כתב נושא: "הנוער הישראלי: נוטים לימין, מעדיפים את ליברמן"  (נקרא 3761 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

הסרת הסגר על עזה? נסיגה ממזרח ירושלים? ויתור על הגולן? סקר מקיף שנערך בקרב תלמידי י"ב מגלה כי הנוער נוטה בבירור ימינה. "העמדות קיצוניות הרבה יותר מאשר של מפלגת ישראל ביתנו"

סקר חדש שמפורסם היום (שני) חושף עמדות פוליטיות מפתיעות של בני הנוער בארץ, ומגלה כי הצעירים העומדים בחלקם לפני גיוס לצה"ל, מקצינים את דעותיהם לכיוון הימין. בסקר שנערך עבור "כנס העיר לחינוך" המתקיים זו השנה השישית בחיפה, נדגמו 1,000 בני נוער העולים לכיתה י"ב או שסיימו כיתה י"ב. מדובר בסקר מתוך פאנל אינטרנטי של i-panels והוא נותח על ידי פרופ' קמיל פוקס, מהמחלקה לסטטיסטיקה וחקר ביצועים באוניברסיטת תל אביב.

http://news.walla.co.il/?w=/9/1855292

ליברדרעק הוא כמובן לא ימין. זה חבל ועצוב מאוד שיהודים נוטים להאמין למזוייפים ולמשת"פים של פלסטין ביתנו. משפט אחד תפס את עיני: "העמדות קיצוניות הרבה יותר מאשר של מפלגת ישראל ביתנו". מה למעשה השמאלנאצים מנסים לרמוז כאן? 

עם ישראל הוא כהניסטי. כן, הרוב נמצאים בהכחשה, "בארון". אבל אם רק נראה להם שזה כן קיים וזה כן אפשרי, אני בטוח שיימצאו המוני תומכים. מה דעתכם?       
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
"הנוער הישראלי: נוטים לימין, מעדיפים את ליברמן"
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 29, 2011, 22:16:13 »
אני דווקא התרשמתי ההפך מהחברים שלי

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 29, 2011, 22:18:23 »
בס"ד

אני דווקא התרשמתי ההפך מהחברים שלי

מהקיבוץ?
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 29, 2011, 22:20:15 »
בס"ד

נו, מה ציפית? שם זה השמאל הכי רדיקלי. זה מיעוט בייחס לאוכלוסייה הכללית בארץ.   

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 29, 2011, 22:27:00 »
בס"ד
חובה עלינו לנצל את ההזדמנות להפיץ את התנועה בכל דרך אפשרית
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 29, 2011, 22:44:22 »
בס"ד

נתונים נוספים:

רוב בני הנוער בישראל ימני

הנטיה הפוליטית של רוב בני הנוער בישראל היא ימנית עד ימנית מאוד. כך עולה מסקר חדש. ליברמן מבחינתם צריך להיות ראש הממשלה.

סקר חדש  מעלה כי רוב בני הנוער בישראל נוטים ימינה ואף ימינה מאוד.

מהסקר עולה כי ראש הממשלה הבא, לפחות מבחינת תלמידי התיכון, הוא אביגדור ליברמן, המוביל ב-17%. אחריו, עם 13%, יאיר לפיד, והרחק משניהם - רק עם 8% - נמצא ראש הממשלה המכהן בנימין נתניהו.
על פי הדיווח בערוץ 10 בקרב בני הנוער, הליכוד היה זוכה ב-26 מנדטים, קדימה ב-23 מנדטים, ישראל ביתנו ב-22 מנדטים, ורק חמישה מנדטים הייתה מקבלת מפלגת העבודה.

75% מבני הנוער מתנגדים להסרת הסגר הימי על רצועת עזה ו-60% סבורים כי מוטב לישראל לוותר על הסכם שלום עם הפלסטינים שיכלול החזרת שכונות ערביות מירושלים.

בסוגייה מרכזית אחרת, 83% מבני הנוער מעדיפים לוותר על הסכם שלום עם סוריה, אם יכלול את החזרת הגולן.

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/225126

אז כמו שאמרתי, הם כהניסטים בהכחשה. אם הם יבינו שזה לא רחוק, לא הזוי, ולא קיצוני, אלא שזוהי האמת הברורה והיחידה, הרוב בשמחה יהפכו לכהניסטים גלויים. חייבים להפיץ את המסר, רק כ"ך אפשר להציל את עם ישראל מהשמדה עצמית, מהתאבדות לאומית ר"ל.                 

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 29, 2011, 23:08:44 »
העובדה שליברמן, איש השמאל הקיצוני, מקבל תמיכה כה גבוהה ואילו שמו של מו"ר הרב כהנא זצוק"ל כמעט ולא קיים בסקר הזה,
למרות שהשקפותיו בכל התחומים מקובלות על הנוער הרבה יותר מאלו של ליברמן, אינה אלא תעודת עניות וכתב אישום לכהניסטים של היום
(ואני מדבר גם על עצמי) שלא הצליחו להגיע לנוער הזה ולא הצליחו לשדר את התדמית החזקה שמשדר ליברמן.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 29, 2011, 23:16:35 »
העובדה שליברמן, איש השמאל הקיצוני, מקבל תמיכה כה גבוהה ואילו שמו של מו"ר הרב כהנא זצוק"ל כמעט ולא קיים בסקר הזה,
למרות שהשקפותיו בכל התחומים מקובלות על הנוער הרבה יותר מאלו של ליברמן, אינה אלא תעודת עניות וכתב אישום לכהניסטים של היום
(ואני מדבר גם על עצמי) שלא הצליחו להגיע לנוער הזה ולא הצליחו לשדר את התדמית החזקה שמשדר ליברמן.

O0

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 29, 2011, 23:28:01 »
בס"ד
כי בתשקורת מציגים(כשמציגים) את הימין בקיצוני בצורה גזענית
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 29, 2011, 23:35:18 »
בס"ד

נו, מה ציפית? שם זה השמאל הכי רדיקלי. זה מיעוט בייחס לאוכלוסייה הכללית בארץ.   

הקיבוצים זה אחוז גדול מהאוכלוסיה בארץ

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 29, 2011, 23:37:38 »
בס"ד

הקיבוצים זה אחוז גדול מהאוכלוסיה בארץ

פחות מ-2% מהאוכלוסייה זה לא "אחוז גדול", וגם זה הולך ומדלדל בקצב מסחרר. קומוניזם FAILS.             

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 30, 2011, 04:58:07 »
בס"ד
עם ישראל הוא כהניסטי. כן, הרוב נמצאים בהכחשה, "בארון". אבל אם רק נראה להם שזה כן קיים וזה כן אפשרי, אני בטוח שיימצאו המוני תומכים. מה דעתכם?       

אייי כמה אתה צודק! הנוער היום בארץ ראה וסבל מספיק! נגמרו הימים של הנוער היפי נפש! היום הנוער ימני אמיתי רק צריך לכוון אותו בדרך הנכונה כי עדיין יש לשמאל הנאצי השפעה!
אפילו בבתי ספר תל אביבים שמאלנצים יש תלמידים אמיתיים!! מדהים מה שנהיה פה בשנים האחרונות

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 30, 2011, 05:00:01 »

אנחנו צריכים לשדר לנוער דבר אחד - האגרוף של כהנא.
הרעיון שלו זה הדבר שכל כך משך אותי לתנועה, אגרוף שמסמל גבורה יהודית, נקמה, ושדם יהודי יותר לא הפקר!
זה מה שהנוער מחפש רק צריך לתת לו

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 30, 2011, 08:05:57 »
אייי כמה אתה צודק! הנוער היום בארץ ראה וסבל מספיק! נגמרו הימים של הנוער היפי נפש! היום הנוער ימני אמיתי רק צריך לכוון אותו בדרך הנכונה כי עדיין יש לשמאל הנאצי השפעה!
אפילו בבתי ספר תל אביבים שמאלנצים יש תלמידים אמיתיים!! מדהים מה שנהיה פה בשנים האחרונות

אנחנו הנוער של היום הוא הילדים שהיו בזמן האינתיפאדה השנייה
ראינו הרבה זוועות שהערבים יש״ו עשו ליהודים בתור ילדים

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 30, 2011, 09:51:47 »
אנחנו הנוער של היום הוא הילדים שהיו בזמן האינתיפאדה השנייה
ראינו הרבה זוועות שהערבים יש״ו עשו ליהודים בתור ילדים

צודק, אני זוכר את עצמי ילד הולך עם האחים לבית ספר ומפחד לעלות לאוטובוס וכל הזמן האמא אומרת להתקשר כל 5 דקות ולא "לעבור דרך הקניון" ..

עד כאן, נמאס.