כתב נושא: הערבי הנאצי ה"מתון" אנואר אלסאדאת מופיע בכנסת מדינת ישמעאל עם עניבת צלב קרס  (נקרא 10407 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« עריכה אחרונה: אוגוסט 11, 2011, 10:13:50 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

כן. בגין היה נאצי אדיב, הוא הזמין מופע שעשועים לאושוויץ. אכן סיפק את הסחורה.   

כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

כן. בגין היה נאצי אדיב, הוא הזמין מופע שעשועים לאושוויץ. אכן סיפק את הסחורה.   

אתה רוצה להגיד לי שאף אחד לא שם לב לצלב קרס על העניבה שלו כשהוא נכנס? לא היו תגובות על זה בעיתונים בארץ ובחו"ל?

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

העניבה גרמה להם לחוש גאווה נוכח הסכם השואה עם מצרים. אם ההגיון המעוות הוא שיש להפוך אוייבים לחברים, אז ככל שהאוייבים הם נאציים יותר, כך החברות עמם היא הצלחה אדירה יותר. Common(ist) Sense.     
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
זה לא נראה כמו צלב קרס אמיתי , צלב קרס זה SS  וה-S בעניבה היא הפוכה כלו' לצד שמאל
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
לא מאמין שאפילו בפורום שלנו מכחישים שזה צלב קרס. עכשיו גם העיניים משקרות? או שקשה לראות את אליל הימין המזויף, מנחם בגין, מפלרטט עם נאצי מוצהר שרצח אלפי יהודים?

זה לא נראה כמו צלב קרס אמיתי , צלב קרס זה SS  וה-S בעניבה היא הפוכה כלו' לצד שמאל

אז מה זה? חיקוי יותר מדי מוצלח של צלב קרס?

מנותק לוחם סיירת

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
הערבי הנאצי ה"מתון" אנואר אלסאדאת מופיע בכ
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 11, 2011, 15:57:44 »
לא מאמין שאפילו בפורום שלנו מכחישים שזה צלב קרס. עכשיו גם העיניים משקרות? או שקשה לראות את אליל הימין המזויף, מנחם בגין, מפלרטט עם נאצי מוצהר שרצח אלפי יהודים?

אז מה זה? חיקוי יותר מדי מוצלח של צלב קרס?
לא אני לא מכחיש שזה צלס קרס או שהוא נאצי  , צלב קרס קרס  ה -S שלו לצד ימין ולא לצד שמאל.
ז ה נראה טיפשי 
ולא הגנתי על בגין ח"ו על זה שנתן את חצי האי סיני למצרים אני רואה אותו כבוגד וימין מזויף
{א} שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: {ב} עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ: {ג} אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ: {ד} הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל: {ה} יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ: {ו} יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה: {ז} יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: {ח} יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:

פרק תהילים זה יהיה לרפואת יניב בן ענת הי"ו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

זה לא יאמן שכשיהודים רואים במו עיניהם צלב קרס, היהודים אומרים "זה לא יכול להיות". איזה עם מסכן. עם מטורף שלא מוכן להתמודד מול המציאות. ממש עצוב. סאדאת הנאצי יש''ו ידע שהיהודונים יגיבו ככה. הוא ידע עם מי יש לו עסק ובגלל זה הוא היה הערבי המסוכן ביותר בתולדות עם ישראל. בסוף הקב''ה ברחמנותו חיסל את סאדאת כדי להציל את היהודים המפגרים.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
זה צלב קרס בהתגלמותו, אין וויכוח על זה.

חבל לי על בגין.. הבנאדם היה ראש אצ"ל והלח"י .. לחם ללא פשרות, לא נכנע לשרצים של בן גוריון.. הקים מדינה ובסוף נדפק.. הפך לבוגד כמו כל השאר..

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק MaorJudah

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
נו ומה זה חידש לנו?

לא צריך לבוש נאצי כדי לדעת שסדאת הוא נאצי

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
בס''ד

זה לא יאמן שכשיהודים רואים במו עיניהם צלב קרס, היהודים אומרים "זה לא יכול להיות". איזה עם מסכן. עם מטורף שלא מוכן להתמודד מול המציאות. ממש עצוב. סאדאת הנאצי יש''ו ידע שהיהודונים יגיבו ככה. הוא ידע עם מי יש לו עסק ובגלל זה הוא היה הערבי המסוכן ביותר בתולדות עם ישראל. בסוף הקב''ה ברחמנותו חיסל את סאדאת כדי להציל את היהודים המפגרים.

התדהמה זה לא בגישה של "אני לא מאמין שאדם נאור כמו סאדאת יעשה דבר כזה" אלא בגישה של "אני לא מאמין שנתנו לאדם עם צלב קרס להכנס לכנסת" ואני עדיין לא בטוח שהתמונה הזו אמיתית.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
התדהמה זה לא בגישה של "אני לא מאמין שאדם נאור כמו סאדאת יעשה דבר כזה" אלא בגישה של "אני לא מאמין שנתנו לאדם עם צלב קרס להכנס לכנסת" ואני עדיין לא בטוח שהתמונה הזו אמיתית.

בדיוק..

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
זה צלב קרס בהתגלמותו, אין וויכוח על זה.

חבל לי על בגין.. הבנאדם היה ראש אצ"ל והלח"י .. לחם ללא פשרות, לא נכנע לשרצים של בן גוריון.. הקים מדינה ובסוף נדפק.. הפך לבוגד כמו כל השאר..
בגין דווקא כן נכנע לשרצים של בן גוריון כאשר הוא הסכים לפרק את האצ"ל ולשלבו בתוך צה"ל (אולי הסיבה העיקרית למה צה"ל של היום הוא צבא אנטי יהודי), וגם נמנע ממלחמת אחים נגד החונטה של בן גוריון (אולי אם היה נלחם בשרצים של בן גוריון, מדינת ישראל לא הייתה נשלטת ע"י חונטה של מתבוללים אנטי יהודים).

הכל בשביל ה"שלום" (אם מקריבים יהודים כ"קורבנות שלום" אז מה זה עניין פעוט כמו עניבה עם ציור של צלב קרס עליה?).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
rafoe,

איך שאני רואה את זה התמונה מזויפת, היא חייבת להיות. אין מצב בעולם שהיא אמיתית, אין סיכוי שהעם היה עובר על זה בשתיקה, אף עיתון לא דיווח על זה?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *

פחחח... לכנסת יש בעיות עם צלב קרס

מנותק Rafoe

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • "וְהִתְנַחַלְתֶּם אֶת-הָאָרֶץ" (במדבר, לג, נד')
rafoe,

איך שאני רואה את זה התמונה מזויפת, היא חייבת להיות. אין מצב בעולם שהיא אמיתית, אין סיכוי שהעם היה עובר על זה בשתיקה, אף עיתון לא דיווח על זה?
כמו שכבר הזכרתי - היו כנראה מעוררים זעקה, אך משום שה"שלום" עמד על כף המאזניים אז כנראה שהקריבו (כמו שהקריבו יותר מ-1000 יהודים מאז אוסלו) את כבוד העם על מזבח ה"שלום".

ואני באמת לא מבין מדוע אתה מסרב להאמין - נכון, זה מזעזע (זה מוכיח שיש לך כבוד עצמי מסויים), אך עדיין מדובר ב"שלום" (הדת הרשמית של מדינת ישראל).
http://www.youtube.com/user/rafoe10
https://twitter.com/RafoeJTF
    http://gplus.to/rafoe
https://www.facebook.com/RafoeJTF
جيش يوشع سيعود  (ג'ייש יהושע סעופא יעוד) - צבא יהושע עוד ישוב!

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
כמו שכבר הזכרתי - היו כנראה מעוררים זעקה, אך משום שה"שלום" עמד על כף המאזניים אז כנראה שהקריבו (כמו שהקריבו יותר מ-1000 יהודים מאז אוסלו) את כבוד העם על מזבח ה"שלום".

ואני באמת לא מבין מדוע אתה מסרב להאמין - נכון, זה מזעזע (זה מוכיח שיש לך כבוד עצמי מסויים), אך עדיין מדובר ב"שלום" (הדת הרשמית של מדינת ישראל).

"היו כנראה מעוררים זעקה" כלומר התמונה מזויפת?
אם התמונה אכן אמיתית אין לך מה להאשים את המדינה שדתה היא שלום,מדינה זה כלי לא יותר מזה.  אלא את העם שלא עשה דבר.

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
rafoe,

הבה נראה על איזו מדינה אנחנו מדברים: במדינה שהחוזה המהולל שלה נהג לכתוב כתבי פלסתר אנטישמיים לא פחות מהיטלר במיין קאמפף,
במדינה בה גזזו ליהודים ניצולי שואה פאות והכריחו אותם לאכול חזיר, במדינה שסייעה דה-פקטו להיטלר לבצע את הפתרון הסופי ביהודי
הונגריה, במדינה בה שנאת היהודים והיהדות נמצאת באופנה בחורף ובקיץ, במדינה היחידה בעולם שצבאה הסדיר מתעסק בגירוש יהודים
על רקע דת וגזע, ותושביה בחרו בשמחה במפלגה שביצעה את הגירוש בבחירות שנערכו חצי שנה מאוחר יותר.

מדוע שצלב קרס יהיה שנוי במחלוקת במדינה שכזו? מה שבאמת מפליא זה שצלב הקרס אינו הסמל הלאומי של ישראל.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
הבה נראה על איזו מדינה אנחנו מדברים: במדינה שהחוזה המהולל שלה נהג לכתוב כתבי פלסתר אנטישמיים לא פחות מהיטלר במיין קאמפף,
במדינה בה גזזו ליהודים ניצולי שואה פאות והכריחו אותם לאכול חזיר, במדינה שסייעה דה-פקטו להיטלר לבצע את הפתרון הסופי ביהודי
הונגריה, במדינה בה שנאת היהודים והיהדות נמצאת באופנה בחורף ובקיץ, במדינה היחידה בעולם שצבאה הסדיר מתעסק בגירוש יהודים
על רקע דת וגזע, ותושביה בחרו בשמחה במפלגה שביצעה את הגירוש בבחירות שנערכו חצי שנה מאוחר יותר.

מדוע שצלב קרס יהיה שנוי במחלוקת במדינה שכזו? מה שבאמת מפליא זה שצלב הקרס אינו הסמל הלאומי של ישראל.

שהמבצע המוצלח הראשון של צבאה היודונאצי היה הפגזת יהודים שאיבדו את כל משפחותיהם בשואה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בגין דווקא כן נכנע לשרצים של בן גוריון כאשר הוא הסכים לפרק את האצ"ל ולשלבו בתוך צה"ל (אולי הסיבה העיקרית למה צה"ל של היום הוא צבא אנטי יהודי), וגם נמנע ממלחמת אחים נגד החונטה של בן גוריון (אולי אם היה נלחם בשרצים של בן גוריון, מדינת ישראל לא הייתה נשלטת ע"י חונטה של מתבוללים אנטי יהודים).
הכל בשביל ה"שלום" (אם מקריבים יהודים כ"קורבנות שלום" אז מה זה עניין פעוט כמו עניבה עם ציור של צלב קרס עליה?).

אני חושב שלפרק את האצ"ל זה היה הדרך היחידה לצערי.. מצד אחד היה עדיף לכולם צבא אחד סדיר מצד שני בגין העדיף למות באלטלנה ולא להשיב אש, אז קשה לי להאמין שהוא היה רוצה להגרר למלחמת אחים במיוחד במצב של אז שכל דקה יכלה לפרוץ מלחמת קיום נוספת על ישראל. הוא עשה לא מעט טעויות זה בטוח, אם האצ"ל לא היה מפורק, והוא היה מחסל את השרצים של בן גוריון היום היינו חיים אחרת לגמרי..

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!