטים" מוסלמים, שכעת "מכירים טובה" בכך שמתאכזרים אל נשותיהם ובנותיהם של מארחיהם.  השואה של יהדות אירופה תתגמד לעומת מה שמחכה לישמעאלים באירופה.  בהונגריה כבר קם מנהיג כאריזמטי שרבבות תומכיו זועקים בראש חוצות "להפוך את הצוענים לסבון!"  ברוסיה לאחרונה נעצרו מאות אנשים שעשו לינץ' בצ'צ'נים בעיירה קטנה.  במערב אירופה, הלאומניות לובשת לכאורה ארשת יותר מתונה ותרבותית, אך הרגשות של פשוטי העם זהים לאלו של המזרח-אירופאים---כעס, מרירות כלפי המנהיגים הבוגדניים, והרצון לנקמה.  קשה שלא להבחין בנחשול של לאומניות שעולה, גואה, ומאיים לשטוף את אירופה מכל העמדת הפנים של "תרבותיות" ו"סובלנות" מזויפים, בדיוק כמו שקרה במלחה"ע השניה.  בעתיד הנראה לעין, אנחנו נזכה לראות את אדמת אירופה רוויה בדמם של עשרות מליוני ישמעאלים.  נסתרות דרכיו של ה', כאשר הוא גורם לאויבינו לכלות את זעמם אחד נגד השני, ולהביא רווחה והצלה לעמנו, גם אם זה לא למעננו אלא למען שמו הקדוש שחיללנו בקרב הגוים...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק GY

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בס"ד
ידידי דוקא_כך אינני מסכים איתך
האירופאים השלווים התמימים והתרבותיים והטהורים שאתה כל כך חרד להם יכולים להפוך כהרף עין למפלצות. להזכירך, זה היה בלתי נתפש איך גרמניה: המדינה הנאורה והתרבותית והשלווה ביותר באירופה הפכה תוך פרק זמן של 3 שנים בלבד לשואה הגדולה ביותר שהיה לעם היהודי מעולם. לידם גם הערבים מתגמדים.
האיסלאם היום הוא כוח שעולה בתאוצה גדולה ולכן נתפש כאיום גדול ומיידי לישראל. הנצרות יורדת ולכן נתפשת כבעלת ברית נוחה לישראל, אבל הדברים אינם כך. מבחינתנו, שתי הדתות רצחו יהודים ומיררו את חייהם וגרמו לאבדן יהדות. במאה האחרונה האירופאים רצחו יותר יהודים מאשר המוסלמים.

בכל מקרה, זה לא עניין שלנו. לנו נוגע רק היהודים ומדינת ישראל וחשוב שנתמקד בזה.
GY

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד
ידידי דוקא_כך אינני מסכים איתך
האירופאים השלווים התמימים והתרבותיים והטהורים שאתה כל כך חרד להם יכולים להפוך כהרף עין למפלצות.
זו בדיוק היתה הנקודה שלי---האירופאים לא רק שיכולים להפוך אלא בסופו של דבר הם אכן יהפכו למפלצות ויכלו במוסלמים שלהם את זעמם.  אני מתנצל שלא ניסחתי את דברי בצורה מספקת.

ציטוט
להזכירך, זה היה בלתי נתפש איך גרמניה: המדינה הנאורה והתרבותית והשלווה ביותר באירופה הפכה תוך פרק זמן של 3 שנים בלבד לשואה הגדולה ביותר שהיה לעם היהודי מעולם. לידם גם הערבים מתגמדים.
האיסלאם היום הוא כוח שעולה בתאוצה גדולה ולכן נתפש כאיום גדול ומיידי לישראל. הנצרות יורדת ולכן נתפשת כבעלת ברית נוחה לישראל, אבל הדברים אינם כך. מבחינתנו, שתי הדתות רצחו יהודים ומיררו את חייהם וגרמו לאבדן יהדות. במאה האחרונה האירופאים רצחו יותר יהודים מאשר המוסלמים.

בכל מקרה, זה לא עניין שלנו. לנו נוגע רק היהודים ומדינת ישראל וחשוב שנתמקד בזה.
GY
מסכים 100%.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
ציטוט
לגבי הקתולים: למרות ששני האפיפיורים האחרונים הם אנשים פתוחים לדתות אחרות ומכבדי דתות אחרות,
זאת בדיוק הבעיה. הם כיבדו ומכבדים את האיסלם...

ציטוט

בדיוק כמו מוחמד ימ"ש. נראה שכל ממציא של כת חדשה מרגיש מחויב להציע אותה ליהודים תחילה, וכמובן כשהוא נדחה על ידם, נפגע מדחייתם, ומחליט ליקום וליטור.

אני עוקב בתשומת לב אחרי מה שקורה באירופה מזה מספר שנים. המקור העיקרי שלי הוא
www.JihadWatch.org
אני מודע למצב הקשה בשוודיה, ולסכנה שנתונות בה בעיקר הנשים השוודיות. באירופה מתקיים מה שאמר הכתוב "יכך ה' בשגעון,בעוורון ובתמהון לבב" (שנאמר אמנם על בני ישראל, אבל תקף לגבי גוים שמתנהגים בצורה דומה), וכן, חוק הטבע שלימדונו חז"ל, "כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן". השוודים ריחמו על "פליטים" מוסלמים, שכעת "מכירים טובה" בכך שמתאכזרים אל נשותיהם ובנותיהם של מארחיהם. השואה של יהדות אירופה תתגמד לעומת מה שמחכה לישמעאלים באירופה. בהונגריה כבר קם מנהיג כאריזמטי שרבבות תומכיו זועקים בראש חוצות "להפוך את הצוענים לסבון!" ברוסיה לאחרונה נעצרו מאות אנשים שעשו לינץ' בצ'צ'נים בעיירה קטנה. במערב אירופה, הלאומניות לובשת לכאורה ארשת יותר מתונה ותרבותית, אך הרגשות של פשוטי העם זהים לאלו של המזרח-אירופאים---כעס, מרירות כלפי המנהיגים הבוגדניים, והרצון לנקמה. קשה שלא להבחין בנחשול של לאומניות שעולה, גואה, ומאיים לשטוף את אירופה מכל העמדת הפנים של "תרבותיות" ו"סובלנות" מזויפים, בדיוק כמו שקרה במלחה"ע השניה. בעתיד הנראה לעין, אנחנו נזכה לראות את אדמת אירופה רוויה בדמם של עשרות מליוני ישמעאלים. נסתרות דרכיו של ה', כאשר הוא גורם לאויבינו לכלות את זעמם אחד נגד השני, ולהביא רווחה והצלה לעמנו, גם אם זה לא למעננו אלא למען שמו הקדוש שחיללנו בקרב הגוים...

לדעתי השואה הבאה תהיה דווקא נגד האירופאים על ידי המוסלמים הנאצים ולא ההיפך. אינני מאמין כלל שיהיו ממש פוגרומים נגד הערבים באירופה. האירופאים האנטישמים ימח שמם וזכרם היו גיבורים על יהודים שלא יכלו להגן על עצמם, שכל מה שהם רצו היה לחיות בשלום ושלווה לצד שכניהם הנוצרים, ורצחו בדם קר 6 מיליון מתוכם. הפעם האירופאים יתגלו בשיא פחדנותם מול הערבים האלימים והרצחניים.

ובנוגע למקרי אונס, שכחתי לציין מקרה אונס נוסף שהתרחש ביער סמוך לכרמיאל לפני חודש, ובו יהודיה בת 21 מכרמיאל נאנסה באופן ברוטאלי על ידי שלושה ערבים נאצים. היא נאלצה לעבור שני ניתוחים באזור הוגינה. משום מה בתשכורת הישראלית הערבים האלה לא כונו "ערבים" אלא "בני מיעוטים".

הנה הקישור לכתבה:
http://news.msn.co.il/news/CriminalLawCourt/Criminal/200610/20061025115659.htm

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
לדעתי השואה הבאה תהיה דווקא נגד האירופאים על ידי המוסלמים הנאצים ולא ההיפך. אינני מאמין כלל שיהיו ממש פוגרומים נגד הערבים באירופה. האירופאים האנטישמים ימח שמם וזכרם היו גיבורים על יהודים שלא יכלו להגן על עצמם, שכל מה שהם רצו היה לחיות בשלום ושלווה לצד שכניהם הנוצרים, ורצחו בדם קר 6 מיליון מתוכם. הפעם האירופאים יתגלו בשיא פחדנותם מול הערבים האלימים והרצחניים.

אתה באמת חושב ככה?  קשה לי להאמין.  המדיניות הנוכחית של אירופה מוכתבת לא על-ידי פשוטי העם אלא על-ידי אליטות עם אידאולוגיה של קולקטיביזם, בין אם לניניזם ובין אם פאביאניזם.  עלייתו של היטלר לשלטון היתה דמוקרטית, כמו גם עלייתו לשלטון של מוסוליני.  בעתיד הנראה לעין אני מאמין שפאשיזם יחזור לאירופה.  השאלה היא מתי זה יקרה.  האם זה יקרה כשמוסלמים יהוו 30-40% מאוכלוסית אירופה ויוכלו להלחם בתגובה, ולמעשה לפתוח במלחמת "אזרחים" (אני לא מחשיב את המוסלמים לאזרחים,אפילו אם הם נחשבים אזרחים באופן רשמי, ואני בטוח שכמוני חושבים רוב האירופאים)?  או האם מנהיגים פאשיסטים יעלו לשלטון בעתיד הקרוב, כאשר המוסלמים הם עדיין מיעוט, ויוכלו ליישם "פתרון סופי" לבעיה המוסלמית בלי התנגדות משמעותית מהמיעוטים המוסלמים שיהיו חלשים מכדי להגן על עצמם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן