כתב נושא: צה"ל מאמן מתנחלים לקראת ספטמבר  (נקרא 14905 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
צה"ל מאמן מתנחלים לקראת ספטמבר
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:09:19 »
גלובס ו-YNET?
אבל אתה צודק, אסור להאמין להם-בו נאמין רק לסקרים שמסכימים עם התזה שלך.

רגע אם אני יביא סקרים הפוכים כמו:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2909585,00.html
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=792062

עכשיו מה? זה תעמולה או אמת?

אולי לא ניסחתי את עצמי נכון, אז אני אנסה להסביר לך: גם אם הייל-נט או כל אתר תעמולה אחר יפרסם שהשמש זורחת במזרח ושוקעת במערב, אני לא אאמין עד שאראה במו עיניי (מקווה שזה היה מספיק ברור).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:10:58 »
אוהד הפועל, כתבת כל כך הרבה שטויות שאני אפילו לא צריכה לענות לך על זה.
תמשיך לחיות באשליה ההזויה שלך.

מנותק אוהד הפועל

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:31:15 »
אוהד הפועל, כתבת כל כך הרבה שטויות שאני אפילו לא צריכה לענות לך על זה.
תמשיך לחיות באשליה ההזויה שלך.

אני מבין שלוגיקה ועובדות זה שטויות, אבל  אני ימשיך.
תמשיכי לכתוב לחיילים נאצים, הם בינתיים ישמרו עליך בשביל שתוכלי לעשות את זה. בוגדת.

ציטוט
אולי לא ניסחתי את עצמי נכון, אז אני אנסה להסביר לך: גם אם הייל-נט או כל אתר תעמולה אחר יפרסם שהשמש זורחת במזרח ושוקעת במערב, אני לא אאמין עד שאראה במו עיניי (מקווה שזה היה מספיק ברור).

זכותך המלאה.
אבל אם אתה רוצה להתעלם מכל דבר שיכול לסתור את הדעה שלך כמו עובדות(ולצורך העניין הפואנטה בסקרים היא שמסקר אי אפשר להסיק כלום, במיוחד בנושא טעון כמו ההתנתקות/גירוש לוו דווקא עובדות) זה משהוא אחר.

בו נחשוב יחד. אחרי ההתנתקות, לפני מלחמת לבנון השנייה, הציבור בחר בפועל באולמרט. קדימה הייתה המפלגה הגדולה ביותר. אחריה העבודה. השלישית? ליכוד. מי שעמד בראשה היה ביבי- שעמד גם בראש "המורדים"(כן גם אני צחקתי ששמעתי את זה).
אבל אתם צודקים- הרוב היו ימניים שהתנגדו להתנתקות. בדוק.
גם היום הרוב לא רק ימנים, אלא כהניסטים(גם אם רק 66 אחוז מהציבור הלך לבחירות, שמתוכם המיעוט בחר במפלגות ימניות קיצוניות שלפי הפורום מסתבר שגם הם ימין מזויף).
אבל הי אם זה לא מסתדר, פשוט אפשר לכתוב שעם ישראל נתון לשטיפת מוח של השמאל(אף פעם הימין לא מצליח לשטוף את המוח לציבור, זה תמיד השמאל, אולי אתם מקנאים?) 

אבל הערתך מאוד רלוונטית, וזה הכי חשוב.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:39:25 »
אני מבין שלוגיקה ועובדות זה שטויות, אבל  אני ימשיך.
תמשיכי לכתוב לחיילים נאצים, הם בינתיים ישמרו עליך בשביל שתוכלי לעשות את זה. בוגדת.

אתה לא רק מנסה להטעות, אלא גם הצהרת שאתה בוגד ושאתה חי באשליה קשה מאוד. לא מאמינה שאנשים אשכרה קונים את השטויות שאתה כותב כאן אז אין טעם שאני אמשיך להתווכח איתך.
והעובדות היחידות שאני רואה זה מה שקורה במציאות באמת, ללא קשר לאינטרנט ולכלי התעמולה הקומוניסטים.

אף חייל לא שומר עליי, אף חייל לא מסוגל לשמור אפילו על עצמו. כולם פחדנים הומואים שאין לי מושג איך גייסו אותם בכלל, נו טוב במדינה הזאת מגייסים כל אחד.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:46:11 »
אתה לא רק מנסה להטעות, אלא גם הצהרת שאתה בוגד ושאתה חי באשליה קשה מאוד. לא מאמינה שאנשים אשכרה קונים את השטויות שאתה כותב כאן אז אין טעם שאני אמשיך להתווכח איתך.
והעובדות היחידות שאני רואה זה מה שקורה במציאות באמת, ללא קשר לאינטרנט ולכלי התעמולה הקומוניסטים.

אף חייל לא שומר עליי, אף חייל לא מסוגל לשמור אפילו על עצמו. כולם פחדנים הומואים שאין לי מושג איך גייסו אותם בכלל, נו טוב במדינה הזאת מגייסים כל אחד.
בס"ד
פחדנים הומואים?!את יכולה להגיד שחיילי צה"ל לא מגינים עליך אבל לא להגיד עליהם את הדברים האלה
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:46:55 »

אני מאחל לך לחיות בשטח "פלסטיני" לכמה דקות בלי צה"ל.נראה אותך כזאת אמיצה אחרי זה.אפילו בחמאס
לא מגיעים לרמות שנאה כמו שאת ועוד כמה אנשים כותבים פה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:47:23 »
בס"ד
פחדנים הומואים?!את יכולה להגיד שחיילי צה"ל לא מגינים עליך אבל לא להגיד עליהם את הדברים האלה

למה זה לא נכון?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:48:14 »
אני מאחל לך לחיות בשטח "פלסטיני" לכמה דקות בלי צה"ל.נראה אותך כזאת אמיצה אחרי זה.אפילו בחמאס

רואים שבחיים שלך לא ראית מה קורה בהתנחלויות.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:50:25 »
רואים שבחיים שלך לא ראית מה קורה בהתנחלויות.
מה הקשר התנחלויות?אני לא מצדיק חיילים שפועלים נגד יהודים.אבל תראי איך את מדברת על האחים שלך ה' ישמור.
חוץ מזה הם כן מגנים עלייך,זה לא סותר את מה שהם עושים ליהודים.רק באירן אפשר לראות כאלה תגובות על יהודים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:50:58 »

בכיף, אתה וצה"ל מוזמנים להתחיל לעוף מיו"ש  O0

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:52:34 »
למה זה לא נכון?
בס"ד
זה הוצאת שם רע כי את מכלילה אם ראית איזה כמה חיילים בורחים מהערבים כי אין להם ברירה בגלל החוקים של המדינה כי אז הם יצטרכו לשבת בכלא אז זה לא אומר שהם פחדנים
שהקב"ה ירחם עליך ויחזירך בתשובה על הביטויים האלה ועל ההכללות

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:52:57 »
מה הקשר התנחלויות?אני לא מצדיק חיילים שפועלים נגד יהודים.אבל תראי איך את מדברת על האחים שלך ה' ישמור.
חוץ מזה הם כן מגנים עלייך,זה לא סותר את מה שהם עושים ליהודים.רק באירן אפשר לראות כאלה תגובות על יהודים

אל תדאג, דניאל. אנחנו המתנחלים מזמן הפנמנו כבר: צה"ל הוא צבא אנטישמי מהסוג הכי מחליא בעולם. רק היום פרסמתי מאמר על איך אתם מגנים עלינו ביו"ש. לכו לעזאזל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:57:01 »
בס"ד
זה הוצאת שם רע כי את מכלילה אם ראית איזה כמה חיילים בורחים מהערבים כי אין להם ברירה בגלל החוקים של המדינה כי אז הם יצטרכו לשבת בכלא אז זה לא אומר שהם פחדנים
שהקב"ה ירחם עליך ויחזירך בתשובה על הביטויים האלה ועל ההכללות

אפשר לחשוב שמתנחלים לעולם לא נרדפים ע"י הפרקליטות ושאר זרועות מערכת המש-פח. ומשום מה הם אוזרים אומץ להחזיר לערבים. חיילים מגרבצים בעמדה ומחכים להשמדת המאחז הבא, שם ניתנת להם יד חופשית להרביץ ולהרוס. כי כידוע חיקוי-גבר עלוב שסופג השפלה, חייב להוציא את פורקנו ביצור אחר כדי להחזיר את כבודו האבוד

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:57:11 »
אל תדאג, דניאל. אנחנו המתנחלים מזמן הפנמנו כבר: צה"ל הוא צבא אנטישמי מהסוג הכי מחליא בעולם. רק היום פרסמתי מאמר על איך אתם מגנים עלינו ביו"ש. לכו לעזאזל
בס"ד
איפה המאמר?

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 01, 2011, 19:59:11 »
אפשר לחשוב שמתנחלים לעולם לא נרדפים ע"י הפרקליטות ושאר זרועות מערכת המש-פח. ומשום מה הם אוזרים אומץ להחזיר לערבים. חיילים מגרבצים בעמדה ומחכים להשמדת המאחז הבא, שם ניתנת להם יד חופשית להרביץ ולהרוס. כי כידוע חיקוי-גבר עלוב שסופג השפלה, חייב להוציא את פורקנו ביצור אחר כדי להחזיר את כבודו האבוד
בס"ד
אל תשווה אלימות בין חיילי צה"ל לערבים לבין אלימות בין מתנחלים וערבים

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:02:00 »
בס"ד
זה מקרה יחיד
http://hayamin.org/forum/index.php/topic,32212.0.html
וחוץ מזה אם החייל היה רוצה היה יורה בהם וזהו פשוט אח"כ היו עושים לו בעיות

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:03:47 »

גם אני חשבתי ככה פעם כשרק הצטרפתי לתנועה, כנראה בגלל שטיפת המוח שעושים לציבור הישראלי

אחי צא מזה! צה"ל הוא גוף עוין! תתעורר! 

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #43 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:04:09 »
זה לא "מקרה יחיד", ואתה יודע את זה מצוין. זה בדיוק התפקוד של צה"ל ביו"ש. לברוח כמו חתול מילד ערבוש עם אבן ולדרוס יהודים עם סוסים כמו בעמונה

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:17:15 »
חילים שלא מפחדים ובכל זאת תוקפים ערבים ולא מגרשים יהודים גם אם מסתבכים ונכנסים לכלא 
הם פחדנים ?
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #45 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:34:49 »
חילים שלא מפחדים ובכל זאת תוקפים ערבים ולא מגרשים יהודים גם אם מסתבכים ונכנסים לכלא 
הם פחדנים ?

אם הם מצטערים על כך לאחר מכן אז כן.
החייל היחיד ששמעתי עליו שקידש את שם ה' היה עדן נתן זאדה

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:40:15 »
גם אני חשבתי ככה פעם כשרק הצטרפתי לתנועה, כנראה בגלל שטיפת המוח שעושים לציבור הישראלי

אחי צא מזה! צה"ל הוא גוף עוין! תתעורר! 
אני לא אומר שאתם לא צודקים(ברוב הטיעונים).אבל תראו איך אתם מדברים על אחים שלכם,שהרוב המוחלט מתגייס
לצה"ל כי הם מאמינים שהם שומרים על המדינה.חיילים שהשתתפו בפעולות נגד יהודים צריכים להיענש על מה שהם עשו,אבל
תראו איך אתם מדברים על חיילי צה"ל(שלמעשה זה כל העם).אפילו בחמאס לא מדברים ככה.חוץ מזה זה גם מזיק לתנועה

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #47 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:41:34 »
בס"ד
לא נכון המון חיילים מקדשים שם שמיים!
אני לא אומר שאתם לא צודקים(ברוב הטיעונים).אבל תראו איך אתם מדברים על אחים שלכם,שהרוב המוחלט מתגייס
לצה"ל כי הם מאמינים שהם שומרים על המדינה.חיילים שהשתתפו בפעולות נגד יהודים צריכים להיענש על מה שהם עשו,אבל
תראו איך אתם מדברים על חיילי צה"ל(שלמעשה זה כל העם).אפילו בחמאס לא מדברים ככה.חוץ מזה זה גם מזיק לתנועה
בס"ד
מסכים איתך במאה אחוז

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:42:43 »
אני מסכים  , אבל מה לגבי חיילים ביחידות שאין להם פקודות גירוש והם רק תוקפים ערבים ?
או לגבי ג'ובניקים ?
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #49 ב- : ספטמבר 01, 2011, 20:43:51 »
אני מסכים  , אבל מה לגבי חיילים ביחידות שאין להם פקודות גירוש והם רק תוקפים ערבים ?
או לגבי ג'ובניקים ?
בס"ד
אתה מסכים איתה?!
איזה שטויות יש הרבה חיילים שמתו כדי שחיילים אחרים לא יהרגו במלחמת לבנון השניה ובמבצע בעזה