כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 27 במרץ **  (נקרא 5743 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בס"ד
** !לפי בקשת חיים כל גולש יכול לשאול 2 שאלות בלבד! בהודעה אחת! **
חשוב להתחשב בחיים על מנת להקל על הקריאה בעברית שלו,
הודעות שאינן שאלות או פניות לחיים ימחקו אוטומטית.
תודה,
כהנא צדק!

**שוב אני מזכיר לכל גולש מותר לשאול 2 שאלות קצרות בהודעה אחת**
« עריכה אחרונה: מרץ 20, 2007, 19:14:06 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
** שאלו את הימין האמיתי - לתאריך 27 במרץ **
« להגיב #1 ב- : מרץ 20, 2007, 19:20:15 »
בס"ד
שלום חיים!
חיים אני מודה לך על התשובות של שבוע שעבר!
היום רציתי לשאול אותך 2 שאלות:
1)
לפי דעתך איך ממשלה כהניסטית תפעל במצב שבו הממסד הבולשיביקי נמצא היום?...
יש הרבה שאומרים לתקוף ולחסל את כל מדינות ערב, אבל הם שחכו דבר חשוב שיש להם נשק כימי וביולוגי וצבאות גדולים (הכי גדולים במזרח התיכון) וטילים שמאיימים על כל ישראל.
סוריה כבר הציבה בגבול אלפי רקטות וטילים למקרה של מלחמה בגזרה איך אתה חושב שעלינו לפעול?...

2)
חיים לא ניראה לי שאפשר למצוא מישהו יותר טוב ממך לדבר על הנושא של הכלא, בתור אדם שיש בכלא בארה"ב עוד שזה לא הכי קל אנשים אחרי חודש משתגעים  רציתי לשאול אותך איך מחזיקים מעמד כל כך הרבה זמן איזה דברים חיזקו אותך בתור אסיר?...
יש לנו הוים המון יהודים טובים שנכנסו לכלא רק בגלל מעשיהם הטובים למען עם ישראל יגאל עמיר בעיקרון הם יכולים להחזיק בו לנצח הוא נידור למאסר עולם ועוד כ-12 שנים, והוא ריצה כבר מעונשו  בקרוב 12 שנים, לעומת זאת חגי עמיר נידון ל-16 שנות מאסר ורק בגלל "איומים" שאמרו שהוא איים על שרון החמירו את עונשו בעוד שנה ולא רוצים לנקות לו שליש למרות התנהגותו הטובה מאוד אתה לא חושב שזה עוול ועוד יותר עוול שהוא יושב בכלא על דברים שלא עשה בכלל?..

דרך אגב חיים השבוע הרב אורי זוהר דיבר קצת אמת על הישראלים וכמובן שכל יפי הנפש התחילו לקלל ולגדף אותו שזה ממש גועל נפש והם יקבלו את הדין על זה, לפי דעתך לא הגיע הזמן להגיד את האמת בפרצוף? כי רוב הישראלים לא ממש מעניין אותם הדת שלנו וממש לא מכבדים אותנו.
אז יחס גורר יחס לא?...

בעזרת ה' אנחנו מקווים לראות אותך במהרה בארץ ישראל!
עד אז שבוע טוב!,
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: מרץ 24, 2007, 22:03:59 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
« להגיב #2 ב- : מרץ 20, 2007, 22:36:22 »
חיים שלום!
1.אמרת שאתה תומך בדנקן האנטר לנשיאות בארה"ב!האם תוכל לומר מדוע?האם תוכל לספר פרטים על האיש שאפילו בארה"ב לא מוכר ואין לו סיכוי להבחר!
2.אמרת שאם תהיה ראש ממשלה בישראל בס"ד תציית לסנהדרין שתקום בס"ד!כדתי לאומי ולא כחרדי חשיבתך עצמאית כמובן לפי עקרונות ההלכה!באיזה מקרה מתייעצים עם סנהדרין ומתי האדם פועל לפי מה שהוא חושב?כי אם יש סנהדרין אין צורך בבובה שתעשה מה שהרבנים יפסקו!
מה אם הסנהדרין תפסוק שאין לגרש ערבים?!מה אם הסנהדרין תורכב מרבנים חרדים עם השקפת עולם של "שטחים תמורת שלום"אסור להרגיז את הגויים!
שים לב שכיום רוב המנהיגים החרדים ופוסקי ההלכה מחזיקים בדעות של הממסד השמאלני בנוגע לארץ ישראל!והדתיים לאומיים והחרדים המזרחיים מתיישרים לפי פוסקי ההלכה החרדים אשכנזים!

yacov

• אורח
« להגיב #3 ב- : מרץ 21, 2007, 02:49:01 »
בס"ד

שלום חיים,

מה נעשה לקבר של יסר ערפאת, יש"ו? אני חושב שצריך לפוצץ אותו. כשהוא היה בחיים, אני רציתי לשרוף אותו כמו Adolf Eichman, יש"ו.

אתה אמרתה באנגלית שלא מגיע ל-Ronald Reagan התואר יש"ו. מה אתה באמת חושב על זה שאתה רק יכול לאומר בעברית?

יעקב מנשה בן רחמים.

« עריכה אחרונה: מרץ 21, 2007, 02:52:11 על ידי יעקב מנשה בן רחמים »

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : מרץ 21, 2007, 15:15:05 »
שלום חיים

לפעמים אני מרגיש יאוש מסויים שאני רואה דברים כאלה ואחרים מאיפה אתה שואב את הכח והדבקות שלך במטרה ...

אני שועף לאחדות העם ולהכנת קרקע משוטפת בין חילונים ודתיים בעיקר
אבל לפעמים שאני תתגבות בשני הצדדים אני חושב זה בלתי אפשרי כימאט
איך אתה חושב אפשר לרפא את הקרע בעם שלנו?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : מרץ 22, 2007, 19:40:04 »
שלום חיים ,

כשחבר שלי בא אלי ושואל אותי למה אנחנו צריכים להעיף מיפה את כול הערבים מה אני צריך להגיד לו? ליפעמים אני ניתקע בכול מיני מצבים
שאין לי תשובה..

אתה בטוח שמעת על המיקרה שנערים רצחו ילד יהודי בשנת 1999 ורק השנה או שנה שעברה מצאו את הרוצח..וגם עשו על זה סרט בשם Alpha.Dog
מה יש לך להגיד על הסיפור הזה?

ותודה חיים על התשובות ועל כול מה שאתה עושה למען עם ישראל שהקדוש ברוך הוא ישלח לך אישה צדיקה במהרה! ושתזכה לעלות לארצנו הקדושה אמן ואמן!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #6 ב- : מרץ 22, 2007, 22:44:21 »
שלום חיים,
פעם שמעתי אותך אומר על משה דיין "ימח שמו וזכרו" ומכיוון שסמכתי על שיקול דעתך בלי לברר בעצמי את הפרטים ההיסטוריים, הסכמתי אתך.  לאחרונה סיימתי לקרוא את הספר "The Yom Kippur War" (ספר חובה!) שכתב העיתונאי אברהם רבינוביץ' (יהודי חילוני יליד אמריקה, שרת בצבא האמריקאי, כעת חי בישראל), ואני מוכרח לציין שאני לא מסכים אתך.  ברגעים הקשים של מלחמת יום כיפור, דיין בכה והתאבל על חורבן בית המקדש השלישי! (מכיוון שבבורותו, הוא האמין שמדינת ישראל בכללותה היוותה את בית מקדש שלישי...)  אני חושב שזה לא יאה לומר יש"ו על גולדה או על דיין, אלא לקרוא להם "people of little faith", אנשים קטני אמונה, כפי שהרב כהנא זצוק"ל הי"ד עשה.

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : מרץ 23, 2007, 00:19:32 »
חיים שלום רב והשם עימך.
לקראת חג הפסח רציתי לברך אותך בחג שמח וכשר. אנו מקווים שבזכות פעילותך הקדושה למען העם והארץ, תיזכה לעלות לארץ ישראל ואת חג הפסח הבא תחגוג בעזרת השם בירושלים עיר הקודש. אני בטוח שאתה עוד תיזכה ליום הזה. תמשיך להיות חזק ואלוהים יברך אותך.
אנחנו אוהבים אותך ומחכים לך בכליון עיניים כאן בארץ ישראל!!
באהבה ובכבוד רב
אילן.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק DolphinBoy

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא צדק, ועכשיו הכל ברדק!
« להגיב #8 ב- : מרץ 23, 2007, 18:39:11 »
אהלן חיים קודם כל אני שמח שהפורום חזר סוףסוף להיות פתוח בשישישבת כי באמת היה מבעס לא לגלוש אליו  :)
חיים ראיתי את הסרטון שלך על הסיגריות ואני קצת לא מסכים איתך אבל'ה כי נכון שסיגריות זה מנהג מגונה אבל להגיד שהוא מוות בטוח זה סתם חארטה כי בתכל'ס סבא שלי כבר בן 90 ועדין מעשן בלי בעיות לא היה לו אף פעם שום בעיה בריאותית עבד כמו סוס עד גיל 75 וממשיך להנות מהחיים אז נכון שזה הוצאה כספית מעצבנת וכן זה לא בריא אבל בגדול נסחפת קצת אחי והכל כמובן באהבה אתה יודע.

ועכשיו לשאלות שלי השבוע.

1. היתה לי פעם חברה נוצריה שמאוד אהבתי ואפילו חשבתי להתחתן איתה האם היית פעם עם אישה גויה? והאם לדעתך צריך גם לגנות התבוללות של יהודיה עם גוי?
כי אם תחשוב על זה יהודי שמביא ילד עם גויה אז זה רע כי הילד גוי אבל שיהודיה כמו נגיד בר רפאלי תתחתן עם ליאו דקפריו ותביא ממנו ילד זה טוב לא? כי הוא יהיה יהודי
ולמעשה יהודיות שיתחתנו עם גויים יגדילו את המאגר של היהודים כי זה סוג של התבוללות הפוכה אם אני לא טועה.

2. שאלו את אורי זוהר השבוע מה זה ישראלי והוא אמר שזה יהודי טיפש אני מאוד נעלבתי וכעסתי על ההערה המגעילה הזו וכמו שיציפיתי המנהל כהנא צדק שידוע כשונא חילונים בפורום
תמך במה שהוא אמר ולמעשה חיזק את הטענה שאני טיפש כי אני לא דתי וזה למרות שאני מרוב שאני טיפש אני מרוויח מאות אלפי שקלים בשנה יותר ממה שהאורי זוהר "החכם" הזה עשה בכל שנותיו כחילוני. הייתי רוצה לשמוע האם אתה תומך למשל בכהנא צדק שמנהיג שינאת חילונים בפורום כמו למשל לאחל לחילונים כמוני "שבת שחורה" ולהצדיק את האמרה שאני טיפש כי אני חילוני.

בכבוד גדול
דולפי.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #9 ב- : מרץ 24, 2007, 23:39:55 »
שלום רב לחיים הצדיק רציתי להבהיר רק דבר אחד ולשאול רק דבר אחד
פופאי מתחיל לשגע את השכל גם לאיתמר בן גביר ראיתי זאת באתר חזית
והנה שאלתי
לארגון שלכם קוראים jtf jewish task force והרעיון הוא מ jtf
joint task force שזה כוחות מיוחדים בצבא ארה"ב
האם ניסו לתבוע אתכם על לקיחת זכויות?
רק שתדע חיים שהדבר הזה מאד רציני ויכול אפילו להוציא אותנו מחוץ לחוק
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #10 ב- : מרץ 25, 2007, 21:10:23 »
חיים, רציתי להודות לך על הסרטון שהכנת עלי, אני אמנם לא יודע אם אני ראוי לכל התשבחות הללו, אך בכל אופן תודה רבה על הזמן וההשקעה.
רציתי לשאול אותך הפעם שאלה קצת "אחרת",
כידוע יש בישראל גם בעייה חמורה של פשע מאורגן, כתוצאה מפעילותו נפגעים אנשים טובים סתם, בגלל שעבריין X החליט לחסל את עבריין Y.
כידוע מי ש"מטפל" בפשע המאורגן במדינה הוא המשטרע וכולנו יודעים שהמקום היחיד שהיא יודעת להיות יעילה זה נגד אחינו ביהודה ושומרון.
אני הייתי מציע שבמדינה כהניסטית עתידית, במדינה עם שכל, מי שיטפל בפשע המאורגן יהיה השב"כ, והמוסד (לגבי הפעילות של המאפיות הישראליות בחו"ל), בדיוק כמו שהFBI והDEA מטפלים בפשע המאורגן בארה"ב ובהפצת הסמים, ככה יהיה אפשר לטפל באנשים כאלו ביעילות (עריכת חיפוש ללא צו בית משפט, מעצרים מנהליים, משפטי שדה לראשי משפחות פשע, "סיכולים ממוקדים" בפושעים בעייתיים וכו' וכו'), רציתי לשמוע את דעתך בנדון.
בתודה מראש, נץ.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אור-לי

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : מרץ 25, 2007, 22:16:32 »
האם שמואל סקט (מראשי תנועת "זו ארצנו" וכיום "מנהיגות יהודית") היה חבר ב"ליגה להגנה יהודית"?
« עריכה אחרונה: מרץ 25, 2007, 22:18:01 על ידי or_ly »
חוק העונשין, תשל"ז-1977
סימן ב': בגידה
פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה   97.
[ד/7]   (א)   מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו – מיתה או מאסר עולם.       (ב)   מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו

מנותק אלמוג

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • מה קורט קוביין עושה פה?!
« להגיב #12 ב- : מרץ 25, 2007, 22:21:53 »
לק"י..

שלום חיים  :) ..
רציתי לשאול אותך על יגאל עמיר.. למה כולם בטוחים שהוא כלכך צדיק!?
זה שאנחנו חושבים שהמעשה שלו היה נכון.. (לא כולנו חושבים ככה..!! וזה לא קשור לכהניסטיות או לא..) לא אומר שהמעשה שלו היה רצוי לפני הקב"ה.. כי היו כאלו לפניו בתנ"ך שקינאו לה' ורצחו יהודים ואחר כך קיבלו על כך עונשים..
אני לא חושבת שהרצח הזה היה הפתרון.. הרי כולנו יודעים שאי אפשר לרצוח כל מי שיעמוד לנו באמצע הדרך!? ויהיו לנו המון קשיים בדרך למטרה.. והמון אנשים שינסו להפיל אותנו מהסיבה הפשוטה שאנחנו מאיימים על הקיום שלהם.. מה אז..?? נרצח?? זה פתרון שלא יעלה על הדעת בכלל!!
מלחמת אחים!? רצח של יהודים!! לא משנה כלל מה הדעות שלך ומה הדעות שלו!! י=ה=ו=ד=י!! 5 אותיות.. זה מה שימנע ממך לפגוע בו!!
אני ממש ממש מאמינה בדברים האלו שאני כותבת לך.. אני חושבת שהם אחד הבסיסים לקיומו של עמ"י..

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
« להגיב #13 ב- : מרץ 26, 2007, 10:16:49 »
ב"ה
שלום חיים
רציתי לשאול למה אמרתה בתוכנית שלך על הסנהדרין שהמלך(ראש ממשלה) יכול לעשות מה שבא לו בקשר למלחמות ושטחי א"י. לפי ההלכה אם המלך רוצה לצאת למלחמה הוא צריך להיתיעץ אם הסנהדרין.

בבקשה הסבר את דבריך, תודה.
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #14 ב- : מרץ 26, 2007, 10:18:06 »
שלום חיים !
ברצוני לשאול שאלה, תמיד אתה אומר שהאיסלאם מאיים עלינו ועל ארצות המערב, כלומר ארצות נוצריות, עכשיו האם מה שמדינות הנוצריות הללו והנצרות באופן כללי עשו לנו במשך ההיסטוריה, שהוא כרגע הרבה יותר גרוע ממה שהמוסלמים עשו לנו, נסלח? כלומר, האם אתה מוכן להיות עם מדינות שיש על ידיהן דם יהודי ולהיות איתם באותו מחנה ? האם השואה, מסעות הצלב, הגטואים באיטליה, האינקוויזיציה, האפליה, המצנפת הצהובה, עלילות הדם, פוטוקלי זקני ציון, פרעות קישנב ועוד ועוד, כל זה נסלח ונשכח ?