כתב נושא: שאלה לחיים:ערבים בצה"ל  (נקרא 27199 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Alex37

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • תחי יהודה!
שאלה לחיים:ערבים בצה"ל
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:06:03 »
בס"ד

:thumbsdown:

השם ישמור, מתי כבר העם יפסיק לחפש "חברים" בקרב הגויים? זה הרסני, חבל.                
כל דור שאינו נבנה בימיו [בית-המקדש] מעלין עליו כאילו הוא החריבו. תלמוד-ירושלמי, מסכת יומא, א'.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:24:38 »
עד כמה שאני יודע הצ'רקסים הם חילוניים(מלבד מעטים) אז רובם לא מדקלמים את הפסוקים הנ"ל או  משתייכים לרצונות הזרם החנפי.
דווקא קראתי אחרת, יש סקר מ-2007, של מכון מותגים, שמראה ש-89 אחוז מהמסלמים בתא השטח הזה הם דתיים באופן כזה או אחר, אני לא יודע על סקר נפרד שנערך על הצ'רקסים אך בסקר ההוא הם בהחלט נכללו. אגב, בכל מקום שתחפש, אתה תראה שכתוב שהם מקיימים את הארכאן אלאסלאם, כך שבנתיים חובת ההוכחה שהם לא מסלמים (אסלאם חילוני אינו קיים, אזי אתה אומר פה שהם לא מסלמים) היא עלייך,  ובכלל אני מעוניין לשמוע מה יש לחבר הצ'רקסי בפורום להגיד בעניין.

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:38:23 »
אתה צריך לזכור שהצרקסים הם רק 4000 איש והמוסלמים בישראל הם בערך מיליון איש, ככה שזה לא סותר.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק soldierofgod

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 03, 2011, 17:53:40 »
כן הצ'רקסים הם הולכים לפי הזרם החנפי.

מנותק חד כתער

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 03, 2011, 18:08:51 »
כן הצ'רקסים הם הולכים לפי הזרם החנפי.
"צביון יהודי", הצ'רקסי כתב לך כאן קבל עם ועדה שהצ'רקסים הם מסלמים חנפים, לא שזה כזה משנה לנוכח העובדה שכל הזרמים מלמדים ג'האד, פשוט ראיתי לנכון להדגיש את זה על מנת שתראה שהם חיים לפי אחד מזרמי ההלכה ולכן הם מסלמים לכל דבר ועניין.
ואם אתה רוצה לעיין במדריך הלכה חנפי (פרסמתי מאליכי ושאפעי כמה פעמים בתת הפורום שדן על האסלאם), אז הנה לך:
http://images.umaralfateh.multiply.multiplycontent.com/attachment/0/S0OxFgooCnsAABN-Ebs1/7125711-Hanafi-Fiqh.pdf?nmid=308359534

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 04, 2011, 01:44:53 »
חייל של אלוהים, אם אתה צרקסי אז  מעניין אותי לדעת מה העבר שלך בדיוק.
אתה מוסלמי? נוצרי? היית אחד מהם והתגיירת? חסיד אומות עולם? חילוני מאמין?
אם לא נעים לך לענות לי אז זה בסדר ואם אתה רוצה בפרטי אז אני גם ישמח.
אם ייתכן להעביר ערבים מכפר אחד לשני בתוך תחומי המנדט הבריטי – קשה למצוא איזה נימוק פוליטי או מוסרי נגד העברת אותם הערבים משטח העומד תחת שלטון יהודי לשטח שיעמוד תחת שלטון ערבי. אנו לא היינו יכולים להסכים להעברה – גם אם היא מוצעת ומוצאת לפועל על ידי אנגלים - - - אילו הייתה ההעברה כרוכה בנישול, כלומר בהריסת הקיום הכלכלי של האנשים המועברים. אבל גם מתוך חסידות יתירה וקפדנות מוסרית מקסימלית אי אפשר להתנגד להעברה, המבטיחה למועברים גם תנאים חומריים מספיקים וגם ביטחון לאומי מקסימלי, כפי שמחייבת ההעברה המוצעת על ידי הוועדה.
דוד בן גוריון

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 04, 2011, 06:04:01 »
כמו שאמרתי הדרוזים נאמנים למקום שבו הם נולדו, אז ב1838 הם היו נאמנים לעותמאנים.
בקשר לסיפור בפקיעין, "יהודי פקיעין כבר התרגלו בשנים הספורות שלהם בכפר, ל"אירועים יוצאי דופן". מדי פעם השלכות אבנים, שריפות מקומיות וקריאות גנאי ברחוב. אבל התקריות האלו היו חריגות, "הן באו ממיעוט לא מייצג, בעיקר של הצעירים", מספר הרב אביב זגלמן"(מתוך הסיקור של ערוץ 7)
כמו שהם אמרו, זה מיעוט לא מייצג, מרבית הדרוזים נאמנים.
בקשר לערבים הנוצרים, אלה שבאים מהכפרים הם לרוב בעד המפלגות הערביות והם שונאי ישראל(כמו עזמי בשארה האנטישמי) אך בערים המעורבות(עכו, לוד, חיפה, ירושלים) יש הרבה ערבים נוצרים שהם בעד המדינה ושהם שונאים את המוסלמים.

בס''ד

אתה אומר שוב ושוב שרוב הדרוזים "נאמנים" לנו למרות שאתה מודה שהדרוזים רק נאמנים לשליטים (זאת אומרת לחזקים) בכל מקום. כלומר שהדרוזים לא נאמנים לאף אחד, הם אופורטוניסטים שהולכים עם הצד החזק. לכן דרוזים בגליל רצחו יהודים לפני קום המדינה בפוגרומים, דרוזים בלבנון רצחו הרבה חיילים יהודים במלחמות, דרוזים ברמת הגולן נאמנים לסוריה הנאצית - ואתה מגדיר עם כזה כ"נאמנים" ואתה מוכן לסמוך על עם של זיקיות והפכפכים. יש לדרוזים אותה תרבות אכזרית ברברית כמו אחיהם הערבים.

אפילו כשהדרוזים בגליל מבצעים פוגרום נגד יהודים לפני רק ארבע שנים, אתה מתרץ את זה כמו שהשמאלנים מתרצים את הטרור הערבי כשהם אומרים לנו שהמחבלים הערבים רק מייצגים מיעוט בקרב הערבים. זה לא מיעוט בקרב הערבים וזה לא מיעוט בקרב הדרוזים. הדרוזים חשים חולשה יהודית, לכן הם מתחילים לתקוף יהודים ולתמוך בערבים. אני לא רוצה שיהיו בארץ ישראל אנשים אכזרים ברברים כאלה שתמיד תומכים בצד החזק בלי שום דאגה על מוסריות.

לגבי ערבים נוצרים, אתה בכלל לא מכיר אותם. אני כן מכיר אותם בתור יהודי ממוצא מצרי (יש 10 מיליון נוצרים במצרים). ואני גר פה בארה''ב עם ערבים נוצרים (99% מהם שונאי ישראל). והייתי בכלא בארה''ב חמש וחצי שנים עם נוצרים מלבנון. אז אני מכיר אותם היטב ושוב יש להם אותה תרבות אכזרית ברברית כמו אחיהם המוסלמים. רק שוטה היה סומך עליהם.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 04, 2011, 06:44:24 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 04, 2011, 06:33:41 »
לדבר ראשון זה פעם ראשונה שאני שומע שדרוזים בלבנון הרגו חיילי צה"ל.(חוץ מבמלחמת העצמאות
שהיו מתנדבים דרוזים בצבא ההצלה(שחלקם ערקו לצה"ל) אני ישמח אם תביא דוגמה.הדרוזים עזרו לנו עוד לפני
קום המדינה,גם בהעפלה דרך לבנון וסוריה וגם השתתפו בלחימה.חוץ מזה הם בעצמם ביקשו שחוק גיוס
חובה יחול גם עליהם,הם היו יכולים לא להתגייס.בקשר לערבים הנוצרים הם באמת כמו המוסלמים,אבל מה
למשל עם הצד"לניקים שישראל הפקירה?נכון שהרבה ערקו,אבל הרבה מהם נשארו נאמנים עד הסוף ובגלל
זה הם היו צריכים לברוח מלבנון.

בס''ד

המפלגה הדרוזית בלבנון נקראת "המפלגה הסוציאליסטית הפרוגרסיבית", בערבית ألحزب ألتقدمي ألأشتراكي. כמו בכל ה"מפלגות" בלבנון הברברית, יש למפלגה הזאת ארגון טרור גדול. המחבלים הדרוזים האלה נלחמו נגד ישראל מ1982 למניינם (התחלת מלחמת לבנון הראשונה) עד שנת 2000 למניינם (כשישראל ברחה מרצועת הבטחון שלה בלבנון). 1216 חיילים יהודים נרצחו במלחמה הארוכה הזאת ואחוז גבוה מהם נרצחו על ידי המחבלים הדרוזים במיוחד בדרום לבנון.

אגב אני לא אומר שכל הדרוזים בארץ ישראל אוייבינו. אך ברור שהרוב מוכנים לתמוך באוייבינו ברגע שיחושו שאנחנו הצד החלש. אז אסור לסמוך על עם כזה.

מנותק לוחם יהודה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ה' אדוננו מה אדיר שמך בכל הארץ
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 04, 2011, 11:22:49 »
חיים אני דווקא בעד מדינה יהודית בארץ יהודית כל ארץ ישראל השלמה מלאה ביהודים נאמנים בלבד.
לא ערב רב, לא ערבים ולא דרוזים. הכי טוב :)

ירושלים הקדושה, נמות למענך!

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "גם כי אלך בגיא צלמות לא אירא רע כי אתה עמדי"
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 04, 2011, 11:31:14 »
בס''ד

המפלגה הדרוזית בלבנון נקראת "המפלגה הסוציאליסטית הפרוגרסיבית", בערבית ألحزب ألتقدمي ألأشتراكي. כמו בכל ה"מפלגות" בלבנון הברברית, יש למפלגה הזאת ארגון טרור גדול. המחבלים הדרוזים האלה נלחמו נגד ישראל מ1982 למניינם (התחלת מלחמת לבנון הראשונה) עד שנת 2000 למניינם (כשישראל ברחה מרצועת הבטחון שלה בלבנון). 1216 חיילים יהודים נרצחו במלחמה הארוכה הזאת ואחוז גבוה מהם נרצחו על ידי המחבלים הדרוזים במיוחד בדרום לבנון.

אגב אני לא אומר שכל הדרוזים בארץ ישראל אוייבינו. אך ברור שהרוב מוכנים לתמוך באוייבינו ברגע שיחושו שאנחנו הצד החלש. אז אסור לסמוך על עם כזה.
כן אני יודע שהייתה להם מיליציה,אבל לא ידעתי שהם נלחמו נגד צה"ל.הם נלחמו נגד הנוצרים בהרי השוף,
ונגד הפלסטינים(בעצם נגד מי לא)במלחמת האזרחים  הלבנונית אבל בחיים לא שמעתי שהם נלחמו נגד צה"ל,הרי היה
גדוד דרוזי בצד"ל.אבל איך אתה מסביר את זה שדרוזים נלחמו לצד היהודים עוד לפני קום המדינה?

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 04, 2011, 18:53:16 »
בס''ד

אתה אומר שוב ושוב שרוב הדרוזים "נאמנים" לנו למרות שאתה מודה שהדרוזים רק נאמנים לשליטים (זאת אומרת לחזקים) בכל מקום. כלומר שהדרוזים לא נאמנים לאף אחד, הם אופורטוניסטים שהולכים עם הצד החזק. לכן דרוזים בגליל רצחו יהודים לפני קום המדינה בפוגרומים, דרוזים בלבנון רצחו הרבה חיילים יהודים במלחמות, דרוזים ברמת הגולן נאמנים לסוריה הנאצית - ואתה מגדיר עם כזה כ"נאמנים" ואתה מוכן לסמוך על עם של זיקיות והפכפכים. יש לדרוזים אותה תרבות אכזרית ברברית כמו אחיהם הערבים.

אפילו כשהדרוזים בגליל מבצעים פוגרום נגד יהודים לפני רק ארבע שנים, אתה מתרץ את זה כמו שהשמאלנים מתרצים את הטרור הערבי כשהם אומרים לנו שהמחבלים הערבים רק מייצגים מיעוט בקרב הערבים. זה לא מיעוט בקרב הערבים וזה לא מיעוט בקרב הדרוזים. הדרוזים חשים חולשה יהודית, לכן הם מתחילים לתקוף יהודים ולתמוך בערבים. אני לא רוצה שיהיו בארץ ישראל אנשים אכזרים ברברים כאלה שתמיד תומכים בצד החזק בלי שום דאגה על מוסריות.

לגבי ערבים נוצרים, אתה בכלל לא מכיר אותם. אני כן מכיר אותם בתור יהודי ממוצא מצרי (יש 10 מיליון נוצרים במצרים). ואני גר פה בארה''ב עם ערבים נוצרים (99% מהם שונאי ישראל). והייתי בכלא בארה''ב חמש וחצי שנים עם נוצרים מלבנון. אז אני מכיר אותם היטב ושוב יש להם אותה תרבות אכזרית ברברית כמו אחיהם המוסלמים. רק שוטה היה סומך עליהם.
הדרוזים נאמנים לאיפה שהם נולדו, זה לאו דווקא לחזקים(כי אז כל  הדרוזים היו נאמנים לנו, כי אנחנו הכי חזקים במזרח התיכון). אני סומך על אלה שנולדו ב"קו הירוק", בטח שאנחנו נגד המוסלמים(שטבחו בהם מאות שנים), אלה שברמת הגולן צריך לזרוק לסוריה.
זה לא נאמנות מאהבה אמיתיית, אבל בימנו הכל אינטרסים.
הבאתי לך רב שגר באזור הזה שאומר שהם מיעוט, וזה פורסם בערוץ 7 ולא בתקשורת השמאלנית, אז זה לא מסולף. זה לא מספיק לך?

אני מכיר הרבה ערבים נוצרים, אני גר בחיפה. ואני יכול להגיד לך בוודאות שהרבה מהם שונאים מוסלמים אז הם תומכים בנו(וחלקם גם תומכים בטרנספר לערבים המוסלמים). בלבנון הנוצרים עזרו לנו במלחמת לבנון הראשונה והשנייה(ברור שיש כאלה שהצטרפו לחיזבאללה, אבל רובם).
אני לא סומך על רובם, אבל יש הרבה שאני כן.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 04, 2011, 18:55:35 »
הדרוזים נאמנים לאיפה שהם נולדו, זה לאו דווקא לחזקים(כי אז כל  הדרוזים היו נאמנים לנו, כי אנחנו הכי חזקים במזרח התיכון). אני סומך על אלה שנולדו ב"קו הירוק", בטח שאנחנו נגד המוסלמים(שטבחו בהם מאות שנים), אלה שברמת הגולן צריך לזרוק לסוריה.
זה לא נאמנות מאהבה אמיתיית, אבל בימנו הכל אינטרסים.
הבאתי לך רב שגר באזור הזה שאומר שהם מיעוט, וזה פורסם בערוץ 7 ולא בתקשורת השמאלנית, אז זה לא מסולף. זה לא מספיק לך?

אני מכיר הרבה ערבים נוצרים, אני גר בחיפה. ואני יכול להגיד לך בוודאות שהרבה מהם שונאים מוסלמים אז הם תומכים בנו(וחלקם גם תומכים בטרנספר לערבים המוסלמים). בלבנון הנוצרים עזרו לנו במלחמת לבנון הראשונה והשנייה(ברור שיש כאלה שהצטרפו לחיזבאללה, אבל רובם).
אני לא סומך על רובם, אבל יש הרבה שאני כן.
בלבנון 2 הנוצרים לא עזרו לנו.חוץ מטוני השאהיד לא שמעתי על נוצרים בחיזבאללה
דרך אגב יש להם דרך מוזרה להראות שהם תומכים בנו

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:00:49 »
יש הרבה נוצרים בלבנון שהם סוכני מוסד או שהם מארחים סוכני מוסד ישראלים, הם עזר לנו מאחורי הקלעים.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:03:17 »
יש הרבה נוצרים בלבנון שהם סוכני מוסד או שהם מארחים סוכני מוסד ישראלים, הם עזר לנו מאחורי הקלעים.
חח מאיפה אתה יודע?הקשר עם הפלנגות הנוצריות נותק ב82' אחרי שרצחו את באשיר,ומאז צד"ל
היה המיליציה הנוצרית היחידה וכולנו יודעים מה קרה להם..

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:04:43 »
אני מכיר מישהי שהייתה במוסד, והיא חייה בבירות ונוצרים אירחו אותה.
אני לא מדבר על לוחמים נוצרים, אלא לרוב אלה פעילים פוליטים שרוצים להפיל את השלטון המוסלמי הנאצי בלבנון.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:08:40 »
אני מכיר מישהי שהייתה במוסד, והיא חייה בבירות ונוצרים אירחו אותה.
אני לא מדבר על לוחמים נוצרים, אלא לרוב אלה פעילים פוליטים שרוצים להפיל את השלטון המוסלמי הנאצי בלבנון.
ישראלית?איך היא חייה בבירות?חוץ משומרי הארזים אין היום שום מפלגה נוצרית בלבנון שרוצה
יחסים כלשהם עם ישראל.אפילו באשיר כשהוא היה נשיא ב82' רצה יחסים חשאיים ולא יחסים דפלומטיים
אמיתיים

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #41 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:17:28 »
כן ישראלית, היא לא מספרת לי הרבה הרוב חסוי(בכל זאת מוסד).
אבל לפי מה שהיא אמרה ביירות זה מקום מדהים שחיים בו ממש טוב.
ב82 באשיר כמעט עשה שלום עם ישראל(אם לא היה נרצח).
והרוב זה אני מניח קשרים חשאיים.
זה כמו שבדרום סודאן עד לא מזמן הנשיא אמר שהוא שונא אותנו אבל מתחת לפניי השטח מכרנו להם נשק.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #42 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:23:33 »
כן ישראלית, היא לא מספרת לי הרבה הרוב חסוי(בכל זאת מוסד).
אבל לפי מה שהיא אמרה ביירות זה מקום מדהים שחיים בו ממש טוב.
ב82 באשיר כמעט עשה שלום עם ישראל(אם לא היה נרצח).
והרוב זה אני מניח קשרים חשאיים.
זה כמו שבדרום סודאן עד לא מזמן הנשיא אמר שהוא שונא אותנו אבל מתחת לפניי השטח מכרנו להם נשק.
היא חייה בבירות סתם להנאתה?ואנחנו רצימו הסכם שלום,לבאשיר היו תוכניות אחרות.הוא בעיקר
רצה את הנשק והאימונים שנתנו ללוחמים שלו

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #43 ב- : אוגוסט 04, 2011, 19:46:30 »
חחח לא. זה היה בשביל המוסד.
לא נכון, כבר היה הסכם שלום מוכן(חתום ע"י באשיר ושר החוץ שלו).
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #44 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:11:44 »
חחח לא. זה היה בשביל המוסד.
לא נכון, כבר היה הסכם שלום מוכן(חתום ע"י באשיר ושר החוץ שלו).

אתה יכול לקרוא את הספר "נקודת האל-חזור" יש שפ פרקים שלמים על לבנון.באשיר הסכים ליחסים
חשאיים,אח שלו שהיה נשיא במקומו הסכים לפתוח נציגות ישראלית בבירות שנסגרה אחרי כמה שבועות

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #45 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:22:09 »
נו אני אומר לך, יש לה בבית עותק חתום של ההסכם הזה.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #46 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:32:24 »
נו אני אומר לך, יש לה בבית עותק חתום של ההסכם הזה.
תראה לי(סתם).אבל בכל מקרה זה עובדה שלא היו יחסים רשמיים בזמן שלו

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #47 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:47:00 »
נו נכון, לא אמרתי שלא.
הוא רצה לקיים הסכם שלום כמו שהיה באיראן לפני המהפכה, שזה אומר אפשר להיכנס ללבנון+יחסים לא רשמיים בין המדינות.
דוד בן גוריון

מנותק דניאלJTF

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #48 ב- : אוגוסט 04, 2011, 20:56:08 »
נו נכון, לא אמרתי שלא.
הוא רצה לקיים הסכם שלום כמו שהיה באיראן לפני המהפכה, שזה אומר אפשר להיכנס ללבנון+יחסים לא רשמיים בין המדינות.
נו זה מה שאני אמרתי כל הזמן...

מנותק צביון יהודי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • אנו מייחלים ל"נכבה 2"
« להגיב #49 ב- : אוגוסט 04, 2011, 21:28:30 »
אמרת שהוא לא רצה שלום.
דוד בן גוריון