כתב נושא: מדוע הערבים הנאצים שונאים כל כך את ישראל ושואפים להשמידה?  (נקרא 16148 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שלום לכולם

ברצוני להבהיר משהו שחלק מכם בודאי כבר יודעים אך בשביל אלו שעדיין לא יודעים אענה למספר שאלות שנשאלתי פעמים רבות כששוחחתי עם אנשים על מצבה העגום של מדינת ישראל:

- מדוע הערבים שונאים כל כך את המדינה היהודית ורוצים להשמידה?
- מדוע הערבים אינם מסתפקים ב-22 המדינות שלהם (מתוך 65 מדינות מוסלמיות נאציות) ורוצים לקחת גם את המדינה היהודית?
- מדוע גם אחרי שמדינת ישראל בחסות השלטון הבולשביקי-שמאלני-פשיסטי נסוגה מחברון, חבל עזה ועוד ערים ואיזורים ביו"ש לטובת הערבים המוסלמים הנאצים הם ממשיכים לטבוח בנו ולירות "קאסמים" לעבר ערינו ויישובינו?
- מדוע הערבים שמקבלים מישראל חשמל חינם, אוכל חינם, שירותי בריאות חינם, תמיכה כלכלית - דברים שלעולם לא יוכלו לקבל באף מדינה ערבית נאצית, במקום להיות אסירי תודה לנו על תמיכתנו בהם הם עדיין רוצים בהשמדתנו?

התשובה לשאלות הללו פשוטה:
על פי המיין קאמפף האיסלאמי (הקוראן) וחוברת העזר שלו (החדית') יש להשמיד את כל הלא-מוסלמים (את זה כולנו כבר יודעים), אך בנוסף לכך לפי הקוראן הנאצי ל"כופרים" הלא-מוסלמים אין זכות לאף מדינה! כל מדינה שהחיים הפוליטיים והאזרחיים בה אינם מתקיימים על פי ההלכה האיסלאמו-נאצית ושאינה מגדירה עצמה מוסלמית אין לה זכות קיום. ישראל איננה מדינה מוסלמית עדיין, וגם איננה מתכוונת להפוך למוסלמית (אלא אם כן הבוגדים בשלטון יעשו זאת וכפי שזה נראה הם בהחלט מתכוונים לעשות כן), לכן על פי הקוראן יש להשמידה.
והדבר נכון גם לגבי מדינות לא-מוסלמיות אחרות כמו שבדיה, צרפת, דנמרק, רומניה, ארה"ב, קנדה. את כל אלו יש לכבוש ולאסלם או לרצוח את כל תושביהן. אם היינו מוסלמים, אז לא היה לערבושים הנאצים דבר או חצי דבר נגדנו, ולא היה מופיע ה"עם" הוירטואלי הזה שנקרא ה"פלסטינים" (אני קורא להם "פלסטי"-נאצים).

מנותק יהודי

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
"שלטון בולשביקי שמלני-פשיסטי"? ???

לדעתי ל"עם הפלסטיני" ממש לא אכפת מה"מיין כאמפ" המוסלמי! והם כל כך סונאים אותנו בגלל שמר' דוד בן גוריון וגולדה הנכבדת לא
הטיבו לחשוב על עתיד המדינה וכצת שחחו שאנחנו עם ישראל ולא איזה אמריקאים, והשאירו "עם" נחוש בדעתו בעל כבוד עצמי ורצון לחיות כמו בניי אדם, "עם" שבאמת מעמין בכך שזה הביית שלהם ומביא תענות מוצדקות והוגנות,בתוך ארץ ישראל ,שטח ששיח אך ורק ליהודים!!!!!  בגלל זה הם סונאים אותנו בגלל התעות (או משהו אחר שאני לא רוצה אפילו לחשוב עליו) של השלטון השמאלני הדמוקרטי
שחושבים שהם יכולים לקנות את העקרונות וערכים מוסריים של עם כמו עם הערבי בכסף חשמל  ושטח מועט.

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
המוסלמים נולדים לתוך זה.
הדת הוקמה כדת של רוצחים, עוד מוחמד כשהייתה לו חרב ביד והוא היה רוצח

כתוב בקוראן שכל העולם צריך להיות מוסלמי, צריך להפוך את כולם למוסלמים

מכאן הכל שלהם.
הם התחילו בישראל כי ישראל הכי קלה.
אחרכך הם יעבור לעוד מדינות שכנות.
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
המוסלמים נולדים לתוך זה.

מכאן הכל שלהם.

המוסלמים מאמינים שכל העולם שייך לאללה, ולכן יש לאסלם את כל האנושות שחיה על אדמתו של אללה.  המוסלמים לא התחילו מישראל.  הם התחילו מערב הסעודית, והם כבשו חלקים גדולים מהודו, אסיה ואירופה.  המוסלמים (האימפריה התורכית) איימו לכבוש את כל אירופה, אך למזלנו הרב נעצרו בשערי וינה ב-11 בספטמבר, 1683, וצבאם (בראשותו של פשה קרה מוסטפה) שהטיל מצור על העיר נהדף על ידי צבא קואליציה נוצרי שעליו פקד מלך פולין, יאן סובייסקי.

« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2006, 00:31:19 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ארץ ישראל

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
המוסלמים נולדים לתוך זה.

מכאן הכל שלהם.

המוסלמים מאמינים שכל העולם שייך לאללה, ולכן יש לאסלם את כל האנושות שחיה על אדמתו של אללה.  המוסלמים לא התחילו מישראל.  הם התחילו מערב הסעודית, והם כבשו חלקים גדולים מהודו, אסיה ואירופה.  המוסלמים (האימפריה התורכית) איימו לכבוש את כל אירופה, אך למזלנו הרב נעצרו בשערי וינה ב-11 בספטמבר, 1683, וצבאם (בראשותו של פשה קרה מוסטפה) שהטיל מצור על העיר נהדף על ידי צבא קואליציה נוצרי שעליו פקד מלך פולין, יאן סובייסקי.

דיברתי על ימינו שהם מתחילים בישראל ולא למשל קופצים לרוסיה.
או דברים כאלו
ארץ ישראל לעם ישראל.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ציטוט
דיברתי על ימינו שהם מתחילים בישראל ולא למשל קופצים לרוסיה.
או דברים כאלו
אתה טועה.  הם לא "מתחילים" משום מקום, אלא מתקיפים בו-זמנית את כל דאר אל ח'ארב.  הג'יהאד כיום הוא עולמי, בין אם הוא לובש חזות של מלחמה (עירק, אפגניסטן, ישראל), ובין אם זה ג'יהאד דמוגראפי בארצות ה"כופרים" המערביות.  ואני כבר לא מדבר על ג'יהאד ללא הפסקה שמתנהל כבר מאות שנים נגד הודו, ובו נרצחו 60-70 מיליון הינדים.  ישראל והבעיה ה"פלשתינאית" הם בסך הכל נשק, אמצעי להשגת המטרות האיסלמיות.  ואם אתה כבר הזכרת את רוסיה, מיהם לדעתך הצ'צ'נים, אם לא לוחמי ג'יהאד?  להזכירך, רוסיה כעת לא במצב של דיכוי מרד אלא במצב של מלחמה בצ'צ'ניה.  בין המוסלמים יש חיכוכים, זה ברור, אבל כשזה נוגע להריגת ושיעבוד "כופרים", המוסלמים מאוחדים.

« עריכה אחרונה: נובמבר 30, 2006, 18:50:37 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
כל מקום שנכבש בהסטוריה ע"י האיסלם נחשב לדאר אל אסלם (אדמת ווקף-קודש) לכן גם המוסלמים שואפים להחזיר אליהם את אנדלוס (ספרד), עצם העובדה שישראל (שהיא על חמתם ולצערנו, מעוז של המערב בלבנט) ניצבת בודדה במזרח התיכון כמו עצם בגרון (או יותר נכון פגיון בלב האיסלם המפריד יבשתית בין המערב למזרח הערבי איסלמי), ועצם העובדה שקרה תהליך הפוך, מה שפעם היה דאר אל איסלם חזר לדאר אל חרב (בית המלחמה) הוא מבחינת האיסלם חילול הקודש ופגיעה קשה בדברי "נביאם" מוחמד.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הפלסטינים זה קונספירצה פאן ערבית שמטרתה פשוטה מאוד , לתרום להריסת ישראל שמילא הם לא רצו בגלל מה שפותח האשכול ציין.

זה לא נעשה יותר פשוט מזה
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק ליאו

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
תראו את המצב בצרפת , המתרוממים האלה קיבלו את מה שמגיע להם.
עכשיו יש לא מעט "רצועות עזה" קטנות בכל רחבי צרפת
וכל מוסלמי שקונה דירה חדשה דין האזור להפוך למובלעה אחת גדולה בתוך שנה ,
בעוד כמה עשורים צרפת תהיה המדינה הראשונה של "יוארביה".

אם היה לי את הזמן והיכולת הייתי מכין סרט הדגמה על התפשטות האיסלאם והאמצעים שהם נקטו
The Jewish Defense League (JDL) is a terrorist Jewish organization whose purported goal is to protect Jewish people and property from anti-Semitism.

--Wikipedia.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בעניין: מדוע הערבים הנאצים שונאים כל כך את י&
« להגיב #9 ב- : דצמבר 21, 2006, 00:04:48 »

אם היה לי את הזמן והיכולת הייתי מכין סרט הדגמה על התפשטות האיסלאם והאמצעים שהם נקטו

דווקא לי נראה ששוודיה תהיה המדינה הראשונה של יוארביה. שם אחוז המוסלמים לעומת שאר האוכלוסיה הרבה יותר גבוה בהשוואה לצרפת והמצב הביטחוני שם הרבה יותר קשה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 21, 2006, 20:38:38 על ידי DJ Luminus »

Aaron

• אורח
המצב מחייב הקמת אירגוני "טרור" יהודיים, נוצריים, הינדיים ובודהיסטים (כל אלה קורבנות האסלאם) שיבצעו פיגועים בעולם המוסלמי, יר קסאמים וקטיושות על מדינות ערביות, ושכולם יהיו מאוחדים, כלומר, שהנוצרים לא יפגעו ביהודים ולהפך.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

דווקא לי נראה ששוודיה תהיה המדינה הראשונה של יוארביה. שם אחוז המוסלמים לעומת שאר האוכלוסיה הרבה יותר גבוה בהשוואה לצרפת והמצב הביטחוני שם הרבה יותר קשה.
אני ממש מתפלא לשמוע את זה.  נראה לי שצרפת במצב יותר גרוע.  אבל אני מניח שאתה יותר מעודכן---אחרי הכל, יש לך מגע ישיר עם תלמידים שוודיים שיכולים לספר לך מה באמת מתרחש.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 23, 2006, 01:19:24 »

אני ממש מתפלא לשמוע את זה.  נראה לי שצרפת במצב יותר גרוע.  אבל אני מניח שאתה יותר מעודכן---אחרי הכל, יש לך מגע ישיר עם תלמידים שוודיים שיכולים לספר לך מה באמת מתרחש.

יצא לי לבקר בשוודיה בקיץ האחרון לצרכי עבודה. זה ממש פחד אימים להסתובב שם בלילה. נכנסתי לשוודיה עם הדרכון הרומני והצגתי את עצמי כרומני ולא כישראלי כי מי יודע מה היה יכול לקרות. אין כמעט מקום שאין בו ערבושים, במיוחד בלילה. בשטוקהולם המצב גרוע ובמאלמו עוד יותר. 70% מהאוכלוסיה במאלמו הם מוסלמים. אפילו בערים לא מרכזיות יש ערבושים. בנוסף לשבדים אני מכיר גם כמה נורווגים, צרפתים, דנים, הולנדים וכל מני מערב אירופאים אחרים שלומדים בבוקרשט ובאים למסיבות הטראנס שבהן אני מתקלט. לפי מה שהבנתי מאלו שדיברתי איתם על הנושא, המצב בשאר מדינות מערב אירופה לא פחות חמור. נורווגי אחד סיפר לי למשל, שבנורווגיה נשים לא יכולות לרקוד במועדונים מבלי שהן יותקפו על ידי מוסלמים. הערבושים מבקשים מהן את מספרי הטלפון שלהן, וכשהן מסרבות הערבושים מכים אותן. היו גם מקרים שבהם נשים נדקרו על רחבת הריקודים סתם ככה ללא סיבה. באחת מהמסיבות שלי בבוקרסט הייתי עד למקרה שבו סטודנט ערבי "ישראלי" תפס לבחורה רומניה בשדיים. היא נאבקה בו והחברים הערבושים שלו עמדו שם וצחקו. לפי הסקרים, אחוז המוסלמים בשוודיה נע בין 6% ל-8%, אך זה שקר גמור. המוסלמים שם מהווים לפחות 12% או יותר מהאוכלוסיה. צרפת, שבה אחוז המוסלמים הוא 10%, שינתה את חוקי ההגירה שלה ונכון לעכשיו קשה מאוד לקבל אזרחות צרפתית אפילו אם אתה ערבי, אבל שוודיה לא שינתה חוקים אלה כלל והיא ממשיכה לקבל מהגרים ערבים נאצים בזרועות פתוחות. כך שאם נפעיל מעט את הדמיון, נראה ששוודיה תזכה להיות המדינה הראשונה שתניף את דגל יוארביה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 23, 2006, 01:24:47 על ידי DJ Luminus »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

יצא לי לבקר בשוודיה בקיץ האחרון לצרכי עבודה. זה ממש פחד אימים להסתובב שם בלילה. נכנסתי לשוודיה עם הדרכון הרומני והצגתי את עצמי כרומני ולא כישראלי כי מי יודע מה היה יכול לקרות. אין כמעט מקום שאין בו ערבושים, במיוחד בלילה. בשטוקהולם המצב גרוע ובמאלמו עוד יותר. 70% מהאוכלוסיה במאלמו הם מוסלמים. אפילו בערים לא מרכזיות יש ערבושים. בנוסף לשבדים אני מכיר גם כמה נורווגים, צרפתים, דנים, הולנדים וכל מני מערב אירופאים אחרים שלומדים בבוקרשט ובאים למסיבות הטראנס שבהן אני מתקלט. לפי מה שהבנתי מאלו שדיברתי איתם על הנושא, המצב בשאר מדינות מערב אירופה לא פחות חמור. נורווגי אחד סיפר לי למשל, שבנורווגיה נשים לא יכולות לרקוד במועדונים מבלי שהן יותקפו על ידי מוסלמים. הערבושים מבקשים מהן את מספרי הטלפון שלהן, וכשהן מסרבות הערבושים מכים אותן. היו גם מקרים שבהם נשים נדקרו על רחבת הריקודים סתם ככה ללא סיבה. באחת מהמסיבות שלי בבוקרסט הייתי עד למקרה שבו סטודנט ערבי "ישראלי" תפס לבחורה רומניה בשדיים. היא נאבקה בו והחברים הערבושים שלו עמדו שם וצחקו. לפי הסקרים, אחוז המוסלמים בשוודיה נע בין 6% ל-8%, אך זה שקר גמור. המוסלמים שם מהווים לפחות 12% או יותר מהאוכלוסיה. צרפת, שבה אחוז המוסלמים הוא 10%, שינתה את חוקי ההגירה שלה ונכון לעכשיו קשה מאוד לקבל אזרחות צרפתית אפילו אם אתה ערבי, אבל שוודיה לא שינתה חוקים אלה כלל והיא ממשיכה לקבל מהגרים ערבים נאצים בזרועות פתוחות. כך שאם נפעיל מעט את הדמיון, נראה ששוודיה תזכה להיות המדינה הראשונה שתניף את דגל יוארביה.
מה אפשר להגיד...  דפקו את עצמם האירופאים.  תודה על כל העדכונים בנושא הזה.

מה בקשר להגירה מאירופה?  האם אתה מכיר אישית אנשים ששואפים להגר מאירופה לארה"ב או אוסטרליה?  האם אתה יודע מה הסטטיסטיקה של של אירופאים שמנסים למלט את עצמם מהספינה הטובעת ומהאסון הדמוגרפי הממשמש ובא?
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המצב מחייב הקמת אירגוני "טרור" יהודיים, נוצריים, הינדיים ובודהיסטים (כל אלה קורבנות האסלאם) שיבצעו פיגועים בעולם המוסלמי, יר קסאמים וקטיושות על מדינות ערביות, ושכולם יהיו מאוחדים, כלומר, שהנוצרים לא יפגעו ביהודים ולהפך.
אנחנו לא צריכים להיות בכוחות קטנים כמו אירגונים של כמה "משוגעים" יש לנו צבא חזק בו אנו צריכים להילחם באיסלם לא בארגונים קטנים.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : דצמבר 24, 2006, 01:28:28 »

מה אפשר להגיד...  דפקו את עצמם האירופאים.  תודה על כל העדכונים בנושא הזה.

מה בקשר להגירה מאירופה?  האם אתה מכיר אישית אנשים ששואפים להגר מאירופה לארה"ב או אוסטרליה?  האם אתה יודע מה הסטטיסטיקה של של אירופאים שמנסים למלט את עצמם מהספינה הטובעת ומהאסון הדמוגרפי הממשמש ובא?

לא ידוע לי על אירופאים ששואפים להגר לארה"ב ולאוסטרליה, אבל אני בטוח שזה מה שיקרה בסופו של דבר. בעיתון הולנדי אחד הופיע מאמר ובו הכותב קורא לאזרחי אירופה הלבנים לברוח לארה"ב, ניו-זילנד ואוסטרליה בגלל התאסלמותה של אירופה. זה יכול להוות פיתרון מצויין לארה"ב שכבר עכשיו מאבדת את ציוויונה הלבן, אבל זה יקרה אך ורק אם היא לא תותקף בפצצות אטום תוצרת אירן. דבר כזה ירחיק כל מהגר שפוי ממנה. אני דווקא מכיר סטודנטית לכימיה שוודית ילידת העיר מאלמו שעכשיו היא נמצאת בתהליך קבלת אזרחות רומנית. אחותה הגדולה נאנסה לפני מספר שנים על ידי חבורת ערבושים והיא מתכננת להביא גם אותה לרומניה. ברומניה נשים בלונדיניות מתהלכות חופשי ברחובות, כי אין מוסלמים, אבל לפי מה שהבנתי מהסטודנטית הזאת, בשוודיה נשים בלונדיניות לא יוצאות מהבית, ואם כן, הן צובעות את שערן בשחור כדי לא להראות "יותר מדי שוודיות". ארה"ב, אוסטרליה, קנדה, ניו-זילנד, דרום אמריקה ומזרח אירופה בהחלט יכולים להוות יעדים לפליטה מערב אירופאית, אבל רק בתנאי שמנהיגי המדינות הללו לא יבגדו באזרחיהן ויביאו גם לשם מאות אלפי מוסלמים נאצים. בארה"ב, קנדה, אוסטרליה וניו-זילנד הבעיה המוסלמית כבר קיימת, אבל ברב מדינות מזרח אירופה עדיין לא (חוץ ממדינות הבלקן, שלצערי הן יהיו בין הראשונות שייכבשו על ידי המוסלמים הנאצים).
« עריכה אחרונה: דצמבר 24, 2006, 02:29:01 על ידי DJ Luminus »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
ממה שאני מבין, המזרח אירופאים לא סובלים מהמחלה הנפשית שנקראת "פוליטיקל קורקטנס", ולכן הם מסוגלים בכיף להיכנס חזק בערבושים.  הערבושים יודעים את זה, ולכן המעט שגרים שם לא עושים בעיות.  לא מזמן מאות רוסים באיזו עיר אחת עשו פוגרום נגד מוסלמים צ'צ'נים (המשטרה כמובן לא התערבה).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מעניין מה היה קורה אם מוסלמי היה נתפס מנסה לעשות משהו בעייתי במדינה דרומית בארה"ב?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מעניין מה היה קורה אם מוסלמי היה נתפס מנסה לעשות משהו בעייתי במדינה דרומית בארה"ב?

למה? מה מיוחד בדרום ארה"ב? יש שם הרבה פטריוטים?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
החבר'ה הטובים של הקו קלוקס קלאן, מפלגת ניאו-נאציות למיניהם ששונאים כל מה שלא לבן, כל מיני אנשים נחמדים המחזיקים טנדר ושוטגאן במוסך הביתי, כל אלה הם רק חלק מהרשימה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
הערה לעניין!  וזאת הסיבה ששום דבר לא קורה בדרום.  המוסלמים גרים בעיקר בצפון ובחוף המזרחי.  אמנם יש רבים שגרים בפלורידה, שטכנית נמצאת בדרום, אבל האוכלוסיה שם כל-כך "מגוונת" שמדינה זו היא כבר יותר כמו ניו יורק מאשר אלבמה או ג'ורג'יה שכנותיה.  מדי פעם אני קורא כתבות על ראשי חזיר שנזרקים לתוך מסגדים, או מונחים בפתח בתים בשכונות מוסלמיות, וזה קורה בצורה ספונטנית, לאו דוקא באזור מסוים בארה"ב.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק לא ממאין בערבים

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
זה לא מעניין אותי שהם לא רוצים אתנו פה אנכנו יהודים זה המקום שלנו
אני שונא ערבים

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
זה צריך לעניין אותך, אנחנו בני אדם עם מודעות לאומית, לא בני יענה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
צודק זה מאוד אמור לעניין אותנו, זה הבעיה העיקרית שלנו.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
צודק זה מאוד אמור לעניין אותנו, זה הבעיה העיקרית שלנו.

שיילכו לעזאזל הערבושים הנאצים האלה. מי הם שיחליטו שא"י שייכת להם? הם חושבים שכל העולם שייך להם.