כתב נושא: פיגועי ירי ליד אילת  (נקרא 8173 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:40:36 »
בס"ד

מגינים עליי? לא ולא, הם מגינים על עצמם, אותי הם מגרשים ושוחטים. צאו מהחלום של "צה"ל הוא הכל והכל הוא צה"ל". אנחנו בידיים של הקב"ה, והוא יתברך את הטוב בעיניו יעשה. אם אני מרגיז, מעצבן, ומכעיס אתכם בדברים האלה - זה מראה שאתם מתעוררים ומתפקחים למציאות המרה והעגומה. אין לנו על מי להישען, אלא על אבינו שבשמיים. אם לא תלמדו את זה בטוב, תלמדו את זה ברע.                   
פעם גירשו או שחטו אותך?אנחנו לא סתם קוראים אחרי קריאה בתורה ברכה לחיילי צה"ל.אנחנו מבקשים מהקב"ה
שיעזור להם,כי הם מגינים עלינו.בקיצור,מזל שאנשים מסוגך תמיד ישארו מיעוט קטן מאוד

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:49:24 »
יופי עכשיו גם סוריה התחילו
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=2986

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:51:36 »
זה לא הופיע באף אתר חדשות

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:52:38 »
תכף יופיע

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:53:10 »
בס"ד

פעם גירשו או שחטו אותך?אנחנו לא סתם קוראים אחרי קריאה בתורה ברכה לחיילי צה"ל.אנחנו מבקשים מהקב"ה
שיעזור להם,כי הם מגינים עלינו.בקיצור,מזל שאנשים מסוגך תמיד ישארו מיעוט קטן מאוד

האם צה"ל לא עשה זאת? הכחשה היא מסוכנת, כמו גם תמימות. אתה יודע מה ההבדל בין כבש לחמור? הכבש מקבל את גורלו. החמור מתעלם ממנו.

תהלים פג:

http://kodesh.snunit.k12.il/i/tr/t2683.htm
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:56:56 »
בס"ד

האם צה"ל לא עשה זאת? הכחשה היא מסוכנת, כמו גם תמימות. אתה יודע מה ההבדל בין כבש לחמור? הכבש מקבל את גורלו. החמור מתעלם ממנו.

תהלים פג:

http://kodesh.snunit.k12.il/i/tr/t2683.htm
גירש כן.מבחינתי החיילים האלה בוגדים לכל דבר וצריך לשפוט אותם.אבל לא כולם ככה,תבין צה"ל מגן עלינו.
אם לא צה"ל אז הם היו ממשיכים להרוג,ואל תגיד שהקב"ה היה עושה לנו ניסים כי לא מגיעה לנו ממנו כלום
אנחנו צריכים להגיד תודה על זה שהוא עוזר לצה"ל למרות שאנחנו הדור הכי חוטא שיש

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 18, 2011, 14:59:53 »
בס"ד
הקב"ה מגן עלינו
אבל חיילי צה"ל עושים השתדלות מאלו שכן מגינים ולא מגרשים יהודים
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 18, 2011, 15:25:58 »
מגן דוד אדום: קיים מחסור במנות דם. הציבור מתבקש לתרום!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 18, 2011, 15:39:53 »
אני מקווה שניתן קצת לחרוג מהכללים במקרה כזה:

כוס אמא של כל הערבים הבני זונות האלה!!!!!!!!! :rapidfire:

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 18, 2011, 15:45:30 »
בס"ד

לא האמנתם לי כשכתבתי שצה"ל ידע על המתקפות מראש, חשבתם שזו פאראנויה. אופסססס, איזה קטע:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4110645,00.html

"דקות לפני: ירדן התריעה על חוליה"
"למערכת הביטחון היו התרעות חמות על מתקפת טרור אפשרית. ירדן העבירה כנראה אזהרה על חוליה זמן קצר לפני"
...

היו בטוחים שצה"ל ידע על ההתקפות לא כמה דקות מראש, אלא לפחות כמה ימים מראש, לפחות.

העיקר "הם מגינים עלינו". בולשיט. על עצמם הם מגינים, אך ורק על עצמם.   
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק jewlover and arabhater

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 18, 2011, 16:23:44 »
בס"ד

לא האמנתם לי כשכתבתי שצה"ל ידע על המתקפות מראש, חשבתם שזו פאראנויה. אופסססס, איזה קטע:

"למערכת הביטחון היו התרעות חמות על מתקפת טרור אפשרית. ירדן העבירה כנראה אזהרה על חוליה זמן קצר לפני"
...

היו בטוחים שצה"ל ידע על ההתקפות לא כמה דקות מראש, אלא לפחות כמה ימים מראש, לפחות.

בס"ד
מעניין מאיפה היה לירדן כזה מידע
היום כולם יודעים שהרב כהנא צדק!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 18, 2011, 16:24:13 »
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!
נקמה בערבים עכשיו!

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 18, 2011, 16:26:53 »
צריך לעשות גם להם פיגוע.מעניין מה היה קורה אם אוטובוס "פלסטיני" היה מותקף.דם יהודים
מותר.

מנותק adirco

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 18, 2011, 16:40:49 »
השם יקום דמם

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 18, 2011, 19:19:49 »
בס"ד

...

אתה חתיכת כפוי טובה. ילדים בני 18 נטחנים בשטחים ישנים על פאקינג אדמה רואים בית פעם ב2-3 שבועות ואתה? "נאצים נאצים!!" האם צה"ל מושלם? לא. האם כל חייל בצה"ל מושלם? ממש לא. לי אישית יצא לריב עם לא מעט חבר'ה ששירתו בקרבי,
הם לא אלוהים. אבל, וזה אבל חשוב, לתת להם את הכבוד שלהם אחרי כל החרא שהם אכלו, לא בשביל הכיף שלהם, בשביל המדינה והעם, את זה אתה כן צריך לתת. כמה אנשים משרתים בסדיר/עושים מילואים? רוב העם. כמה גירשו יהודים? מעטים. כמה מהם חיסלו אויבים? הרבה יותר. עכשיו תגיד לי, "לא כל הנאצים השתתפו בחיסול יהודים בפועל, זה משנה?" לא. אבל זה לא נאצים, זה יהודים. תפנים! כשמדובר ביהודים אתה לא מתייחס אליהם כאל אויבים, אתה עושה את ההפרדה הפשוטה, מי שביצע את הגירוש, אתה יכול לטעון שהוא בוגד, אני אישית לא מסכים עם זה אבל בהחלט יש לך בסיס לטיעון הזה וזה יכול להיות דיון מעניין בזכות עצמו, אבל כל אחד שלובש מדים הוא בוגד? ממש לא.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 18, 2011, 19:42:08 על ידי m4a1 »

מנותק Amit.D

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 18, 2011, 19:27:58 »
אתה חתיכת כפוי טובה. ילדים בני 18 נטחנים בשטחים ישנים על פאקינג אדמה רואים בית פעם ב2-3 שבועות ואתה? "נאצים נאצים!!" האם צה"ל מושלם? לא. האם כל חייל בצה"ל מושלם? ממש לא. לי אישית יצא לריב עם לא מעט חבר'ה ששירתו בקרבי,
הם לא אלוהים. אבל, וזה אבל חשוב, לתת להם את הכבוד שלהם אחרי כל החרא שהם אכלו, לא בשביל הכיף שלהם, בשביל המדינה והעם, את זה אתה כן צריך לתת. כמה אנשים משרתים בסדיר/עושים מילואים? רוב העם. כמה גירשו יהודים? מעטים. כמה מהם חיסלו אויבים? הרבה יותר. עכשיו תגיד לי, "לא כל הנאצים השתתפו בחיסול יהודים בפועל, זה משנה?" לא. אבל זה לא נאצים, זה יהודים. תפנים! כשמדובר ביהודים אתה לא מתייחס אליהם כאל אויבים, אתה עושה את ההפרדה הפשוטה, מי שביצע את הגירוש, אתה יכול לטעון שהוא בוגד, אני איישת לא מסכים עם זה אבל בהחלט יש לך בסיס לטיעון הזה וזה יכול להיות דיון מעניין בזכות עצמו, אבל כל אחד שלובש מדים הוא בוגד? ממש לא.
עזוב..תוותר...
אנשים פה לא יודעים לא מה החיילים עוברים וגם לא יודעים בכלל מה זה צבא, מה זה מדינה, מה המבנה האירגוני ואיך הדברים עובדים...

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 18, 2011, 20:36:51 »
הם לא אלוהים. אבל, וזה אבל חשוב, לתת להם את הכבוד שלהם אחרי כל החרא שהם אכלו, לא בשביל הכיף שלהם, בשביל המדינה והעם, את זה אתה כן צריך לתת. כמה אנשים משרתים בסדיר/עושים מילואים? רוב העם. כמה גירשו יהודים? מעטים. כמה מהם חיסלו אויבים? הרבה יותר. עכשיו תגיד לי, "לא כל הנאצים השתתפו בחיסול יהודים בפועל, זה משנה?" לא. אבל זה לא נאצים, זה יהודים. תפנים! כשמדובר ביהודים אתה לא מתייחס אליהם כאל אויבים, אתה עושה את ההפרדה הפשוטה, מי שביצע את הגירוש, אתה יכול לטעון שהוא בוגד, אני אישית לא מסכים עם זה אבל בהחלט יש לך בסיס לטיעון הזה וזה יכול להיות דיון מעניין בזכות עצמו, אבל כל אחד שלובש מדים הוא בוגד? ממש לא.
חבל על המאמץ.אבל הוא תמיד יהיה מיעוט אז לא צריך להתרגש.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 19, 2011, 15:29:49 »
מי הביא את הערבים לעזה (2005) וסיני (1980)? צה"ל

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 19, 2011, 15:34:06 »
חבל על המאמץ.אבל הוא תמיד יהיה מיעוט אז לא צריך להתרגש.

בהתחלה, גם המכבים היו מיעוט שבמיעוט. קומץ קטן (קיצוני, הזוי, חולה נפש לפי הסטנדרטים המטורפים של הציונים) מול רוב מתיוון. מי ניצח ומי הובס ונודע לדראון עולם בהיסטוריה היהודית?

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 19, 2011, 16:50:21 »
מי הביא את הערבים לעזה (2005) וסיני (1980)? צה"ל

מי נתן את ההוראה? הממשלה. מי בחר אותה? העם.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 19, 2011, 17:02:51 »
מי נתן את ההוראה? הממשלה. מי בחר אותה? העם.
נו בגלל זה צריך לבצע את הפקודות ולבגוד בעם ? , זה לא משנה איזה מפלגה תיבחר תמיד השמאל הקיצוני ישתלט.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 19, 2011, 17:08:04 »
נו בגלל זה צריך לבצע את הפקודות ולבגוד בעם ? , זה לא משנה איזה מפלגה תיבחר תמיד השמאל הקיצוני ישתלט.

מה זה לבגוד בעם? אם העם בחר את הממשלה, והממשלה עשתה בעזרת הצבא, אז זו לא בגידה בעם. אפשר לטעון ש2005 זו סוג של בגידה מכיוון שהממשלה לא נבחרה כדי לבצע גירוש, אבל עובדה ששאר המפלגות לא הפילו אותה כך שיש כאן סוג של הסכמה.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 19, 2011, 17:12:15 »
מה זה לבגוד בעם? אם העם בחר את הממשלה, והממשלה עשתה בעזרת הצבא, אז זו לא בגידה בעם. אפשר לטעון ש2005 זו סוג של בגידה מכיוון שהממשלה לא נבחרה כדי לבצע גירוש, אבל עובדה ששאר המפלגות לא הפילו אותה כך שיש כאן סוג של הסכמה.
שוב פעם זה לא משנה איזה מפלגה תיבחר תמיד השמאל הקיצוני ישתלט. כל חיל שפוי מבלי שסובל מבעיות נפיות
קשות מבין שזו בגידה להביא שטחים לאויב ולגרש יהודים -אלו הרי פקודות שמלאנאציות.
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 19, 2011, 17:27:18 »
שוב פעם זה לא משנה איזה מפלגה תיבחר תמיד השמאל הקיצוני ישתלט. כל חיל שפוי מבלי שסובל מבעיות נפיות
קשות מבין שזו בגידה להביא שטחים לאויב ולגרש יהודים -אלו הרי פקודות שמלאנאציות.

חיילים הם חלק מהעם הם לא חברת כוח אדם חיצונית שעושה את רצון העם. הם הגוף המבצע והם חלק מהעם. העם בחר. הממשלה החליטה. החיילים ביצעו. פה זה נגמר. שמאלנצי? אולי. אז העם שמאלנצי.

מנותק הבוס הגדול

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
פיגועי ירי ליד אילת
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 20, 2011, 02:54:03 »

הבעיה שאתה עושה הפרדה בין הרשות המבצעת(צהל) לרשות המחוקקת(הכנסת) למרות שבמציאות הם גוף אחד שזה שגוי מבחינתי.

נכון שזה שגוי לקרוא לחיילים נאצים כי רוב החיילים שם הם יהודים שאוהבים את ישראל,אבל אתה צריך להבין שאף אחד לא אומר שלא

צריך גוף צבאי שיגן על המדינה,אלה ההפך הוא הנכון הפורום הזה רק מוכיח כל פעם מחדש שכן...צריך גוף צבאי.

אבל הגוף הצבאי צריך להיות מנותק מפוליטיקה ומחובר לדת כך שמטרתו היחידה ועיקרית תהיה באמת הגנת המדינה בלבד.

כבר כתבתי בעבר צהל הוא זרוע של הממסד והוא כפוף לחוקים ולרצונות שלו,ואין לו אפשרות לפעול כפי שצבא שמטרתו להגן על התושבים

של המדינה,כי כל היום מתעסקים בצהל מה מותר מה אסור מה יקרה לי אם  או אם...

ולכן האפשרות היחידה היא להקים גוף צבאי שיהיה מקובל על רוב העם,רוב העם ישתמט מצהל ויגיד רק לגוף הזה אני מוכן להתגייס

בסופו של דבר הממסד יכנע כי לא תיהיה לא ברירה,אבל הבעיה העיקרית שמונעת דבר כזה היום זה שיטת ההפחדה של הממסד כנגד הנער

הצעיר שהולך להתגייס רוב הנערים מפחדים להשתמט מבחינה אידאולוגית וזאת בעיה רצינית בימנו.

הסיבה שהצעירים השמאלנים הם היחידים שלא מפחדים להשתמט מבחינה אידאולוגית זה בגלל שהם משתייכים לאליטה השולטת ויודעים שלא יעשו להם כלום חוץ מכמה ימים בכלא צבאי שזה ממש בדיחה כעונש
אני לא אלוהים אני חלק ממנו