כתב נושא: תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצים.. - מוקדש לרון בן מיכאל ואלכס  (נקרא 6651 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
נו אז אני אתגייס,  ואסרב לפקודות איזה חטא עשיתי פה? לדעתי אני דווקא אהיה גאה בעצמי שהתגייסתי ולא ביצעתי
פקודות שכביכול מרדתי בצבא הזה.

בס"ד

להתגייס לצבא שאינך מסכים עם פשעיו הנאציים, רק כדי "למרוד" בו. ממש הגיוני! כבר הסבירו לך, ברגע שהמדים האנטישמיים עולים עליך - אתה לוקח חלק בזה, ואתה נמנה עם הצבא הנאצי - גם אם אתה בעצמך לא מבצע את הגירוש הרצחני. כמו חייל בצבא של גרמניה הנאצית, שבעצמו לא רוצח יהודים (הוא עדיין נאצי בן מוות).      
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"
תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצ
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 07, 2011, 00:52:50 »
כבר אמרתי אבל אני אחזור על זה שוב:
מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה. אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו.

ודרך אגב, יש מקרה מסויים שאני מכירה אישית של מישהו שכן התגייס לצבא וקרתה לו תאונה ממש קשה(בבסיס), והזיכרון שלו לטווח קצר נפגע, והוא סובל הרבה מכאבי ראש, והחושים שלו השתנו לגמרי. הצבא לא רק שלא טיפל בו, הצבא גם רוצה לפטר אותו(הוא איש קבע).
אתה חושב שלמרות שהוא עשה צבא יקבלו אותו לעבודות? ממש לא.

למה לא ?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 07, 2011, 01:06:47 »
כבר אמרתי אבל אני אחזור על זה שוב:
מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה. אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו.

ודרך אגב, יש מקרה מסויים שאני מכירה אישית של מישהו שכן התגייס לצבא וקרתה לו תאונה ממש קשה(בבסיס), והזיכרון שלו לטווח קצר נפגע, והוא סובל הרבה מכאבי ראש, והחושים שלו השתנו לגמרי. הצבא לא רק שלא טיפל בו, הצבא גם רוצה לפטר אותו(הוא איש קבע).
אתה חושב שלמרות שהוא עשה צבא יקבלו אותו לעבודות? ממש לא.

באמת למה לא?

ולגבי מה שאמרת, לצערי זה טיפה בים. אני מכיר בחור שעבר גיבושים היה לוחם ב669 נפל באמצע תרגיל וקיבל פריצת דיסק.. הצבא ישר רץ לאבא שלו בזמן שהחייל עוד היה בבית חולים, וניסה להחתים אותו על מסמכים שמסירים מהם אחריות..

זה שכל עניין הזכויות שמה דפוק זה לא קשור בכלל למה שאנחנו מדברים פה.
גם החיילים הקרביים מקבלים את הציוד הכי חרא והאוכל הכי חרא וחיילים בקרייה חיים כמו מלכים..
יש המון מחדלים ודברים דפוקים בצבא אבל שוב זה לא קשור לנושא, ויש מרחק שמים וארץ בין זה לבין לקרוא להם נאצים.

אם אני משרת כלוחם מתוך אידיאולוגיה ואהבת הארץ, מסרב פקודות אנטישמיות ומסרב אפילו לפנות למתנחלים בבקשה לזוז מהשטח כדי למנוע בלאגן, אז אני נאצי?

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

ציטוט
אם אני משרת כלוחם מתוך אידיאולוגיה ואהבת הארץ, מסרב פקודות אנטישמיות ומסרב אפילו לפנות למתנחלים בבקשה לזוז מהשטח כדי למנוע בלאגן, אז אני נאצי?

כמו חייל ("לוחם", במילים שלך) שהתגייס לצבא של גרמניה הנאצית מתוך "אידאולוגיה" (גם פשיזם זו אידאולוגיה) כלשהי, ומסרב לרצוח יהודים. עצם זה שהוא חלק מהצבא הנאצי, זה הופך אותו לנאצי בן מוות. ברגע שהמדים עולים על בשרו - הוא שותף לרצחניות הנאצית של הצבא. כל כך קשה להבין את זה?       
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
בס"ד

כמו חייל ("לוחם", במילים שלך) שהתגייס לצבא של גרמניה הנאצית מתוך "אידאולוגיה" (גם פשיזם זו אידאולוגיה) כלשהי, ומסרב לרצוח יהודים. עצם זה שהוא חלק מהצבא הנאצי, זה הופך אותו לנאצי בן מוות. ברגע שהמדים עולים על בשרו - הוא שותף לרצחניות הנאצית של הצבא. כל כך קשה להבין את זה?       
אבל הוא לא נאצי.הוא מגן על עם ישראל.אם חייל מתגייס ומסרב לבצע כל פקודה נגד יהודים,רק
נלחם נגד ערבים הוא ממלא את תפקידו.ההשוואה בכלל לא נכונה

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

טוב עזוב איתך זה לדבר לקיר.. עכשיו רישמית זכית לכינוי אלכSS

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
עזבו דיבורים באוויר אני חייל בזה הרגע, אני נאצי?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק לא חשובה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "מוטב שאכשל באהבת חינם מאשר בשנאת חינם"
בס"ד

מה הקשר?
ושאני יתגייס אז אני לא הולכת לגרש מתנחלים וברור שאני יגן על המתנחלים ולא על הערבים
והערבים יהיו מסכנים עם מה שאני יעשה להם  :old_tongue:
אז זה אומר שאני נאצית בגלל שאני רוצה להגן על אחים שלי?
מה עדיף שאנשי ימין לא יתגייסו ואז המתנחלים יפגעו יותר?

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אלכSS דבר אחד יש לי להגיד לך,
אני בקרוב יהיה לוחם בצבא ההגנה לישראל.
אני יהיה גאה להיות נאצי. אבל נאצי שיסרב פקודות אנטישמיות, ויברך כל יום במעצר על תקיפת ערבים וניו נאצים עוזריהם (בצלם וכ').

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אגב, אני רוצה שתגיב לתגובה שלי באחד האשכולות:

אם אתה טוען שחיילי ויוצאי צה"ל הם נאצים אז אתה בעצם מחשיב את כל המתנחלים נאצים נכון?

לא יודע מה איתך אבל עד כמה שידוע לי (וידוע לי המון..) המתנחלים הם כרגע המצטיינים בצה"ל.

אתה וחברך רון מחללים את זכרו של נתן זאדה זצוק"ל, ברוך הגבר גולדשטיין זצוק"ל והרב מאיר דוד כהנא זצוק"ל הי"ד.

שכולם שירתו בצה"ל, אתה טוען שכל מי שלבש ולובש את הבגדים הוא נאצי לא?

רק אל תבואו לי בתירוץ שזה היה לפני הגירוש...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
גם היום אחזו המנחלים שמתגייסים לצה"ל גדול בהרבה מהממוצא בארץ.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
גם היום אחזו המנחלים שמתגייסים לצה"ל גדול בהרבה מהממוצא בארץ.

ורובם אם לא כולם לוחמים ביחידות מובחרות ולא רק זה, הם הכי טובים ביחידות האלו ויוצאים לקצונה.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 07, 2011, 21:07:26 »
למה לא ?
באמת למה לא?

כבר הזכרתי, וכבר חזרו על זה:

ולגבי מה שאמרת, לצערי זה טיפה בים. אני מכיר בחור שעבר גיבושים היה לוחם ב669 נפל באמצע תרגיל וקיבל פריצת דיסק.. הצבא ישר רץ לאבא שלו בזמן שהחייל עוד היה בבית חולים, וניסה להחתים אותו על מסמכים שמסירים מהם אחריות..

זה שכל עניין הזכויות שמה דפוק זה לא קשור בכלל למה שאנחנו מדברים פה.
גם החיילים הקרביים מקבלים את הציוד הכי חרא והאוכל הכי חרא וחיילים בקרייה חיים כמו מלכים..
יש המון מחדלים ודברים דפוקים בצבא אבל שוב זה לא קשור לנושא, ויש מרחק שמים וארץ בין זה לבין לקרוא להם נאצים.

אתה בעצמך אומר שהצבא הזה עושה הכל בכדי להסיר אחריות בשביל לתת לאותם חיילים מוכים לגסוס בשקט, ואתה עדיין מוכן להתגייס לצבא הזה.

כל מה שקשור לצה"ל קשור למה שאנחנו מדברים פה. אתה התחלת את הדיון בשאלה "תעזרו לי.. אני חושב שאני לא יודע איך נראים נאצים?" ואנחנו נותנים לך תשובות בשרשראות, וכלום לא משכנע אותך שהצבא הזה הוא נאצי.

ושוב, נשנן לך את זה עד שתקלוט: מי שמתגייס לצבא שכזה צריך לדעת שהוא הופך להיות חייל של הצבא הזה. אי אפשר להיות גם חלק מצבא הגירוש וגם להגיד שאתם לא תגרשו.

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 07, 2011, 21:16:12 »
מה הקשר?
ושאני יתגייס אז אני לא הולכת לגרש מתנחלים וברור שאני יגן על המתנחלים ולא על הערבים
והערבים יהיו מסכנים עם מה שאני יעשה להם  :old_tongue:
אז זה אומר שאני נאצית בגלל שאני רוצה להגן על אחים שלי?
מה עדיף שאנשי ימין לא יתגייסו ואז המתנחלים יפגעו יותר?

גם אם את רוצה למרוד בהם, לא תצליחי, כי את ממלאת אחר פקודות של הארגון אליו את משתייכת. אם לא תמלאי, תישלחי לכלא ומישהו אחר יבוא במקומך. אז מה עשינו כאן? גם נכנסת לכלא וגם גירשו יהודים בכל זאת. זה שאת לא גירשת - כל הכבוד. אבל היהודים עדיין גורשו. המטרה היא לגרום לכך שנישאר באדמות שלנו, ולא להראות "אנחנו לא גירשנו, אל תאשימו אותנו".

ואגב, המתנחלים מסתדרים מעולה בלי החיילים הצה"ליסטים. הערבים פוחדים פחד מוות מהמתנחלים, צה"ל מגן על האויבים לא על מתנחלים.
יש מליוני קישורים להוכחה וגם וידאו שמציג בצורה ברורה חייל שמגן על ערבי מפני יהודי:

ועוד אחד:

אפילו הרב כהנא הסכים בנוגע לזה, אני בטוחה שראית את הוידיאו ואם לא אז הינה:
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2011, 21:33:10 על ידי JewishGirl92 »

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא קשור שהצבא מנסה להתנער, אני לא מתגייס כדי לקבל נסיעות חינם או הנחה בפלאפל אני מתגייס כדי להלחם באוייב.
הצבא אנטישמי או לא, הוא בנתיים נלחם עבורך, הוא ובורא עולם.

והרב כהנא אומר את זה לגבי הצבא ביו"ש כי כולם יודעים שהמתנחלים יכולים להשמיד כפר ערבי בלי בעיה.
מישהו אמר שאני בעד זה שהצבא ביו"ש ?

מנותק JewishGirl

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
זה לא קשור שהצבא מנסה להתנער, אני לא מתגייס כדי לקבל נסיעות חינם או הנחה בפלאפל אני מתגייס כדי להלחם באוייב.
הצבא אנטישמי או לא, הוא בנתיים נלחם עבורך, הוא ובורא עולם.

והרב כהנא אומר את זה לגבי הצבא ביו"ש כי כולם יודעים שהמתנחלים יכולים להשמיד כפר ערבי בלי בעיה.
מישהו אמר שאני בעד זה שהצבא ביו"ש ?

שים לב למשפט שלך שהדגשתי. תסביר לי את ההיגיון בבקשה.

נכון הרב כהנא אמר זאת לחיילים שנמצאים ביו"ש. אבל בוא נחשוב רגע לבד, אם לערבים אין מקום ביו"ש, לא יהיה להם מקום בשום מקום, הם כל כך יפחדו מהמתנחלים שהם יחשבו שכל היהודים כמוהם בכל המקומות כמוהם.
אבל זה לא מספיק כמובן, צריך להתחיל משורש הבעיה, ושורש הבעיה - השלטון. צריך מדינה יהודית אמיתיתי. בלי שלטון יהודי, יהיה קשה לעשות משהו בנוגע לערבים. והשלטון כרגע הוא שלטון אנטישמי ציוני.

מנותק m4a1

• חבר(ה) של כבוד
  • *
יש משהו שאני לא מבין ואני ישמח אם תעזרו לי.

לאלו הטוענים שצה"ל וחייליו הם נאצים, מספר שאלות.
לא אכנס איתכם לוויכוח האם הם נאצים, אשאל אותכם משהו פשוט. איפה זה מתחיל ואיפה זה נגמר.

החייל שדפק מכות למתנחל והוציא אותו מהבית כוח? נניח שנאצי. מה עם ההורים שלו שגידלו אותו וחינכו אותו להתגיס לצבא? נאצים?
הלאה, החייל שישב באפסנאות וחילק ת'ציוד, נאצי? מה עם משפחתו?

הג'ובניק בקרייה שמדליק ומכבה את הממטרות גם הוא נאצי? איפה מתחיל ואיפה נגמר העניין של הנאצים?

תחשבו טוב טוב על התשובה, היחידים כיום במדינה שלא מתגייסים/גויסיו לצה"ל הם.

1- חרדים
2- ערבים
3- שמאלנים סטייל שלום עכשיו
4- מספר מצומצם של מתנחלים.

אני לא מסכים עם העניין של הנאצי, כן יש פאקים בצה"ל כן הוא עשה גירוש ביהודים. האשמה היא על כל העם ולהפיל את זה על החיילים זה ראש קטן.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *

אני לא מסכים עם העניין של הנאצי, כן יש פאקים בצה"ל כן הוא עשה גירוש ביהודים. האשמה היא על כל העם ולהפיל את זה על החיילים זה ראש קטן.

בדיוק! ואדון אלכSS וג'ויש גירל זה ההבדל הגדול בנינו לבין גרמניה, שאצלינו לא עושים הכללה.
צריך להוקיא את החיילים הבודדים שהשתתפו בפינוי, ורק שתדעו אחוז גבוה מהמגרשים היה גם דרוזי ובדואי.
חייל שהתגייס לצבא, סבל 3 שנים מפרחות במטרה להפוך ללוחם שיגן על עמו, ובסוף חייו נקטעו בגיל 20-21 ובמקום להיות בלימודים או בחיים הוא טמון באדמה ואתם קוראים לו כאן נאצי.
ככה אני רואה את הדברים נקודה.

וג'ויש גירל ההגיון במשפט זה אותו הגיון בטענות שלך. זה הגיון בסגנון של "זה מה יש" שלא משנה מה תגידו ומה תטענו אתם טכלס אומרים צהל נאצי זה מה יש! מסבירים לכם שלא כולם ככה,
מסבירים לכם שיש בודדים עלובים, מסבירים לכם מה השתנה ואתם עדיין - צה"ל נאצי.

תאמינו לי אני חושב שכאן בפורום יש יותר פעמים את המשפט צה"ל נאצי מאשר בפורומים של שלום עכשיו וגדודי אל קאסם

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

m4a1, אם תת-אדם עמלקי מצטרף לצבא הנאצי, גם אם הוא מסרב לרצוח יהודים, אלא רק משמש כ"הג'ובניק בקרייה שמדליק ומכבה את הממטרות", הוא עדיין חלק מהצבא הנאצי, וזה מאשש את היותו נאצי בן מוות. ההורים שלו  "שגידלו אותו וחינכו אותו להתגיס לצבא" הם הורים מחטיאים, אך אם הם בעצמם לא לקחו חלק בזה, לא הייתי קורא להם נאצים. (אם הוא היה מתגייס גם בלעדיהם, אז הם מחטיאים אך לא נאצים) אתה צודק שהאשמה היא לא רק של צה"ל - אלא של דאולת יSSרעיל הנאצית (על כל מוסדותיה) שמחזיקה אותו. אתה לא יכול ללבוש מדים נאציים ולומר בצביעות "אבל אני בעצמי לא רצחתי". הפתרון היהודי והישר היחיד הוא מדינת יהודה.         

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
בס"ד

m4a1, אם תת-אדם עמלקי מצטרף לצבא הנאצי, גם אם הוא מסרב לרצוח יהודים, אלא רק משמש כ"הג'ובניק בקרייה שמדליק ומכבה את הממטרות", הוא עדיין חלק מהצבא הנאצי, וזה מאשש את היותו נאצי בן מוות. ההורים שלו  "שגידלו אותו וחינכו אותו להתגיס לצבא" הם הורים מחטיאים, אך אם הם בעצמם לא לקחו חלק בזה, לא הייתי קורא להם נאצים. (אם הוא היה מתגייס גם בלעדיהם, אז הם מחטיאים אך לא נאצים) אתה צודק שהאשמה היא לא רק של צה"ל - אלא של דאולת יSSרעיל הנאצית (על כל מוסדותיה) שמחזיקה אותו. אתה לא יכול ללבוש מדים נאציים ולומר בצביעות "אבל אני בעצמי לא רצחתי". הפתרון היהודי והישר היחיד הוא מדינת יהודה.         

שהצבא כולו נאצי במהותו, מכיל חיילים נאצים ברובו, אז אתה צודק, להשתייך לצבא הזה הופך אותך לנאצי גם אם אתה לא לוחם.
בדיוק כמו צבא הנאצים המקורי.
אבל בצה"ל המקרה הוא הפוך, הצבא עצמו לא נאצי, ולא מכיל ברובו נאצים, והוא לא נאצי במהותו, זה שהוא מכיל כמה בוגדים נאצים לא מאפשר לך לעשות הכללה הפוכה.

מקווה שהבנת.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
בס"ד

הצבא לא נשפט על פי מה שחייליו חושבים בחדר משכבם ובמחשכי ליבם, אלא לפי מטרותיו ובעיקר מעשיו. מטרות נאציות (הגנה על ישמעאל, ארץ ישראל יודנריינית) ומעשים נאציים (בהתאם: דיכוי אנטישמי נאצי של יהודים, גירושים נאציים רצחניים וחייתיים), בנוסף לכפיפות מוחלטת למשטר נאצי, מצרפים ישירות לצה"ל הזדוני והמרושע יש"ו שר"י את התארים נאצי ועמלק, המשקפים את אופיו בדייקנות. ברגע שאתה מוותר על החובה היהודית לא להצטרף לצבא הנאצי - ומצטרף, אתה נאצי, כיוון שאין הבדל בין המפקד הנאצי מחלק הפקודות לחייל הנאצי שתפקידו הוא לבצען.     

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
טוב אז אני נאצי.. הייל צה"ל

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
תודה רבה.. התמונה שלך רק מחזקת את הטענה שלי שהכל פה עניין של קומץ בזוי.
שנינו יודעים שמהתמונה הזאת אתה לא יכול להגיד שצה"ל נאצי כי ברור שמדובר פה בניו נאצי בודד שהתגייס כנראה להשיג נשק.
למרות שלדעתי התמונה מזוייפת המדים שלו חדשים מדי והנשק שלו מדגם עוזי זה כמו טייס קרבי שיצטלם עם קרבין..

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
אבל זה לעומת התמונה שלך לא קומץ :)